Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:07:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа седмица от Горещниците 29.07 - 04.08.2013г.  (Прочетена 17770 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: юли 29, 2013, 08:27:54 »

Честита знойна седмица! Нека сърцата ни са горещи, а разумът - хладен!
Хехе, последното много трудно става при мен....Всичко ми е размекнато от жегата Wink
Очаквам хубава седмица, много гости и мааалко хлад от сряда.


* zakuska.jpg (63.43 KB, 960x720 - видяно 348 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1 -: юли 29, 2013, 09:09:06 »

Охооо тази седмица се очаква да пукнем от жега , още от сега съм пуснала климатика в офиса и си облякох рокличка да ми е прохладничко smile

Иначе уикенда мина без спиране. Но поне се чувствам пълноценно че правихме нещо. Ходихме с клиентите в събота на Рилския Манастир, качихме се и до пещерата много беше хубаво горе :)хапнахме скаричка и мекици. вчера пак ги водихме на басейн на Корали, е нема такава навалица от хора беше претъпкано но поне имаше басейн да се разхладим. тялото ми се бунтува и ме е хванал страшен мързел на работа понеже винаги по това време от 5 години сме на море и за първи път пропускаме, мъчно ми е много всички наши приятели са там, но службата си е служба и трябва някой да се занимава с клиентите и поне знам че те го оценяват много и се забвляваме всеки ден с тях

Поздрави на всички и дано се справим с жегата!



* refreshing-watermelon.jpg (28.79 KB, 550x412 - видяно 330 пъти.)
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 29, 2013, 10:06:44 »

Здравейте, дами!!!

Аз вече съм си в къщи след 3 кошмарни нощи в болницата star Поне за сега всичко е наред и след 2 дни ще съм отново в кондиция. Пазете се от тези летни вируси, че сега върлуват със страшна сила!
Свекърва, пожелавам ти една незабравима седмица в посрещане на гости и то толкова чакани give_rose Моята майка също тръпнеше в очакване години наред, като се прибирах за по седмица- две. Даже си правеше и списък с любимите ми гозби и ги приготвяше всеки ден smile
Аз да ви питам... знаете ли дали има някакво поверие за влязла птичка в къщи blush Не че съм суеверна, но тази седмица ми се случи 2 пъти, та се зачудих, дали пък не означава нещо.
Качвам и обещаните от мен снимчици на тумбака от преди 2 седмици. Сега е съвсем малко по глемичък Wink


Нямаше как да не споделя с вас и любимите ми лилии, че и жабочето съм хванала в кадър heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 29, 2013, 17:40:06 »

Здравейте и от мен!
Малко късно се включвам, ама поне да се разпиша!
Али, много си хубава и сладка, радвам се че вече си добре и си си в къщи. Наистина тия вируси са ужас мен още ме мъчат и вече полудявам с това гърло и хрема, кашлям като дърт пушач!
Свекърва, още малко и гостите ти идват, представям си какво вълнение е при теб от предстоящото посрещане!
Мариола, ние с теб леко сме се разминали. Ние ходихме вчера на седемте рилски езера. Не бяхме ходили и много ни хареса! Аз още в началото за малко да се откажа, защото ми беше доста лошо, заради настинката, но се мобилизирах и дори до последното /сълзата/ се качих  yahoo Много съм горда със себе си!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 29, 2013, 18:04:34 »

Али, много си сладка. аз отивам на р.д. на роднина на открито, дано не е жега и довечера.
лека вечер на всички smile
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #5 -: юли 29, 2013, 18:57:42 »

Здравей народе,  smile имам една молба, тъй като моят приятел ще бъде кум след 2 седмици и още няма реч, дали някой може да ме насочи къде да погледна за насоки. В допълнение искам да кажа, че цялата сватба е с някаква странна организация, нищо не е по традиции ( покани се дадоха вчера, аз дори не фигурирам там, вероятно трябва да се сетя сама  crazy , църковен брак ще има месец след официалната част и тн.). Лошото е, че датата наближава, а мойто мъж хич не му върви в речите и искам да помогна. Ако някой има идеи ще съм благодарна. Проблема си го пиша тук, че не знам къде иначе  smile. Малко ни в клин ни в ръкав, но...мерси ако някой помогне give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 30, 2013, 13:55:07 »

Здравейте, сладурки girl_wink
Отново съм на линия yahoo Даже вече имаме телевизия и интернет, че и спалнята сглобиха вчера - отново сме в 21-ви век! blum Честно казано не са ми липсвали тези "екстри" нито за миг, пък и то не ми оставаше време да ги ползвам. От средата на миналата седмица сме новодомци и сме адски щастливи CHEERS Dance Чувстваме се много добре като хапваме и се наслаждаваме на гледката twohearts Днес бях на преглед и толкова се радвам, че малкото ни момченце е пораснало много от последния преглед и вече е почти 1,1кг yahoo yahoo yahoo Не се притесни и не спря да подритва дори, докато доктора го преглеждаше - футболистчето на тати! heart
А вие как сте в тези горещини?
Свекърва, представям си как расте вълнението и нетърпението ти give_rose Готвиш ли заръчаните гозби? Wink
Мариолка, не тъжи за морето - аз съм до морето, но ако ти кажа, че не съм стъпвала на плажа не знам дали ще ми повярваш smile Честно казано дори нямам и мерак да ходя като знам, че после няма да мога да стана да си тръгна ... буквално Xixixi На мен пък ужасно много ми се ходи на почивка ... общо взето кой каквото няма, това иска blum
Ейййй, Али, страхотно е тумбачето Bravo И ти си много хубава give_rose Съжалявам за престоя ти в болницата, но се радвам, че вече си вкъщи и си добре yea
Рататуй, да се оправяш бързичко Flower
Емчо, как мина Р.Д.-то?
Хайде по един освежаващ следобеден коктейл girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юли 30, 2013, 14:27:54 »

Да живеят комуникациите!m0onlight, ако се чудиш какво да правиш /дето не го вярвам/, почвай с писането на книгата! Аз за този апартамент и палците на краката си съм стискала Wink, трябва да споделяш опит....Момъкът рита, а? Сега браво на мама, пък после, като започне сам да яде, ще има и за него браво.
Пък ти сега го погали от нас и да свиква с тропането на клавиатурата, да не се чуди после какъв е този звук и да реве.
Малкият голям се върна с куфар пълен с мръсни дрехи. Дни преди пътуването се мести и всичко е "не ми говори". Пуснал е някаква рядка козя брада, качил е килограми и съвсем не мога да си позная детето за тези две години, през които не съм го виждала. Вече си урежда морето и разни срещи из България с приятели и май щом му изсъхнат дрехите, ще хване пътя  Wink.
AliTia, много си хубава! Пу- пу!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 30, 2013, 14:50:42 »

Хехе, свекърва, за сега смятам аз да чета книги, пък писането да го поотложа, че нали като поумнеят хората, тогава почвали да пишат Wink blum Иначе историйки за разправяне - безброй! Сега вече са смешни, обаче беше време, когато никак не беше смешно ... Ама те нямат и край! Wink От вчера съм ги метнала от единия край пак - да идват да си настройват телевизията като хората, да пускат асансьора за повече от 3 дни, да ни дадат ключовете за мазата, че не сме я виждали нито един път ... Speech ама иначе пък какво ще правя по цял ден?! Wink
Иначе футболистчето на тати не само рита и не се притеснява от никой, сложил ръка на корема ми да му играе едно ритниче, но и се върти страшно много! И така смешно ми мести корема, че си имам забавление по цял ден pqz И в момента го е ударил на танци-манци danceg Погалих го от вас, естествено имате цял танц в отговор blum
А ти сега видя ли, че не трябваше да си купуваш мама Бошка да пере бързо Wink Сложи дрехите на най-дългата програма и почвай да мислиш някоя вкусотия да готвиш Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 30, 2013, 15:10:56 »

Как сте прекрасни smile

Аз току що се предадох на жегата и пуснах климатика. Като съм цял ден в къщи и ми е съвестно да работи по цял ден, но като почна да зациклям от жега го пускам.

Али, много си сладка smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 30, 2013, 16:22:46 »

муунче, р.д -то мина супер, до 3 часа стояхме на огън навън. blum
свекърва, остави ги дрехите да ги навали навън и такам star
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: юли 31, 2013, 08:42:50 »

Пенсионерки, как сте след разхлаждането?
На мен, освен че ми е топло, сега ми е и влажно nea.
Еми, друг път хич да не показваш лоши луни Wink. Вчера си отиде и бойлерът след вярна 20-годишна служба, без нито една повреда. Ей така, изгаснаха му всички светлинки и от средата на голямото пране, температурата му започна да пада. Тъкмо си дойде малкият голям от фитнеса и беше на 30С. Днес ще купуваме и монтираме нов.  Това едно. Дрехите на гостенина ги кисна първо с разни препарати и после ги пускам на мама Бошка. Налага се, защото там е прал цветните дрехи на студена вода и всички са засечени. Белите хавлиени чорапи /в случая събирани 2 седмици/ реших да топна в белина, че и те бяха по- скоро сиви shok. Изсипах половин шише белина, а нито мирис, нито омекване на водата. huhhuh.gif Майка ми си призна, че изразходвала белината и после напълнила шишето, да отмие останалото по стените му. Ей, ако някой ми разреди така препарат мога да го..... }:->Това второ. Изпрах, колкото изпрах и тъкмо прострях всички въжета и простирки и то взе, че заваля. Невъзвръщаемата инвестиция остана без долни гащи след студения душ. Викам му "Защо не взе повече дрехи?" Пък той ми отговаря "Нямаше повече мръсни!". Да го вържеш на фльонга. Цяла нощ гледа филми /часовата разлика е 8 часа тук/ и сутринта го оставих да спи. Аз съм със зачервени очи и почти заспала. Имам дребни служебни ядове, но те са си ежедневие...
Ходи ми се по любов!


* prozorec_1559239091_n.jpg (41.68 KB, 400x600 - видяно 338 пъти.)
« Последна редакция: юли 31, 2013, 08:45:05 от svekarva » Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 31, 2013, 08:44:22 »

Добро утро на всички!

Много благодаря за комплиментите give_rose Въпреки, че се чувствам като буре, ми е приятно да чувам от вас хубави думи! То не стига дето раста на корем и дупе, ами сега и краката ми започнаха да отичат crazy Дано поне временното разхлаждане ми се отрази добре.

Черпя ви с кафенце, а ягодките са за Муунчето
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 31, 2013, 08:50:41 »

Добро утро!
Мунче, радвам се че пак си на линия.
Свекърва, ще падна от смях със сина ти  funnytooth, носи ти пране чак от друг континент!
А аз чакам братовчедка ми, която ни е на гости да се събуди, за да може спокойно да чистим. Дано се събуди днес  Sleep
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #14 -: юли 31, 2013, 09:15:21 »

ахах свехкърва колко познато! брат ми прави същите номера на майка ми, прибира се казва пери всичко аз излизам и не се прибира по цял ден ( само да хапне) и после дим да го няма. спи до 4 на обяд  и после пак излиза. мъже smile.са поне се е сгаджосал сериозно дано да се кротне smile

Аз днес съм на строга диета, лека закуска и салата на обяд че довчера ще ходим на вечеря с клиентите в един гъзарски ресторант и ще ядем пържоли от 60 лева, на сметка на фирмата хихихи danceg

Вчера свекито звъни на пожар на мъжи ми, девера довел гаджето си вкъщи да ги запознае и свекито испаднала в шок. Мацката с пирсинги и цялата покрита в татуировки по гърба и ръцете и някъква супер отворена, и тя казва на мъжа ми че аз съм дигнала страшно летвата и че не я харесва тази, и той и се скара и вика абе опознай момичето първо после съди, и тя не, аз Мария си я харесах от първия път smile хем ми става кеф че така говори, хем пък ми е тъпо може момичето да светсно какво като има тауировки sad.

Мууунче welocme back определено липсваше, и моля те иди цопни краченца и за мен в моренцето не е честно smile

Алита страхотно е тумбачето  пу пу

Лек ден на всичкии  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 31, 2013, 09:21:31 »

Добро утро smile

Днес като гледам се живее smile

Майките на момчетата явно винаги се радвате да ви носят пране. Майката на мъжа ни като сме им на гости, той каквото съблече и тя вече го е изпрала (защото и аз съм маниячка на тема чисти дрехи и той мръсни като си иде няма). А моята майка, ако и занеса мръсни дрехи, ще ми каже: "Ти пералня нямаш ли си? За какво си разкарвала?" А ако нещо ми се изцапа там - вземам си го за София, защото може и да няма място в тяхната пералня  pardon

Днес закуската ще е от мен и ще е по-скромна smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 31, 2013, 11:20:52 »

Свекс, аз и да не ги покажа, те си действат,тук днеска се изпокарах вече с 3ма човека.
Днес е празен ход на луната пък, та далече от конфликти, ама ето. Всички са изнервени  и ми се хвърлят. ТАка е , като не четат астропрогнози blum .
днес ще си прибирам от куриерите една блуза с бухали в лилаво и съм леко доволна.
в петък ме чака още един двоен рожден ден, на роднина и на приятел, ще ги правим на едно място. изнанагорно ми идва с тия лъвове еййй. Пак пазар, харчене на пари, ама пък после добре си прекарваме обикновено. Лошото е че не ми се мажат сандвичи, исках да мина тънко с пиене и дребни неща за хрускане, ама рожденниците не ми дават. GROAN .
Ходи ми се на рожден ден, на който няма да приготвям аз нищо или да чистя след това. КАнете ме! Плачещо момиче
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 31, 2013, 15:46:13 »

Здравейте, сладрукиии Girl_hide
Ейййй ето, че дойде денят, в който за първи път, откакто съм в болничен успях да се наспя, без да ставам рано заедно с мъжа ми или пък да мисля колко неща имам да правя за деня crazy Снощи тайничко си пожелах днес да е облачно, че да поспя - така и стана, но не исках да поръчвам дъжд, че да си играя на изпери-простри-прибери прането, че вали pardon Ей, то било готино да си айляк! smoke
Хаха, свекърва, тоя твоя синковец си е за бой - ник'ви манджи! blum Значи човека успял да домъкне абсолютно всички мръсни дрехи, а? Wink Аз мама Бошка си нямам, че си взех старата пералня(ама тя си е на 2-3 години де) - кой ще ми я гледа в пералното Wink Но пък си имам бат Бошко - висок, снажен, бързо охлажда и замразява, всичко побира и е много умен! blum
Еййй, Али, благодаря за ягодките - веднага ги хапнах, нали съм плодовото чудовище crazy
Ох, Мариолка, идвам на вечерята с теб, може ли? Ashamed Обещавам, ще се представя подобаващо Curtsey но пък горко на фирмата ти като види сметката накрая Girl drink
Емчооо, чакам те !!! Мъж ми има Р.Д. скоро girl_wink И ще има торта, пък ако ще да се опъпчиш blum
Прохладен остатък от деня и цяла вечер ви желая, хем може да се охладят страстите на свекърва Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 01, 2013, 08:04:30 »

добро утро


пожелавам ви хубав ден, изпълнен с усмивки!

муунче, честит ви нов дом и приятни мигове в него  Bravo give_rose
али, извинявай че не писах, мн се радвам че вече си се прибрала с бебо и сте добре, много си хубавка на снимката  heart heart heart
свекърва, мн ме разсмиваш с постовете ти  heart
панда, права си за прането, но и милото вече рядко има нещо за пране, все като го съблече и вече е в пералнята  smile но пък моята мама също обича да ми пере дрехите и престилките за работа; но се случва рядко, ако съм на гости;

на всички, пращам поздрави  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: август 01, 2013, 08:09:19 »

Привет!
Всичко е изпрано, изгладено, закърпено и подредено по шкафове и гардероби. Бойлерът е подменен с нов, пилешкото с кромид и куркума дреме в хладилника, аз съм работещо момиче и днес ми е розово сладоледено Wink
Сутринта видях, че си имаме мома Александра на мама Кенга Джозефин...с две думи четвъртък е! Което пък значи, че утре е петък.
Прекрасен, ползотворен и розов ден!


* rozovo_n.jpg (56.92 KB, 619x700 - видяно 465 пъти.)
« Последна редакция: август 01, 2013, 08:11:39 от svekarva » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 01, 2013, 08:45:21 »

мн хубава новина
радвам се че ти е розово свекърва  give_rose
исках да питам емито дали е чела нещо на Джоджо Мойс

Аз съм затрупана със задачки... а времето минава като миг... на работа пак имам доста нерви -т.като съм на старото място където има много работа ;
нямам време много да чета, предстои РД на милото на 17 ти, отделно имам да подготвям списък с багажа, защ. от работата сигурно няма да успея да го приготвя за ден два, особено ако до последния ден съм на работа; имам да купувам стъкленички за украсата за сватбата; рокля за мен ... обеци да избираме със сестра ми -нещо такова -
http://farm4.static.flickr.com/3458/3763614376_74a8aae2b6_o.jpg

идеи от къде?  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: август 01, 2013, 09:11:30 »

Еми е по бижутата, знае всякакви тайни магазини.
Тази снимка е за всички нас, които тази година няма да сме на мурету по чужбините. Wink


* мурету.jpg (68.96 KB, 604x378 - видяно 357 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 01, 2013, 11:34:32 »

svekarva, на такъв претъпкан плаж не стъпвам, каквото ще да става.  shok
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 01, 2013, 11:49:17 »

мн хубава новина
радвам се че ти е розово свекърва  give_rose
исках да питам емито дали е чела нещо на Джоджо Мойс

Аз съм затрупана със задачки... а времето минава като миг... на работа пак имам доста нерви -т.като съм на старото място където има много работа ;
нямам време много да чета, предстои РД на милото на 17 ти, отделно имам да подготвям списък с багажа, защ. от работата сигурно няма да успея да го приготвя за ден два, особено ако до последния ден съм на работа; имам да купувам стъкленички за украсата за сватбата; рокля за мен ... обеци да избираме със сестра ми -нещо такова -
http://farm4.static.flickr.com/3458/3763614376_74a8aae2b6_o.jpg

идеи от къде?  give_rose

мила, гледала съм подобни, ама цветни. ще се опитам да намеря днес къде бяха и ще ти пратя линк в фб.
на този  автор не съм чела нищо, дай линк към книга да видя за кво иде реч
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: август 01, 2013, 12:17:31 »

svekarva, на такъв претъпкан плаж не стъпвам, каквото ще да става.  shok
....дори и за да видиш и чуеш папата ли? Wink Как ли изглеждат и нашите плажове? Сигурно водата е по- мръсна sad.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 01, 2013, 12:24:08 »

Виж, ако Мадона реши да си прави концерт на сцена в морето, може и да се навия, ама тогава няма да е за плаж и цамбуркане в морето. Ама иначе - не, благодаря. Предпочитам да ми е спокойно.  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: август 01, 2013, 12:34:29 »

Хаха, аз и за Мадона не бих отишла...Чак толкова масови дейности не обичам, предпочитам да ги гледам като новини по телевизията smile
_Ezra_ , за "Аз преди теб" от тази авторка колежката ми беше много прехласната. Рядко книги, които и харесват, харесват и на мен. Наредена съм на опашка да я прочета Wink след още 2- 3 желаещи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 01, 2013, 12:37:14 »

аз обичам изоставени плажове с малко хора. не харесвам комерсиализирани места, пълни с хора дето са там за да си покажат банския.
ама на тоз плаж, дето свекс е показала, и хавлията нема да си намериш после коя е biggrin.
като цяло май съм античовечна , що се отнася до отпуски, навалицата не ми действа отпускащо. като съм си в София е обратното- обичам града и неговия пулс. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: август 01, 2013, 12:44:26 »

Снимката е от посещението на папата тази година, нали беше по някакви плажове. Аз на масовка съм ходила когато бях на 6 и в Пловдив идва Юрий Гагарин. Беше ужасно, загубих си едната обувка и нищо не видях. Вторият ми опит беше на един концерт на Щурците. Повече...НЕ! на място, където има събрани над 500 души.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #29 -: август 02, 2013, 08:12:01 »

Тази седмица нещо не върви темата smile

Аз вече съм в отпуск официално и започвам да кроя планове. Да нареждам книгите, които искам да прочета. Да планирам маршрута из Румъния.

Да не пропусна и аз да отбележа, че Али е много красива и със страхотно коремче!

А относно обиците, които _Ezra_ търси - моите бижута ги купих от www.bokacha.com, обеците ми бяха подобни на модела, който си показала, но със син камък... може Еми да си мисли за същия сайт... не съм сигурна.

Ето една обилна закуска от мен за последния работен ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: август 02, 2013, 09:04:23 »

Хехе, scilla , то след толкова ядене още повече ще ни налегне лятната умора Wink.
Все пак е петък и аз започвам да мисля по посока работа след пенсия. За фирмата, която ще създаваме, намерих ето това като идея. За новите: Дейността е плетене на човешки дрехи за домашни любимци и животински дрехи за малки човеци и последващо снимане. Всеки помага с каквото може - едни ловят и стискат животни, докато ги обличаме и снимаме, други раждат деца за фотосесии, трети плетат и шият и други подобни.


* riba_n.jpg (27.07 KB, 570x307 - видяно 361 пъти.)
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #31 -: август 02, 2013, 10:41:24 »

Свекърва ,аз също се включвам към бизнеса blum Мога да участвам с намирането на кучета...всичките ми приятели имат различни породи, а аз лично имам един малък закръглен мопс,който много обича да го кипрят с рокли,шапки и всичко ,за каквото се сетиш dog
Ето идея за дрешка и от мен blum

Поздрави на всички и да си изкарате един страхотен,пълноценен и релаксиращ уикенд give_rose
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 02, 2013, 10:59:05 »

Свекърва и аз кандидатствам за място в екипа Wink Мога да бъда полезна в художествения отдел (нали съм си човек на изкуството), но мога и да осигуря модели бебета ( в това число и бъдещия ми наследник) Мога да бъда и звероукротител, ако се налага и на животните и на бебетата pardon Така че кандидатствам за 3 позиции наведнъж blum
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #33 -: август 02, 2013, 15:15:34 »

Юххууу ето ме и мен отново в 21-ви век както каза Мунчето.
Свекърва предполагам си много щастлива да си видиш инвестицийката . Моята малка сестричка също се прибра,но не съм я видяла още. Надявам се скоро да я нагушкам и нацелувам.
Муунче честито за новия дом. Аз също съм в нова квартира но се надявам в най - скоро време да изпитам вашаата радост и да се насладя на собствено жилище.
Али страхотна си пу пу
Свекърва на мен също ми се ходи по любов  :danceg:ама май се оказах голям каприз.
Хайде приятен петъчен ден и страхотен уикенд ви желая.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: август 02, 2013, 15:25:46 »

Урааааа! Още броени минути......
Миши, казвай къде ходи и какво прави Wink
На моята инвестицийка и търся мома. Нямаме си гадже и е голям проблем....Иска да идва с нас на планина за почивните дни. crazy Нямаме големи изисквания, добре ще е да е височка и да носи майтап, че той е къде- къде с по- добро чувство за хумор от мен. Ако пък е и хубава и умна, ценя няма да има. Той е тук до 20-ти, след това може и българска американка да препоръчате.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 02, 2013, 16:27:06 »

Свекърва, аз мога да ти дам една снаха. Висока и стройна е, а и иска още да расте /сега е 172-3/. Не пие, не пуши, горе-долу носи на майтап. Готви стриктно по рецепта, ако й дадеш  pardon Още не е пълнолетна, ама карай. А сина ти в кой щат беше? Защото другата ми братовчедка, сестрата на кандидат-снахата живее в Маями.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: август 02, 2013, 19:01:42 »

ratatui, много го е страх от непълнолетни /то направо е психоза при тях/. Сега е в Канзас, там ще кара магистратурата 2 години. Сестрата също ли е височка? Готвенето не е проблем, той се справя в общи линии. Давай да ги запознаваме...Само да повторя, че е 213 с маратонките, да не изплашим някого.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 02, 2013, 19:41:18 »

Леле, свекърва големи мъже си родила  girl_impossible. Нашето момиче се надява още да порасне, не знам вече на къде, аз си останах най-ниска 160. А сестрата е малко стара за него на 29 е, ама това е най-малкия проблем тя е леко омъжена и малко бременна  blum
Ама, малката като поотрасне още някоя година ти я подарявам- шкафове отваря, помага в къщи /като й кажеш какво да прави, действа безотказно  Wink/
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 04, 2013, 07:59:03 »

в неделя рядко някой пише в темата, но аз да сложа едно голямо кафе  give_rose лудницата при мен е на макс, изобщо имам нужда от огромна почивка  nea сега сме с една колежка по-малко и графика пак е ужасен  sad
Но днес мисля да си почивам и хич да не ми пука  Bravo

Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 04, 2013, 08:06:41 »

Добро утро и от мен! Аз пък до сега бях в отпуска и от утре съм отново на работа, не всеки ден, ама пак си ме домързява доста...


* istock_000016197707xsmall.jpg (30.27 KB, 454x301 - видяно 518 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines