Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 05:23:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица в разгара на лятото и отпуските 22.-28.07.  (Прочетена 29514 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: юли 24, 2013, 10:44:56 »

Добро утро пенсионерки! как сте днес? Аз съм много уморена с мъжо ми се успахме днес за работа че седяхме до късно снощи да наблюдаваме случващото в страната sad.

Муланче честито дипломеиране! Пожелавам ти тази инжинерска диплома да ти отвори много врати и успех в развитието и кариерата!

Рататуй да раскажеш после за роклята! аз не спах с дни преди първата проба и бях толкова притеснена, но всичко беше 6 и за теб ще е така!

Машка и аз имах план да се омъжвам за Хари защото всички бяха луди по Улиям и аз си виках този никой не го иска аз ще го взимам ахахаха

Свекърва и аз забелязах пелената че е много хубава!

Мунче толкова ви се радвам че вече си имате собствено жилище, аз така си мечтая за наше си smile!


Поздрави на всички ! и лек ден!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 24, 2013, 10:59:38 »

Видях снимка и на пелената на Уилям - наистина си приличат  smile



Edit: Да, и роклите им са подобни. Прочетох, че по този начин Кейт показва уважение към Даяна. Кралски работи  pardon
« Последна редакция: юли 24, 2013, 11:40:57 от ma6ka_ » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #32 -: юли 24, 2013, 11:30:37 »

те верно много се подобни пелените, а и роклята на диана е с точки като тази на Кейт smile.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 24, 2013, 11:34:54 »

Хехе, какво сте се захласнали по тия принцове - те поне хубави да бяха Wink После като забременеете всички да залагат за пола, името на детето и да го повивате в пелена, предавана по наследство Wink Аз съм сигурна, че вашите принцове са много по-добри от тия двамата лигльовци Хари и Уилям girl_wink
Мариолка, така е, сега щастието ни е голямо, но никой няма представа през какъв ад преминахме, за да е факт днешния ден. Даже книга щях да пиша по темата, свекърва сигурно още помни Wink Най-важен е обаче крайния резултат! Затова човек трябва да преследва мечтите си, защото те стават реалност. Така че, Мариолка, продължавай да мечтаеш и силно да вярваш give_rose
Радвам се, че ме асоциирате със Зън-Зън - може пък и аз да имам вълшебна пръчица и да ви посипя с магически прах Wink Али, аз много обичах филмчето да гледам - имах го на касета вкъщи и постоянно го въртях. Я кажи как е тумбачето? Расте ли, шава ли малкия сладурчо? smile
Я кажете какво става у нас, че аз наистина не съм в час покрай това местене, а и за сега нямаме никаква телевизия. Да не би кабинета на Орешарски да цъфти и просперира? blum girl_haha
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #34 -: юли 24, 2013, 11:43:00 »

Става най-лошото за съжаление, заради наглостта на господата управляващи... хора пострадаха, бяха бити от полицията и жандармерията пред очите ми снощи... много страшно и много тъжно... а днес животът за тях продължава, все едно нищо не е станало, оставка пак няма, но няма да се откажем просто така  Tc

Аз обикновено избягвам да пиша по тая тема тук, защото много от вас не искат да бъдат натоварвани излишно със случващото се, но днес просто не се стърпях... дойде ми малко в повече и просто няма как да не споделя тъгата си, гневът и всичко останало... girl_impossible
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 24, 2013, 11:52:43 »

Здравейте smile
Явно всички сме искали да се омъжваме за принцове. Аз исках испанския принц Фелипе, само дето тогава не се бях сетила, че аз докато порастна той ще поостарее  funnytooth
А Кейт толкова ме кефи как почти винаги е с Jenny Packham. Ето за това ѝ завиждам  blum

Иначе и аз често асоциирам разни неща с вас - Тинкърбел с Муунлайт, Мулан с Мулан, Рататуи с Рататуи, котки с Езра, Берое с Машка...сигурно има и други, тези ми хрумват сега smile Сега се сетих за Киви. Тя къде е?


Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

а вчера като чух какво става си мислех да ли scilla е добре.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: юли 24, 2013, 12:57:08 »

То и Еми днес я няма....
pandapanda , Фелипе и на мен ми беше на сърце. На Даяна определено и завиждах как се е възстановила 36 часа след раждането, колко добре изглежда и колко се радват на бебето. Хич нямаше да ми е лошо на нейно място, нямаше и за любовник да се замислям. Wink.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 24, 2013, 16:51:26 »

има я, има я  blum
оо аз съм голям фен на непринудената Кейт, мъжът й ми е безразличен. Много ми харесва че показва уважение към майка му и че пеленката е същата. напомни ми за нашите плетени пелени. А отдолу под нея, е облечено бебчето с нещо на птичета със сладки крачета. Ужасно яко. Роклята и също е много сладка и естествена прическа са й докарали. Хареса ми че са я гримирали лекичко.  smile
Кивито е по задачи днеска. blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 24, 2013, 17:02:56 »

наминавам пак да ви видя

след малко чезвам да нося едни документи по работа, утре поне почивам  smile smile

аз пък новините почти не ги гледам, защото не ми се гледат такива неща... подтискат ме;
Кейт не е лоша, но ми идва доста това говорене ще кажеш са център на света ... поне на моя не  smile blum

панда и аз така свързвам хората с различни неща
муунче, честит ви дом, прегръдки на бебчо и теб!
Мулан, честито дипломеиране! сега ще си имаш супер лято, наслади му се!Успех с работата!

Рататуй , мн специален момент е този с роклята, въпреки че моята бе на кака, за мен бе голяма радост като я обличах всеки път ... ех спомени, спомени ... , мале още колко булки изпускам тая година, ама не знам кога ще ги чета  smile!

извинете, че така набързо, но няма иначе как ;
за извинение
http://imagesci.com/img/2013/03/funny-cat-wallpapers-7870-hd-wallpapers.jpg
прегръдки и поздрави
  give_rose give_rose

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 24, 2013, 17:53:06 »

Върнах се! Роклята е супер, още повече си я харесвам!
Само че нещо настинах, не знам къде и сега се чудя как да се оправя възможно най-бързо, че само това ми трябва сега!
За Кейт и принцовете, нея много я харесвам, много е красива, ама принцовете са  blush, дано бебето да прилича на майка си!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #40 -: юли 25, 2013, 09:30:06 »

Добро утрооо girl_wink
Първо искам да благодаря на всички за хубавите пожелания give_rose Наистина най-сетне стартира и моето лято ,пък макар и то да е към средата yahoo Вече спокойно мога да стигна до плажа ,без да нося със себе си един тон учебници и тетрадки  DANCE
Имам нужда от вашата помощ.Понеже утре с милото имаме годишнина /стават 7 години от както се гаджосахме crazy /,а през последните 2 години все се получаваше така,че или аз съм си по родния край ,или той и не сме празнували.Тази година ми се иска да организирам нещо,но проблемът е ,че нищо не ми хрумва pardon Имате ли някаква идея какво мога да му спретна idea
Кафето май днес ще е от мен... pardon

...Има нещо и за тези ,които не са кофеинозависими Wink
« Последна редакция: юли 25, 2013, 09:39:42 от Mulan » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: юли 25, 2013, 09:53:27 »

Пивет, дами!
Mulan, сигурна ли си, че той не е планирал нещо? Иначе за тези къси срокове, освен пикник, вечеря на свещи и секси бельо, водене на картинг, на бинго, на кино, на концерт /зависи по какво си пада/, да му направиш специална торта, или да пресъздадеш обстановката от преди 7 години, май не се сещам crazy. Може още нещо да ми хрумне...Ама дано на теб ти се роди някоя идея, защото ти си го познаваш най- добре.
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #42 -: юли 25, 2013, 11:24:37 »

Ооо ,свекърва,даже много хубави идеи си ми дала...непременно ще използвам някоя от тях!  good Благодаря ти! Ще гледам да съчетая няколко ,пък и наистина имам още малко време да дооформя цялата картинка girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 25, 2013, 18:29:54 »

Днес всички са се изпокрили от жегата  Sunshine
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 25, 2013, 18:39:33 »

аз се наконтих с дантелена рокля, ужасно убиващи ме прекрасни обувки и отивам на безплатно кино  blum , кой кат мен. yea  Но май обувките ще ги слагам във фризера. Като намалени на 9 кинта не ме е яд за парите, ама се винатих че ще ги разширя щото изглеждат супер.
абе верно си е доста топло, днес за първи път дори на мен дето съм зиморничава, пеша вървенето ми дойде в повече. по едно време ми идваше да падна и да не стана поне 5 минути. oversleep
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines