Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 05:01:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pocketgirl 17.08.2013 г.  (Прочетена 27164 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« -: юли 16, 2013, 10:18:30 »

Ето, че остава месец и до твоята сватба, pocketgirl! Разкажи ни докъде си стигнала с организацията, сама ли се справяш с всичко или с помощта на бъдещия съпруг, роднини, приятели, агенция? Очакваме да прочетем и за вашата история и изобщо всичко, което те вълнува покрай сватбата! Успешен последен месец като госпожица!  girl_wink

Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #1 -: юли 16, 2013, 10:23:41 »

Честита темичка, pocketgirl!  heart
Не мога да повярвам как минава времето само...
Желая ти само усмивки и положителни емоции в последния ти месец като госпожица! smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #2 -: юли 16, 2013, 10:59:02 »

честита темичка!  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 16, 2013, 11:19:20 »

Честита тема! И аз се записвам да следя последните ти момински трепети  smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #4 -: юли 16, 2013, 11:51:50 »

честито, pocketgirl  give_rose запис и от мен, ще следя темичката и ще стискам палци всичко да е спокойно и по план  Wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 16, 2013, 11:53:34 »

Еха, колко много булки ще има на 17.08.. Честита тема pocketgirl, хайде разказвай как върви подготовката какво свършихте и какво остана.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 16, 2013, 14:06:46 »

Честита тема! Разказвай всякакви подробности, че аз само за грима знам Wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #7 -: юли 16, 2013, 14:08:38 »

Бравооо , вече сме 3 булки за 17.08.2013  Bravo Bravo Честита темичка pocketgirl, ще я следя с нетърпение Wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #8 -: юли 16, 2013, 14:12:10 »

Честита сватбена темичка give_rose Пожелавам ти да я изпълниш с много прекрасни и изпълнени с хубави емоции разкази girl_wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 16, 2013, 20:14:53 »

Честита темичка Wink
Да я напълниш с много разкази и снимки  writer
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 16, 2013, 20:38:49 »

Честита темичка! На 17ти август ще е прекрасен ден!!!!! smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #11 -: юли 17, 2013, 00:10:06 »

Уол, и аз си имам тема!!! Колко вълнуващо!! Много благодаря за което  air_kiss
Ще разкажа за запознанството и организацията утре, защото тъкмо се прибирам от чужбина, за да се заема със сватбената организация  girl_wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 17, 2013, 06:23:11 »

честита тема,покет-че ,пожелавам ти една спокойна подготовка smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #13 -: юли 17, 2013, 23:36:18 »

Ето ме както обещах да разказвам:
Как се запознахме- лятото на 2008, аз много отчаян от несериозните мъже карам сестра ми да ми направи регистрация в сайт за запознанства, за да си отмъстя на гадните, според мен, мъже  diablo По това време излизах на много срещи с различни момчета и на една от тези срещи намерих моят бъдещ съпруг. Той пък отчаян, защото момичетата постоянно му връзват тенекии.... И така в деня на срещата ни, аз както обикновено закъснявам с 30 мин и батерията на телефона ми паднала, пристигам, без да се надявам вече някой да ме чака. И какво виждам- най-красивото момче чака мен !!!!  heart
Не приемахме връзката си за сериозна, защото и двамата знаехме, че ще уча в чужбина. Заминах и се чувахме и поддържахме връзка по скайп 2 години, през които той учеше езика и така преди 2 години той се реши да дойде при мен и да заживеем заедно.
Разбираме се чудесно, напаснахме си характерите много добре, мислим и се грижим един за друг, тъй като си имаме никой друг в чуждата държава. За предложението за брак съм разказала в другата тема, а решихме да организираме сватбата си около Коледа миналата година и тогава съобщихме на семействата си.
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #14 -: юли 17, 2013, 23:46:47 »

Организацията от далеч ми се стори много трудна и много нерви ми костваше. Родителите помагаха, доколкото можеха. Взех си една дълга отпуска и вчера се върнах да организирам.
Младоженецът изцяло е възложил организацията на мен, като заедно вземаме крайното решение. В началото много не се интересуваше, и трябва да си призная, че се дразнех и мислех, че не желае толкова да се оженим, но сега чувствам, че и той почва да се вълнува  yahoo
Имаме избран ресторант, запазени рит. зала и църква, купена рокля (по интернет), която днес оставих за скъсяване (великолепна е  heart ) имам и купени обувки. Сега се занимавам с тейбъл кардс и късметчетата за хвърляне. Всичко съм решила да си правя сама, но ще видим дали ще ми стигне времето.
От месеци чета форума и събирам информация за това от къде да купя какво, за да мога да съм се ориентирала и да действам бързо като си дойда. Благодаря на всяка една от вас за ценните съвети и напътствия. От голяма полза ми бяхте  give_rose
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #15 -: юли 19, 2013, 20:34:22 »

набавих си почти всички материали за дреболиите и тези дни ще се отдам на креативни занимания. Наистина намирането на обувки се оказа много трудно- добре, че си бях взела едни за всеки случай, ако като се върна не си намеря нещо друго. Говорих с управителя на ресторанта и уговорихме всички детайли като остава да решим какво ще е менюто и вкуса на тортата.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 19, 2013, 21:32:26 »

Честита тема Wink. В кой ресторант ще бъдете? Ако имаш нужда от помощ с креативните занимания свиркай  girl_wink
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #17 -: юли 20, 2013, 03:19:39 »

Principi di piemonte- интерпред е ресторанта. Имам готови половината от късметчетата и номерата на масите  DANCE По-трудно е отколкото очаквах  Girl_sing Утре като ги довърша и ще се похваля със снимки
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 20, 2013, 08:06:23 »

Супееер и аз съм там, много ми харесва да чета колко хубаво са си изкарали всички и да се успокоявам smile Очаквам с нетърпение всички подробности.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 20, 2013, 17:43:00 »

със закъснение и от мен честита тема, мен нали още ме гони еуфорията Wink пак да те успокоя, както и еленичка, не се притеснявай за ресторанта - просто се довери на Ангел за всичко!
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 20, 2013, 19:31:26 »

набавих си почти всички материали за дреболиите и тези дни ще се отдам на креативни занимания. Наистина намирането на обувки се оказа много трудно- добре, че си бях взела едни за всеки случай, ако като се върна не си намеря нещо друго. Говорих с управителя на ресторанта и уговорихме всички детайли като остава да решим какво ще е менюто и вкуса на тортата.

каквато и да е ще е много вкусна -тртата де Wink нашата беше еклерова с баварски крем, ако не се лъжа другите бяха - ягодора, еклерова с боровинки и шоколадова. Като единствено шоколдовата Ангел не я препоръчва за летни сватби. Относно менюто искам да ти кажа, че храната беше уникално вкусна. Бяхме избрали два вида месо - пиле и ссвинско, с гарнитура картофено пщре /домашно/ и за цвят бейби моркови задушени ... ей, няма такава вкусотия smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 20, 2013, 19:43:34 »

Principi di piemonte- интерпред е ресторанта. Имам готови половината от късметчетата и номерата на масите  DANCE По-трудно е отколкото очаквах  Girl_sing Утре като ги довърша и ще се похваля със снимки
браво. Този ресторант има добри отзиви.
Ще имаш време да се развихриш и да си направиш всичко сама. Мисля, че удовлетворението от това сама да си създала нещата за твоята собствена сватба е огромно. smile Късметчетата наистина отнемат повече време.
покяжи някоя снимка на роклята (или линк към модела) smile

28 дни smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #22 -: юли 21, 2013, 12:51:08 »

Здравейте, нямам снимки на роклята все още, но другата седмица в петък ще я взема подкъсена и ще се снимам. Ангел ми направи доста добро впечатление и съм сигурна, че нещата ще се получат. Какво свинско и пилешко си бяхте избрали? Ние още не можем да се спрем на окончателно основно. А за тортата май ще бъде еклерова с баварски. Не успях да ги завърша, защото вчера цял ден бях по кафета с приятелки. Толкова ми липсваха разговорите с тях и така хубаво си изкарах  heart Днес ще ме кръщават заедно със сестра ми така че ще е още един хубав ден  danceg Времето не ми стига изобщо и трябва да се мобилизирам и да действам бързичко.
Сега ще бягам да се подготвям  tease
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #23 -: юли 23, 2013, 00:43:00 »

Пиша ви от Велинград където съм с моето семейство на последна почивка заедно с тази фамилия. Действа ми много добре, разведрявам се и мисля за неща, различни от сватба  girl_haha
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #24 -: юли 23, 2013, 11:49:19 »

Бравооо  Bravo Приятна почивка и да се заредиш с много енергия за подготовката около сватбата  give_rose
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #25 -: юли 23, 2013, 11:52:02 »

pocketgirl , ти май упорито се отдаваш на релакс преди сватбата  Bravo което е много хубаво разбира се. Дано така минават и оставащите дни до 17-ти!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #26 -: юли 23, 2013, 18:22:21 »

Само се вардя да не хвана тен на презрамки  girl_haha gape
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #27 -: юли 23, 2013, 20:53:51 »

Само се вардя да не хвана тен на презрамки  girl_haha gape

Онзи ден бяхме на басейн и аз така бях като теб , направо го ударих на параноя докато се "пазех" girl_haha
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #28 -: юли 23, 2013, 21:55:00 »

хаха а аз даже ставам червена като рак  angry надявам се после със солариума да почернея  pardon
Не се похвалих с това, че в неделя имах кръщене. Моята най-добра приятелка ми беше кръстница и сега сме и духовно свързани. После си направихме почерпка за хубавия повод.
Не успявам да си контролирам мислите и сега спретнах един дълъг лист с неща за правене като се приберем...  girl_impossible
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 24, 2013, 08:33:07 »

хаха а аз даже ставам червена като рак  angry надявам се после със солариума да почернея  pardon
Внимавай, защото на солариум не се ходи, докато не мине зачервяването от слънцето, т.е. докато кожата не се успокои. Това го казвам, в случай, че не знаеш Wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 24, 2013, 13:08:08 »

недей да ходиш на солариум изобщо, мажи се с кремове за по-бързо почерняване по-добре. пък и като мине червеното ще си вече с тенче smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #31 -: юли 24, 2013, 15:01:07 »

Изобщо не почернявам, а деколтето и лицето ми стават много грозно червено. Няма как да не мина със солариум, но ще е малко. Утре пътуваме обратно и вече почвам да мисля какво още имам да правя  blum
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 24, 2013, 15:29:39 »

Аз си направих пробен спрей-тен както беше направила Josephine. Стана супер. И аз по-скоро изгарям, а и в момента краката ми (не че толкова ще се виждат, но все пак) са очайващо бели, така че спрей-тенът е идеално решение. Избелява за 2 седмици, но иначе става точно като истински и не цапа спед като си се изкъпала.
« Последна редакция: юли 24, 2013, 15:31:21 от milenuity » Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 24, 2013, 15:51:54 »

Аз си направих пробен спрей-тен както беше направила Josephine. Стана супер. И аз по-скоро изгарям, а и в момента краката ми (не че толкова ще се виждат, но все пак) са очайващо бели, така че спрей-тенът е идеално решение. Избелява за 2 седмици, но иначе става точно като истински и не цапа спед като си се изкъпала.

 Offtopic А каква е цената?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 24, 2013, 17:25:19 »

29 за цяло тяло. На Скобелев са. Напиши spray tan и София и ще намериш уебсайта. Момчето е голям симпатяга и ти обяснява всичко като на идиот, за всеки случай, че да не стане като с Рос от Приятели smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #35 -: юли 24, 2013, 22:39:04 »

не се бях сещала за този спрей тен. Да, опция е, благодаря mileniuty.
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #36 -: юли 24, 2013, 22:42:29 »

Pocketgirl, честита темичка и от мен. Не съм попадала на вашата история, но съм сигурна, че за теб е много специална. Стискам палци всичко да е наред с подготовката!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #37 -: юли 25, 2013, 21:58:03 »

Върнахме се и от утре рано рано се заемам със задачките. Трябва да докупя панделки и розички за дреболиите, да изберем рокля и аксесоари на шаферката, да си взема роклята с направените корекции от сватбения център и да мина през църквата да си взема кръщелното свидетелство. Стискайте палци да се справя с всички задачки, че за събота имам нов още по-дълъг списък  blum girl_wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 26, 2013, 06:06:59 »

мила,имаш време за всичко,ще се справиш със задачките
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 26, 2013, 13:00:28 »

pocketgirl не се притеснявай скъпа, имаш достатъчно време smile разпредели някои задачки и на околните Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 26, 2013, 13:35:08 »

Върнахме се и от утре рано рано се заемам със задачките. Трябва да докупя панделки и розички за дреболиите, да изберем рокля и аксесоари на шаферката, да си взема роклята с направените корекции от сватбения център и да мина през църквата да си взема кръщелното свидетелство. Стискайте палци да се справя с всички задачки, че за събота имам нов още по-дълъг списък  blum girl_wink
На Илиянци, по-скоро до Илиянци, има 2 магазина за панделки, дантели, розички, въобще всякакви шивашки материали и декорация.  Много е евтино! Има и голям избор.
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 26, 2013, 19:15:16 »

http://ezine.bg/n13-4664-%D0%9C%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%86%D1%8A%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%B0_%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%BB_%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE_%D1%89%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B5
я виж тук какво пише за нашия месец
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #42 -: юли 26, 2013, 23:42:51 »

Благодаря за подкрепата ви, момичета, много ме успокоявате в дни като днешният. Взех кръщелното и роклята, която е  yahoo danceg Много съм доволна от избора си на рокля и всички с мен много ме харесаха. Записах си час за грим в салона на Ева Серева. И тук искам да благодаря на pandapanda, която ме насочи към нея. За съжаление няма тя да ме прави, но се надявам, че момичетата, с които работи са също толкова добри. Имам записан час на гримиъор, козметик и сестра ми ще ми прави прическата. Остава само да си взема було с парченце от роклята, и някакъв аксесоар за косата. Взичко друго си имам. Не можахме да намерим рокля за шаферката, и съответно аксесоари, но май ще я опставя да действа сама.
Не можах да си намеря панделки и рози, които да ми харесват така, че ще мина през Илиянци утре (което ми напомня, че трябва да проверя до колко работят) и ти благодаря mileniuty, че сподели за разнообразието.
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #43 -: юли 26, 2013, 23:43:28 »

pavletutka, избрали сме си чуден месец за сватба  Bravo
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #44 -: юли 27, 2013, 08:54:15 »

Миличка, честита темичка!!!! Няма да се шашкаш - имаш време да организираш останалите задачки! Дерзай!!!
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 27, 2013, 10:21:22 »

pocketgirl илиянци мисля, че работят до 16 или 17 часа
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 27, 2013, 12:37:54 »

Намери ли магазинчетата? Те са до Илиянци, не влизаш вътре, а са по улицата, на която е задния им вход. Т.е спрямо центалния вход се пада първата улица преди да започна сергиите и да стигнеш Главния вход (идвайки от центъра). върви се малко надолу. От лявата страна са и се пада горе-долу срещу outlet на Andrews. Дано да си намерила...
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #47 -: юли 27, 2013, 20:49:50 »

mileniuty, огромни благодарности за обясненията, но днес съвсем случайно попаднах във флора комерс и си намерих всички видове панделки и розички  Bravo и не ми се наложи да ходя чак до Илиянци. Много съм доволна от флора комерс и тъкмо когато бях готова да си тръгна само с панделки без розички ме спряха на вратата и ми показаха 2рия етаж пълен само с рози  Oh my ...
Другата задача, която свърших е, че най-после открих къде се намират "Грънчаров и син". Бях се пооплашила, защото май месец капарирах арка от тях и помолих за писмен договор или потвърждение за получената сума и така и нищо не ми пратиха. Но днес след 30-40 мин обиколка на едно и също място ги открих и се разбрахме и притесненията ми отпаднаха. Оказа се, че този, с които съм комуникирала е заминал в чужбина и така и не сметнал за нужно да ме предупреди  angry
Утре за пръв път ще ходя на солариум и ще декорирам дреболийките през деня.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 28, 2013, 06:31:59 »

Супер че си си наредила така нещата! А къде е това флора комерс? Имаш ли желание да ни пуснеш снимчица на подаръчетата за гостите ви?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 28, 2013, 12:34:20 »

e, браво. Да, кака не се сетих д ти ги предложа! Аз от там си взех пиафлора. Малко са им скъпи цветята, може би за това не съм се сетила. Но да много мили жените там.
Радвам се, че си намерила всичко, което ти трябва! 20 дни!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #50 -: юли 29, 2013, 00:05:33 »

eleni4ka, флора комерс се намира на спирката на Руски паметник, вървиш с посока Пирогов и като минеш хотел "Родина" ще видиш цветя. Така ще се ориентираш- магазинът се намира в един блок.
mileniuty, наистина цветята са по-скъпи, но не ми се обикаляше вече и ги взех.
Още нямам готови подаръчетата за гости, за да ги покажа. Те ще са сватбени меденки и ще ги правим около 5ти август.
Имам готови номерца за масите, късметчета за хвърляне от кумата, гривкички за всички дами етикети на алкохол (остава само да ги принтирам), а днес направихме и виното, шампанското, свещите и започнахме кутията за парички.
Поуспокоих се, защото отметнахме доста неща. Утре, ако ми остане време ще кача малко снимки.
Това, което ми остава пълна мъгла е подаръкът за кумовете. Моля помагайте....
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 30, 2013, 06:19:33 »

чакаме снимки,ако можем с нещо да помагаме,кажи ни
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #52 -: юли 30, 2013, 07:43:55 »

Мила, нашите кумове си поискаха хубави хавлии за баня. Аз ги изненадах, като им купихме хавлии в комплект с халати. Много хубава материя излязаха и те са адски доволни lol
Отделно, ние като ставахме кумове купувахме на младоженците - сервиз на Бохемия - три вида чаши - за уиски, мартини и безалкохолно. Друг вариант, на който аз много се радвам са комплект вилици с ножове - на Цептер има много хубави!
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 30, 2013, 17:31:45 »

Дааа, качествени кухненски ножове, и аз се надявам на такива...
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #54 -: юли 31, 2013, 00:56:10 »

Благодаря за предложенията. Ние казахме на кумовете да мислят по въпроса какво им се иска да им подарим та ще видим. Предложенията ви са много хубави, лошото е, че преди 1-2 години си обзаведоха апартамента.
Сега искам да ви се похваля с красотите, които сътворихме. Казвам сътворихме, защото майка ми участваше много дейно и помощта и беше незаменима.
Ето малко снимки (мисля, че в действителност дреболийките ми са още по-хубави и снимките не могат да отразят много добре цветовете).


* DSC02093.jpg (70.98 KB, 448x336 - видяно 319 пъти.)
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #55 -: юли 31, 2013, 00:58:54 »

Шампаско + вино


* DSC02099.jpg (68.87 KB, 480x360 - видяно 305 пъти.)
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #56 -: юли 31, 2013, 01:02:06 »

Украсени свещи


* DSC02102.jpg (71.84 KB, 480x360 - видяно 319 пъти.)
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #57 -: юли 31, 2013, 01:04:53 »

Кошничка за малки шаферки


* DSC02110.jpg (74.89 KB, 405x540 - видяно 310 пъти.)
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #58 -: юли 31, 2013, 01:07:03 »

Имам и още един вид кошнички, но ще кача снимки утре.
Имам украсена кутия за пари и венец за вратите, снимки пак утре
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 31, 2013, 06:19:10 »

 Bravo ооооо, прекрасни са!!! БРАВО! Много ми харесват! Много са стилни!!!  good
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #60 -: юли 31, 2013, 07:13:51 »

ааааааааааааа, много са сладки кошничките на сладурките smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #61 -: юли 31, 2013, 08:06:22 »

 Bravo много добре си се справила с украсата на дреболийките и са много стилни! и цвета е много нежен smile
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 31, 2013, 08:11:20 »

прекрасни са, браво
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 31, 2013, 08:24:30 »

Браво  Bravo Много добре си се справила smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 31, 2013, 08:27:06 »

Страхотна украса! Много добре си ги направила  Bravo
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #65 -: юли 31, 2013, 08:32:41 »

Чудесни са нещицата. И е толкова хубаво, че и майка ти е помогнала! Хубаво е, когато вместо да се намесват там, където не трябва, помагат, с каквото могат. Моята майка пък ми намери нейна колежка, която направи всички тези дреболийки за нас по начина, по който ги искахме.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 31, 2013, 08:44:53 »

Много хубаво се е получила украсата на шампанското, виното и кошничките  Bravo Много интересна история имате, настръхнах като я чета  blush  Желая ти спокойни дни до големия ден, и едно незабравимо тържество  Girl_hide
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #67 -: юли 31, 2013, 11:04:39 »

И на мен много ми харесаха, браво pocketgirl  Bravo Много нежно се е получило всичко  girl_wink
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #68 -: август 01, 2013, 00:46:28 »

момичета, утре ще си посрещам момчето  yahoo danceg DANCE heart Makeup MANICURE
от 2 седмици сме разделени и вече  insane
Като се види с техните излизаме за халки, а после и за костюм.
Ето обещаните кутия и номера за масите


* DSC02111.jpg (48.97 KB, 400x300 - видяно 2047 пъти.)
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #69 -: август 01, 2013, 00:47:55 »

кутия


* DSC02113.jpg (48.83 KB, 400x300 - видяно 2071 пъти.)
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #70 -: август 01, 2013, 00:49:37 »

тейбълка и венец


* DSC02114.jpg (59.71 KB, 400x300 - видяно 2063 пъти.)
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #71 -: август 01, 2013, 01:14:32 »

Мммм, много са хубави, браво, бравооо!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #72 -: август 01, 2013, 02:22:50 »

Благодаря ви evyevy, hulcy, silver_f, ratatui, allicia, elistoilova, pavletutka, mariola85, macito, mileniuty  give_rose. Много се радвам, че са ви харесали нещата. И аз много си ги обичам и нямам търпение да ги покажа на всички гости и на вас  yahoo
Не мога да спя от вълнение, чета всякакви теми и чакам да стане 8.30, за да се оправям да посрещна моето момче. Вълнението сигурно е по-голямо от това на 1вата ни среща  Oh my ...
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #73 -: август 01, 2013, 02:34:15 »

Ох, ама съм толкова зле!!! Забравих да ви се похваля за добре свършената работа по една от най-трудните задачи от подготовката. Може да ви се стори смешно, но това беше шаферската рокля на приятелката ми  blum След като и казах цвета не я ограничих с никакъв модел и я оставих тя да си я търси. След близо 10 дена обикаляне нямаше нищо набелязано и реших да се намеся. Тръгнах по магазините с нея и лелеле боже- тогава разбрах колко е нерешителна. Имаше няколко изисквания- добре, но тя гледаше всяко копче, шевче, ципче и всичко, за което може да си помислите. Аз пък я харесвах във всяка рокля, която обличаше и и се чудех защо тя не се харесва  crazy А става дума за една рокля, официална, права, която после да може да облича.
 Oh my ... след 2 седмици обикаляне я намери, но ще трябва да и прави корекция  pardon Камък ми падна от сърцето като я купи, но като се замисля, че обувки, чанта и бижута и трябват и ми става лошо. А ако трябва тя да организира цяла сватба? Азбазиках я, че моята рокля е била по-лесна за избиране ( и в действителност е купувана по интернет), но гледах да съм максимално сдържана.
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #74 -: август 01, 2013, 09:36:29 »

хахахахах, имала си преживяване lol)
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #75 -: август 01, 2013, 09:41:52 »

pocketgirl , твоята шаферка направо ме разби. smile Въпреки, че и на моите не им беше лесно, но чак такива проблеми сме нямали. smile И все пак, честито, щом си нямала обикаляне за твоята рокля, поне ще запомниш избора на нейната smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #76 -: август 03, 2013, 19:49:34 »

Момичета, влизам да ви се отчета набързо.
Посрещнах си момчето  heart
Поръчахме халките и ще са готови на 15ти. Неговата ще е класическа от бяло злато, а моята бяло и жълто малко по-тъничка от неговата. Не знам как ще се приеме това от вас и от гостите ни, тъй като не знам случай, в който двойката да не стигне го съгласие. Но най-важното мисля, че е дали ние ще си ги харесаме- а в това не се и съмнявам. И двамата сме много доволни.
Отделно купихме и чашите с бокала и трябва да кажа, че чашите са великолепни. Столчето е като тръбичка пълна с кристали сваровски, а основата е голям камък сваровски, които е рязан  heart. Бокалът пък ни излезе безплатен, заради остъхка от халките  danceg
Отделно днес взехме костюм, риза и вратовръзка с игла на момъка и му остава само обувки и колан. Ризата пак беше подарък към костюма  yahoo
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #77 -: август 04, 2013, 16:42:46 »

Мила, въобще не се притеснявай кой какво ще каже за халките. И нашите не са еднакви. От бяло злато са, но моята има камъче и е по-дебела. Въпрос на избор е. А и още повече е важно на теб твоята на теб да ти хареса. Защото при нас вече само аз си я нося Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 04, 2013, 18:05:32 »

И нашите не са еднакви, ама никак - моята е бяло злато, със 7 мънички диамантчета и следва извивката на годежния ми пръстен, а на милото е комбинация от бяло злато и кант от жълто. Няма никакво значение дали са еднакви. Къде пише, че трябва да са еднакви? smile

Много добре напредвате!!! браво
тортата набелязахте ли я?
какво става с роклята? а обувки имаш ли? 
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #79 -: август 16, 2013, 18:49:09 »

Красива и незабравима сватба утре!  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 16, 2013, 20:09:31 »

Приказна сватба утре!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #81 -: август 16, 2013, 23:55:50 »

Благодаря ви, момичета!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 17, 2013, 13:02:10 »

 CHEERS weddingday

Честито! Бъдете много щастливи, а днешния ден нека бъде незабравим  heart heart heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #83 -: август 17, 2013, 13:36:36 »

Честита сватбата семейство!  Добре дошла в отбора на госпожите

Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #84 -: август 17, 2013, 18:55:16 »

Още една булка днес! Честито и от мен! Нека днешният ден бъде изпълнен само с положителни емоции, които никога да не забравите! Бъдете щастливи!
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #85 -: август 18, 2013, 12:52:27 »

Честито и от мен, покетче! Бъди много глезена и обгрижвана г-жа, и нека любовта и щастието никога не ви напускат!  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 18, 2013, 15:29:24 »

Честито  Bravo give_rose weddingday
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 18, 2013, 16:20:28 »

Ей, честито на новото семейство  weddingday
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #88 -: август 19, 2013, 07:16:55 »

Честито на новото семейство - здраве и усмивки!!!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 19, 2013, 09:06:18 »

Честито  twohearts Пожелавам ви много любов и само хубави моменти заедно.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 19, 2013, 20:45:23 »

честито и от мен smile пожелавам ви много щастие и любов!
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #91 -: август 29, 2013, 14:47:56 »

Миличка, ние кога ще те видим smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #92 -: септември 06, 2013, 19:19:00 »

Покетче, честита сватба мила с доста закъснение smile Ти, milenuity и аз бяхме трите форумски булки на 17-ти август  Bravo Искрено се надявам сватбата ви да е минала перфектнооо. Пожелавам ви дълъг съвместен живот с много усмивки и любов , разбира се heart
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines