Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 09:05:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица в разгара на лятото и отпуските 22.-28.07.  (Прочетена 29298 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 23, 2013, 08:17:43 »

Добро утро!
Днеска закуската е от мен!
Али, надявам се скоро да имате тази възвишена технология- интернет. До тогава се наслаждавай на новия ви дом!
Панди, котетата са страхотни! много ги обичам!


* 1295.jpg (20.02 KB, 250x200 - видяно 2738 пъти.)
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #16 -: юли 23, 2013, 09:13:52 »

Гууд морнинг и от мен момичета. Макар и рядко пак се завръщам да си ви видя. Винаги щом имам възможност влизам и ви чета.
Муунче радвам се, че ще се местите вече в своето гнездо. Много красиво прозвуча с кого и как ще минещ през вратата и аз съм сигурна, че там вие 3-та ще имате най - хубавите си мигове.
Свекърва и още по - хубави неща да се случват при вас. Не за 10 ами поне 20 дни да имаш гости Wink че да си се видите добре. Стискам палци да си направите екскурзийката до Родопите.
На всички ви се ходи на море , а аз съм на морето и не стигам до плажа sad Когато почивам времето е лошо или съм по доктори, а щом съм на работа е едно слънчево и приятно време - закона на Мърфи разбира се smile
Желая Ви успешна и приятна седмица.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 23, 2013, 11:37:45 »

Добър ден от мен smile

Да ви поздравя с новината :

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 23, 2013, 12:52:00 »

Здравейте, сладурки girl_wink
Минавам да ви навестя преди да съм почнала да събирам последната порция багаж smile Преди малко техниците демонтираха телевизията и сега е тихо и спокойно. Довечера ще ми спрат и интернета и оставаме аз и книжките danceg С новата приятна и спокойна атмосфера не ми трябва нищичко - мога с часове да седя и само да съзерцавам морето - толкова е отпускащо и зареждащо heart
От мен по един разхлаждащ фреш от диня /макар че аз смятам да си я хапна така Wink /
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #19 -: юли 23, 2013, 16:17:19 »

Юхууу...идвам да ви почерпя ,защото най-сетне мъките около дипломната ми преминаха и вече официално се присъединявам към групата на инженерите yahoo Party time

Муунче,аз имам от тези флашки за интернет на Глобул и съм много доволна.Страниците не се зареждат много бързо ,но все пак се зареждат.Като временен вариант можеш и към тях да се насочиш good
Панда,тези котенца са много сладурски  heart Направо ми се прииска да ги нагушкам едно хубаво  kitty
Мише и при мен тези закони на Мърфи важат с пълна сила nea Винаги като съм на работа ,всички са по плажове и разходки ,а като почивам имам чувството ,че само дето камъни не падат от небето.Ама ще я видим тази работа  beating
Оххх... този фреш от диня така ме изкушава ,че веднага ще си грабна един и изчезвам ,че тази вечер е време за празнуване drinkz cleopatra
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 23, 2013, 16:36:47 »

Честито, Mulan! За теб лятото започва точно сега! Отпразнувай подобаващо!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 24, 2013, 07:52:27 »

Мулан, честито! Толкова е хубаво да ти се махне това от главата! Браво на тебе  Bravo
Добро утро на всички останали, лек и усмихнат ден ви пожелавам!
На мен настроението ми е на 6, защото днес ще се видя с РОКЛЯТА, ще ми правят корекциите и съм много доволна, че пак ще си я облека, след като цяла нощ сънувам кошмари как роклята ми е на парчета и се опитват да ме натикат в тях  lol
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 24, 2013, 08:24:42 »

Добро утро!
Мулан, честито! Полага ти се  подобаващо празнуване danceg
Рататуй, днес и аз съм в приповдигнато настроение - днес е денят! yahoo А на теб ти пожелавам много вълнуваща проба на роклята give_rose Сигурна съм, че като погледнеш момичето от огледалото, ще разбереш, че приказките съществуват и в реалния свят Dance
Прекрасен слънчев летен ден на всички kiss2

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 24, 2013, 08:32:58 »

Благодаря ти, Мунче!
На теб ти пожелавам много щастливи последни мигове в квартирата, а още по-прекрасни и щастливи във ВАШИЯ ДОМ! Вчера разглеждах сайта на Сваровски и видях обички с твоята фея, бяха страшно сладки и веднага се сетих за теб!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 24, 2013, 08:39:12 »

Хехе, много мило LOVING Аз имам една висулка феичка, подарък от свекървата за сватбата, така че казвай къде са тия обички, че до годишнината ни не остана много blum secret
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 24, 2013, 08:50:47 »

Аз ги видях в сайта им, но ако скоро се добера до някой техен магазин ще попитам дали ги има и веднага ще ти кажа.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 24, 2013, 08:53:16 »

Спокойно, миличка, аз го казах на шега smile Често казано предпочитам да отидем някъде двамата с мъжа ми, ако имаме възможност - би ми доставило много по-голямо удоволствие heart
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 24, 2013, 09:20:08 »

Здравейте и мен, момичета  smile
Да ви поздравя с една снимка на Великобританския наследник smile

Като бях малка исках да стана принцеса и реших, че единствения вариант е да се омъжа за принц Хари  pardon
Уилям ми се струваше много стар  Girl_hide А и с Хари сме родени на една и съща дата, абе един за друг си бяхме, ама то какво стана  - изтърва ме момчето pardon

Хубав и слънчев ден от мен!

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 24, 2013, 09:26:11 »

Добро утро!

Пиша си поста за 3-ти път, че тоя нет днес ми къса нервите (споменатия от Мулан– флашка на Глобул blum). Наистина е временно решение, особено в моя случай на постоянно движение, но понякога просто GROAN

Мулан, честито! Аз като все още НЕ завършила благородно ти завиждам Wink
Муун и аз като видя Тингърбел, все за теб се сещам. Много обичах приказката като по малка и майка ми я четеше. Трябва да я изровя от архива, че ми стана едно такова носталгично.
Рататуй, момента с кошмарите и аз го минах в пред сватбената треска. Аз пък сънувах, че закъснявам за сватбата и милото се отказва да ме чака pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: юли 24, 2013, 09:51:55 »

Здравейте, не само пенсионерки булки! Wink
Мулан, честито! Тортата ми събра погледа  Bravo.
Аз пък съм много впечатлена от пелената на бебето. Спомням си снимки на Даяна с Уилям, пак беше с този "шал" повит. Сигурно е някаква семейна ценност. Пък списанието със снимките ми го беше донесъл един много хубав германец......Изобщо, как лети времето!


* ШАЛ.jpg (29.49 KB, 453x283 - видяно 304 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines