Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:41:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на hulcy 17.08.2013  (Прочетена 94928 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #360 -: октомври 16, 2013, 15:12:51 »

ЧЕСТИТО! Скоро и магистър да станеш и да си намериш хубава работа!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #361 -: октомври 23, 2013, 01:33:23 »

Искрено ви благодаря!  heart Тази седмица ще записвам магистратура, но въпросът с работата си е сложен. Всички търсят с опит, стаж...Но аз току що завърших и откъде ще го имам този стаж не знам  crazy crazy но няма отчайване ,утре пак съм на интервю good

И между другото - видеото от сватбата си го получихме днес smile Е, за пореден път се убеждавам, че това е наййййй-големият спомен. По - важен и от снимките Wink В момента го гледам и изживявам всичко наново, и със сълзите и със смеха и с танците и веселието  heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: октомври 23, 2013, 06:53:27 »

Да, гледането на видеото определено е голяма емоция и преизживяваш всичко наново smilesmilesmile.

УСПЕХ с търсенето на работа. Не се отказвай. Бъди уверена и им покажи, че въпреки че нямаш опит, имаш знанията, имаш желанието да дадеш всичко от себе си и имаш енергията и хъса да го реализираш. Не акцентирай върху това, че нямаш опит и не им паказвай, че този факт те смущава. smile good
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #363 -: октомври 24, 2013, 16:28:43 »

Благодаря ти Миленче  heart И аз мисля като теб ,наблягам на това, че с желание и знания ще мога да се справя, а именно в този процес ще придобия и прословутия опит. Да видим какво ще стане pardon
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: октомври 26, 2013, 15:52:06 »

Здравей мила smile Все не останава време с тая работа да почета в любимия ми форум, но тук сам  danceg
За работата те разбирам, ходила сам на много места и все ми казват, ама ти нямаш опит.... Добре бе хора как да го предобиен тоя опит, като не давате шанс на младите за това, но както и да е, това ми е много болна тема  cray
На теб мила моя желая много успех, да кажеш как е минало и стискам палци
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #365 -: октомври 29, 2013, 15:14:03 »

Ооо страхотно за видеото, аз съм се заредила с търпение, че преди НГ едва ли ще го имаме ама кой знае, на Коледа стават чудеса  Girl_hide
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #366 -: октомври 29, 2013, 23:53:25 »

beberona, благодаря за подкрепата мила  give_rose въпреки спънката "нямаш опит" си намерих работа, днес бях само "наблюдател" и утре ще е така и живот и здраве от понеделник - официално съм на работа smile колежките и колегите изглеждат много готинииии, което много ме зарадва  Bravo сега събирам документите, но с тези две фамилии не знам какво ще правя  pardon взех си вече новата лична карта и международния паспорт с новата фамилия (чакам само шофьорската книжка), но моминското ми име все изниква от някой друг документ biggrin

този четвъртък мислим да отидем в Бурса, че вече тооооолкова ми е мъчно за дома ни там  cray Откакто се върнахме от медения месец (вече почти два месеца) не сме ходили в Турция, поради моите държавни изпити и други задачки. и сега вече нямам търпение - хем да използваме няколкото дни преди да започна работа, а на 16.11 започва магистратурата, и какво се очертава - от понеделник до петък на работа, а събота и неделя - в университета  huhhuh.gif не че се оплаквам, просто ще съм доста запълнено време  girl_wink

malkabulka, пожелавам ти в най - скоро време да си получите видеотооо, голяма тръпка си е Wink И както си казала и ти - на Коледа стават чудесаааа  girl_in_love butterfly
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines