Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:02:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на hulcy 17.08.2013  (Прочетена 94907 пъти)
 
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #120 -: юли 24, 2013, 20:57:33 »

аууууууууу, страшно красива си!!!! Ах, как искам да те гушна!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #121 -: юли 24, 2013, 21:26:40 »

ее роклята е разкошна! много е подобна като модел на моята и това я прави само още много по красива!! обожавам тюла, много е нежен! прекрасна е и много ти отива! yahoo
« Последна редакция: юли 24, 2013, 22:00:39 от mariola85 » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 24, 2013, 21:49:59 »

Много е хубава роклята, а ти си много сладка  heart heart heart
Ще си разкошка булка  weddingday
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #123 -: юли 24, 2013, 23:29:57 »

Macito , pandapanda , beberona, mariola85 , ma6ka_ - много ме зарадвахте момичета  heart Благодаря ви многооо , сега си я харесвам още повече  girl_haha Сега качих и другата рокля - първата, от която впоследствие се отказах като видях "моята"  pardon ето я и нея : http://www.flickr.com/photos/99179837@N06/9359195635/  blush Само как ми личи по физиономията коя съм си харесала повече  girl_haha
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 24, 2013, 23:37:37 »

hulcy, прекрасна си. Определено втората е твоята. Изглеждаш като истинска принцеса с нея. Girl_sing
А на тази управителка хич не и се давай, това е твоят момент и тя трябва да уважи желанието ти да се подготвиш на време. Но не се тормози излишно, така или иначе в последния момент всичко ще се нареди.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #125 -: юли 24, 2013, 23:59:28 »

Благодаря ти tsve4e  Girl_hide Ах, тази управителка... Не мога да разбера толкова ли е трудно да се държи нормално, нито искам да ми се усмихва, нито да е загрижена в повече - просто да си върши работата. Опитвам се да не мисля за нея, но все ми човърка нещо в главата. Най - лошия вариант - ще я смотаме веднъж и после ще се гледаме на криво  pardon
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #126 -: юли 25, 2013, 00:08:04 »

Hulcy, изчетохвсичко на един дъх и останах без думи от историята на вашата любов, предложението, изпитанието на което те е подложила онази коварна болест, до приготовленията на двете ти прекрасни сватби!

От все сърце ти пожелавам всяка твоя мечта да стане реалност, да създадете своето сплотено смемейство и да пазите тази обич като най-ценното нещо, защото история като вашата не чувам всеки ден.
И аз се чувствам сякаш чета приказкаот 1001 нощ, и не мога да си обясня защо влизам в темата ти за първи път. Официално ставам фен на твоите сватбени приготовления, и ще ти кажа само, да не се ядосваш с управителката, в случая ти си клиента и каквото искаш е закон.
Анталия е едно от най-любимите места, които съм имала щастието да посетя, и бих се върнала при първа възможност. Нямам търпение да стане веме и за разказче от там  butterfly chee Swiming

 heart най-хубавата темичка!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #127 -: юли 25, 2013, 00:14:57 »

malkabulka, сърдечно ти благодаря... направо ме разчувства  heart Благодаря ти за позитивната енергия, която излъчваш..иииии - добре дошла  Bravo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 25, 2013, 00:27:13 »



Малко да се оплача - днес звъннах на управителката на ресторанта и й казах за схемата за гости. А тя ми се сопна , че е много рано и , че списъкът със сигурност щял да се промени. Права е, наистина ще се промени, но аз си имам мои въображения...Исках да видя, дори на скица, как ще се настанят гостите. Все пак ресторантът е за 180 души, а нашият списък стигна 210...
чак сега видях, този твой пост. Хаха, да и двете се стресираме за схеми, маси. smile Мисля, че си си в правото поне идея да ти дадат как ще се разпределят гостите. 210 души си е сериозна бройка. Ние сме 125 и си мислихме, че са много smile. Помоли ги да ти пратят нещо примерно от предишни сватби със сходна бройка за тяхно улеснение. Така ще добиеш представа.

Вие имате ли договор с ресторанта?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 25, 2013, 00:29:49 »

Роклята е фантастична. Много си хубава smileBravo Сияеш още от сега, а представям си на 17ти как ще е...smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #130 -: юли 25, 2013, 00:43:55 »

Благодаря ти milenuity , роклята се получи точно такава каквато исках и то доста на късмет smile

За ресторанта - честно да ти кажа, договор дали имаме не знам и сега взех да се замислям  huhhuh.gif Като плащахме капарото през януари месец ни дадоха една голяма квитанция с всичките подробности. Датата ни е запазена в тяхната книга. Друг документ дали имаме не знам. Помня, че милото доста напираше за договор и сега не помня какво последно имаме  pardon Но утре ще го попитам като се видиммм, че и на мен ми стана интересно сега  biggrin

П.С. - Цялата документация около сватбата и апартамента е в него,че той е доста подреден, аз съм малко по - разпасана и не искам да поемам от сега отговорност  blush При нас малко на обратно са нещата, признавам си  tease
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #131 -: юли 25, 2013, 08:03:30 »

аааа, твоята рокля си е твоя рокля и това е - заспала ти е lol))))))
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #132 -: юли 25, 2013, 13:14:26 »

Благодаря ,Мацииии smile Трябва да направя вече един голям списък с това какво ни липсва и какво трябва да направим покрай сватбата. Утре ще пътуваме за Турция, на мен ми е последното пътуване до сватбата, така че трябва да се организирам. Например бельото и бижутата за сватбата непременно ще трябва да са оттам, че тук нищо не си харесах  sad Трябва да си взема джиджафките за къната. И най - важното - милото трябва вече да си вземе костюм ,че младоженецът няма нищо за сега biggrin Горкичкият ми, в последните седмици гладува и все още се опитва да смъкне някое килце (е, успява де Wink ) Трябва да се видим с фотографа, да поговорим с оркестъра, с момчето за видеото. Да измислим украсата на колата...И още много неща, които не съм изброила... След като се върнем от Турция, живот и здраве , в понеделник, трябва да се наемем с всичко това  Eeager Eeager
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #133 -: юли 25, 2013, 13:28:15 »

Мъжете се справят много бързо с всичко, дори с отслабването good, ще му намерите костюм!
Чак сега видях роклята, много е нежна с тези перли! Пък и ти стои като излята Bravo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 25, 2013, 13:40:25 »

Роклята е страхотна, а ти си много сладка с нея  Flower
На младоженеца пожелавам успех с отслабването smile
Представям си ти как чакаш да си вземеш роклята, аз в събота също отивам до Асеновград да си взема моята и вече едвам чакам... Днес цял ден си мисля, че е петък  crazy
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines