Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:23:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenuity - 17.08.2013 г.  (Прочетена 129816 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: октомври 04, 2013, 08:51:58 »

Мила milenuity, честит брак, макар със закъснение! Бъдете много щастливи и се обичайте така, както в деня на вашата сватба!
Изчетох всичко по провеждането на голямо събитие, наитина ти е бил доста емоционален ден, но това което ме провокира да пиша е линка, който си пуснала, вашият сватбен клип. Толкова положителни емоции струят от него, изобщо не забелязвам и следа от емоционалното състояние, което описваш, в което си била в този ден, имам впредвид неприятните моменти. Имаш прекрасен съпруг, много артистичен и емоционален, страхотна двойка сте, поздравления!
И още нещо има толкова много хора на това събитие, които така искрено и силно се вълнуват за вас, направиха ми впечатление, между другото същото забелязах и на моята сватба, може би това придава такава магия на този ден...
Още веднъж желая ви цялото щастие на света, сигурна съм, че го заслужавате! give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: октомври 04, 2013, 10:53:40 »

м, може и да се потретиш smile аз съм го гледала около 10 пъти smile и мен много ме радват трейлътчетата, даже малко ме е яд, че си нямаме. единственото видео от двете ти сватби е половин видео как се подписваме, защото кума и кумата не се разбраха кой ще прави снимки, а кой видео, ама и то си ме радва smile


btw сега забелязах, колко спокойна изглеждаш, като те обличат и като се сетя аз как бях - добре, че не е документирано  lol
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: октомври 04, 2013, 12:46:51 »

Мила, Marri,

Много, много ти благодаря за прекрасните думи. Трогнаха ме smile

Всички ми казват като гледат клипчето, че изглеждам супер спокойна smile. Предполагам музиката оказва вличние, но и всъщност при обличането бях наистина вече по-добре и се забавлявах. Преди това беше стресовото, защото тогава видеото закъсняваше (оказа се много трафик и забавяне при младоженеца и кумовете...) и си мислех, че ще изпусне цялата подготовка (виждате, че няма нищо от гримирането). Още по-преди това гримьорът закъсня с 45 минути, координирах изстудяването на бялото вино, което бяхме забравили да занесем предния ден, панирах се, че не слагат тентите както им бях направила схемата и, не на последно мято, бях в нервна криза, че слагането на украсата в ресторанта ставаше много бавно, защото бяха загубили списъците, които им направих в три екземпляра (те ги бутнали заедно и ги загубили) и нямаше време да се сложи всичката украса за изнесения ритуал. НО, наиситна сега си давам сметка, че беше страхотно!!!!

Панди, пълниш ми душичката като казваш, че и на теб не ти е омръзнало клипчето.

Мари, да - младоженецът е супер забавен и ми е толкова добър танцьор и такова съкровище. :)Ако видите само как готви....хаха.

Саге вече стресовите неща и негативното са поизбледняли в съзнанието ми и си спомням прекрасния ден с всичката му прелест и вълшебство. Леле, бебе уникална сватба! smilesmile Аз нищо не съм ви разказала, защото бях фокусирана в негативното, което дълбоко ме беше разочаровало. Но някой ден като ми дойде музата ще ви разкажа.smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #423 -: октомври 04, 2013, 19:14:58 »

аз не ви бях гледала,  blush разкошни сте много е забавен клипа smile няма го гримьорааа  angry tease
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: октомври 05, 2013, 12:49:47 »

аз не ви бях гледала,  blush разкошни сте много е забавен клипа smile няма го гримьорааа  angry tease

ХАХА, да, радвам се, че не е изрязал тази реплика на ММ, защото няма да е същото без нея. smile

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: декември 05, 2013, 11:32:08 »

 danceg
Здравейте, милички.

Отбивам се набързо само да напиша, че мечтаният меден месец е на път да се сбъдне! Заминаваме тази събота - Мадрид (2 дни) и от там Доминиканската Република (7 дни). Испанския съм го позабравила малко, но меренгето и салсата ще ги владея smile. Още не сме и започвали да стягаме багажа, но нямам търпение. Само дето не мога да намеря слънцезащитен крем и спрей протич комари.

Освен това преди няколко дни станах и леля и съм супер щастлива! smile Малката е страшна сладурана и нямам търпение да я наснимам като я видя за Коледа.
« Последна редакция: декември 05, 2013, 11:35:45 от milenuity » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #426 -: декември 05, 2013, 13:19:08 »

М, това е страхотна новина! Толкова се радвам за вас!

Много да се забавлявате и да изкарате един незабравим меден месец.

Слънцезащитен крем би могла да намериш в големите магазини за козметика като DM, Lilly, мисля че последно там гледах такива (преди няколко дни). А спрей против комари - аптеките  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: декември 05, 2013, 17:49:58 »

Много се радвам М smile Заслужена почивка в края на една добра година smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: декември 05, 2013, 20:52:49 »

М, страхотно че ще осъществите мечтания меден месец! Сигурна съм, че ще бъде незабравимо и вълнуващо преживяване.
С нетърпение очаквам да ни покажеш някой от прекрасните ти снимки после.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: август 18, 2014, 09:02:10 »

М, да ти посъживя първа тази тема! Честита ви годишнина на патерица! Каквото и да ви пожелаваме тука, вие се сдобихте с най-прекрасния подарък за първата годишнина - вашият прекрасен син Даниел! heart Пожелавам ви много да се обичате още много дълго време, прекрасно семейство, и да имате още поне един наследник, а защо не и повече give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: август 22, 2014, 18:32:06 »

Мила, зади, много ти благодаря! Прекрасни пожелания smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines