Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 19:39:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мрявка - 24.08.2013 г.  (Прочетена 40026 пъти)
 
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 01, 2013, 12:54:59 »

Страхотна си! Всичко, което си показала е много красиво и стилно, за роклята нямам думи. Сигурна съм, че сватбения ден е бил приказен, макар, че не желаеш да ни потопиш изцяло в него smile
Да сте винаги опиянени в любов като на сватбения ви ден ви пожелавам  heart
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 02, 2013, 12:21:44 »

Мрявче, много си хубава! Поздравления за добрата организация и за подбора на партньорите!

Излишно е да казвам колко ми харесват роклята и букетът  Girl_hide
Много ми харесва и маникюра, много хубава форма  heart heart heart
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #107 -: октомври 03, 2013, 15:29:33 »

 ma6ka  heart, Lilly  heart благодаря!

Момичета, вчера имахме малка женска среща с присъствали на сватбата и моминското ми парти! За първи път видях себе си отблизко, т.е. грима и прическата си. На деня на сватбата бе всичко толкова на забързан кадър, че не помня да съм се гледала в огледало, затова и до момента вчера нямах представа как съм изглеждала (далечни снимки видях, но близки и без було, не), може би съм единствената булка непогледнала се целите ден и вечер в огледалото. Сигурно и на това се дължи факта, че когато ми се скъсаха копчетата придържащи шлейфа (слава Богу към 24:00) на роклята ми, накарах шаферките да ми го закачат на копчетата на дупето и толкова смешно ми е стърчал цяла вечер  nea Girl_hide funnytooth funnytooth и никой нищо не ми каза, ако бях се сетила да отделя минута да се погледна в огледалото...
Амиии искам да ви кажа съвсем нескромно, че съм изглеждала много яко   Oh my ... Oh my ...Bravo, направо не се познах!!! И чак пуснах една сълза от умиление! Доста нарциско звучи, обаче факт... blush Girl_hide
Нямам търпение, моята приятелка да ми прати тези снимки, за тези от вас, които имам във ФБ, мисля да споделя някоя и друга снимка, нищо, че не са професионалните все още, но докато ги дочакам тези професионални ще се побъркам от любопиттство вече.  blush pardon

« Последна редакция: октомври 03, 2013, 15:41:54 от Мрявка » Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 03, 2013, 15:38:50 »

 funnytooth напълно те разбирам!
Няма нищо нескромно в изказването ти, аз уж се гледах, но не беше достатъчно. Много добре си спомням как при всяко минаване покрай прозорец или витрина, как на мен ми се изкривяваше врата от зазяпване. Наистина нямах време да се "кефя" на външния си вид и сега компенсирам с често гледане на снимков материал. Даже така си съзерцавам и се чудя "сега, човека прави грима, или грима прави човека?"  funnytooth funnytooth
Това е в кръга на майтапа, но всичко минава много бързо и цялата тази премяна, прически, гримове ... все едно наистина не сме били ние.
Съчувствам ти за нетърпението за снимките. Аз моите ги чаках 2 месеца и половина, доста пощурях, но си заслужаваше! Сигурна съм, че и при теб ще е така  good

П.П. Ако е възможно да си изпрося една снимка на лични, много обичам да се наслаждавам на красиви булки  give_rose
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #109 -: октомври 04, 2013, 12:41:50 »

Айде "хоп" и аз в групата на нарцисите. И аз като вас двете с Лили, постоянно разглеждам снимките и си се кефя сама на себе си колко яко съм изглеждала.
Ами така де, не всеки ден сме с официалната прическа, невероятен грим и приказна рокля  heart
Мряв, роклята е уникална, много ми хареса на далечната снимка, която видях, но и от близо е невероятна.
Чакам с нетърпение да видя сватбените снимки  give_rose
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #110 -: декември 15, 2013, 16:04:19 »

Мили момичета,

мисля че дойде времето, в което след хиладният път, в който разглеждам професионалните снимки от нашата сватба, мнението и оценката ми за Кастудио са достатъчно узрели и лишени от първосигнални и импулсивни емоции, за да мога да бъда възможно най-обективна.

КаФотоСтудио са/бяха по времето на нашата свтаба екип от двама фотографи (семейство): Катя и Стефан.
Наех ги без да ги познавам лично, благодарение на всички добри отзиви, благодарение на хиляди снимки, които изгледах, правени от тях. Допадна ми техният стил на работа, тези романтично-замечтани снимки, със светли, ярки цветове, обляни в щастлива светлина.
Пакетната цена за сватбена фотография тогава включваше и годежна фотосесия. Годежната фотосесия бе една много добра репетиция за сватбата, както и запознаване с начина на работа на фотографите, а снимките се получиха прекрасни и ги използвахме за нашата сватбена интернет страница, както и за сватбената книга за гости.
След като видях снимките от годежната фотосесия ми се разнесоха всякакви притеснения, бях повече от убедена, че ще имаме прекрасни сватбени снимки.
Да, но един ден преди сватбата ми се обади Катя (тя бе бременна по това време) с новината, че е сложена от лекари под карантина и няма да има възможност да снима заедно със Стефан на сватбата ни. Това бе голям удар за мен, но смятам, че не бе и по-малък за Катя. Тя звучеше на телефона също толкова притеснена, колкото и аз. Тук е момента да кажа, че Кастудио са едни от професионалистите по сватбите, които срещнах покрай организацията на нашата, за които с чисто сърце мога да кажа, че не се интересуват основно от това как да ти вземат парите, без да поемат и цялата емоционална отговорност, която съпътства една сватба. Защото за професионалистите сватбите са стотици, може би и хиляди, за нас женещите се, сватбата е в оптималният случай - една единствена и неповторима heart! Кастудио (Катя) се отнесе към нашата сватба, точно като към такава - единствена и неповторима, нещо, за което съм им много благодарна и е една от причините да пиша това мнение сега.

« Последна редакция: декември 15, 2013, 16:23:46 от Мрявка » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #111 -: декември 15, 2013, 16:04:49 »

След първия разговор, в който получих новината, че ще имаме друг втори фотограф и поисках името му, направих кратка справка с гугъл, не намерих много, но каквото открих бе само пейзажи снимани от въпросния фотограф, паниката ми беше вече пълна  sad cray. Обадих се на Катя и й обясних притесненията ми, че човек снимащ само пейзажи се съмнявам, че ще се справи с тежестта на снимките на толкова многоо подвижни обекти cray. В този момент научих от Катя, че след дълго търсене на още по-подходящ човек, имаме късмет, че една фотографка (на която Кастудио явно имаха доверие) се е оказала по голяма случайност толкова краткосрочно свободна на следващият ден и се е съгласила да бъде втори фотограф на сватбата ни. Нямах избор и трябваше да приема и да се доверя на избора на Катя. Тя звучеше поуспокоена, това успокоение предаде и на мен. Факта, че тя бе бременна и с опасност от шарка и въпреки всичко се трвожеше толкова искрено с мен, за мен е доказателството колко присърце Кастудио взимат работата си и клиентите си, нещо, което както казах в сферата на толкова емоционално заредения сватбен бранш е един огромен плюс в тяхна полза!
На следващият ден (свтабеният ден) бях толкова на седмото небе angel wedding, че изобщо и не забелязах какво, как, кога и от кого бе снимано. Фотографите бяха незабележими, вършеха си работата тихо и кротко от около 14.00 до около 00.30 тяхното присъствие в цялата лудница почти не го забелязах.
Малко след сватбата отново ме налегнаха страховете за снимките. Писах опасенията си на Катя (тук трябва да вметна, че комуникацията с нея е била през цялото време винаги перфектна: изчерпателна и мигновена, никога никога не съм стояла в неведение по какъвто и да било въпрос и не съм оставала без аргументация, на каквото и да било решение от тяхна страна). Тя ми отговори веднага, че е погледнала снимките на въпросната фотографка и очакванията й не само са били покрити, а и надхвърлени, притеснения няма защо да имам никакви.

Около два месеца по-късно получихме снимките.
Първите ми впечатления бяха УАУ Oh my ... Bravo yahoo. Снимките от бързо нетърпеливо преглеждане бяха прекрасни, цветни, романтични.
На следващият ден ги гледах отново, бавно подробно. Открих някои моменти, които според мен бяха пропуснати, снимки, които не ми харесваха твърде. Тук трябва да спомена, че снимките бяха около 1400 броя, ествествено е, че не всички ще харесат лично на мен. Що се отнася до пропуснатите моменти - какво точно означава това? - се запитах следващите дни и седмици. Човекът (фотографът) не е машина, един момент ще липсва, за сметка на друг, много по-изненадващ, който ще присъства. Наблюдавам, че мисълта за пропуснатите моменти е една обща болест на нас всички булчици вглъбени в това, всичко да направим и получим толкова перфектно, колкото може.  girl_impossible
Момичета, моят съвет е направете си папка с любимите снимки, така както направих аз. Следващите седмици разглеждах отново и отново, направих си папка с моите любими 600. Тези любими 600 си ги разглеждам до ден днешен, ден през ден heart Girl_hide. Показвам ги на приятели, близки и роднини. Тези любими мои снимки казват повече от колкото всички хиляди други които имам и от приятели и от професионалистите. Това са снимки на перфектност! Моменти, които само мога да гадая как екипа на Кастудио с кроткото и незабележимо поведение е успял да улови. Моменти, които ще разказват завинаги историята на най-прекрасния ден от нашият живот - цветно, емционално, влюбено, изненадващо, романтично, феерично, прекрасно...

На това място е ред да изкажа голямата ни благодарност към http://www.kaphotostudio.com/ за незаменимият спомен, който остваиха за нашите деца! heart
Препоръката към тяхната работа се разбира от само себе си Sunshine Flower saludo
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines