Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 19:20:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мрявка - 24.08.2013 г.  (Прочетена 40053 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #75 -: август 26, 2013, 15:36:54 »

Здравейте момичета от Госпожа Мрявка  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart

Идвам само да ви кажа, че цялата дива организация и нерви и време не само си струваха, а простоооо нямам думи!!!!
Сватбата ни беше най- най- най-невероятното, прекрасно, принцеско, розово, романтично преживяване в целия ни живот!!!
Беше една Л У Д О С Т и един С Ъ Н, които започнаха в 15:00 и приключиха в 7.30 сутринта!!!!
Всичко беше префектно организирано, нямаше нито един фал или обърквация, всиччко премина почти точно по моят план! Времето беше като по поръчка, искам мноооого да ви разкажа всичко, но сега трябва да стягам куфарите за сватбено пътешествие, когато лежа на плажа вече, нямайки нищо друго за правене освен мързелуване с коктейл в ръка, ще ви пиша отново!
Целувкиии на всички!!!!
Keep dreaminggggggggggggggggg!!!!!!!!!!!!! Мечтите се сбъдват!!!!!!!!!!!!!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #76 -: август 26, 2013, 15:51:25 »

Щастливка! Толкова се радвам за теб/вас!!! Пиши по-скоро от медения месец!!!  chee LOVING

« Последна редакция: август 26, 2013, 15:57:45 от scilla » Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 26, 2013, 16:52:47 »

Ех, Мрявчеееее, от думите ти блика огромно щастие  heart Честито още веднъж и приятно изкарване на сватбеното пътешествие  girl_wink И като остане време разкажи за този прекрасен ден smile
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #78 -: август 26, 2013, 23:16:56 »

Олееееееееееееее, звучиш много удовлетворена и щастлива, супер!
Нямаме търпение да разказваш от кого и какво си доволна и от какво и кого не чак толкова.
Приятно стягане на куфари и чакаме да пишеееееееееееееееееееееееееешшшшшш.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 28, 2013, 08:14:52 »

честито госпожа smile И аз очаквам разказите с нетърпение, радвам се че дойде и времето за почивка и за това че сватбата е минала невероятно  yahoo
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 28, 2013, 10:46:03 »

Честито, Мряваче! От поста ти блика много щастие и емоция  heart
Радвам се, че всичко е минало както си мечтала  Girl_hide

А, сега се отдай на заслужена почивка smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #81 -: септември 06, 2013, 19:21:38 »

Мрявчеее, честита сватба и от меннн!! Толкова готино си се изкала - звучи тоооолкова познато , и аз така описвам нашата сватба, много се радвам , че и при вас всичко е било повече от перфектно  yahoo Бъдете щастливи и се обичайте многооо. Приятен меден месеццц, с много романтика и незабравими мигове. Ще очаквам и снимки, и разказ Wink
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #82 -: септември 11, 2013, 10:07:32 »

Щастливка! Толкова се радвам за теб/вас!!! Пиши по-скоро от медения месец!!!  chee LOVING



Мила scilla, незнам как си улучила, но тази картинка е част от съседния хотел, в който все още прекарваме най-прекрасната ваканция в живота ни досега и точно този басейн изпробвахме преди половин час  Girl_hide Bravo Coffe SERENADE butterfly twohearts Swiming
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #83 -: септември 11, 2013, 10:18:06 »

И така време е да ви споделя и моят сватбен опит след дълго мълчание, в което имах хиляди неща за вършене и малко време да надниквам при вас за съжаление, още по - малко да ви пиша. blush sad
Седмицата преди 24.08.2014
Времето беше горещо и перфектно за всички плажуващи 60 гости пристигащи именно в тази сдмица от света с крайна цел - нашата сватба. heart Сватбаааа
Тази седмица бях докарала организацията почти до финални дребни приготовления. Предните две седмици правех непрекъснато списъци, сметки, тлефонни разговоти и срещи, така че всичко да бъде перфекто организирано, защото се познавам и най-малкия фал би ме докарал до истерия, хората ме наричат контролфрийк  koko6ka, аз си се наричам умерен перфекционист.badgirl
Целта ми беше, когато пристигне мъжа ми (една седмица преди сватбата) всичко да бъде готово и само нещата зависещи и от него да трябва да се довършат, като:  медицински, алкохол, стесняване на костюма му, фризор и козметик  за него, кръщене за него в църквата, малки покупки за медения месец, срещи с някои от гостувщите ни от други държави сватбари, както и довършване на крайната план – сметка за Сватбената агенция, Блексирама и тн.
Последнитe сметки ги препоръчвам на всеки искащ да си държи нещата под контрол и същевременно бързащ  да отпътува на сватбено пътешествие за по – дълго (тъй като в повечето случаи сметките трябва да бъдат платени в малки срокове от време след сватбата). Защото по този начин можахме просто да погледнем след сватбата план сметките, които в моя случай се различаваха само с 20 до 50 лева и директно знаехме, че всичкоо е точно така както сме го планирали. Сметкит бяха оправени на следващия ден след сватбата за буквално един час, което ни спести време за подготовка на багаж, почивка и разговори с разотиващи се гости. Усещането, че нямаше никакви изненади в плащанията беше много приятно, особено след като хиляди хора ми казваха не можеш да изчислиш нещата до най-малка подробност, смятай си еди колко процента върху бюджета и тн., е аз ви казвам, че всичко може с необходимата организация, концентрация и добро екселче.  girl_wink
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #84 -: септември 11, 2013, 12:09:37 »

Еее, мадам, ти се появи най-после  tease
Пиши, пиши, че откога чакам да прочета за сватбата ви. И снимки чакам ( поне на теб, за мъжа ти знам, че не може ), да оплакна очи от красивата ви сватба  give_rose
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #85 -: септември 11, 2013, 12:19:04 »

Честито, госпожо Мрявка!!! smile

Аз също съм напълно съгласна с теб за това с добрата организация и паричките. На нас сватбата ни излезе даже по- малко, отколкото го бях смятала ( е, естествено не е кой знае каква разликата, но...).

Хайде разказвай с подробности! smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #86 -: септември 25, 2013, 12:34:43 »

Мряяяяв, не мога да повярвам как съм улучила хотела!  yahoo

Къде се загуби ти, не свърши ли този прекрасен меден месец? Чакаме още от разказа ти, искаме да станем част от твоята принцеска приказка!  Girl_sing
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #87 -: септември 25, 2013, 15:10:31 »

Ох да, аз докато се наканя и хоп нашето семейство навърши един месец  heart Girl_hide, бях тотално забравила и вчера си стоя с една приятелка на кафе и чакам моят мъж да се прибираме за вкъщи вечерта и гледам той се задава с голям букет и се чудя какво става, а то какво било, станахме на един месец  heart heart heart
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #88 -: септември 25, 2013, 15:46:43 »

И така

На 23.08.2013 по обяд бяхме финализирали окончателно всичко по сватбата, натоварихме колата и аз, мъжа ми и сестра ми отпътувахме към Блексирама.
Там имахме прекрасна вила с невероятна гледка към морето, наш собствен инфинити басейн и какво ли още не на разположение. 60 от гостите ни бяха наели вили из Блексирама и беше много яко усещането да отидеш на едно такова приказно място и там да се чувстваш като у дома си, защото всичките ти приятели са събрани на същото това място!
Шаферките бяха организирали преди вечеря Аперо в една от най-големите вили - вила номер 47, тя стана легендарна, защото всичките най-яки партита в сватбената седмица започваха и завършваха там. Така стана и със сватбата, тя завърши именно там, в грамадния й уърпул и инфинити басейн, с 40 подпййнали и до лудост весели хора!  danceg yahoo
Преди Аперото дойдоха да ме вземат от рецепция с думите, че имам час за масаж  shok, който не бях запазвала аз Oh my .... В последствие разбрах, че е бил отново организиран от моите мили момичета! heart Дойде ми много добре този масаж, защото бях толкова притеснена за следващия ден, въпреки, че знаех, че всичко е перфектно организирано се тревожех за хиляда и едно неща, просто това съм си аз, без тревоги при мен нищо не става... nea
По време на Аперото, на което се бяха събрали всичките 60 човека, всички искаха да ни видят да ни кажат здравей, и задаваха един и същ въпрос: Притеснени ли сте за утре?
Този въпрос направо не исках да го чувам вече, толкова много ми се забиваше всеки следващ път, честно казано в този момент ми се искаше само да се прибера на спокойствие и да заспя, толкова ми бе свит корема на топка, че нито ми се пиеше нито ми се ядеше... girl_impossible
Та тогава си взех бележка за живота: НИКОГА не питай младоженци часове преди сватбата дали са притеснени! - разбира се, че са!  Girl_hide girl_impossible
Мъжът ми беше също доста стъписан и макар да не го показваше на мен ми беше напълно ясно, че и той се бори с много мисли и чувства в себе си, което и ми се доказа, след като сутринта на 24.08.2013 аз се събудих след дълбок 11 часов сън, а той ми съобщи, че цяла нощ не е мигнал от притеснение!!!!
И така по време на Аперото моите момичета ми подариха най-прекрасната Книга направена от тях, със спомени от най-добрите ми приятелки и спомени от лудото Моминско парти в Барселона, толкова мнгоо плаках, при вида на работата, усилията и любовта вложени в тази книга, това е едно от най-ценните неща, които някога съм притежавала! heart heart heart heart heart

След това се отправихме към главния ресторант на Блексирама, където бяхме резервирали за вечеря, половината ресторант беше запълнен от нас, както обаче и очаквах не можах да изям и половината от моята порция, час по-късно казахме лека нощ и си се прибрахме да спинкаме. Точно в 22:00 си бяхме в леглото. Аз заспах мигновено. Моят мъж е чел цяла нощ форуми и традиции - как преминава една българска сватба  girl_impossible.
Тук е мястото да спомена, че той е българин, но е израстнал в друга държава, не познава Бг традициите добре и това беше например моето предимтсво, в това, че той не знаеше, че аз ще го настъпвам, мислех - ще го изиграя и даже няма да разбере, че съм го настъпала, уви след цяла нощ четене на другия ден беше по-запознат и от мен с БГ народна сватба и обичаите около нея! И настъпването стана, за смях на гостите, мисията почти невъзможна Girl_hide girl_impossible.

Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #89 -: септември 25, 2013, 20:28:01 »

Толкова интересно и увлекателно.....
Очакваме продължениееееееееееееееееееееееееее yahoo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines