Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 10:12:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица в разгара на лятото и отпуските 22.-28.07.  (Прочетена 29300 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« -: юли 22, 2013, 09:14:46 »

Привет! Wink
Видях, че си нямате нова седмична темичка и реших да ви направя като за последно от мястото, където интернета не е мираж blum Може би днес ви пиша за последно, че не се знае кога ще достигне това чудо на технологиите до оня край на света, където отиваме да живеем girl_wink Спалнята ни не е пристигнала още /ще спим на надуваема такава/, хладилникът ще пристигне чак във вторник, банята е с изкъртени плочки, но честно ви казвам нямам търпение вече да се нанасяме danceg Да, ще ми бъде мъчно, когато напускаме квартирата, защото тук имаме безброй мили спомени /сватбата, църковния брак, съобщаването на новината, че ще ставаме родители/, но като знам още колко мили спомени ще имаме в нашия си дом ...  н а ш и я   д о м ! heart heart heart
Готвя последната си гозба, която като за квартиранти е постна, но вече кроя планове каква да е първата ми засукана манджа на новите уреди Girl_hide
Пожелавам ви успешна работна седмица на работещите и отморящава на разпускащите и отпускарите
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1 -: юли 22, 2013, 09:33:05 »

Добро утро на всички дами! Успешна и приятна седмица!

Муунче, направо като говориш така имам чувството, че с месеци няма да пишеш в този форум, недей така, че ни става мъчно! Трябва да се разреши проблема с нета ви в най-скоро време, не се отказвайте! Успешно пренасяне ви пожелавам и да сте още по-щастливи в новия дом!  LOVING

На мен тази седмица ми е "предпразнична" - след края ѝ започва отпускарския период за нашата компания и вече нямам търпение... последното, което намислихме е да ходим на спа почивка с родителите ми, след което екскурзия из Румъния и Сърбия, че там никога не съм била въпреки че са ни съседки   Girl_hide

През уикенда резервирах полетите ни до Берлин за нова година, а днес утре ще резервираме и местенце за отсядане.

Муунчето ни е черпила закуска край басейна с чай, а аз добавям кафенцето:

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: юли 22, 2013, 10:52:32 »

Привет, пенсионерки!
Муун, вземи си малко боклук във вързопче от старата квартира, да си върви щастието с вас в новия дом! Все си мисля, че съвсем скоро ще си имате интернет, като се нанесете окончателно, ще сте по- настойчиви и ще ги дебнете look Cow-boy Cow-boy
scilla , не съм запазила проспекта на фирмата за хоп-он бусовете. Помня, че билетът беше за 2 дни и без отклонение до Сан Суси. Вие ще попаднете и в друг сезон, може и това да има значение. Платнищата /покривите/ са подвижни и сигурно ги слагат при лошо време, просто не допускам да оставят хората така. Но и е верно, че има много добре организиран транспорт за достигане на всяка точка и пътуването няма да е проблем.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 22, 2013, 10:56:17 »

Здравейте и от мен!!!

Муунче, решавайте наистина проблема с нета, че много ще ни липсваш из темичките. Все ще намерите някакво решение на въпроса, стискам палци good
Аз тази седмица отново ще пътувам, но този път мисля да се задържа за по дълго в София, че съвсем се разпокъсах crazy Ако можем да си спретнем и една среща на форума, няма да е зле. Хайде пожелавам ви една хубава лятна седмица give_rose
« Последна редакция: юли 22, 2013, 10:57:59 от AliTia » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 22, 2013, 13:46:09 »

Привет и от мен:)

Муун, стига си приказвала все едно ни изоставяш NO Пък около теб сега толкова много нови неща ще има!

scilla, много се радвам, че ти е предпразнично smile Аз също не съм била в Сърбия и Румъния (Сърбия само транзит). Как мислите да посетите там? В Румъния, винаги съм искала да посетя Синая. Майка ми е ходила като ученичка и като малка, като и гледах снимките от там, си мислех, че е ходила в някоя приказна страна.  А в Сърбия - баща ми наскоро ходи до античния град Феликс Ромулиана до Зайчар и все уж прави планове да ходим заедно там, ама да видим smile

AliTia виждам, че вече си имате патладжанче smile Много е сладко това с плодчетата, всяка седмица ви следя smile

Аз също не мога да се задържа в София този месец. На зъболекар щях да ходя, ама ми се искам да знам, че поне 5 дена ще съм тук, ако се наложи нещо. Weekend-a при родителите на милото беше ОК. Много ми беше релаксиращо, ама три дни само се местех от дивана двора и малко ми беше скучно. Ама какво да се прави - не си падам по ходене за риба, а неговият роден град не предлага особени забавления. Този weekend пък ще се съм при нашите (аз със сигурност, милото е под въпрос).

И специано за всички котко любители тук smile





Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 22, 2013, 14:00:08 »

Хехе, личи си кои са новодошлите, дето не са свикнали с черния ми хумор Wink Не ви изоставям, просто наистина за момента няма решение на въпроса с интернета, но все някой ще поддаде на овенския ми инат и упоритост Wink
Свекърва, хич не ща да си нося стария боклук в новата къща - едва я изчистихме от всички ремонтно-строителни дейности, че пак да я тъпча с квартирантски боклук Wink Новият дом ще ни бъде ново начало, пък и си взимам всичко необходимо, за да пренеса щастието си там - едното ще го държа за ръка, докато прекрачвам новия праг, а другото ще влезе заедно с мен /даже малко преди мен blum/
Надявам се пътуванията на всички ви да са приятни give_rose
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #6 -: юли 22, 2013, 14:21:17 »

scilla, благородно ти завиждам за почивката smile
Аз използвах вече 10-тина дни от отпуската си миналия месец, за една почивчица в Турция. И сега ми е толкова мъчно, че всички тръгват на море, а аз го изкарах моето отдавна и почти забравих за него.
Но си мислим с моя мъж след сватбата да си откраднем 2-3 дни за моренце ( въпреки, че ми се струват малко, ама няма как).
m0onlight, много щастливи и незабравими мигове да имате в новото жилище!!! smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 22, 2013, 14:29:18 »

Здравейте и от мен, почти на края на деня  Good luck
Постоянно си мисля само за моренце или някакво пътуване, но при нас не се очертава скоро, вече и на море ходихме  pardon
Scilla, завиждам тиииии за почивките и да си изкарете мноооого хубаво  Bravo

m0on, вашите трепети ме връщат 3 години назад, точно по това време и ние се нанасяхме в ново жилище и беше толкова вълнуващо  yahoo и ние имахме проблем с нета и кабелната. Много искахме доставчик да са Vivacom, но те нямат изградена мрежа при нас, а вариантите от типа на Близу и Булсатком отпаднаха, заради несъгласието им да използват вградената система в сградата и настояваха да пробиваме дупка в стената или дограмата, за да мине кабел от приемника  crazy
В крайна сметка се включихме към Мегалан, предлагаха много добро качество на малко по-висока цена. Много добър доставчик, много коректни, но ги купиха Мтел и сега услугите им са под всякаква критика и чакам с нетърпение Vivacom да се сетях да ни включат към тяхната мрежа  nea

Аз отивам да си взема една лимонада и една виртуална за вас за освежаване  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: юли 22, 2013, 14:36:06 »

m0onlight, това с боклука е стар обичай, не си го измислям. Аз поне винаги си вземам малко от последното метене Wink, макар да не съм привързана към никоя къща, където сме живяли.
pandapanda, това бялото сигурно е мъжко, по правило женските са с повече от 3 цвята /нюанса/. Ако му са червени очите /ако е албинос/, давай да го минем за заек и да го готвим "по ловджийски" Wink след време.
Моята майка е малко по- добре, измъчих се 2 седмици да тичам от работа да я наглеждам. Ако продължава така, може да решим и ние през почивните дни да мръднем малко из Родопите. Има вариант и малкото момче да си дойде за 10-тина дни, изобщо хубави неща се въртят около мен и ме карат отново да мечтая за  heart heart heart, макар и в по- друг вид Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #9 -: юли 22, 2013, 15:13:26 »

svekarva, не се притеснявай, аз днес получих отговор от хората от едната компания и ме увериха, че автобусите са закрити през зимата и няма проблем  Bravo Дано успеете да мръднете и вие някъде този уикенд и да си видиш синчето ти пожелавам!

AliTia, и аз бих се радвала на среща, но като гледам повечето постоянно в движение лятото и е много трудно да се организираме сякаш...  girl_impossible

Панди, много готини рижави котета - къде се намират? А в Румъния, ако решим да идем, задължително ще посетим Синая и аз чувам само "приказни" неща за тази област, освен това Букурещ, Бран, Брашов - изобщо има какво да се види там smile За Сърбия ще опитам да запомня за античния град, ако случайно изберем там като посока. А къде са вашите? Тъй като казваш, че няма да се задържаш много в София...?

машка, благодаря ти за пожеланието!  LOVING Мегалан наистина са под всякаква критика в момента, на работа това ни е основният доставчик и имаме някакъв резервен план на Виваком, но с доста ниска скорост и понякога положението става нетърпимо... Аз се нареждам на опашката за освежаваща лимонада! girl_wink

Снимчица от небезивестния замък в близост до Синая smile

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 22, 2013, 15:32:26 »

scilla, аз съм от Враца и нашите са си там smile Този месец мъжа ми има много нощни смени, пък аз не съм на работа и гледам да се разкарвам на някъде, за да не скучая в София. Пък и без това рядко си ходя smile
А котета са от двора на родителите на мъжа ми:) Много ми бяха интересни, цял ден гледах как котката се грижи тях, майчинските инстинкти явно са голяма работа.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 22, 2013, 16:21:18 »

муун, при мен Мегалан все още държат. не помня дали те питах с тях говорила ли си, ако ги има в града ви.
Айде решавай въпроса и идвай да се въргаляме виртуално в темата тук, с коктейл на плажа pleasantry. Това ще си ми остана за тази година може би .

напоследък пак съм на тема картини :
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: юли 22, 2013, 17:59:34 »

ох колко много сте изписали днес, едвам успях да прочета smile

Аз си имам посещение от клиента тези две седмици, и днес си го бяхме резервирали за клюки с едната германка, добре си изкарахме хапнахме си обяд след това змръзен югурт smile ще ги вода този уикенд на Рилския Манастир в събота, и в неделя ще ходим на басеийн с тях smile е няма такъв клиент!

муунче имаш ли смартфон? защото ние като оставаме без нет аз ползвам Wi-Fi Hotspot, и ако имаш можеш да си го ползваш като рутърче поне става колкото да не осанеш без интернет.

И аз да оплюа Мегалан, откакто ги купиха Мтел са пълни некадрърници, не ми се говори за тях!

Пандии ако скучаеш и си без работа дай да те взимаме при нас?имаме над 30 позиции отворени в момента Wink

Айде време е да отлитам от офиса и аз smile Лека вешер на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 22, 2013, 19:27:41 »

mariola85, много благодаря за предложението, но всъщстност аз съм ваканция в момента smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 22, 2013, 20:26:51 »

записвам се набързичко

пращам ви поздрави и слънчеви усмивки  tease

еми и аз съм на такава тема, нали съм се зачела ли зачела в тая книга  blum

благодаря за котенцата!!

аз отивам да хапвам, че така вкусно мирише а до сега бях на работа...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines