Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:07:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenuity - 17.08.2013 г.  (Прочетена 129832 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: септември 24, 2013, 18:17:42 »

Миленче, прекрасни сте! Вие сте хубави, влюбени, получили са се страхотни снимки  Bravo
А що се касае до изпуснатите кадри и аз съм така, сега след като всичко мина си мисля "можеше да се снимаме така... защо не се сетих за такъв кадър... защо не се сетих да застана по този начин... тук пък липсва момент." Неизбежно е, женска му работа, нали знаете  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: септември 24, 2013, 22:57:39 »

Красота, красота......... М, прекрасни сте. Специално да поздравиш и младоженеца  Bravo Неискам да умаловажам фотографа, ама вие сте толкова готини, че и аз да ви бях снимала пак щяхте да сте толкова прекрасни. Исках и аз кажа коя ми е любимата снимка, ама са много и не ми се изброяват smile
Сетих се дето разправяше за котенцата - на кой пука за котенца при такива яки младоженци  laugh

Аз също от начало гледах кои снимни на са ни се получили и се ядосвах (например на сестрами на всички снимки са и отрязяни краката и никъде не и се виждат обувките ), ни сега като си видя снимките и се изпълвам с едно много приятно чувство, което съм сигурна, че и ти изпитваш  heart
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #407 -: септември 25, 2013, 12:28:33 »

Снимкиииииииии! At last!

Е, заслужаваше си чакането! Има невероятно приказни кадри, защото вие сте на тях и вашите приятели и цялата красота, която сътвори ти, мила! Браво! Поздравления! Мисля, че със сигурност можеш да си отдъхнеш и да кажеш - да, всичко беше добро и си заслужаваше! (сигурна съм, че си си го казала вече) Bravo

Едва ли има булка, която да си е харесала всичките снимки до една... то това е съвсем нормално. По-важото е, че има такива, в които се влюбваме и искаме да си ги гледаме цял живот. Аз лично срам не срам още не съм си извадила снимки за рамки из вкъщи, само направих няколко фотокниги за подарък, а за нас - нищо... трябва да се взема в ръце и това да свърша, че наистина срамота като идват гости и питат за снимките да им ги показвам само онлайн  Girl_hide

А относно желанието ти да организираш сватба и аз бях така след нашата, та дори и до ден днешен ми се ще някой близък да има сватба, с чиято организация да помогна smile

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: септември 26, 2013, 11:06:16 »

Красота, красота......... М, прекрасни сте. Специално да поздравиш и младоженеца  Bravo Неискам да умаловажам фотографа, ама вие сте толкова готини, че и аз да ви бях снимала пак щяхте да сте толкова прекрасни. Исках и аз кажа коя ми е любимата снимка, ама са много и не ми се изброяват smile
...
сега като си видя снимките и се изпълвам с едно много приятно чувство, което съм сигурна, че и ти изпитваш  heart

smilesmile  give_rose Мерси и на вас  - Scilla, Панди, Ели, Ади...
За приятното чувство - абсолютно. Абе не мога да спра да ги разглеждам тия снимки. Направих си един подбор и ги гледам нон-стоп. Вчера за кеф си поиграх с някои - резнах тук там, поиграх си с цветовете...
Та днес имам още повече ра разглеждане, хихи. Вече съм happy!

А вашето мнение и коментари супер много ме радват smilesmilesmile
На всички ви сърдечно благодаря!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #409 -: септември 26, 2013, 17:39:35 »

Хубавице, Влади пуска вече във фейсбук твои снимки! smile Страхотни сте! Много романтични снимки, като в приказка сте, а ти си си истинска принцеса! smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: септември 26, 2013, 18:03:29 »

М, НАЙ - НАКРАЯ  и снимки имате yahoo

Подробно и внимателно ги разгледах - МНОГО, МНОГО сте хубави!
Има и емоция, и история, и стил, и красота, и романтика, и забава - всичко е хванал Балевски.

Мисля, че е съвсем нормално да не си влюбена във всички снимки /и аз съм така, предполагам и другите момичета/, но имате много хубави кадри! Сигурна съм, че ще приложиш и твоите умения и ще "пипнеш" някой друг кадър, за да имаш максималния ефект.

Надявам се, си доволна и спокойна от резултата  Girl_hide
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: септември 27, 2013, 08:23:09 »

Видях, че е сложил. Много се "изкефих," защото още от преди сватбата си мечтаех да се видя там smilesmile

 yahoo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: септември 27, 2013, 08:30:39 »

М, НАЙ - НАКРАЯ  и снимки имате yahoo

Подробно и внимателно ги разгледах - МНОГО, МНОГО сте хубави!
Има и емоция, и история, и стил, и красота, и романтика, и забава - всичко е хванал Балевски.

Мисля, че е съвсем нормално да не си влюбена във всички снимки /и аз съм така, предполагам и другите момичета/, но имате много хубави кадри! Сигурна съм, че ще приложиш и твоите умения и ще "пипнеш" някой друг кадър, за да имаш максималния ефект.

мерсии
Влюбена съм във тези, които съм качила, всъщност! Тези, в които не съм няма да ги видите...хаха
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #413 -: септември 27, 2013, 08:59:41 »

ами и аз така направих, качих си само тези които си харесвам, и сега само тях си разглеждам, другите съм ги забрваила даже smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: септември 27, 2013, 10:34:22 »

Хехе, и аз така - качих само 800 снимки, които харесвам. Другите...еми както казваш Миленче - "няма да ги видите"  girl_haha И колкото повече си ги гледам, толкова повече ги харесвам Girl_hide
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: септември 28, 2013, 11:25:31 »

нещо ме прихвана и реших да наснимам халките. не се стърпях да не споделя.ето една снимка...Тия камъни се снимали много трудно, само ми лъжат обектива...


* weddingbands03-small.jpg (42.79 KB, 583x389 - видяно 448 пъти.)
« Последна редакция: септември 28, 2013, 11:27:22 от milenuity » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: септември 28, 2013, 11:55:38 »

Още нещо, което не съм ви споделяла:
Save the Date картичката ни. Имахме още една с календар, но не мога да открия къде съм я запазила.


* SAVETHEDATE2-малка.jpg (65.33 KB, 270x180 - видяно 3091 пъти.)
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: септември 30, 2013, 10:12:32 »

Покрай едно-друго съм пропуснала да дам отчет за услугите, професионалистите, които ползвахме и т.н.:

-покани - наш дизайн, изрязване, панделки и дантелен пънч, отпечатване -  една рекламна къща до консерваторията.  
-алкохол - Мейк 98. Бяхме взели по много от всичко и останаха поне няколко кашона розе и бяло вино (странно за мен, но червеното се изпи всичкото. Е беше 1/6 от другото, но все пак); остана ч кашон уиски и един ракия.
-допълнителен алкохол + пенливо вино - от промоции тук-там
-безалкохолни, вода, натуралел сок - Кауфланд
-костюми на младоженеца(нали единия го съсипаха при подкъсяването на сакото и купувахме втори) - Магазин Нико на Графа - перфектно обслужване, а ние бяхме доста трудни в исканията си за корекции. и попаднахме на супер костюм на супер цена
-вратовръзка на младоженеца - еbay
-вратовръзки на шаферите - aliexpress
-рокли на шаферките и кумата - плат от Асеновград; изработка - ELIZABETH Fashion (имат магазин на Витошка, в the MALL  в други градове освен София). Шиха ги по поръчка, така че правиха отделна кройка за всяка рокля, според това, което искаше всяка девойка. Някои от шаферките дойдоха в БГ чак за сватбата и само бяха дали мерки. Като пристигнаха, в седмицата преди сватбата се наложиха само леки корекции, но всичко беше ушите отлично.
-рокли на малките шаферчета + диадемки: поръчахме ги от един специализиран сайт и им ги доставиха директно у тях в САЩ, само си ги донесоха. Диадемките ги взех от Джъмбо
-обувки на младоженеца - Fabiano
-бутониери - аз ги правих за Wedding Party-to: от Асеновград взехме розички, панделка и цветарско тиксо от Илиянци; за семейството ги взехме готови от Асеновград
-букети на шаферките и кумата - аз ги правих: цветя  - от пазара Д. Петков, цветарско тиксо, сатенени панделки, кърфици с перлени главички - Илиянци; кърфици с диамантени  главички - няма ги в БГ, поне не можах да намеря. Поръчах от ebay.

-булчински букет - сама го правих с помощта на младоженеца: рози и гипсофил от пазара Д. Петков, хортензия - от цветарницата до Fotosynthesis на бул. В. Левски - светята им винаги са супер свежи.
 
-булчинска рокля - основна - Milanoo
-булчинкса рокля - къса - aliexpress
-воал - aliexpress
-обувки 1 - еbay
-обувки 2 - aliexpress
-жартиер - Асеновград
-бижута - гривна на заем от мама, останалото беше сребро с чешки кристал - много нежно беше колието smile страшно си го харесвам
-тиара - aliexpress
-рокля на майката на булката - Milanoo
-вратовръзка на бащата и братята - Sprider
-прозрачен чадър за всеки случай - да можем да си направим фотосесията дори ако вали smile - aliexpress

-книга за гостите, бокал, ритуални свещи, някои материали за украсаткутия за пожелания - правихме я с тати
-украсата в ресторанта + arka - аз я измислих и направих дизайна за детайлите (тейбълки, номера на маси, инфо-листа и др.), а тати и братята ми я поставиха; материали от Ракхива, арка за 12лв. от loren.bg (която тати укрепи, пребоядиса и украси допълнително)table runner-и от ebay, стъклени сфери от Джъмбо, високи вази (само за три кръгли маса в средата на ресоранта) - Немски магазини, знак & - ebay, плат за украса на главна маса от Асеновград (от същия като роклите на шаферките)
-подаръчета за гости (метални отбелязки за книга сърце) - ebay
-порадъчета за дечицата (малки слончета и калинки касички) - Джъмбо
-свещи(лилави и зелени) -  ИКЕА и Джъмбо
и др....
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: септември 30, 2013, 10:13:02 »

сега за професионалистите....
-Видеооператор - Илиян Матушев. Само суперлативи. Още от сватбата на брат ми ни се доказа, че има усет и има талант за това, което прави. Краткото клипче и видеото са прекрасни.
-DJ - Стоян Петров - и той е голям симпатяга. Музиката на изнесения ритуал и Welcome drinka беше много красива и перфектно подбрана. Миксира песните, които подбрахме за първия ни танц много добре! Дансинга не остана празен и музиката беше хубава, но пусна много малка част от списъка, който му бяхме дали с любимите ни парчрта от различни стилове, но карай. Беше купон.
-столове, шатри и коктейни маси за изнесен ритуал - Вива Кетъринг
-място за изнесен ритуал + ресторант - Голф Клуб Св. София - обслужването беше перфектно, напитките бяха отлично охладени, храната беше вкусна и красиво изглеждаща. Явно бяха подсигурили бяла и червена роза за менчето, защото ние тотално забравихме и чак като видях менчето се сетих smile
-балони с хелий - 101 Балона. бяха във формата на сърца, но спаднаха за нула време sad. Не мога да обвинявам фирмата, обаче, защото може качеството на балоните, които поръчах да не е било добро за хелий.
-коса и грим - Слав. Гримът не мръдна, не съм го и освежавала. За сметка на това къдриците в косата ми не издържаха и се разпаднаха дори преди фотосесията ни. Слав закъсня с 45 минути, което ме хвърли в голям стрес в началото на деня. Все пак беше мил, караше ме да се усмихна и гримът...не мръдна, както вече писах.
 -Фотографи - Влади Балевски и Иво Орешков. Срещите ни с Влади наистина бяха супер полезни и много приятни. Очакванията и изискванията ми към тях бяха най-големи, поради, което и бях най-критична към тях smile. Много от снимките са фантастични и колкото повече ги гледам, толкова повече ми харесват. Мисля, че въпреки, че има снимки, които според мен не са се получили, Балевски беше правилиния избор!  
-торта - Сладкарски цех Гаврош. Е, няма такава торта. Супер вкусна! Направиха я по снимка и се бяха справили чудесно. От начало комуникацията вървеше доста бавно, но после нещата потръгнаха и се даже се забавлявахме с тях smile
(а, cake topper-a го бях поръчала от ebay - две преплетени сърца)
-халки - Sofia Antwerpen Diamonds. Уникални като хора и като професионалисти. Много са готини. Халката ми е поръчков модел, за да пасва точно с формата на годежния ми пръстен - справиха се фантастично.
« Последна редакция: септември 30, 2013, 10:52:04 от milenuity » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: октомври 04, 2013, 01:26:27 »

сладуркии, правя мъфини за колегите ми (не питайте, ха) в 2:30 посред нощ и клипчето на Адичко така ме развълнува, че реших да ви споделя на всички и моето, защото съм толкова горда с него, толкова ми харесва, че направо летя като го гледам и се чувствам неописуемо smile. не съм много private, но кой е?....

ето го:
 http://www.matushev.com/svatba-video-clip.html?v=MilenaBoqn

Някои сте го гледали вече, така че съжалявам, че за вас се повтарям smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines