Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 10:05:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pocketgirl 17.08.2013 г.  (Прочетена 27007 пъти)
 
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #15 -: юли 19, 2013, 20:34:22 »

набавих си почти всички материали за дреболиите и тези дни ще се отдам на креативни занимания. Наистина намирането на обувки се оказа много трудно- добре, че си бях взела едни за всеки случай, ако като се върна не си намеря нещо друго. Говорих с управителя на ресторанта и уговорихме всички детайли като остава да решим какво ще е менюто и вкуса на тортата.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 19, 2013, 21:32:26 »

Честита тема Wink. В кой ресторант ще бъдете? Ако имаш нужда от помощ с креативните занимания свиркай  girl_wink
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #17 -: юли 20, 2013, 03:19:39 »

Principi di piemonte- интерпред е ресторанта. Имам готови половината от късметчетата и номерата на масите  DANCE По-трудно е отколкото очаквах  Girl_sing Утре като ги довърша и ще се похваля със снимки
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 20, 2013, 08:06:23 »

Супееер и аз съм там, много ми харесва да чета колко хубаво са си изкарали всички и да се успокоявам smile Очаквам с нетърпение всички подробности.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 20, 2013, 17:43:00 »

със закъснение и от мен честита тема, мен нали още ме гони еуфорията Wink пак да те успокоя, както и еленичка, не се притеснявай за ресторанта - просто се довери на Ангел за всичко!
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 20, 2013, 19:31:26 »

набавих си почти всички материали за дреболиите и тези дни ще се отдам на креативни занимания. Наистина намирането на обувки се оказа много трудно- добре, че си бях взела едни за всеки случай, ако като се върна не си намеря нещо друго. Говорих с управителя на ресторанта и уговорихме всички детайли като остава да решим какво ще е менюто и вкуса на тортата.

каквато и да е ще е много вкусна -тртата де Wink нашата беше еклерова с баварски крем, ако не се лъжа другите бяха - ягодора, еклерова с боровинки и шоколадова. Като единствено шоколдовата Ангел не я препоръчва за летни сватби. Относно менюто искам да ти кажа, че храната беше уникално вкусна. Бяхме избрали два вида месо - пиле и ссвинско, с гарнитура картофено пщре /домашно/ и за цвят бейби моркови задушени ... ей, няма такава вкусотия smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 20, 2013, 19:43:34 »

Principi di piemonte- интерпред е ресторанта. Имам готови половината от късметчетата и номерата на масите  DANCE По-трудно е отколкото очаквах  Girl_sing Утре като ги довърша и ще се похваля със снимки
браво. Този ресторант има добри отзиви.
Ще имаш време да се развихриш и да си направиш всичко сама. Мисля, че удовлетворението от това сама да си създала нещата за твоята собствена сватба е огромно. smile Късметчетата наистина отнемат повече време.
покяжи някоя снимка на роклята (или линк към модела) smile

28 дни smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #22 -: юли 21, 2013, 12:51:08 »

Здравейте, нямам снимки на роклята все още, но другата седмица в петък ще я взема подкъсена и ще се снимам. Ангел ми направи доста добро впечатление и съм сигурна, че нещата ще се получат. Какво свинско и пилешко си бяхте избрали? Ние още не можем да се спрем на окончателно основно. А за тортата май ще бъде еклерова с баварски. Не успях да ги завърша, защото вчера цял ден бях по кафета с приятелки. Толкова ми липсваха разговорите с тях и така хубаво си изкарах  heart Днес ще ме кръщават заедно със сестра ми така че ще е още един хубав ден  danceg Времето не ми стига изобщо и трябва да се мобилизирам и да действам бързичко.
Сега ще бягам да се подготвям  tease
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #23 -: юли 23, 2013, 00:43:00 »

Пиша ви от Велинград където съм с моето семейство на последна почивка заедно с тази фамилия. Действа ми много добре, разведрявам се и мисля за неща, различни от сватба  girl_haha
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #24 -: юли 23, 2013, 11:49:19 »

Бравооо  Bravo Приятна почивка и да се заредиш с много енергия за подготовката около сватбата  give_rose
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #25 -: юли 23, 2013, 11:52:02 »

pocketgirl , ти май упорито се отдаваш на релакс преди сватбата  Bravo което е много хубаво разбира се. Дано така минават и оставащите дни до 17-ти!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #26 -: юли 23, 2013, 18:22:21 »

Само се вардя да не хвана тен на презрамки  girl_haha gape
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #27 -: юли 23, 2013, 20:53:51 »

Само се вардя да не хвана тен на презрамки  girl_haha gape

Онзи ден бяхме на басейн и аз така бях като теб , направо го ударих на параноя докато се "пазех" girl_haha
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #28 -: юли 23, 2013, 21:55:00 »

хаха а аз даже ставам червена като рак  angry надявам се после със солариума да почернея  pardon
Не се похвалих с това, че в неделя имах кръщене. Моята най-добра приятелка ми беше кръстница и сега сме и духовно свързани. После си направихме почерпка за хубавия повод.
Не успявам да си контролирам мислите и сега спретнах един дълъг лист с неща за правене като се приберем...  girl_impossible
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 24, 2013, 08:33:07 »

хаха а аз даже ставам червена като рак  angry надявам се после със солариума да почернея  pardon
Внимавай, защото на солариум не се ходи, докато не мине зачервяването от слънцето, т.е. докато кожата не се успокои. Това го казвам, в случай, че не знаеш Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines