Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 07:36:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица в разгара на лятото и отпуските 22.-28.07.  (Прочетена 29296 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 26, 2013, 07:34:29 »

Добро утро!
Днес се наложи да стана по-рано въпреки че съм от обяд на работа, сега все още дремя до кафето и се разсънвам  smile smile


Напоследък все не ми остава време да ви пиша, но ви чета.
еми, браво за рокличката  yahoo smile smile
мулан, какво спретна като изненада? Нашата годишнина, не от сватбата, а от 1вата целувка е през зимата и все не успявам да организирам нещо по така... взимахме няколко пъти торти, как се носи торта дори и пет метра в снега е голям майтап  girl_wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #46 -: юли 26, 2013, 07:53:15 »

Добро утро на всички!

Влизам да честитя рождения ден на Нашата прекрасна съфорумка scilla!

Честит рожден ден мила! да си жива и здрава и все така да ни радваш с прекрасните ти постове в нашият форум! cap





* HAPPY-BIRTHDAY.jpg (59.93 KB, 780x497 - видяно 423 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 26, 2013, 08:08:09 »


Честит Рожден Ден, scilla!
Желая ти да си жива и здрава и да получаваш всичко онова, което те прави щастлива!
Хубав празник днес!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: юли 26, 2013, 08:28:05 »

Честито на scilla!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 26, 2013, 08:55:16 »

Scilla, честит рожден ден и тук  Girl_hide  Torte
Да си ни жива и здрава и мноооого щастлива smile

П.С. с нетърпение чакам Mulan да се включи и се надявам тя да е имала изненада за годишнината /и да е това, което чака  Girl_hide/
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #50 -: юли 26, 2013, 09:14:46 »

Scilla, Честит Рожден Ден и от Мен!


* рд.jpg (57.43 KB, 400x300 - видяно 3208 пъти.)
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #51 -: юли 26, 2013, 09:25:51 »

Скъпи мои, БЛАГОДАРЯ от сърце!

Мариолка, толкова приятно ме изненада като издаде, че имам рожден ден и тук в любимия ми форум! Благодаря и на _Ezra_, svekarva, ma6ka_, Alli!

Денят ми започна прекрасно - с първата закуска в леглото, поднесена от милия ми съпруг, заедно с букет от червени рози. Чашата, в която беше сервирано кафето, беше с наша сватбена снимка... беше станал много рано да ходи да взима закуската от специална пекарна - микс от мини-мъфини (много обичам)... безкрайно го обичам, знае как да ми поднесе най-приятната изненада!  heart

Да ви почерпя и вас поне виртуално, мили мои!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: юли 26, 2013, 10:24:06 »

Ау, завид, завид....Браво на момчето Bravo, пък и ти заслужаваш такова започване на деня give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 26, 2013, 10:28:49 »

оо добър ден, на празнуващите съм честитила в ФБ, хубаво че там пише всичко. blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 27, 2013, 05:50:29 »



Добро утро! как ми се иска да се шмугна пак на топло в леглото  blum но имам дълъг работен ден  girl_impossible
scilla, мн хубаво, как мина празника  smile smile
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 27, 2013, 07:14:10 »

Добро утро  smile Тъкмо мислех да си мързеланкам,но се сетих,че трябва да бягам да запазя час за църковен брак и може би да си купя було. Цялата отпуска май така ми минава...


* 1.jpg (30.27 KB, 454x301 - видяно 303 пъти.)
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 27, 2013, 07:53:32 »

scilla, честит рожден ден на патерички! Пожелавам ти всичко най най give_rose give_rose give_rose Чудесно се е справил твоя мъж Bravo

Момичета аз съм в болница вече 2-ри ден cray Нямам търпение да ме изписват вече. В четвъртък следобед ми стана много лошо и след дълго повръщане се обезводних и ме приеха по спешност. Най- голямото ми облекчение, че с бебчо всичко е наред, но така и не са разбрали дали е било от храната или някакъв вирус. Днес отново ми взеха кръв и дано всичко е в норма.
« Последна редакция: юли 27, 2013, 07:55:06 от AliTia » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #57 -: юли 27, 2013, 08:23:16 »

AliTia, при нас е пълно с подобни вируси...Не се притеснявай, всичко ще е наред good
_Ezra_, миличка, нима при вас е хладно, та искаш да се шмугваш на топло в леглото? Аз пък искам да се шмугна в басейн, на хладно....Много ми идва жегата на стари години....Потя се като простак. Съвсем ми се объркаха хормоните след тази операция. angry
Много ми се ходи някъде, но явно тези дни ще се посветени на домакинстване и посрещане на гости. Ще идват деверът и етървата и ще трябва да се подготвям. Идва си и малкото момче  yahoo и си е поръчало кюфтета и таратор, та ще има и за пазаруване.Това са приятни неща, ще пея и ще ги върша.  ;)След хладилника и пералнята на по 25 години, дойде ред и на прахосмукачката да "сдаде Богу дух" след вярна служба и май ще яхам метлата, за радост на котката. Тя не понася виенето на прахосмукачката, обаче с удоволствие ми скача на метлата.
Ползотворен ден на всички, katerinaatan да си купи каквото и трябва  мерак!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #58 -: юли 27, 2013, 08:53:26 »

Привет от мен! Благодаря за последните честитки!

Мъжът ми се справи съвсем подобващо и вечерта ме заведе на италиански ресторант, където си прекарахме 2-3 часа в романтична обстановка с ястия приготвени от готвач италианец - да си оближеш пръстите. Освен това ми беше резервирал час за масаж (много обичам масажите), но вчера не успях да го вместя в графика си, та остана за днес следобед. Много хубав първи рожден ден като госпожа си прекарах!  yahoo

Днес и аз съм се отдала на чистене вкъщи. След малко хващам прахосмукачката и мопа и се започва.

svekarva, радвам се, че новината за синчето вече е потвърдена и е факт! Да си изкарате едни хубави 10 дни заедно! И аз се присъединявам към желанието да се цопна в басейн да се разхладя, не знам къде се намираш _Еzra_, но си е цяло чудо, че ти е било хладно  blum

Ali, дано се възстановиш скоро и да се прибереш вкъщи да си почиваш на спокойствие. През лятото наистина е възможно да се случват такива неща за съжаление  nea

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 27, 2013, 10:41:40 »

добър ден, на болничките- да се оправят бързо. аз днес искам да ви дам астропрогнозата, който го интересува, мен ми се стори важна,особено покрай протестите :
27.07.- 19 лунен ден/00,00-23,20ч/ и 20 лунен ден /23,20-24,00ч/
Луната е в знак Овен. 19-ти лунен ден се счита за опасен. Хубаво е да се запали свещ, да има огън край нас. Нужно е да бъдем много внимателни и предпазливи в своите действия. В този лунен ден сме „проверявани” от небесата за гордост и отмъстителност. Контактите с хората са неблагоприятни. Ако започне конфликт, трудно ще стихне напрежението. Водещо мото ще бъде: „Каквото почукало, такова се обадило.” Загуби на различно ниво.
Обръщайте внимание на дребните призиви за внимание от страна на вашия партньор, децата, близките ви хора. Не оставайте равнодушни към тях. По-големите жестове на внимание после няма да означават много, ако по-дребните преди това са останали без отзив или незабелязани. Крайният резултат е натрупване на негодувание и отчуждение между вас. Затова намерете време и подарете усмивка, стискане на ръката, няколко топли думи.
Болестите започнали в този лунен ден са много тежки. Лекуват се само с медикаменти. Бъдете внимателни с всякакви насекоми, тъй като днес те стават особено отровни. Денят въобще е свързан с отрови и противоотрови. Не е подходящ за подстригване.
Този ден е критичен. Един след друг следват негативни аспекти на Луната през целия ден. Минавайки през знак Овен, Луната ще задейства/отключи/ опасни влияния. Може да се окаже отворена кутията на Пандора. Предпочитайте уединението, спокойствието, за да се предпазите от неочаквани инциденти. Следващите дни също не са безопасни
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines