Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:32:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на hulcy 17.08.2013  (Прочетена 94892 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #165 -: юли 30, 2013, 09:04:34 »

Приказна си! Роклята е точно "твоята"! Много добре сте си паснали една на друга! Благодаря ти, че реши да я споделиш с нас преди сватбата! Оценяваме го!  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #166 -: юли 30, 2013, 09:35:54 »

Аз изказах възхищението си още предния път от роклята good, та сега да попитам, букетът в ръката ти какъв е?
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #167 -: юли 30, 2013, 09:49:42 »

Тя беше писала някъде, че получава и букет от магазина към роклята - та предполагам това е букетът, който си е избрала  good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 30, 2013, 09:55:08 »

Роклята е прекрасна ,стои ти чудесно
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #169 -: юли 30, 2013, 11:02:23 »

Да, аз исках да попитам дали е от изкуствени цветя и е точно той или ще има друг, ама нещо съвсем съм си съкратила изречението Wink
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #170 -: юли 30, 2013, 11:57:50 »

Уау, роклята е прелестна, а на теб ти стои перфектно! Сега е ред да ни запознаеш с апартамента. Искаме снимкииии smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #171 -: юли 30, 2013, 12:06:20 »

Macito , mariola85 ,  ratatui , elistoilova , Allicia , ma6ka_ , emmmmmy , scilla, svekarva , fiibi_bg, evyevy - благодаря ви многоооо момичета, много ме радвате yahoo

Букетът е този, който си го избрах от салона Wink Избрах и диадема - и тя с перлички и камъчета. Само, че не съм се снимала с нея  pardon Ще имам два воала - един дъъълъг за фотосесията (изчистен ,само от тюл) , и друг - който ще ми е за самата сватба, който ще е "поръсан" със същите перлички и камъчета от деколтето по краищата  heart Ще имам и чантичка към роклята, тип кесийка. Иначе за сватбата тук мисля да имам букет от естествени цветя, на фотосесията ще изглеждат по - добре като че ли Wink Този букет ще го "ползвам" за сватбата в Турция - да не съм с прази ръце там  girl_haha Само трябва да си взема един малък букет от тук за хвърляне (и това ще го оправим от Асеновград). Роклята 100% ще посивее, особено в краищата lol Да се надяваме ,че химическото почистване ще свърши работа, че за втората сватба роклята трябва да е що годе в нормално състояние smile

Ще сложа и снимки от апартамента, има и видео - чудя се, какво да кача pardon еййй сега ще споделя  Girl_hide
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #172 -: юли 30, 2013, 12:26:56 »

Mила, аз си взех роклята от химическо и да ти кажа, няма и следа от това, че съм я носила. Така че спокойно!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #173 -: юли 30, 2013, 12:34:44 »

Само да допълна още нещо за да внимаваш много, аз на моята и направих дупки с токчетата когато излизах от колата я настъпих яко и докато се отплета стана голяма дупка, и на хората също успяха да ме настъпват с токчета така че си имам малко дупчици, но не е фатлно понеже е тюл и се слива с роклята но поне да внимаваш повечко от мен  girl_wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #174 -: юли 30, 2013, 12:36:46 »

Реших да кача видео, защото със снимките нямаше да смогна smile Да споделя някои детайли - започнахме сутринта към 8-9ч. и свършихме с цялата "работа" вечерта към 18-19ч. Бяхме 20-ина човека. И всички бяха толкова развълнувани и така се стараеха - направо ми изпълниха душата  heart Не мен не ми дадоха да пипна нищичко - аз съм била там ,за да има казвам кое къде да го слагат, какво да правят... crazy Естествено оставих всички да правят каквото искат и както го искат, не исках да им се меся - всичките бяха сууупер ентусиазирани smile Имаше няколко гафа - като например холната масичка я бяхме поръчали, но шматките бяха донесли друга масичка, станало е някаква грешка. И така, върнахме я. После столовете в кухнята трябваше да са чисто бели, а те ги изпратили с кафеникави цветчета - не ,че стои зле, вързват се с цветовете в хола, но все пак ние си искаме белите столове, които щели да донесат във вторник. Телевизора си го купихме от Пловдив, няма смисъл да го разкарваме там, все пак 2 години сме си тук smile Дори след свтбата ще има доста неща , които ще транспортираме от там за тук - луда работа  girl_haha Другото нещо - всичките шкафове, гардероби и т.н. стоят с отворени капаци, така е било , защото щяло да има хора, които ще искат да видят новия дом с целия чеиз smile А последната стая, с която завършва видеото , някой ден ще е детската  blush За сега, там са сложени пак нещата от чеиза, отново на показ  tease След сватбата и след като се върнем от медена седмичка ще се направи мевлид - ще дойде имам , който ще прочете молитва. И чак след това ще се приберат всичките неща Wink Охх, колко много обяснения направих само...  blush

Ето го и нашият дом  LOVING

http://www.flickr.com/photos/99179837@N06/9400766390/
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 30, 2013, 12:55:07 »

hulcy мила, страхотни неща показваш give_rose До сега не съм се включвала в твоята тема - за това първо честита да ти е тя! Виждам,че я пълниш с много прекрасни, интересни неща и позитивни емоции, пожелавам ти те да стават все повече! С интерес ще следя как върви подготовката при теб и стискам палци за приказна сватба, която от видяното до тук, без съмнение ще е такава. good

За домът ви - поздравявам ви! Страхотен е. Bravo
« Последна редакция: юли 30, 2013, 12:57:54 от Euphoria » Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #176 -: юли 30, 2013, 12:56:35 »

Мила, а това е домът Ви в Бурса ли? Просто е уникален!!!!!! Браво, поздравления з авкуса и изискаността Ви!
Такава чистота, мекота излъчва, че нямам думи! Много се радвам, БРАВО!!!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 30, 2013, 13:03:01 »

 Girl_hide идвам ви на гости , прекрасно еееееееееее yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 30, 2013, 13:25:36 »

Еха,чудесно сте се наредили!Много ,много хубаво.На мен столовете много ми харесват така на цветчета:)
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 30, 2013, 13:37:54 »

Много е хубав домът ви! Оставя топло и уютно усещане  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines