Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:35:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на malkabulka - 31.08.2013  (Прочетена 57558 пъти)
 
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 08, 2013, 17:40:11 »

А аз току що си припомних как се събудих тази сутрин - сънувах сватбата кошмар!
....
хахаха, сладур funnytooth И аз, всяка вечер - с различен сценарий- веднъж съм забравила да си запиша час за прическа, в друг- половината гости не дойдоха... и така... паники и половина сме всички май smile
и при мен има този момент със стреса и напрежението в родителските тела ( и от двете страни)... надявам се всичко да е спокойно в самия ден

Със или без екстрите сватба ще има. И да няма за какво да се шашкаме, пак ще се намери...
дааааам! crazy
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #61 -: август 13, 2013, 11:34:43 »

След един много динамичен уикенд, схванато рамо и подуто око,  се завръщам да отбележа малък напредък:

1. Магнитчетата - пристигнаха на третия ден след като ги платих, имам забележки по изрязването на някои от тях, ще трябва да си ги оправям с макетния нож сама, малко по-тънки са отколкото очаквах, и по печата имам леки забележки, но човек с необразовано око си мисля, че няма да обърне такова внимание на това. Като цяло се получиха на 95% към желания резултат, и да не повярваш - идеално влизат в органзените торбички, които купихме без да знаем още какво ще слагаме в тях.

2. Книгата за пожелания - направихме я със снимките от годежната фотосесия, както и магнитите. Поръчахме я в Blurb, и уж до 26ти трябва да пристигне до адрес, стискаме палци! Иначе се получи много интересна, мога да пусна линк на лични, ако някой иска да я види smile

3. Ходих на пробен грим и се получи точно както го исках. Определено ще съм с изкуствени мигли, които обаче имат доста ествествен вид, поне доколкото е възможно. Жената се оказа доста любезна и вижданията ни съвпаднаха, пробвахме докато не получихме идеалните пропорции. Определено се радвам, че го направих, държа грима да е безупречен.

4. В събота ще ми бъде моминското. Не знам подробности освен деня и присъстващите. Чудя се какво да взема на моите любими приятелки за подаръче. Нямам търпение да се понагласим и да излезем по женски, отадвна не сме се събирали цялата тайфа.

5. Трябва да купя бонбонки и розички за късметчетата - розички някъде?

6. Ако някой има и шаблони за мустачки, очила, устни - много бих била благодарна да ми ги препрати, че и това мен чака.

7. Трябва ми и хубава икона на Св. Мина за подарък на кумовете - къде в София мога да потърся?

8. Днес ще си взема годежния пръстен, който сигурно е доста по-бляскав след родирането  yahoo

9. Утре ще ходим да уговаряме тортата, събирам вдъхновения, ето нещо симпатично в нашия дух smile
мислех да си сложа едни метални пиленца, които пазя за кейк топъри от февруари още но днес ги загледах че нещо не са във форма и май ще мислим за друг вариант.

10. Забравих да кажа, че и с медицинските сме готови

11. Срещнахме се с водещата и DJ, но там се появи леко притеснение, че не останахме разбрани, предстои втора среща.

12. Сега трябва да направя също:
- номера за масите
- табелки с имена на гостите
- списък с гостите за настаняване - да се вземат и фамилиите на някои гости с повтарящи се имена
- евентуално схема на масите за по-лесно настаняване
- ако подаряваме снимка същата вечер - папчица за снимката
- етикетче за бенгалски огън - ако стигнем до тази екстра.



* 01fbae1db00257215817822033bb3f8b.jpg (36.49 KB, 340x512 - видяно 167 пъти.)
« Последна редакция: август 13, 2013, 12:22:15 от malkabulka » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #62 -: август 13, 2013, 11:40:41 »

нареждам се за книгата много искам да я вида че се чуда и аз дали още една да си поръчам smile

за магнитчетата не ги мисли само ние обръщаме внимание на малките детайли smile за шаблони за мустачки знам че Josephine имаше, пиши и на лични ако не ти отговори и я нямаш в фейса пиши на мен аз ще питам smile

Пожелавам ти страхотно изкарване на моминското smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 13, 2013, 12:01:35 »

И аз искам да видя книгата. Много искам да си направя фотокнига със снимките от сватбата и гледах този сайт, та всичко свързано с него ми е много любопитно.
Тортата е много яка
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 13, 2013, 12:28:29 »

Браво за свършените задачи  Bravo Май всичко върви по план smile

Моите мустачки ги рязах по снимки от google - принтирах и нагласях размерите и тогава очертавах върху картона
http://www.google.bg/search?q=mustashes&psj=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.50500085,d.Yms,pv.xjs.s.en_US.ciY8R2R6XC8.O&biw=1280&bih=909&um=1&ie=UTF-8&hl=bg&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=SAUKUp3ADYr6sgbx9oDwCg#bav=on.2,or.r_qf.&ei=SgUKUqiRMMHUswal94DQCw&fp=675c62b70019e507&hl=bg&q=mustaches&sa=X&spell=1&tbm=isch&um=1&ved=0CE8QvwUoAA
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #65 -: август 13, 2013, 13:15:11 »

Браво, malkabulka! Наистина си имала продуктивен уикенд!
Тортата е много красива! А решихте ли къде ще я правят?
Цветовете на сватбата в лилаво ли са? (Извинявай ако си писала преди)
Браво и за грима, много е важно да си доволна! Прическа пробна ще правиш ли?
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #66 -: август 13, 2013, 13:44:26 »

Тортата един от гостите ни поиска да ни я подари, ще я правим в 100гр сладки.
Цветовете са в лилавата гама, да. Цветята ще са основно бели и розови рози и лилавки хортензии.
Прическа пробна няма да правя, аз съм малко спонтанна по душа и тези неща обичам да не ги планирам много много, фризьорчето ми е много креативно и талантливо, познава ми косата и вкуса, сигурна съм че ще ме изненада приятно. Още се колебая между полувдигната коса или леко небрежно ниско кокче от някакъв вид... ето едно колажче с любимите ми прически до тук...между другото роклята ми много наподобява тази вляво  heart

при теб как мина разкрасителната събота? girl_wink





* collage h&m.jpg (64.23 KB, 1004x467 - видяно 177 пъти.)
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #67 -: август 13, 2013, 14:09:24 »

Аааа, много готини прически, това небрежното кокче изглежда страхотно! Моята ще е като другата- полувдгината, но с много къдрава коса:)
Еее супер за тортата! Добра идея за подарък, хехе
Роклята е много нежна!
А букет харесала ли си или ще оставиш някой да ти го сътвори?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 13, 2013, 21:03:51 »

еййй... Малкабулка аз защо пропускам темата ти Girl_hide  честита темичка. Толкова съжалявам че не съм я видяла по рано, сега сега съм тук и прочетох всичко на един дъх. И до твоята сватба не остана много време smile
За укротяване на родители аз мога да кажа че и без тях е трудно smile Едните родители са 60 км от нас другите на 100 км и някой път ми липсват smile Пък и както каза ти "една дъщеря женят" нормално е да се притесняват smile
А за небрежното кокче ... страхотно е smile По принцип винаги съм пренебрегвала коковете, но това просто ми взе очите  Oh my ...
Късмет с подготовката. Пожелавам ти едно незабравимо моминско парти, едни спокойни дни като госпожица и една невероятна СВАТБА  yahoo
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #69 -: август 13, 2013, 22:17:58 »

Малка булке, и при теб всичко върви с пълна пара. И аз се нареждам на опашката с желаещите да видят книгата smile Прическите са супер, а на какъв грим се спря?
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #70 -: август 15, 2013, 13:36:26 »

Ох много ви благодаря момичета! Започнаха вече моите вълнения. Снощи си получих поканата за моминското и се вълнувам силно! Има начален час и място, като попитах дали може да отида с някоя от присъстващите май ми отговориха с не  Girl_hide Не успях да измисля оригинален подарък за приятелките на партито, те ще са поне 10тина. Мислех да им взема по нещо сладичко с по една картонена пеперудка, като напиша името на всяка и им ги раздам на място, обаче като не знам какво ми готвят и ме е малко гъдел едно такова...но ще действам импулсивно в събота smile

mariag, букета го обсъждахме с агенцията, която ще ми прави и украсата в ресторанта. Честно казано не помня много какво се разбрахме последно, май ще имам много малко хортензии, притиснати от рози и други цветя. Честно казано, не съм виждала още букета в който да се влюбя както с другите детайли, но пък и грозни цветя също не съм виждала, та не мисля, че е от такова значение. Мисля да хвърлям направо него, която го хване на кадем да и е Wink

beberona, добре дошла! Аз не съм най-активното булче на света, но много се радвам на всички, които надничат тук и се вълнуват с мен.

evyevy, грима на който се спрях е много свеж и естествен. Леко ще подчертаем очите с лилавеещи и екрю сенки с лек блясък, малко розови бузки, и сочно розово червило. Да не забравяме и красивите мигли  girl_wink Нещо подобно на снимката долу, но с нежно лилави сенки...и другата видима разлика е, че тази мацка има страхотен цвят на кожата, докато моя лек тен вече почти избледня Wink


* makeup jamaica.JPG (30.64 KB, 601x397 - видяно 157 пъти.)
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #71 -: август 16, 2013, 13:39:14 »

Влизам само да отбележа, че сме готови с воала  yahoo  heart

Малко се бях отчаяла, защото не вървеше толкова бързо колкото си мислех и добре, че едната ми шаферка е по-сръчко от мен, та много ми помогна  Bravo Истинско удоволствие си беше да се занимавам с това и се чувствам изключително удовлетворена. Воали като този, който се получи съм виждала на доста по-високи цени, дори китайчетата ми искаха нещо от сорта на 100-тина долара..а уж били евтини  blush моя излезе около 20лв тюла и още малко за мънистата. Цветчетата бяха отпаднали при скъсяването на роклята, а няколко бяха и съвсем паднали в калъфа, но идеално ми се включиха в проекта  girl_wink

Досега не бях сигурна дали искам воал, но след като го направихме и си го сложих вече няколко пъти съм толкова развълнувана, че вече нямам търпение да се видя готова от глава до пети.. Girl_hide


* veil sv.jpg (48.63 KB, 660x1632 - видяно 172 пъти.)
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #72 -: август 16, 2013, 13:42:47 »

malkabulka , воалът е невероятен. И аз много исках дълъг, но се отказах в последствие.
Гримът също много ми харесва, а с лилавкото ще стана още по- добре smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 16, 2013, 13:43:23 »

Браво, много е хубав  Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #74 -: август 16, 2013, 13:55:29 »

Красота  Bravo. наистина за едно парче плат не залужава повече от 50 лева според мен smile а и  не е въобще трудно да се направи smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines