Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:18:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани зимно-пролетни бебета - Януари, Февруари, Март  (Прочетена 170368 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 24, 2013, 16:47:28 »

Магиии, честито, много съм щастлива за теб. Пу Пу, всичко да ти върви по вода и да сте здрави с бебката. heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 24, 2013, 16:55:27 »

честито и от мен, имах едно предчувствие напоследък като срещах публикациите ти  give_rose а често ми се случва чувството ми да е вярно  Wink
мн се радвам и дано всичко е наред  smile smile
на всички бъдещи мамчета, честито от мен  smile smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 25, 2013, 07:36:50 »

видях на Маги тикерчето и влизам веднага да честитя на нея и на другите нови бременилки smile Честито момичета!!! Желая ви лека бременност изпълнена с много щастливи мигове и по-малко нерви smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 25, 2013, 08:14:18 »

Много благодаря момичета.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 25, 2013, 08:35:28 »

Аз пък влизам в тази тема,за да следя любиматаМаги изкъсо smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #35 -: юли 26, 2013, 11:52:57 »

Маги,честито! Много се радвам, че след толкова дълга борба и твоето щастие ще се усмихне!
Лека бременност, бързо да изчезва гаденето и здрав финал!  give_rose
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 26, 2013, 12:54:02 »

Привет на всички бремелинки!  smile
Аз да си кажа, че си получих резултатите от БХС, кръвта и урината, и всичко е ок. Коремчето вече осезаемо личи (доста по-рано от предишната бременност). Обаче съм в един междинен период, в който нормалните ми дрехи вече ми теснеят, а бременните още се смъкват. Но здраве да е, бели кахъри. Все успявам да намъкна нещо за работа. Обаче от жегите ми е някак задъхано. Вие как сте, момичета?
Хубав уикенд на всички!  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 26, 2013, 13:59:12 »

Задъхана е много точно.И аз съм така.Жегата хич не ми влияе добре.Седя в къщи на хладно и мърдам в краен случай.
Браво за БХС-то.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 26, 2013, 14:45:39 »

Мхм, измивам чиниите и лягам да си почина.
Аз този път отказах БХС, нещо голямо спокойствие ме  е налегнало, пълна противоположност на първата бременност.
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #39 -: юли 26, 2013, 16:43:01 »

Ангелче и аз отказах БХС smile И на мен ми е много спокойно, дано да е основателно. Сега всички около мен се суетят какво ще е бебето и умрат от яд, че аз не искам да знам. В понеделник бях на консултация, всичко било наред, специално да се похваля, че този път плацентата е високо разположена и лекарката и тя се учуди, че не искам да знам пола. Пита ме какво е първото и се ухили многозначително.  girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: юли 27, 2013, 15:18:21 »

Roxanne_,angel4e, с вторите деца винаги е по- спокойно good, само дето те често са по- от първите във всяко отношение Wink Да си призная и на мен ми е любопитно какви са бебетата blum. Ако са същите, като първите, може да си ги размените Wink по за някой месец.
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #41 -: юли 28, 2013, 15:43:21 »

Хаха, svekarva те се шегуват с нас да си разменим децата с двете племеннички, ама се надявам, че няма да се налага. tease Те са на мъжът ми на брат му и най странното е , че четиримата братовчеди ще са през 7-8 месеца. Голяма веселба ще пада. Все се случва тъкмо ще ражда някоя от нас и хоп новина. Свекърите набързо станаха многодетни баба и дядо. yahoo. Ама те и техните синове са с разлика от година и половина и традицията се запази. 
И на теб ти го пожелавам, нищо, че твоите синове са с голяма разлика. smile
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 28, 2013, 20:54:06 »

Аз друго дете дето да е по- от това не мога да си представя. Виждам, че вторите са по-луди, ама то първото не спира дъх да си поеме, второто трябва да е като стрела.
Аз нямам нищо против да си разменям децата с Роксан и на нея хубави и се получават ако съдим по Мишлето. girl_wink
Обаче моето ще е момче. Да не пълня темата с глупости-подробности -в моята тема.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: юли 28, 2013, 22:10:06 »

angel4e, казах ти, ред ти е и ти се полага момче Wink Къде го дават иначе......
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 29, 2013, 07:15:40 »

Ангелче, честити сини гащи smile

На нас ни предстои ФМ в средата на август.Ще бъда в 12-та седмица тогава.Идея си нямам обаче дали ще се види пола.Честно това е последно нещо което ме интересува към момента, искам само да знам че детето е здраво и се развива нормално.

Имам въпрос.Тъй като като видях сърчицето и блокирах тотално  не си спомням доктора какво ми каза относно записването на ЖК  blush просто една дупка има в съзнанието ми.ЗНам че ми го повтори 5 пъти поне, ама ако мислите че помня нещо.Та кога става записването и какво трябва да направя?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines