Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 21:21:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на hulcy 17.08.2013  (Прочетена 95468 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 30, 2013, 13:42:26 »

Чудесна работа сте свършили! Браво  Bravo
Домът ви е страхотен, светъл, стилен, уютен!
Искам и аз стаичка за пералня, прахосмукачка и т.н.  blush

Аз ако бях на твое място нямаше да искам да си тръгвам оттам  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #181 -: юли 30, 2013, 14:50:29 »

И аз идвам....Много хубаво е всичко, харесвам бели покривки и мебели! Очите ми останаха в килимите  heart heart heart, да си ползвате всичко със здраве, а последната стая да се оглася от радостни детски гласчета.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 30, 2013, 16:28:54 »

леле кухнята и приборите ми взеха очите! и аз не разбрах  това кой дом е , в Бг или в Турция този?
Прави ми впечатление невероятно сгънатите дрехи, кой си е правил този труд, аз и да искам така не умея да ги сгъна. blum smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #183 -: юли 30, 2013, 16:51:47 »

hulcy, докато не е минала еуфорията около роклята ти, да те поздравя! Страхотна е! Аз си харесвам обемни булчински рокли  blush
А относно апартамента - съчетали сте много уют и изискан вкус! Свекърва, и на мен очите ми бяха в килимите. Две години след преместването ни, аз още нямам килими. Май ще се ходи до Турция специалон за това!  Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #184 -: юли 30, 2013, 19:12:26 »

ох колко е хубаво  Bravo всичко новичко и чистичко и така хубаво подредено, даже в банята забелязах че всичко си имате егаси кефа!

килимите и пердетета перфектно съчетани многоооо хубаво. на мен столчетата в кунята ми харесват много но някък си понеже има и плочки шарени  в кухнята ми се видя много шареничко така че с белите ще е по-добре   blush, но можеби на живо не изглежда така smile браво още един път  give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 30, 2013, 20:34:45 »

домът ви е страхотен! браво!!!  Bravo
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #186 -: юли 30, 2013, 22:00:08 »

Благодаря ви момичета на всяка по отделно  give_rose Радвам се , че ви хареса. И Euphoria , добре дошла smile Пандичка, с удоволствие ще те нагостим, както и всички останали  girl_wink Това е нашият дом в Бурса. В който се очертава да живеем чак след 2 години...Но поне фактът,че почти всеки уикенд сме си в Турция ме успокоява smile Малко от малко да се насладим на новичкото  blush Всички много ги харесаха килимите и мебелите, че са светли. И ние с милото от самото начало си решихме, че ще бъдат такива. Но и същевременно всеки ни предупреждава, че ще се разкарвам из апартамента с почистващи препарати в ръце  biggrin Нека Girl_hide Ще чистим с милото lol svekarva , благодаря за сладкото пожелание  stork-boy stork-gurl elistoilova, по принцип стаичката за пералня беше втора тоалетна. Но ние решихме ,че няма нужда за момента и е по - удачно това помещение да се направи за пералнята и за прибиране на цялата бъркотия Wink emmmmmy, дрехите ги сгъваха разваляха не знам колко пъти..такова старание и търпение, от страна на моите братовчедки и на милото близките - евала им правя на хората Wink В интерес на истината, столовете в кухнята доста хора ги харесаха такива каквито са. И аз почнах да питам милото дали да останат или да ги сменяме. Той все още си държи на белите столове, така,че щели да ни ги докарат във вторник  pardon И Аличка - мерси мила за роклята, радвам се,че ти харесва  girl_wink

Благодаря ви отново на всичкиии  give_rose give_rose give_rose
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #187 -: юли 30, 2013, 22:10:24 »

Ааа забравих да кажа за килимите - наистина са страхотни smile Марката е турска , казва се Royal. Холът, спалнята и детската ни са от там. В кухнята е Angora. А антрето - не знам марката  blush Другото интересно нещо е ,че килимите на Royal имат гаранция, 1 година. Имаме право да ги сменяме два пъти през това време. Върхът на сладоледа е,че това със замяната не е само за фабрични дефекти, а покрива абсолютно всичко. Например някой гост си изпуска чашата с червено вино и целият килим става на нищо...ми няма проблем - обаждаме се , идват носят ни нов килим, взимат стария и готово  girl_haha Луда работа smile На тези хора от къде им излиза сметката не знам  crazy lol Така, че горещо препоръчвам да отидете поне в Едирне (Одрин), там е поне близко. Килимите и пердетата са няколко класи над нашите тук - общо взето и всичко, свързано с домашен текстил  good
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #188 -: юли 31, 2013, 01:46:35 »

Апартаментчето е бижу, много стилно, точно по мой вкус! Всичко чистичко, мирише на ново...припомних си, когато ние се нанесохме - кеф ми правеше да чистя. Пожелавам ти само хубави емоции в новия апартамент!
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #189 -: юли 31, 2013, 03:06:49 »

Честито, мила, много хубави емоции. Желая ви да изпълните дома си с деца, смях и веселба! Много ми хареса големия ви гардероб в антрето - обичам такава организация!
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #190 -: юли 31, 2013, 07:13:02 »

Леле, мила, ние миналата година правихме ремонт и от всичко ни останаха пердетата. Как ме изкушаваш с тези думи...Мисля, че и аз ще ти дойда на гости. Хем ми се е преяло сладко от кестени Wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #191 -: юли 31, 2013, 10:11:21 »

Хоп троп и аз се самопоканвам blum Прекрасен и уютен дом сте си спретнали,много е стилен! heart Много ми хареса спалнята ви ,направо подканва човек да си полегне за доооста дълго време Wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #192 -: юли 31, 2013, 11:28:39 »

Благодаря ви много момичета за тези мили пожелания give_rose give_rose give_rose Заповядайтеееее  yahoo LOVING

Маци, наистина Бурса е известен със сладкото от кестени - и аз го обожавам  TONGUE В интерес на истината като отида в Турция, работата става "страшна"...Толкова много вкусове за опитване. Не знам какво ще стане като заживеем там - сигурно ще се позакръгля  blush

И аз да си призная, любимото място ми е спалнята heart Милото от сега си мечтае да се върнем от медената седмичка и да спим там спокойничко, без да бързаме занякъде и за нещо. Защото последната година, откакто зе заехме с обзавеждането на апартамента, тръгвахме от Пловдив в петък вечерта. Събота сутринта сме в Бурса, спим няколко часа и хайде започва се голямото търчене. Една седмица за паркет, друга седмица, за фаянс, после за боя, за шкафове, за полюлеи, за диван, столове, маса, спалня, гардероб.... и неделя вечерта - обратно към Пловдив, 8-9 часа път..и понеделник кой на работа, кой в университета..и така същото се повтаря през седмица или най - много през две. Като си помисля всичко това и като виждам крайния резултат..става ми толкова хубаво  LOVING Явно си е струвало целия стрес, пътуванията и безсънните нощи  girl_wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юли 31, 2013, 13:14:44 »

Хич не ви е било лесно с толкова пътуване. Резултата обаче си заслужава!
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #194 -: юли 31, 2013, 15:26:18 »

 give_rose
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines