Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 08:55:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на hulcy 17.08.2013  (Прочетена 95438 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #195 -: юли 31, 2013, 15:43:01 »

Леле, hulcy, толкова бягане и пътуване - поне сега ще ви е още по-сладко, когато ще можете да се насладите на труда си пълноценно! Прекрасен нов дом, да го изпълните с любовта си всеки път като отсядате там, докато не се пренесете напълно! Flower
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #196 -: юли 31, 2013, 21:41:15 »

благодаря ви милички  give_rose

Да се похваля, че днес свършихме още една работа  yahoo Видяхме се с формация "Пловдивъ" и мадамата, с която разговаряхме беше много готина - готова да изпълни нашите желания, дори капризи  blush Ще си имаме 3 танцьорки за belly dance на сватбата Bravo  danceg първо ще си имат хореография за около 10-15 минутки, после ще танцуват заедно с гостите Wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #197 -: юли 31, 2013, 21:44:01 »

Ааа и най - важното - брат ми си дойде от Англия за сватбата  heart Това означава, че наистина вече не останаааа  Eeager Eeager Eeager ... 17 days ...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #198 -: август 01, 2013, 06:06:40 »

Еха, гостите започнаха да пристигат! Порадвай се на брат си няколко дни, сватбата няма дя избяга Wink!
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #199 -: август 01, 2013, 07:34:20 »

hulcy, 17 дена за и много и малко..... Спокойствие, веселби и силна храна smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: август 02, 2013, 08:21:05 »

hulcy, и аз да се отчета мила. Гнезденцето ви е невероятно! Спалнята ми събра очите, изглежда точно както аз винаги съм си представяла нашата. Пожелавам ви да изпълните дома си с много любов, хармония, разбирателство и  Kinder
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: август 02, 2013, 20:31:38 »

Лелеле колко съм изтървала за 5 дена smile Та да започвам.... роклята.... ах тази рокля... сега като се загледах, аз мерих подобна и ми беше супер сладка и много я харесах, но когато я обляках ми беше супер тежка... така че много я харесвам... просто  Oh my ...
За апартамента..... Завиждам ти благородно... останах ми очите на кухненската маса, по начина по който сте я наредили. Спалнята е невероятна а за хола (всекидневна ) с тия красиви дивани.... нямам думи просто да опиша колко много ми харесват. Наистина не остана до радостния ден, така че си подари малко спокойствия и дано последните ти дни като госпожица са запомнящи. честито и на младоженеца за костюма
П.С. Желая ви от сърце детската стая да е пълна с детски смях, а спалнята с много любов give_rose give_rose give_rose
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #202 -: август 03, 2013, 00:14:21 »

svekarva, права си smile то и откакто брат ми си е тук, честно казано забравих за сватбата, все с него напред назад. даже като ми предложи да ходим на море, изведнъж скокнах "ааа, хайде!!" , само ,че секунди по - късно милото ме върна към реалността - за сватбата и за нещата, които трябва да се свършат... и така girl_haha брат ми утре отива на моренце...ние сме си тук lol

Маци, наистина...бяна 17 дена, а сега - вече 14!!!  Oh my ... Утре ще се заемем с доста неща. ще си набавим последните "джиджафки" от Асеновград - да сме спокойни smile

Иииии tsve4e & beberona - искрено ви благодаря за милите думи и пожелания, много се радвам и се зареждам с положителна енергия като чета такива хубави неща  Girl_hide страхотни сте . . . give_rose give_rose give_rose
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: август 03, 2013, 07:50:49 »

hulcy, с мм искаме а ти благодарим за това, че ни насочи към Захарно петле. От там поръчахме нашата торта и са наистина невероятни и като вкусове и като отношение. Благодарим  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: август 03, 2013, 10:43:18 »

Времето отлита  blum Ей сега ще дойде 17-ти неусетно ще се събудиш и ще си булка  weddingday Страхотен дом имате, всичко е много красиво  Bravo Пожелавам ви страхотни емоции в него  give_rose
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #205 -: август 03, 2013, 12:33:05 »

tsve4e, много се радвам, че съм ви била полезна  yahoo и ние нямаме търпение да си видим тортата, защото използвахме елементи от 3-4 торти и крайният резултат ще е налице на 17-ти smile имам им пълно доверие на Захарното петленце, до сега не са ни разочаровали good сигурна съм, че и при вас ще се получи страхотна тортата  girl_wink Имаш ли снимка? Ох, много съм любопитна blush

silver_f , всички казват ,че времето минава неусетно. И май май наистина е вярно  Eeager Благодаря ти много  give_rose
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #206 -: август 04, 2013, 10:06:55 »

Мила hulcy, роклята ти е много красива и ти стои много добре, а и няма как да не стои добре на такава хубава младоженка! smile Домът ви е много хубав, но това, което най-много ме впечатли е старанието, което всички твои роднини са вложили в подредбата на всички неща до най-малката подробност! shok Както ти сама казваш, подреждали са толкова пъти, докато стане перфектно! Явно това е част от вашите традиции и ми струва много мило! Не остана много до сватбата и ти пожелавам колкото се може по-малко стрес в оставащите дни!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #207 -: август 04, 2013, 21:43:23 »

Albbena, толкова мили думи ,засрамих се blush Благодаря ти много  give_rose

Да споделя нещичко - снощи сънувах сватбения ни ден. Беше ужасен кошмар GROAN Такива небивалици бяха ,че нямам думиии... Отиваме ние в ресторанта, и хоп - насреща управителката, страшно намусена. Влизаме ние с милото, аз разбира се с булчинска рокля, той с костюм, ама вътре в ресторанта никой  angry Масите - празни. Някакви пердета, изпокъсани (по принцип пердета в ресторанта няма, но не знам откъде се взеха в съня ми  pardon ), гледам - масата за младоженци - слята с другите. Отпред има едно изкуствено изпокъсано цвете за украса. Аз моменталически питам , "ама как така? нали щяха да са бели и червени естетвени рози?!".. все едно единственият проблем беше украсата на младоженската маса  girl_haha След нас тръгнаха да влизат гостите. Управителката ни крещи ,че сме дошли много рано  crazy По едно време аз тръгвам да настанявам гостите. И не знам как и защо , аз започвам да им взимам поръчките, защото по масите няма нищо. Отивам и се връщам в кухнята с едно листче кой какво ще пие...Изобщооооооооо лу-да ра-бо-та..Като се събудих се поогледах и така се зарадвах, че е сън  chee chee chee Но негативният ефект си остана за поне няколко часа. Пфф..не искам да сънувам вече нищо - нито хубаво, нито лошо  Girl_hide

Може би подсъзнателно си го направих - защото вчера трябваше да посвършим малко работа с милото. Но не успяхме. Отидохме в Асеновград, а магазинчето , което ни трябваше беше пак затворено (вече за втори път). Мадамата там работи сама, и когато има сватби, отива сама за декорацията и заключва магазина... Та, трябваше да си вземем кошница за подаръците за гости, букет за хвърляне и трябваше да се уговорим и за украсата на колата. Влезнахме в Малкия Париж (магазинът, който ние искахме да отидем беше Лукс декор - там нещата повече ми харесват, не са накичени както в другите магазини) и там по снимките харесахме украсите им за кола. Заради сватбата ни и в Бурса, искаме да е нещо, което ще можем да ползваме и там smile Но трябва пак да се ходи към Асеновград... След това, на връщане към Пловдив щяхме да си купим чашите ни за хвърляне и тези на кумовете. Но и това не свършихме, защото ни се обадиха по телефона, че един мой племенник на годинка и 9 месеца е бил в болницата. Глътнал фъстък, обаче вместо стомахчето, то взело ,че заседнало в трахеята sad И му правили едни манипулации със сонда..неприятна работа sad Отидохме да си го видим. Сега малчуганът ни е добре и днес го изписаха Wink  Bravo

И така, вчера се паникьосвах за несвършените дребни неща покрай сватбата и после притесненията около племенника...И всички тези негативи ми се отразиха май, че с кошмар... Много дълго писах пак, съжалявам ,ако съм ви отегчила...Но като споделям с вас ми олеква  LOVING
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #208 -: август 04, 2013, 21:56:16 »

hulcy, от трепетите покрай сватбата е, аз отсега вечер като си лягам си повтарям какво има да се свърши и така се превъзбуждам, че не мога да заспя (последно се чувствах така преди изпит, искам да заспя, а не мога). Така че си представям на теб какво ти е.
Спокойствие и силна храна, всичко ще се нареди smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #209 -: август 05, 2013, 08:44:44 »

Мисля, че е почти неизбежно да сънуваш сватбени кошмари... всяка една "бивша" булка ще ти го потвърди това включително и аз!  girl_wink Но на фона на всичко хубаво, което ти се случва и ще се случи - те бързо избледняват и ги забравяме! Не се шашкай много много!  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines