Вегетарианството - за или против?

(1/5) > >>

stoyanov:
Има ли вегетарианци от потребителите на форума? Не видях да има такава тема тук. Аз съм вегетарианец, но съм бил и месояден. Мислите ли, че вегетарианството е по-полезно?

menyanthe:
Аз съм вегетарианка. Дали е по-полезно - зависи. Аз определено не се храня никак здравословно.  =]
Но пък въпреки нездравословното ми хранене, всички показатели по кръвните изследвания са ми в норма.

emmmmmy:
 аз съм родена вегетарианка. не съм се пънала целенасочено. просто не понасям физиологично нито миризмата нито вкуса на месото. Отделно от това с годините, започнах да срещам все повече хора, които лекуват тежки алергии с преминаване на по-леки хранения, които заобикалят всички меса без рибата.
Но не се бъркам на никого, мъжът ми си яде месо и за него се купува. Щом така се чувства добре тялото му и няма алергии или проблеми с черния дроб, си е негов избор.

elvenpath:
Аз съм вегетарианка по избор, преди 4 години и половина спрях да ям месо. Мен не ме вълнува толкова здравословният, колкото екологичният и моралният аспект :) Моят мъж също яде месо, но не купуваме и не готвим, яде го на обед на работа, някъде на гости или ако ядем навън.

crazynelly:
Аз не съм в момента,но по-скоро съм за,отколкото против и обмислям дали да не спра окончателно и завинаги месото!  :!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница