Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:53:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на malkabulka - 31.08.2013  (Прочетена 57556 пъти)
 
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #105 -: август 22, 2013, 21:16:59 »

Малката ... хи хи blum За времето си права, вечер наистина си става хладно, но все пак в Севлиево е една идея по-топло от София мисля. Освен това хората като вдигнат градуса с танци и питиета, не мисля, че ще ми бъде студено, даже обратното.
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #106 -: август 22, 2013, 21:43:45 »

Ах, какво моминско парти е било, ние, които все още сме нямали такова, можем само да въздишаме и да се надяваме, че и нашето ще бъде поне толкова готино като твоето. И не го мисли това време, не можеш да го промениш, а и по-добре прохладно, отколкото жега. Емоциите в ден като този са много, а и ще има танци, така че едва ли на някой ще му е студено.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #107 -: август 23, 2013, 11:33:18 »

Прави сте май, че не трябва да гледам прогнозата, днес тъкмо си затварях табовете със синоптичните сайтове, когато надзърнах и видях прогноза за дъжд точно тогава. Ще ги отворя чак в четвъртък, знам, че времето ще се оправи Wink Дано не вали и предишните дни, че това също ще провали организацията, освен ако не купим гумени ботуши за всички  pardon

Обувката прележава втори ден в камерата, стискайте ми палци. А ако ги занеса на обущар има ли вероятност да се направи нещо? Каишките, които ми убиват се кръстосват отпред точно на изпъкналата част на ходилото под глезена. За съжаление мисля, че само с отпускане ще стане. Междувременно открих едни обувки, които купих много преди сватбата уж за резервни, та много добре съм постъпила защото като цвят и височина отговарят точно на другите, и ако не успея нищо да направя, май ще съм с резервите.

Вчера мм е взел халките от гравиране. Неговата по негови думи е била супер грозно гравирана...Оставил я е за поправка, даже им е казал ако не могат да я направят по-добре да не се и мъчат. Моята за щастие поне е добре, че при мен има и камъчета от всички страни и поправката щеше да е по-сложна сигурно. Гравирахме си кратките форми на имената, защото никой не ни нарича с целите имена, а и така е някак по-лично. Добавихме и датата smile Аз май съм казвала, че до последно се чудихме да има ли гравиране, но моята сега си я харесвам вече повече, слава богу че е изписана красиво.

Снощи понаправих и мустачки, устни, папионки и очила. Получих одобрение от половинката  yahoo Миналия ден позавързах и малко късметчета smile И това се оказа доста лесно и приятно. Качвам снимки smile

Днес тряба да направя окончателен списък за тейбълките и да премина към дизайните на всички неща за печат, като номера за масите, тейбълки, менюта и т.н.
Ще си правя и нов списък със задачки за следващата седмица че усещам как ще мине като миг  danceg

Направих и няколко картички за моите любими шаферки и кума с благодарност за тяхната всеотдайност, наистина не мога да ви опиша колко са мили с мен!  heart Идеята за картичките я взаимствах от темата за шаферките, правят се изключително лесно и с малко повече въображение се получават прекрасни неща!

Днес поръчвам от кравата малки фотокнижки 7х5 инча със снимките от моминското за всички приятелки, които станаха част от него. Това е изненада и се надявам да се хареса. Между другото има голяма промоция в сайта, като за някои формати приключва днес и съжалявам, че не писах по-рано тук, но има и формати, за които все още има време... По-долу пускам кодове за намаление, ако някой се интересува smile

6"x4", 6"x6" & 7"x5" (20 pages) - $3.99, additional page $0.3/each with free shipping
Coupon Code: HUGEBKSALE1    Expiry Date: 8 / 23 / 2013    
          
8"x8" (60 pages) - $22.99, additional page $0.25/each with free shipping
Coupon Code: HUGEBKSALE2    Expiry Date: 9 / 6 / 2013    
          
9"x7"(60 pages) -$23.99, additional page $0.5/each with free shipping
Coupon Code: HUGEBKSALE3    Expiry Date: 9 / 6 / 2013    
          
11"x8.5" (40 pages) - $19.99, additional page $0.5/each with free shipping
Coupon Code: HUGEBKSALE4    Expiry Date: 9 / 6 / 2013    
          
12"x12" (40 pages) - $29.99, additional page $0.75/each with free shipping
Coupon Code: HUGEBKSALE5    Expiry Date: 9 / 6 / 2013




* diy details.jpg (69.69 KB, 709x714 - видяно 163 пъти.)
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #108 -: август 23, 2013, 11:51:50 »

Това с книжките е страхотна идея, аз много бих се зарадвала. Ако имам моминско, ще ти открадна идеята smile че наистина много ми харесва, тъкмо се чудих какъв практичен подарък да направя на шаферките, кумата..Реквизитът за снимки също е много важен, ако имаш снимки, бих хвърлила едно око на папионките и очилата, и за тях ли ползва шаблони от нета?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #109 -: август 23, 2013, 12:26:03 »

Браво на теб! стархотно си се справила с реквизитите smile а за времето какво да ти кажа аз ревах три дни и накрая беше слънчево стискам палци да прекрасно и усмихнато времето и да не го мсилиш повче smile  Sunshine. нямам търпение да те вида малка булка вече истинска булка  Bravo give_rose
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #110 -: август 23, 2013, 14:31:59 »

Момичета, промоцията, която обявих по-горе е за www.artscow.com

Има и други съфорумки, които поръчват от тях и може да се каже, че са доволни. Аз ще коментирам като видя крайния резултат след около 2 седмици по всяка вероятност.
Една подробност: вероятно ще трябва да се плати с PayPal Wink

Шаблоните за устните и мустаците ми ги даде милата ми bbride, мога да ги препратя на мейл ако някой иска, снимка ще кача малко по-късно, че сега ми е малко напечено. Използвах и други шаблони, които намерих в нета, правя си един кадърен, чертая по червения и черен картон и после изрязвам. Отнем малко време цялото нещо, но според мен си заслужава. Ако имате време и искате да го направите, май е по-добре да се свърши по-рано защото постоянно изникват някакви други неща...
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 23, 2013, 15:37:26 »

малка булка, малко остана  weddingday smile и аз треперя за времето, но стискам палци и при нас и при вас да е слънчево и прекрасно  give_rose
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #112 -: август 23, 2013, 16:00:15 »

Момичета, промоцията, която обявих по-горе е за www.artscow.com

Има и други съфорумки, които поръчват от тях и може да се каже, че са доволни. Аз ще коментирам като видя крайния резултат след около 2 седмици по всяка вероятност.
Една подробност: вероятно ще трябва да се плати с PayPal Wink

Шаблоните за устните и мустаците ми ги даде милата ми bbride, мога да ги препратя на мейл ако някой иска, снимка ще кача малко по-късно, че сега ми е малко напечено. Използвах и други шаблони, които намерих в нета, правя си един кадърен, чертая по червения и черен картон и после изрязвам. Отнем малко време цялото нещо, но според мен си заслужава. Ако имате време и искате да го направите, май е по-добре да се свърши по-рано защото постоянно изникват някакви други неща...
Аз тъкмо се чудех каква е тая крава и си викам някакъв сайт ще е, че го намерих де good
Да споделиш после дали си доволна, защотото аз мислех да си правя сама фотокнигата, правих тук в БГ на сестра ми и на една приятелка и станаха доста добре.
Мустачките изглеждат много готини:) А късметчетата наистина са много лесни и приятни за правене, ние с майка ми ги направихме за 1 час има няма една вечер. Ох, ако имаш време слагай списъка със задачите, защото аз много съм се успокоила, но имам чувствтото че нещо ми убягва, хаха
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 23, 2013, 17:15:48 »

Аз да споделя за artscow. Имам 4 книжки оттам 8х8 inch и съм супер доволна. Поръчвани са преди около 3 години.
Аз ще правя такива след сватбата като фотокнига за нас, родителите и кумовете.
Malkabulka сигурна съм, че твоите приятелки ще ги харесат много!

Да споделя и за разтягане при обущар - миналата година си занесох един чифт, но така и не успя да ги разтегне колкото исках, а си бяха ест. кожа.
Аз си ги тъпча с вестници с ракия и после във фризера. Като ги извадя задължително обувам с дебел чорап.
Сандалите ги поразтегнах като им сложих пликчета с вода и пак във фризера.
А спрейчетата наистина омекотяват.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #114 -: август 24, 2013, 18:54:16 »

Добри новини от мен - ОБУВКАТА СЕ ОТПУСНА!  yahoo  и сега малкабулка ще полети на сватбения ден с любимите обувки bouncinggirl

Днес търсихме червило...приятелка ми препоръча Артдеко, някой ползвал ли е гланцовете? Нейния стои много добре, и съжалявам, че бях в магазинчето днес и не пробвах точно това а всичко останало. Утре може да направя втори опит ако е отворено изобщо...Гримьорката каза да взема гланц, че има блясък за снимките и лесно и бързо се нанася. Тя щяла да ми направи добра цветна основа и само да освежавам...

Списъка не съм го направила още, ще пиша като ми остане време. Времето направо лети, а аз май си мисля че има още ехеееееее...
Не ме е ударило още, но вкъщи става все по-уютно и приятно, и двамата започнахме да се вълнуваме по малко...ще се пазим за купона!
« Последна редакция: август 24, 2013, 18:56:23 от malkabulka » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #115 -: август 24, 2013, 19:09:09 »

 Bravo гланц иди до моловете те работат и неделя smile

айде другата седмица по това време ще тече луд купон smile hurrah drinks Party time friends
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 24, 2013, 20:51:36 »

Аз си взех онзи ден червило и молив на Артдеко. Пробвах сигурно около 10, но си взех първото, което харесах. Не исках гланц, защото ще намацам много милото. Иначе червилото се откроява и има блестящи частици. Много си го харесвам.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #117 -: август 24, 2013, 20:58:12 »

Само седмица остава, не мога да повярвам yahoo Браво за обувката. Гланц и червило и аз си носех, ама все не намирах време да ги използвам, а трябваше ... blush
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 25, 2013, 09:10:26 »

 Bravo браво за обувките.
а реквизитите са супер готини!
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 25, 2013, 10:09:00 »

 danceg danceg danceg danceg danceg Не остана!!!Само 1 седм. на неомъжена. Леки последни подготовки.И браво за обувките
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines