Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 21:02:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани зимно-пролетни бебета - Януари, Февруари, Март  (Прочетена 169872 пъти)
 
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 22, 2013, 14:02:51 »

Nine, много неприятно, че така се е случило с работодателя ти, но дано да е както казват "всяко зло за добро". Иначе за прилошаването и ниското кръвно, много е важно да не ставаш бързо от леглото, изправяй се, поседи малко и след това ставай. Няколко бисквитки/крекери още в легнало положение би трябвало да помогнат за гаденето. А за ниското кръвно - мнооого течности, особено айрянче със сол. Всичко ще се размине след третия месец, няма страшно. Кураж.  Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 22, 2013, 15:44:00 »

Аз вече си взех болничен, разбрах се и с работодателя да ми пише някой друг ден отпуска, а после ще си продължа болничния. Ама така като гледам май ще си е наложително да си остана вкъщи и да не се претоварвам - днес имах прокървяване.

Nine, и аз съм с ниско кръвно -  общо взето това, което е написала Scarlett помага. На мен ми помага и като си похапна нещо сладко, макар че напоследък нямам никакъв апетит. Айрян със сол е доста добър вариант.
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #17 -: юли 23, 2013, 10:33:58 »

Благодаря за  съветите ще опитам всичко да  видим дали ще има полза. А гениколага ми препоръча сутрин преди да  стана да  пия биричка или сода аз  и двете не обичам,но забелязах, че  от содата не ми вървят толкова мн кисели и ми успокоява  стомаха след повръщане. А за  айрянчето само това ми е  спасението основно съм на  него цял ден, сладко да не  видя само солени храни ми се  ядът.
menyanthe, пази се не се  натоварвай. Ходи ли на  лекар за  това прокървяване?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: юли 23, 2013, 10:45:35 »

Ей какви хубави новини Bravo Честито и на повтарящите, и на първескинята! Дано скоро сте добре и всичко да върви към прекрасни бебчета. А, да пожелая и да ви се родят момченца или момиченца, както сте си искали good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 23, 2013, 10:49:57 »

Не, не съм ходила на лекар. Ама аз и с миналата бременност имах, та знам какво да правя - просто трябва да си лежа повече и да не се натоварвам. Ако стане по-сериозно, обаче, ще отида. Засега е доста слабо.

Днес като цяло съм малко по-добре. Не знам дали не се дължи на екстрактът от Нони, който почнах да пия вчера за главоболието. Ще видим как ще се чувствам по-нататък.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 23, 2013, 11:52:32 »

Извинявам се, че се вмъквам така в темичката ви, но да честитя на бъдещите мами и да ви пожелая лека бременност и здрави бебчета на финала  give_rose
 За момичетата, които имат сутрешно гадене, мога да препоръчам един лек, който научих от баба ми blush Сутрин преди да се изправите от леглото яжте по 1-2 маслини. Наистина при мен много помогна първите месеци.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 23, 2013, 12:38:56 »

Честито момичета  give_rose , гледам вашата темичка много бързо започва да се запълва. Желая ви лека бременност и по-бързо да отминава неприятното гадене (направо съм щастливка, че мен ме пропусна). 
menyanthe пази се. Аз също имах едно леко зацапване в началото и на мен лекаря ми препоръча витамин С, но при мен се получи  от противосъсирващите инжекции, които си слагах в началото.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 23, 2013, 12:55:36 »

Хубаво е да се пълнят тея теми.Дано има още много записали се.
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 23, 2013, 14:11:00 »

svekarva, AliTia, valia_diva, gucci, благодарим ви за хубавите пожелания!  heart

menyanthe, защо за всеки случай не се видиш с док.? На мен при първата бременност ми се случи зацапване на 2-3 пъти и се наложи да слагам Утрогестан до края на третия месец. Дано бързо да се размине. Полежавай си повече. Дано да има кой да ти помага с детенце.
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 23, 2013, 14:14:15 »

Здравейте момичета, дано всички се чувствате добре smile

Аз съвети не мога да давам, защото нямам опит в областта, но и на мен ми казаха айран или таратор със сол против ниско кръвно и гадене.
menyanthe, почивай си и всичко ще е наред smile
Nine, стискам палци гаденето да намалее и да се почувстваш по-добре.
При мен засега няма особени признаци, гадене усещам следобед (малко странно), но поне засега е поносимо и нямам проблеми. По-скоро много се изтощавам на работа, но гледам вечер да си лягам рано, за да мога да поспя повече, че сутрин много трудно ставам. Надявам се да продължа да се чувствам добре, защото не мога да си позволя да отсъствам от работа поне до края на Септември.
Хубав ден от мен  give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 23, 2013, 14:20:29 »

Scarlett, аз сега пия Утрогестан 2 пъти по едно - бяха ми го изписали профилактично в събота като ходих на преглед заради прокървяванията през предходната ми бременност. Засега спря течението, пък и не беше силно - ще й кажа на лекарката като ходя на преглед другата сряда на 31-ви.  Малката ходи на градина (частна), така че през по-голямата част от времето не си е вкъщи. През останалото време баща й много помага.  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 24, 2013, 10:04:51 »

Здравейте и от мен.И аз ще съм мартенска мама пу пу smile За сега екстрите са гадене, сънливост и забравям поголовно.Но това са бели кахъри.
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 24, 2013, 10:13:36 »

Добре дошла Маги и честито! Лека бременност  give_rose
Между другото и аз съм Мартенско чедо, както и таткото, затова още повече се вълнуваме обаче сме рибки, а бебо по-скоро ще бъде овен..поне по прогнозни очаквания  pardon
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 24, 2013, 11:48:28 »

магито, толкова се радвам! Брей, че хубава новина! Пожелавам лека и успешна бременност, здраво бебче около термин!  Bravo Това със забравянето мноого познато ми звучи. Колко пъти във втория месец се връщах до вкъщи в обедната почивка да си взема ту портфейла, ту ключовете, не е истина.  pardon

menyanthe, радвам се, че всичко със ситуацията с прокървяването е под контрол. Повече да нямаш неразположения!

Seagirl, стискам палци да сте овнета, че и аз съм такова и много си харесвам зодията. Голямо празнуване ще пада при вас на пролет. smile За изтощаването на работа не знам какво да те посъветвам, и аз съм така, но сякаш в последно време понамаля. За сметка на това обаче съм много разсеяна и трудно си събирам мислите да свърша нещо. Но ако няма причина, не мисля да ползвам болнични до края.


Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #29 -: юли 24, 2013, 15:43:51 »

Еееееее, имало защо да се запиша в тая тема и аз !!!!!

Маги, знаеш колко много те обичам и представи си, колко много се зарадвах. Сьрцето ми скочи до тавана !!! Нямам думи сега да кажа повече, защото много се развьлнувах ! ЧЕСТИТО !!!  yahoo yahoo yahoo

В коя седмица си ??
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines