Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 11:15:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на hulcy 17.08.2013  (Прочетена 95540 пъти)
 
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #270 -: август 14, 2013, 07:59:04 »

И подаръчетата, и воалът, и роклята- всичко е прекрасно, и ти ще си прекрасна и остана още толкова малко.... Искам да аз да прочета разказа за къната, че ми е страшно интересно smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 14, 2013, 08:16:10 »

3 дни до  Сватбаааа smile Колко бързо минава времето smile Воала е приказен, ще бъдеш една невероятна принцеса с воала и роклята smile Подаръчетата са се получили супер сладко, и имат синволика smile И на моите им намерих с какво да ги свръжа като символ на любовта и супер много се радвах че не са просто подаръчета smile  Браво че и ти си си свързала твоите  Bravo
Очаквам и аз с нетърпение разказа за каната, снимки smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: август 14, 2013, 09:17:22 »

олеее, то не остана smile сигурно много се вълнуваш! А и сега като цялото семейство сте заедно  heart heart heart
Всичко е много хубаво - и роклята, и воалите, и подаръчетата smile
Времето в петък не го мисли - и да завали ще е за кратко и ще отмине  Girl_hide
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 14, 2013, 15:31:38 »

браво, браво, воалът е страхотен. Пожелавам ти прекрасна сватба, пълна с красота и сладки емоции! (
И се пази- да не се разболееш баш за празника!)   give_rose
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #274 -: август 15, 2013, 23:18:03 »

Момичетаааааааааа вече е 16.08.2013  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Милото е на ергенско парти някъдее...  beating А аз вкъщо буквално полудяваммм, заедно с приятелката на брат ми, и майка, татко. Току що си взех един душ и съм мааалко по-добре в момента.
Супер много съм изнервена заради гостите!!! Толкова ни затрудняват...Обаждаме им се да кажат дали ще идват или не, а отговорът - неясен, нито да, нито не. Един така, втори, трети...Станаха ми 10-12 "питанки" в списъка...Друг е проблемът с разпределението им - и майка ме занимаваше до сега с това, добре, че сега си легна. Кой с кого, до кого...Имаме едни маси с по 8, други с по 16 човека - пълна лудница,и "питанките" са капаккк..Но реших - няма да мисля повече и това е  nea Сега ще си направя списък с нещата, които "последно" трябва да свърша преди да тръгнем сутрин за село. Оххх, да знаете толкова много неща имам за разказванеее  yahoo но нямам време  sad Заемам се с последната подготовка... и много вероятно е да ви пиша чак след сватбата.

Благодаря на всички за оказаната помощ и съпричастие , вие бяхте една много сладка част покрай подготовката за сватбата. И ,ако не успея да пиша преди сватбата, обещавам - ще разказвам наййййй - подробно за всичко - къна, сватба номер 1, след това сватба номер 2 и такаа Girl_hide

Лека нощ  heart
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #275 -: август 16, 2013, 07:28:20 »

мила, hulcy, убедена съм, че всичко ще е наред и ти ще си най-прекрасна утре! Бъди уверена, не се давай на "питанките" и на всички, които досаждат около теб! Това си е вашият ден и в край сметка трябва ВИЕ да се чувствате комфортно! Успех и чакаме с нетърпение разказа ти!
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 16, 2013, 08:27:08 »

hulcy, миличка smile Не остана. От дума на дума и хоп вече е 16.08 smile
Не мисли за другите, мисли само за вас, все пак това е вашия ден  give_rose
Нямам търпение да ни разказваш за всичко около теб как е минало smile
Желая ти от сърце днешния ден да е изпълнен с спокойствие и почивка smile  А утре една голяма вълнуваща сватба, изпълнена само с усмивки, любов и безкрайни незабравими моменти  give_rose
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #277 -: август 16, 2013, 08:32:12 »

hulcy , Каквото и да се случва, просто запази самообладание! Утре е големият ден, ще бъде прекрасен, вие също!  heart give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #278 -: август 16, 2013, 09:01:39 »

Хайдеееее, не остана! Ще видиш, всичко ще е прекрасно *INLOVE*Нека на питанките отговарят родителите, те да групират и прегрупират Wink, пък ти само се усмихвай!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #279 -: август 16, 2013, 09:41:51 »

айде булка не остана верно smile пожелавам ти прекрасен ден днес и утре и чакаме те с раскази преди сватба номер 2 smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: август 16, 2013, 13:27:34 »

и аз пожелавам страхотен сватбен ден!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #281 -: август 16, 2013, 18:49:42 »

На добър път, hulcy! Госпожа от утре!  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: август 16, 2013, 20:05:54 »

Айде, мила от утре почват вашите вълшебни мигове! Пожелавам ви прекрасна първа сватба!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #283 -: август 16, 2013, 23:56:38 »

Пожелавам ти незабравима сватба!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #284 -: август 17, 2013, 08:16:24 »

hulcy,честит сватбен ден! weddingday
Нека бъде изпълнен само с положителни емоции,любов и веселие!
Да си изкараш страхотно,защото това си е вашият ден и той ще бъде невероятен! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines