Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:58:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на malkabulka - 31.08.2013  (Прочетена 57333 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #165 -: септември 02, 2013, 07:55:55 »

Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #166 -: септември 02, 2013, 19:32:57 »

Сватбата-мечта! Кумове-мечта! Шаферки-мечта! Сватбарите-мечта! Екипите -страхотни!

Когато си намеря място, ще разкажа в детайли, засега ще кажа само, че мечтите наистина стават реалност, когато истински вярваме в тях!

 heart heart heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 03, 2013, 10:12:44 »

Много се радвам за вас! Чакамете с разказ като си събереш мислите!
Активен
Qnitza
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #168 -: септември 03, 2013, 23:30:26 »

Здравейте,
Включвам се малко на края на темата с 1 въпрос - malkabulka, къде ходи на уроците за първи сватбен танц? Много ще съм благодарна ако пратиш координатите (може на лично съобщение).
Пожелавам приказно сватбено събитие и щастлив семеен живот на всички булки smile
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 04, 2013, 10:20:33 »

Сватбата-мечта! Кумове-мечта! Шаферки-мечта! Сватбарите-мечта! Екипите -страхотни!

Когато си намеря място, ще разкажа в детайли, засега ще кажа само, че мечтите наистина стават реалност, когато истински вярваме в тях!

 heart heart heart

heart  Bravo нямам търпееееениееее да чуя и видя!
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #170 -: септември 04, 2013, 10:44:34 »

Qnitza,
Ходихме на уроци при Валентина от http://www.vj-dance.eu/

Страхотна е, предлазположи ни доста бързо, ние нямахме и никакво време и за два урока ни вкара в танците, ако можехме щяхме да отидем на повече, защото определено вдига мотивацията и танците от проблем се превърнаха в голямо забавление!!! smile

Препоръчвам с две ръце!
Успех!
Активен
cvetenceto_83
Новак
*
Публикации: 19


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: септември 04, 2013, 10:49:00 »

Честито!Бъдете щастливи,усмихнати и влюбени винаги!  smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #172 -: септември 05, 2013, 15:37:34 »

Отлагам аз разказа, отлагам...а то времето си лети ли лети...

Започвам пък докъдето я докарам Wink

Прибрахме се да стягаме сватбата още вторник вечерта. Колата пълна до горе с рокли, кошници, папки и тетрадки, печатните материали, абе всичко всичко! При последното разтоварване на автомобила, младоженеца установи, че му липсва 2бр костюми - неговия и на свекъра! В тази суматоха с товаренето го забравил в спалнята, аз дори не бях забелязала...Малко се посмяхме на случката и добре че имаше време, че баща ми имаше пък към София и мина да събере забравените вещи Wink

Срядата започна динамично - среща с ресторанта и агенцията на мястото на събитието, финализиране на сценарий и график. Продължихме със среща с водещата и координатора за по-добро стиковане в деня на събитието. Всичко мина добре, следобеда остана за срещи с приятели и родители за финализиране на ангажиментите в тяхно лице.
Вечерта правихме финализиране на подредбите по масите и списъците, както и схема в случай на дъжд, за всеки случай. Това продължи до 3 сутринта. Събудих се разтревожена и недоспала, трябваше да довърша всички списъци и да оправя списъка с песните за ориентир на DJ. Тези неща препоръчвам да се свършат няколко дни по-рано, за по-голям комфорт последните дни, на мен малко ми подействаха стресиращо. Имаше отказ и на последната сутрин по здравословни причини, и за всеки случай бяхме оставили 2 стола свободни на една от масите в случай че някой ни изненада пък.  Нямаше изненади smile

Следващия ден премина в тичане по леки задачки насам натам. Малко по-спокойно.
Вечерта имаше усилено репетиране на танц в средата на хола, нещата вече придобиха по-естествен вид, защото си бяхме само двамата и беше по-интимно и се бяхме поотпуснали.

Петък
Привечер пристигнаха първите ни гости, пихме кафенца, хапвахме пица, след това приключихме с торти и питиета. Легнахме си към 1:30 аз в нас, той в апартамента където живеем заедно. Решихме го в петък, мислех си че ще ни е по-удобно да сме разделени и да не се будим и стресираме взаимно. При мен се получи, спах си непробудно Wink
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #173 -: септември 05, 2013, 15:47:41 »

СЪБОТА 31-08-13

Събудих се към 8 и нещо, но се бях наспала. Чух нашите как шепнат в коридора, опитвайки се да не ме събудят. Полека лека се разбудих и станах. Баща ми беше излезнал по задачки вече, майка ми се подготвяше да излиза за грим и прическа. Взе ми една закуска и ме остави сама вкъщи. Времето беше приятно, слънцето изгряваше, въздуха беше свеж и студен, в градината се носеше леко жужене и чуроликане на птички.
Масите за гостите бяха подредени, само трябваше да дойде храната. Пуснах си ТВ, намерих канала с народната музика и седнах пред него в отчаян опит да събудя апетита си и да изям поне половината сиренка. Успях някак си. На няколко пъти ми се доплака от щастие и при звуците на народна музика и мисълта какво е напът да ми се случи след броени часове. Неуспешно, отрони се само една сълза.
Чувствах се много спокойно и уравновесено.
Позвъни се на вратата - бяха цветарите с украсата за вкъщи. Венците за вратите бяха страхотни. Наслаждавах им се блажено. Подредихме 9 бели рози в голяма ваза в моята стая. Сякаш бяха най-красивите рози, които някога съм виждала... Girl_hide
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #174 -: септември 05, 2013, 16:06:15 »

Леле, ще ревна на този разказ, усещам  Bravo
Разказвай всичко преди да сте заминали smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #175 -: септември 05, 2013, 17:09:43 »

И така...по някое време се появи баща ми с храната за вкъщи, подредихме всичко по масите, да улесним мама като си дойде. Беше почти 11ч и реших да използвам татко да ме закара до хотела където още в 9 всички дами бяха започнали да се разкрасяват. Любезно ни бяха предоставили една стая от хотела, в която да работят гримьорката и фризьорката. Бях направила перфектен график и уж и двете го бяха потвърдили, но гримьорката изоставаше с един човек. Всички бяха толкова спокойни там, че за малко да не разбера. Малко се притесних, защото оставаха все важните хора - последната шаферка, аз и кумата. Добре, че фризьорчето ни е сръчно и опитно и навакса с прическите, та поне там успяхме да дръпнем нещата и направи още няколко човека извън график. Кумата я забави грима, малко се поизпотихме....Вземането на кумове се премести с 40мин. За щастие това изобщо не повлия на останалата част от деня, изглежда минутките които бяхме сложили в аванс тук там се компенсираха от това.
Когато излезнах готова с двете ми шаферки минах покрай терасата. Беше напълно готова. Сърцето ми подскочи от вълнение. Беше по-прекрасно от мечтите ми, по цветно и по-празнично...романтично и стилно едновременно...никога няма да забравя този момент...щрак!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #176 -: септември 06, 2013, 18:49:23 »

Малка булчица  give_rose Съжалявам за малко късното включване  blush Първо искам да ви пожелая един страхотен , безгиржен и много усмихнат съвместен живот. Да се обичате безкрайно много  heart И второ - разказът ти е както винаги много топличък и приятен , искам още да прочета  blush ще чакам с нетърпение продължението...
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: септември 07, 2013, 08:14:30 »

 Bravo Bravo Bravo Bravo Много нежен и романтичен разказ, а една още не си стигнала съществена част. Сега и аз пророних сълзичка  cray
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #178 -: септември 09, 2013, 09:59:09 »

Честито и от мен! Малко късно се включвам! Пожелавам ви много положителни емоции през съвместния ви живот, много разбирателство и уважение! Да сте все така усмихнати както на сватбения ден (това го предполагам като гледам аз как съм ухилена на всички снимки:)
Разказвай ощееееее.......
Не съм видяла никакви снимки  sad
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: септември 11, 2013, 19:49:39 »

...Сърцето ми подскочи от вълнение. Беше по-прекрасно от мечтите ми, по цветно и по-празнично...романтично и стилно едновременно...никога няма да забравя този момент...щрак!

 heart Bravo heart
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines