Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:39:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на hulcy 17.08.2013  (Прочетена 94906 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: септември 28, 2013, 16:23:50 »

красавица!!!!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #346 -: октомври 02, 2013, 00:35:35 »

Мили мои, ето ме пак smile Вече с "истинските" ни снимкиииииии  yahoo Вече ги разглеждам за милионен път сигурно от вчера...  pardon Поизбрах около 100 кадъра от сватбата ни от общо 1237  biggrin Споделям и линка:

http://www.flickr.com/photos/99179837@N06/

Иначе , да се похваля - първият държавен изпит е издържан успешно с отличен 6 !!!  yahoo yahoo danceg danceg Сега остава и на втория да се представя както трябва - големият зор ще е там...

От мен толкова за сега момичета , лека и приятна вечер на всичкиии smile

П.С. : Ще кача и от къната , но тази вечер вече нямам сили и отивам да лягам  Sleep
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: октомври 02, 2013, 08:42:54 »

Още веднъж искам да кажа, че си прекрасна! Снимките са страхотни и ще ви останат добър спомен  good
Честито за изпита, давай все така  Bravo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: октомври 02, 2013, 09:09:01 »

снимките са страхотни. Много сте хубави, а и качеството на самите снимки е супер. Браво, миличка!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: октомври 02, 2013, 09:32:51 »

Страхотни сте  give_rose Много хубави снимки браво!!!  Girl_hide
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: октомври 02, 2013, 10:00:59 »

Много са ви истински снимките! От пръв поглед се вижда колко сте си мили и колко се обичате!
Много сте хубави  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: октомври 02, 2013, 10:22:37 »

hulcy, не знам от къде да започна smile хайде честито за изпита и успех на следващия smile good

просто прекрасни снимки smile и гримът и прическата ти са перфектни, а роклята си знаеш, че я обожавам! истинска красавица си! и си личи, че много се обичате:) винаги да се гледате така влюбено и да се радвате един на друг и в прекрасния ви апартамент след време!  заслужаваше си чакането на снимките! честито отново! yahoo
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #352 -: октомври 02, 2013, 10:35:09 »

Мила hulcy, снимките са просто пррекрасни! Ти си много красива жена и булка, имаш прекрасна холивудска усмивка!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #353 -: октомври 02, 2013, 10:55:29 »

Честито за изпита чакаме следващата шестица!
Много хубави снимки! Не съм мислила, че мястото около Панаира може да изглежда така. Харесва ми идеята на кадъра пред касата - така е направен, все едно си бегачка с препятствия Wink heart. Аз, като по- стара, имам право да се възхитя от деликатността на интимните снимки. Вместо да изразявате любовта и страстта си в "засмукана" поза, нежното погалване по бузата изразява много по- красиво емоцията.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #354 -: октомври 03, 2013, 18:44:55 »

Hulcy, изчетох целия разказ на един дъх! Преди няколко дни видях, че има новини от теб, но нямах и минутка да се заседя, та чак сега успях. С огромна радост открих, че си споделила и страхотни снимки и не мога да им се нагледам вече няколко пъти. Грима ти е жесток, роклята....нямам думи! Двамата правите едно много красиво цяло и нека цял живот черпите от този извор!
Милата.. прочетох и за болничните перипетии, но се радвам, че си се пооправила за Анталия...райско кътче на земята! Умората е често пъти подценявана, но в твоя случай ти за мен си герой - стоически се справи с две големи сватби, макар и различни сами по себе си...но това е толкова сериозна организация, късаеща толкова много хора... Bravo

А пък си ни и отличничка! Браво! good

Пожелавам ти скорошна радост, мила моя, и нека любовта ви се засилва все повече с всеки изминал ден, час, минутка!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #355 -: октомври 04, 2013, 13:54:48 »

Lillly,milenuity,ma6ka_,pandapanda,Мрявка,svekarva и сладката malkabulka, благодаря на всяка една от вас, толкова сте мили  heart пак ме изпълнихте с много, много, многооо положителна енергия  yahoo

svekarva, за Панаира и аз въобще не се бях замислила , защото започнахме с фотосесията в Стария град, от там слезнахме на центъра, после в двора на Драматичния театър, след това на въжения мост в Гребната база, след това пред водния канал на Гребната база...След това се прибрахме, младоженската част дойде , след всичките ни традиции тръгнахме за ресторанта. И вече тамън преди да влезем е ресторанта, фотографът предложи да отидем пред панаира с кумовете, с брат ми и неговата приятелка,и със сетсричката на милото. Ние бяхме толкова изморени, но за, да не секнем мерака на Никито (фотографа) се съгласихме с него, макар и да не изгаряхме от желание за повече снимки  pardon Но то взе ,че снимките пред Панаира се оказаха едни от най - готините, добре, че сме го послушали. И добре, че сме го избрали него - голям професионалист си е момчето и работи на наистина сносна цена, в сравнение с много други професионалисти. Радвам се, че след като мина всичко, не съжалявам за нито един наш избор. Пожелавам на всяка булка това сладко чувство на удовлтворение  bouncinggirl

Пожелавам ти скорошна радост, мила моя, и нека любовта ви се засилва все повече с всеки изминал ден, час, минутка!

Искреноо благодаря  give_rose
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: октомври 07, 2013, 10:22:18 »

Лелеле Милааааа, неероятна сесия, ти си просто невероятна!Снимката, на която слизаш по стълбите, е просто за списание,браво!Любима ми е тази с дървото  Bravo
Просто наистина нямам думи да те опиша! Невероятна сиииииииииииии
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #357 -: октомври 14, 2013, 13:13:57 »

 beberona, страшно много ти благодаря миличкааа smile  give_rose

И момичетааа, вече свърши адът с ученето по цееели нощи, взех си и втория изпит и съм вече официално бакалавър по МИО  yahoo Сега е ред да си намеря работа biggrin
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: октомври 14, 2013, 13:20:50 »

Честито  Bravo Bravo Bravo Нашата гордост  yahoo
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: октомври 14, 2013, 20:26:34 »

честито дипломка smile С здраве да си я ползваш и дано си намериш работа, по специалността, че за мен това е най- голямата мъка smile Но и аз както пандичка, се гордея с теб  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines