Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:59:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на hulcy 17.08.2013  (Прочетена 95319 пъти)
 
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #255 -: август 12, 2013, 22:59:55 »

Hulcy, като гледам, никак не ти е скучно smile Чакам вече с нетърпение да дойде твоят ден и да разказваш. Сигурна съм, че не съм единствена smile Харесва ми да те чета, така добре разказваш, че все едно и аз съм там - и аз ходих в Турция, и аз се нанесох в нов апартамент...smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #256 -: август 13, 2013, 06:28:29 »

Hulcy, мила, не останаааааааа  yahoo Още малко и едната сватба ще е отмтната  yahoo
А да знаеш, аз снощи те сънувах...няма да ти кажа сега, но е много хубавоооо
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #257 -: август 13, 2013, 08:07:02 »

Ей, много неща са се случили за няколко дни и то все хубави Bravo Сега с татко зад гърба ще е още по- лесно! Хихи, само да не ревне, като ти види роклята и осъзнае, че няма мърдане  Wink. Моят баща просто беше река от емоции, не се дава лесно щерка. Но пък ще има кой да се грижи за гостите, че да можеш спокойно да се поглезиш малко в четвъртък. Виждам, че почти всичко е под контрол good и ще има прекрасна първа сватба.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: август 13, 2013, 19:29:56 »

hulcy мила smile чета и се радвам как отмяташ всичко с пълна пара  pleasantry Дано намеря и аз толкова сили 5 дена преди сватбата и да отмятам така задачите smile Лелеле наистина не остана smile Скоро минава сватба номер 1 smile
Много приятни емоции покрай теб - най вече за татко smile Представям си как грееш когато той е там  yahoo
Хайде дръж ни в течение, и внимавай да не изгориш много на басейна smile че си спомням една булка, която беше рак червена на сватбата си   blum
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #259 -: август 13, 2013, 21:43:32 »

Момичетаааа  Girl_hide evyevy , Macito , svekarva, beberona  give_rose give_rose give_rose

Зареждате ме с толкова енергия  heart Сигурно го повтарям за стотен път, но си е така  pardon

Днес беше тоооолкова изморителен и ,но и хубав ден  yahoo Сутрин на басейн - намазах се цялата с 50-ти фактор, така ,че въобще не ми личи ,че съм била  blush От там тръгнах към фризьора - уговорихме се Wink После си купих сатенчето за къната. И послеее - дойде татко  yahoo мама и батко отидоха да го посрещнат в София, а аз бях тук с гостите. И направо се срещнахме на центъра и без да губим време отдохмде да му купим костюм smile Аз му избрах костюма ,ризата и вратовръзката  girl_wink Стана като бонбонче  heart От там звъннах на нашата управителка, че ще дойдем към 7.30ч.,а не в 6ч.Защото като казах 6ч. бях съвсем забравила за зъболекаря на милото. Та след това тази управителка, както винаги ми се сопна и ми заяви ,че " в 6 нула нула " (както тя се изрази), ще си тръгне. Че не можело тя да се съобразява с нас, та имала лични проблеми. Ок, съжалявам за сестра й, но все пак на мен ми е последна седмица и всичко ми е подредено ден по ден , час по час...И на мен ресторанта ми беше ангажимент за 6ч. в Понеделник, а не Вторник. А заради нея дръпнахме го за Вторник. И нормално е да изключвам понякога и аз. В края на краищата - тази женичка пак ме изнерви. Според нея всичко било вече уговорено, нямало и смисъл да се ходи там.  crazy Кое е уговореното - не знам  crazy Веднага звъннах на милото да излезнат със свекъра по - рано от работата и да отидем в 5ч. в ресторанта. Така и стана. Отидохме в ресторанта - и този път управителката ни посрещна съвсем нормално  pardon Седнахме на масата да се уговорим - шегуваше се , съветваше ни, помагаше с каквото може... Изобщоооо...не мога да я разбера  huhhuh.gif  biggrin  И така - договорихме менюто. Допълнителния алкохол. И се оказа ,че ще обличаме столовете, че нямало всички да с в бордо и черно, някои щели да бъдат шарени. А аз точно заради цвета им не исках да ги обличат - вързват се с целия ресторант много по - добре. Но като чух за шарените столове...косата ми се изправи  girl_impossible И няма как - столовете ще са с бял сатен. Излезнахме от там, търчахме към зеболекаря. От там - една приятелка ми се обади ,че е мнооого болна, да отида да й взема антибиотици и други неща. Отидох да си я видя...иии преди половин час се прибрах smile

А иначе и аз не съм много във форма - майка, брат ми и приятелката му бяха болни последната седмица. Те се оправиха и сега аз нещо се поразболявам покрай тях. Взех нурофен стоп колд - дано да подейства....

Другото нещо, което маалко така ме поразстрои - времето в петък sad Казват,че има вроятност да вали. А тогава ще ми е къната, а то става навън...Ако валиииии...Не знам какво ще стане huhhuh.gif Дано поне не трае повече от час дори да вали..Но знае ли се - божа работа , каквото е това е  pardon

Утре пак ще продължим със задачките  girl_wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #260 -: август 13, 2013, 21:46:19 »

Това са подаръците ни за гости Wink :



* gift.JPG (31.26 KB, 533x555 - видяно 168 пъти.)
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #261 -: август 13, 2013, 21:50:21 »

Бях обещала и за воала - снимах , но почти нищо не се вижда  pardon Майка е опаковала всичко в найлони - лепкала с тиксо, сглобила там нещо подобно на калъфче  biggrin За това качвам едни снимки, от които се разбира само дължината на дългия воал :


* voal - 1.JPG (23.33 KB, 376x669 - видяно 194 пъти.)
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #262 -: август 13, 2013, 21:57:46 »

Отблизо:


* otblizko.JPG (15.09 KB, 372x619 - видяно 189 пъти.)
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #263 -: август 13, 2013, 21:59:17 »

Ето го и другият воал:

Разликата е ,че има мъниста и перлички в краищата и ,че е по - къс от другия Wink


* voal - 2.JPG (8.85 KB, 376x633 - видяно 167 пъти.)
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #264 -: август 13, 2013, 22:07:38 »

А това е роклята, и тя опакована:  biggrin Иначе спалнята на мама и тати вече е като склад, всичко отива там  blum Роклята на мама, на приятелката на брат ми, костюмите на тати и батко ... а в ъгъла за нещата за къната, тях не ги хванах в кадъра  biggrin


* roklqqq.JPG (23.32 KB, 328x626 - видяно 189 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: август 13, 2013, 22:13:38 »

толкова се радвам, че направих тази тема  yahoo  прекрасна си, мила  give_rose
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #266 -: август 13, 2013, 22:23:23 »

Ауу, воалите са страшни.  Bravo Не го мисли времето, не зависи от теб, не се разстройвай предварително. А какви са подаръчетата за гости, че колкото и да пуля, не мога да разбера smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #267 -: август 14, 2013, 00:31:00 »

Пнадичка - наистина ти ме беше зарадвала толкова много в деня, който видях ,че и аз имам тема. Вълнението беше огромноооо  yahoo златна си  give_rose

evyevy, миличка, това е керамичен нар - тип кутийка, вътре с бадемови бонбонки и отгоре е тюлът. На бележчицата са нашите имена smile спряхме се на нара, тъй като означава берекет и изобилие, и идеално се вързва с цветовете на сватбата  girl_wink
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #268 -: август 14, 2013, 07:21:22 »

Малееее, не остана!!!!! Много се радвам. Искам,а ко имаш време по-нататък да ми разкажеш как точно протича къната, защото ми е мн интересна тази традиция. Помня като малка са ме водили приятелки на баба да гледам, но не помня  blush
А как се развълнувах за теб! Времето ще е перфектно - бъди сигурна. Имам един руски сайт, гледах за Пловдив прогнозата - всичко ще е на ниво. Слагаш сутринта усмивката и я сваляш чак неделя!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: август 14, 2013, 07:49:14 »

hulcy, воала е страхотен, подаръчетата също. Останаха само 3 дни, но съм сигурна че всичко ще бъде страхотно и ще имаш един незабравим ден  girl_wink
В събота случайно да си ходила до Асеновград?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines