Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:20:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа седмица от Горещниците 29.07 - 04.08.2013г.  (Прочетена 17772 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: юли 29, 2013, 08:27:54 »

Честита знойна седмица! Нека сърцата ни са горещи, а разумът - хладен!
Хехе, последното много трудно става при мен....Всичко ми е размекнато от жегата Wink
Очаквам хубава седмица, много гости и мааалко хлад от сряда.


* zakuska.jpg (63.43 KB, 960x720 - видяно 348 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1 -: юли 29, 2013, 09:09:06 »

Охооо тази седмица се очаква да пукнем от жега , още от сега съм пуснала климатика в офиса и си облякох рокличка да ми е прохладничко smile

Иначе уикенда мина без спиране. Но поне се чувствам пълноценно че правихме нещо. Ходихме с клиентите в събота на Рилския Манастир, качихме се и до пещерата много беше хубаво горе :)хапнахме скаричка и мекици. вчера пак ги водихме на басейн на Корали, е нема такава навалица от хора беше претъпкано но поне имаше басейн да се разхладим. тялото ми се бунтува и ме е хванал страшен мързел на работа понеже винаги по това време от 5 години сме на море и за първи път пропускаме, мъчно ми е много всички наши приятели са там, но службата си е служба и трябва някой да се занимава с клиентите и поне знам че те го оценяват много и се забвляваме всеки ден с тях

Поздрави на всички и дано се справим с жегата!



* refreshing-watermelon.jpg (28.79 KB, 550x412 - видяно 330 пъти.)
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 29, 2013, 10:06:44 »

Здравейте, дами!!!

Аз вече съм си в къщи след 3 кошмарни нощи в болницата star Поне за сега всичко е наред и след 2 дни ще съм отново в кондиция. Пазете се от тези летни вируси, че сега върлуват със страшна сила!
Свекърва, пожелавам ти една незабравима седмица в посрещане на гости и то толкова чакани give_rose Моята майка също тръпнеше в очакване години наред, като се прибирах за по седмица- две. Даже си правеше и списък с любимите ми гозби и ги приготвяше всеки ден smile
Аз да ви питам... знаете ли дали има някакво поверие за влязла птичка в къщи blush Не че съм суеверна, но тази седмица ми се случи 2 пъти, та се зачудих, дали пък не означава нещо.
Качвам и обещаните от мен снимчици на тумбака от преди 2 седмици. Сега е съвсем малко по глемичък Wink


Нямаше как да не споделя с вас и любимите ми лилии, че и жабочето съм хванала в кадър heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 29, 2013, 17:40:06 »

Здравейте и от мен!
Малко късно се включвам, ама поне да се разпиша!
Али, много си хубава и сладка, радвам се че вече си добре и си си в къщи. Наистина тия вируси са ужас мен още ме мъчат и вече полудявам с това гърло и хрема, кашлям като дърт пушач!
Свекърва, още малко и гостите ти идват, представям си какво вълнение е при теб от предстоящото посрещане!
Мариола, ние с теб леко сме се разминали. Ние ходихме вчера на седемте рилски езера. Не бяхме ходили и много ни хареса! Аз още в началото за малко да се откажа, защото ми беше доста лошо, заради настинката, но се мобилизирах и дори до последното /сълзата/ се качих  yahoo Много съм горда със себе си!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 29, 2013, 18:04:34 »

Али, много си сладка. аз отивам на р.д. на роднина на открито, дано не е жега и довечера.
лека вечер на всички smile
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #5 -: юли 29, 2013, 18:57:42 »

Здравей народе,  smile имам една молба, тъй като моят приятел ще бъде кум след 2 седмици и още няма реч, дали някой може да ме насочи къде да погледна за насоки. В допълнение искам да кажа, че цялата сватба е с някаква странна организация, нищо не е по традиции ( покани се дадоха вчера, аз дори не фигурирам там, вероятно трябва да се сетя сама  crazy , църковен брак ще има месец след официалната част и тн.). Лошото е, че датата наближава, а мойто мъж хич не му върви в речите и искам да помогна. Ако някой има идеи ще съм благодарна. Проблема си го пиша тук, че не знам къде иначе  smile. Малко ни в клин ни в ръкав, но...мерси ако някой помогне give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 30, 2013, 13:55:07 »

Здравейте, сладурки girl_wink
Отново съм на линия yahoo Даже вече имаме телевизия и интернет, че и спалнята сглобиха вчера - отново сме в 21-ви век! blum Честно казано не са ми липсвали тези "екстри" нито за миг, пък и то не ми оставаше време да ги ползвам. От средата на миналата седмица сме новодомци и сме адски щастливи CHEERS Dance Чувстваме се много добре като хапваме и се наслаждаваме на гледката twohearts Днес бях на преглед и толкова се радвам, че малкото ни момченце е пораснало много от последния преглед и вече е почти 1,1кг yahoo yahoo yahoo Не се притесни и не спря да подритва дори, докато доктора го преглеждаше - футболистчето на тати! heart
А вие как сте в тези горещини?
Свекърва, представям си как расте вълнението и нетърпението ти give_rose Готвиш ли заръчаните гозби? Wink
Мариолка, не тъжи за морето - аз съм до морето, но ако ти кажа, че не съм стъпвала на плажа не знам дали ще ми повярваш smile Честно казано дори нямам и мерак да ходя като знам, че после няма да мога да стана да си тръгна ... буквално Xixixi На мен пък ужасно много ми се ходи на почивка ... общо взето кой каквото няма, това иска blum
Ейййй, Али, страхотно е тумбачето Bravo И ти си много хубава give_rose Съжалявам за престоя ти в болницата, но се радвам, че вече си вкъщи и си добре yea
Рататуй, да се оправяш бързичко Flower
Емчо, как мина Р.Д.-то?
Хайде по един освежаващ следобеден коктейл girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юли 30, 2013, 14:27:54 »

Да живеят комуникациите!m0onlight, ако се чудиш какво да правиш /дето не го вярвам/, почвай с писането на книгата! Аз за този апартамент и палците на краката си съм стискала Wink, трябва да споделяш опит....Момъкът рита, а? Сега браво на мама, пък после, като започне сам да яде, ще има и за него браво.
Пък ти сега го погали от нас и да свиква с тропането на клавиатурата, да не се чуди после какъв е този звук и да реве.
Малкият голям се върна с куфар пълен с мръсни дрехи. Дни преди пътуването се мести и всичко е "не ми говори". Пуснал е някаква рядка козя брада, качил е килограми и съвсем не мога да си позная детето за тези две години, през които не съм го виждала. Вече си урежда морето и разни срещи из България с приятели и май щом му изсъхнат дрехите, ще хване пътя  Wink.
AliTia, много си хубава! Пу- пу!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 30, 2013, 14:50:42 »

Хехе, свекърва, за сега смятам аз да чета книги, пък писането да го поотложа, че нали като поумнеят хората, тогава почвали да пишат Wink blum Иначе историйки за разправяне - безброй! Сега вече са смешни, обаче беше време, когато никак не беше смешно ... Ама те нямат и край! Wink От вчера съм ги метнала от единия край пак - да идват да си настройват телевизията като хората, да пускат асансьора за повече от 3 дни, да ни дадат ключовете за мазата, че не сме я виждали нито един път ... Speech ама иначе пък какво ще правя по цял ден?! Wink
Иначе футболистчето на тати не само рита и не се притеснява от никой, сложил ръка на корема ми да му играе едно ритниче, но и се върти страшно много! И така смешно ми мести корема, че си имам забавление по цял ден pqz И в момента го е ударил на танци-манци danceg Погалих го от вас, естествено имате цял танц в отговор blum
А ти сега видя ли, че не трябваше да си купуваш мама Бошка да пере бързо Wink Сложи дрехите на най-дългата програма и почвай да мислиш някоя вкусотия да готвиш Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 30, 2013, 15:10:56 »

Как сте прекрасни smile

Аз току що се предадох на жегата и пуснах климатика. Като съм цял ден в къщи и ми е съвестно да работи по цял ден, но като почна да зациклям от жега го пускам.

Али, много си сладка smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 30, 2013, 16:22:46 »

муунче, р.д -то мина супер, до 3 часа стояхме на огън навън. blum
свекърва, остави ги дрехите да ги навали навън и такам star
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: юли 31, 2013, 08:42:50 »

Пенсионерки, как сте след разхлаждането?
На мен, освен че ми е топло, сега ми е и влажно nea.
Еми, друг път хич да не показваш лоши луни Wink. Вчера си отиде и бойлерът след вярна 20-годишна служба, без нито една повреда. Ей така, изгаснаха му всички светлинки и от средата на голямото пране, температурата му започна да пада. Тъкмо си дойде малкият голям от фитнеса и беше на 30С. Днес ще купуваме и монтираме нов.  Това едно. Дрехите на гостенина ги кисна първо с разни препарати и после ги пускам на мама Бошка. Налага се, защото там е прал цветните дрехи на студена вода и всички са засечени. Белите хавлиени чорапи /в случая събирани 2 седмици/ реших да топна в белина, че и те бяха по- скоро сиви shok. Изсипах половин шише белина, а нито мирис, нито омекване на водата. huhhuh.gif Майка ми си призна, че изразходвала белината и после напълнила шишето, да отмие останалото по стените му. Ей, ако някой ми разреди така препарат мога да го..... }:->Това второ. Изпрах, колкото изпрах и тъкмо прострях всички въжета и простирки и то взе, че заваля. Невъзвръщаемата инвестиция остана без долни гащи след студения душ. Викам му "Защо не взе повече дрехи?" Пък той ми отговаря "Нямаше повече мръсни!". Да го вържеш на фльонга. Цяла нощ гледа филми /часовата разлика е 8 часа тук/ и сутринта го оставих да спи. Аз съм със зачервени очи и почти заспала. Имам дребни служебни ядове, но те са си ежедневие...
Ходи ми се по любов!


* prozorec_1559239091_n.jpg (41.68 KB, 400x600 - видяно 338 пъти.)
« Последна редакция: юли 31, 2013, 08:45:05 от svekarva » Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 31, 2013, 08:44:22 »

Добро утро на всички!

Много благодаря за комплиментите give_rose Въпреки, че се чувствам като буре, ми е приятно да чувам от вас хубави думи! То не стига дето раста на корем и дупе, ами сега и краката ми започнаха да отичат crazy Дано поне временното разхлаждане ми се отрази добре.

Черпя ви с кафенце, а ягодките са за Муунчето
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 31, 2013, 08:50:41 »

Добро утро!
Мунче, радвам се че пак си на линия.
Свекърва, ще падна от смях със сина ти  funnytooth, носи ти пране чак от друг континент!
А аз чакам братовчедка ми, която ни е на гости да се събуди, за да може спокойно да чистим. Дано се събуди днес  Sleep
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #14 -: юли 31, 2013, 09:15:21 »

ахах свехкърва колко познато! брат ми прави същите номера на майка ми, прибира се казва пери всичко аз излизам и не се прибира по цял ден ( само да хапне) и после дим да го няма. спи до 4 на обяд  и после пак излиза. мъже smile.са поне се е сгаджосал сериозно дано да се кротне smile

Аз днес съм на строга диета, лека закуска и салата на обяд че довчера ще ходим на вечеря с клиентите в един гъзарски ресторант и ще ядем пържоли от 60 лева, на сметка на фирмата хихихи danceg

Вчера свекито звъни на пожар на мъжи ми, девера довел гаджето си вкъщи да ги запознае и свекито испаднала в шок. Мацката с пирсинги и цялата покрита в татуировки по гърба и ръцете и някъква супер отворена, и тя казва на мъжа ми че аз съм дигнала страшно летвата и че не я харесва тази, и той и се скара и вика абе опознай момичето първо после съди, и тя не, аз Мария си я харесах от първия път smile хем ми става кеф че така говори, хем пък ми е тъпо може момичето да светсно какво като има тауировки sad.

Мууунче welocme back определено липсваше, и моля те иди цопни краченца и за мен в моренцето не е честно smile

Алита страхотно е тумбачето  пу пу

Лек ден на всичкии  heart
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines