Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:09:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мрявка - 24.08.2013 г.  (Прочетена 39805 пъти)
 
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 23, 2013, 17:56:03 »

честита темичка smile Пожелавам ти да си си изкарала невероятно на моминското парти, с огромно нетърпение чакам твоя разказ:)
 give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #16 -: юли 23, 2013, 18:04:07 »

Лелеее...ето ,че си имаме нова порция от булки  blum
Честита сватбена темичка! give_rose Лека оставаща подготовка и незабравима сватба на финала! Сватбаааа
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #17 -: юли 24, 2013, 18:42:19 »

Мрявка, ето, че е ред и на твоята темичка! Всички очакваме с нетърпение да споделиш вашата история и как протече подготовката за най-специалния ден в живота на всяка жена - сватбеният ден smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #18 -: юли 25, 2013, 00:21:32 »

Мрявка , честита темичка и от меннн smile Както вече писах и на Allicia , 24.08.2013 е датата на моята втора сватба и ще се вълнувам същия ден заедно с вас (ех , с единствената разлика, че вече ще имам "опит" от 17-ти август  girl_haha ) Нямам търпение да си дойдеш и да ни разкажеш за ВСИЧКО! smile Пожелавам ти една спокойна, изпълнена само с хубави емоции подготовка, и си добавям още една темичка към "Любими"  danceg
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #19 -: юли 25, 2013, 15:53:00 »

Мряв, къде си бе душице, айде че се притеснявам за теб, от сумати време не си писала из форума!  girl_wink give_rose
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #20 -: юли 25, 2013, 16:46:31 »

Момичетаааааа благодаря ви толкова много за честта!!!! scilla, Allicia, tsve4e, malkabulka, ratatui, flyin, pocketgirl, pandapanda, noir, elistoilova, beberona, bbride, mulan, evyevy, hulcy, Vivi20 благодаря ви за интереса и милите думи!
Мила scilla благодаря за темичката и вдъхновението от все сърце!
Мили ми malkabulka, bbride, жози, вие сте най-незаменимите събеседници и слушатели на тема сватба на целия свят, благодаря ви за възможността да споделям всяко едно малко нещо с вас и да получавам искрени и сърдечни съвети от вас. Не можете да си представите колко много съм щастлива да ви имам!

Аз се поизгубих, защото свърши семестъра издържах си всичките 10 изпита и то доста успешно, напук на всички отчаяния и мисли, че от заетост на мозъка ми със сватбени трепети, ще проваля изпитите си. Започнах многоо натоварена практика за няколко седмици, която вече завърши и за капак ми се "наложи да присъствам" на моето моминско парти-изненада, което продължи цели 5 дни! Girl_hide и беше най-невероятното нещо, което ми се бе случвало в съзнателния ми живот. Мисля, че единственото нещо от сега нататък, което има шанс да победи тази велика емоция е СВАТБАТА НИ  Bravo heart
Момичета от сърце и душа желая на всяка една от вас такива приятелки и такава организация във ваша чест, каквато имах аз честта да преживея! Беше грандиозно, лудо, смешно, елегантно, красиво, прекрасно, морско, розово, червено, бяло, шарено, женско, като на 20... това са само малко от думите, които могат да опишат цялата моминска лудост в Барселона!!!
Ние всички присъствали там сме екзалтирани и пристрастени и твърдо решени това да бъде началото на една женска традиция!
За мое огромно съжаление не мога да ви покажа дивите снимки, защото съм твърдо против неща от приватната ми сфера да бъдат публично достояние, за сметка на това се надявам чрез разказите ми да се докоснете до емоциите, всички произтичащи от един единствен въпрос, зададен ми на 27.08.2012, пред плискащите вълни на моето моренце, в моят роден град, в разгара на огромно морско парти по случай 60 годишнината на моята мила майчица: Ще бъдеш ли моя жена, завинаги? и последвалият дълбоко влюбен и неподдаващ се на разубеждения, изречен през крокодилски сълзи и след 6 годишна романтична, буйна, прекрасна връзка: ДА!...
« Последна редакция: юли 25, 2013, 16:51:18 от Мрявка » Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #21 -: юли 25, 2013, 17:18:08 »

Оооооо започва се, идват крокодилските сълзи! badgirl
Толкова съм щастлива за теб  heart Bravo yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 25, 2013, 17:38:23 »

охоо, хоп и аз в темата. айде приятни трепети желая smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #23 -: юли 25, 2013, 19:05:08 »

Честитооооо, колко бързо мина времето, а? Нямам търпение да почна да слушам подробности smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 25, 2013, 20:17:16 »

Мряв, така сладко редиш думите, че ми пълниш душата. Имала си страхотно парти, пожелавам ти това наистина да се превърне в една традиция, която да сплоти приятелството ви още повече. А от малкото ти думи за предложението ми се приплака  blush явно съм станала много чувствителна напоследък  Girl_hide
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 25, 2013, 21:26:55 »

честита темичка Мряв!
кога мина това време smile пожелавам ти лека и спокойна подготовка, и да изживееш един последен прекрасен месец като госпожица smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #26 -: юли 25, 2013, 22:15:11 »

Мрявка, искрено се радвам за теб и да си призная - благородно ти завиждам за моминското парти като разбрах, че е в Барселона - това ми е една от мечтаните дестинации  heart Браво на приятелките ти - късметлийки сте всичките ,че се имате. И нека наистина това да се превърне в традиция Wink За изпитите и аз много се притеснявах, но то взе ,че стана обратното - освободих се от повечето и на сесията се явих само на 2  girl_haha Дано и с държавните стане така  biggrin Очаквам с нетърпение разказите ти  Eeager
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #27 -: юли 26, 2013, 02:01:05 »

Мрявче, страхотни приятелки имаш! Барселона- wowwwww!  DANCE
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 26, 2013, 09:42:04 »

И аз се намърдвам тук!
Искам да прочета разказите за всичко! Стига се потрива, а започвай да разказваш LAUGHTER
5 дена в Барселона...... ееееххххх дай Боже на всеки такива приятелки.....

П.П. Честито за успешната сесия! Цели 10 изпита си е голямо постижение. Сега остава да се сбъдне сватбата на мечтите, в което и за миг не се съмнявам smile
« Последна редакция: юли 26, 2013, 09:43:58 от Lillly » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #29 -: юли 26, 2013, 09:54:50 »

Мряяяяяяяявка!!! Най-после се завърна - пътешественичка такава! От кога те чакаме всички!

Барселона е един невероятен град, ние бяхме там с мъжа ми малко след предложението (за нова година) - едно пътешествие, което няма да забравя! Със сигурност отново ще се завърнем там! А ти си имала щастието да прекараш моминско парти, което продължило 5 дни - кой е като теб!?  Bravo yahoo Страхотни приятелки, невероятни организаторки! Най-искрени аплодисменти за тях, че са те дарили с такова невроятно преживяване преди да станеш госпожа!  Girl_hide

Сигурно все още си с опиянена от приятните емоции на това пътешествие, но все пак ние очакваме твоя вълнуващ разказ и всякакви подробности около подготовката в оставащите дни!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines