Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:52:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа седмица от Горещниците 29.07 - 04.08.2013г.  (Прочетена 17773 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 31, 2013, 09:21:31 »

Добро утро smile

Днес като гледам се живее smile

Майките на момчетата явно винаги се радвате да ви носят пране. Майката на мъжа ни като сме им на гости, той каквото съблече и тя вече го е изпрала (защото и аз съм маниячка на тема чисти дрехи и той мръсни като си иде няма). А моята майка, ако и занеса мръсни дрехи, ще ми каже: "Ти пералня нямаш ли си? За какво си разкарвала?" А ако нещо ми се изцапа там - вземам си го за София, защото може и да няма място в тяхната пералня  pardon

Днес закуската ще е от мен и ще е по-скромна smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 31, 2013, 11:20:52 »

Свекс, аз и да не ги покажа, те си действат,тук днеска се изпокарах вече с 3ма човека.
Днес е празен ход на луната пък, та далече от конфликти, ама ето. Всички са изнервени  и ми се хвърлят. ТАка е , като не четат астропрогнози blum .
днес ще си прибирам от куриерите една блуза с бухали в лилаво и съм леко доволна.
в петък ме чака още един двоен рожден ден, на роднина и на приятел, ще ги правим на едно място. изнанагорно ми идва с тия лъвове еййй. Пак пазар, харчене на пари, ама пък после добре си прекарваме обикновено. Лошото е че не ми се мажат сандвичи, исках да мина тънко с пиене и дребни неща за хрускане, ама рожденниците не ми дават. GROAN .
Ходи ми се на рожден ден, на който няма да приготвям аз нищо или да чистя след това. КАнете ме! Плачещо момиче
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 31, 2013, 15:46:13 »

Здравейте, сладрукиии Girl_hide
Ейййй ето, че дойде денят, в който за първи път, откакто съм в болничен успях да се наспя, без да ставам рано заедно с мъжа ми или пък да мисля колко неща имам да правя за деня crazy Снощи тайничко си пожелах днес да е облачно, че да поспя - така и стана, но не исках да поръчвам дъжд, че да си играя на изпери-простри-прибери прането, че вали pardon Ей, то било готино да си айляк! smoke
Хаха, свекърва, тоя твоя синковец си е за бой - ник'ви манджи! blum Значи човека успял да домъкне абсолютно всички мръсни дрехи, а? Wink Аз мама Бошка си нямам, че си взех старата пералня(ама тя си е на 2-3 години де) - кой ще ми я гледа в пералното Wink Но пък си имам бат Бошко - висок, снажен, бързо охлажда и замразява, всичко побира и е много умен! blum
Еййй, Али, благодаря за ягодките - веднага ги хапнах, нали съм плодовото чудовище crazy
Ох, Мариолка, идвам на вечерята с теб, може ли? Ashamed Обещавам, ще се представя подобаващо Curtsey но пък горко на фирмата ти като види сметката накрая Girl drink
Емчооо, чакам те !!! Мъж ми има Р.Д. скоро girl_wink И ще има торта, пък ако ще да се опъпчиш blum
Прохладен остатък от деня и цяла вечер ви желая, хем може да се охладят страстите на свекърва Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 01, 2013, 08:04:30 »

добро утро


пожелавам ви хубав ден, изпълнен с усмивки!

муунче, честит ви нов дом и приятни мигове в него  Bravo give_rose
али, извинявай че не писах, мн се радвам че вече си се прибрала с бебо и сте добре, много си хубавка на снимката  heart heart heart
свекърва, мн ме разсмиваш с постовете ти  heart
панда, права си за прането, но и милото вече рядко има нещо за пране, все като го съблече и вече е в пералнята  smile но пък моята мама също обича да ми пере дрехите и престилките за работа; но се случва рядко, ако съм на гости;

на всички, пращам поздрави  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: август 01, 2013, 08:09:19 »

Привет!
Всичко е изпрано, изгладено, закърпено и подредено по шкафове и гардероби. Бойлерът е подменен с нов, пилешкото с кромид и куркума дреме в хладилника, аз съм работещо момиче и днес ми е розово сладоледено Wink
Сутринта видях, че си имаме мома Александра на мама Кенга Джозефин...с две думи четвъртък е! Което пък значи, че утре е петък.
Прекрасен, ползотворен и розов ден!


* rozovo_n.jpg (56.92 KB, 619x700 - видяно 465 пъти.)
« Последна редакция: август 01, 2013, 08:11:39 от svekarva » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 01, 2013, 08:45:21 »

мн хубава новина
радвам се че ти е розово свекърва  give_rose
исках да питам емито дали е чела нещо на Джоджо Мойс

Аз съм затрупана със задачки... а времето минава като миг... на работа пак имам доста нерви -т.като съм на старото място където има много работа ;
нямам време много да чета, предстои РД на милото на 17 ти, отделно имам да подготвям списък с багажа, защ. от работата сигурно няма да успея да го приготвя за ден два, особено ако до последния ден съм на работа; имам да купувам стъкленички за украсата за сватбата; рокля за мен ... обеци да избираме със сестра ми -нещо такова -
http://farm4.static.flickr.com/3458/3763614376_74a8aae2b6_o.jpg

идеи от къде?  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: август 01, 2013, 09:11:30 »

Еми е по бижутата, знае всякакви тайни магазини.
Тази снимка е за всички нас, които тази година няма да сме на мурету по чужбините. Wink


* мурету.jpg (68.96 KB, 604x378 - видяно 357 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 01, 2013, 11:34:32 »

svekarva, на такъв претъпкан плаж не стъпвам, каквото ще да става.  shok
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 01, 2013, 11:49:17 »

мн хубава новина
радвам се че ти е розово свекърва  give_rose
исках да питам емито дали е чела нещо на Джоджо Мойс

Аз съм затрупана със задачки... а времето минава като миг... на работа пак имам доста нерви -т.като съм на старото място където има много работа ;
нямам време много да чета, предстои РД на милото на 17 ти, отделно имам да подготвям списък с багажа, защ. от работата сигурно няма да успея да го приготвя за ден два, особено ако до последния ден съм на работа; имам да купувам стъкленички за украсата за сватбата; рокля за мен ... обеци да избираме със сестра ми -нещо такова -
http://farm4.static.flickr.com/3458/3763614376_74a8aae2b6_o.jpg

идеи от къде?  give_rose

мила, гледала съм подобни, ама цветни. ще се опитам да намеря днес къде бяха и ще ти пратя линк в фб.
на този  автор не съм чела нищо, дай линк към книга да видя за кво иде реч
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: август 01, 2013, 12:17:31 »

svekarva, на такъв претъпкан плаж не стъпвам, каквото ще да става.  shok
....дори и за да видиш и чуеш папата ли? Wink Как ли изглеждат и нашите плажове? Сигурно водата е по- мръсна sad.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 01, 2013, 12:24:08 »

Виж, ако Мадона реши да си прави концерт на сцена в морето, може и да се навия, ама тогава няма да е за плаж и цамбуркане в морето. Ама иначе - не, благодаря. Предпочитам да ми е спокойно.  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: август 01, 2013, 12:34:29 »

Хаха, аз и за Мадона не бих отишла...Чак толкова масови дейности не обичам, предпочитам да ги гледам като новини по телевизията smile
_Ezra_ , за "Аз преди теб" от тази авторка колежката ми беше много прехласната. Рядко книги, които и харесват, харесват и на мен. Наредена съм на опашка да я прочета Wink след още 2- 3 желаещи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 01, 2013, 12:37:14 »

аз обичам изоставени плажове с малко хора. не харесвам комерсиализирани места, пълни с хора дето са там за да си покажат банския.
ама на тоз плаж, дето свекс е показала, и хавлията нема да си намериш после коя е biggrin.
като цяло май съм античовечна , що се отнася до отпуски, навалицата не ми действа отпускащо. като съм си в София е обратното- обичам града и неговия пулс. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: август 01, 2013, 12:44:26 »

Снимката е от посещението на папата тази година, нали беше по някакви плажове. Аз на масовка съм ходила когато бях на 6 и в Пловдив идва Юрий Гагарин. Беше ужасно, загубих си едната обувка и нищо не видях. Вторият ми опит беше на един концерт на Щурците. Повече...НЕ! на място, където има събрани над 500 души.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #29 -: август 02, 2013, 08:12:01 »

Тази седмица нещо не върви темата smile

Аз вече съм в отпуск официално и започвам да кроя планове. Да нареждам книгите, които искам да прочета. Да планирам маршрута из Румъния.

Да не пропусна и аз да отбележа, че Али е много красива и със страхотно коремче!

А относно обиците, които _Ezra_ търси - моите бижута ги купих от www.bokacha.com, обеците ми бяха подобни на модела, който си показала, но със син камък... може Еми да си мисли за същия сайт... не съм сигурна.

Ето една обилна закуска от мен за последния работен ден!
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines