Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:59:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на malkabulka - 31.08.2013  (Прочетена 57326 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 08, 2013, 08:49:21 »

malkabulka, аз бонбонки детска радост купих от Пироткса. Когато вървиш по трамвайната линия от Женския пазар към Ботев, малко преди спирката на трамвая под колоните има един безистен. Има една сергийка за насипни бонбони. Бонбонките не бяха изложени, но аз попитах жената и тя веднага ми извади.

Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 08, 2013, 08:57:56 »

честита темичка и от мен малкабулка smile малко късно се включвам, ама ... ще следя с интерес smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #47 -: август 08, 2013, 09:35:57 »

Ели, благодаря, и без това трябва да намина оттам за панделки, ще потърся и бонбонки smile

Shantall, добре дошла в моята темичка!  girl_wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 08, 2013, 09:58:27 »

malkabulka, напоследък изостанаха със сватбените темички, но днес съм решила да наваксам. Предложението ти е било в точния момент и на точното място и си е заслужавало всяка нерва. Много се възхищавам на булки като теб, които са толкова организирани и най-вече майстори и се стараят да направят сами нещата. Аз за съжаление в работата си съм страшно организирана и стриктна, но за сметка на това подготовката на сватбата ми е пълен хаос. Наистина се възхищавам на умението ти и на това че си толкова подредена и отговорна към събитието ви  Bravo
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #49 -: август 08, 2013, 10:00:35 »

А аз току що си припомних как се събудих тази сутрин - сънувах сватбата кошмар!
Бях си забравила обувките, и ги търсих час и нещо, и като се върнах всичко беше с главата наопаки...с координатора имахме сериозен конфликт, почти скочих да го бия  beating снимки почти не бяха направени, хората не бяха доволни, и всеки включително и най-близките е държаха сякаш не се случва нищо особено...
Табелки с имена за масите липсваха и всеки си беше седнал където си хареса, ресторанта беше някакъв друг пък на същото място !?!? дано с този сън ми избягат и притесненията..

 girl_impossible
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 08, 2013, 10:02:07 »

Хахаха аз колко кошмари и то различни съм сънувала на сватбена тема  funnytooth
Няма как, с наближаването на деня се побъркваме всички  tease
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 08, 2013, 10:03:31 »

Аз какви простотии сънувам, някои от моите даже са смешни като се събудя. Явно наистина с наближаването ще е все така  girl_impossible
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #52 -: август 08, 2013, 10:04:36 »

tsve4e, много ти благодаря за хубавите думи, накара ме да сеусмихна малко, но аз съвсем не съм от най-организираните тук...просто се подготвям вече толкова дълго време, че имам чувството, че всичко необходимо съм си набавила, а другото са детайли...

Най-много ме е страх от стреса на близките и родителите, да не се прехвърли върху нас, защото тогава едва ли ще успеем да се насладим както ни се иска. Ако някой има стратегия за успокояване на родители, моля да споделя! Аз колкото повече детайли им споделям, те толкова повече се панират, а пък иначе се тревожат че сме неподготвени и изпускаме основни неща, което не е така ама няма доказване  tease

а за кошмарите, дано са смешни, че от снощния ми се доплака  girl_impossible
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #53 -: август 08, 2013, 10:05:13 »

хехех всички това сънувахме, аз даже и след сватбата сънувах, и като се събуждах така ми олекваше че вече е минало  crazy
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 08, 2013, 10:28:28 »

ооо, това със  сънищата е често срещам проблем при булките smile аз също честичко си сънувах разни проблеми - я няма кой да ми направи косата, я съм забравила роклята .... спокойно всичко е само в главите ни smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #55 -: август 08, 2013, 10:52:33 »

о да, а аз пък сънувах, че роклята ми не става в срок и съм с бял бански на сватбата... blush
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #56 -: август 08, 2013, 13:58:58 »

malkabulka, извинявай ако съм пропуснала, но колко души ще имате на сватбата?
А защо са под стрес роднините и родителите?
моите не знам защо хич не се вживяват, мама само ми помага за много неща без да задава въпроси, баща ми само се майтапи за разни неща.
Бонбонките детска радост са най-добрите за късметчетата, ама си загубих много време да ги търся. Skitlles и аз мислех,че са шоколадови като M&Ms а те се оказаха такива леко дъвчащи, плодови (аз ги опитах да се уверя, че са ок smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 08, 2013, 14:24:06 »

А защо са под стрес роднините и родителите?

Не съм malkabulka, но и аз да кажа smile Родителите в един момент изкукуригват повече от нас с наближаването на сватбата.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 08, 2013, 14:36:09 »

Не съм malkabulka, но и аз да кажа smile Родителите в един момент изкукуригват повече от нас с наближаването на сватбата.

Право в целта, Ели. Изкукуригват е точната дума  tease
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #59 -: август 08, 2013, 15:20:58 »

Mariag, сватбата ни ще е с около 170 потвърдени гости към момента. Очаквам леки отклонения може би надолу, но да видим.

Шашкат се хората, суетят се, една дъщеря имат и се създава голяма паника понякога, дори за маловажни неща. Днес ме питаха с какво могат да помогнат, и аз казах две неща за които нямам много време в момента. Едното се оказа "лесна работа!", а другото абсурд...ама и аз с целия си акъл се вързах. Най-добре сами да се оправяме докъдето ни сигнат силите. Със или без екстрите сватба ще има. И да няма за какво да се шашкаме, пак ще се намери...Трябва да им поговоря явно, да ги убедя, но с фамилия като моята не ми е много лесно...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines