Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:46:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenuity - 17.08.2013 г.  (Прочетена 129837 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: септември 20, 2013, 15:25:02 »

М, супер! Нямам търпение да показваш.

И аз имах такива страхове като твоите. Аз днес получих нашите и втория диск има проблем и само половината се виждат sad
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: септември 20, 2013, 15:27:58 »

М, супер! Нямам търпение да показваш.

И аз имах такива страхове като твоите. Аз днес получих нашите и втория диск има проблем и само половината се виждат sad

сериозно ли?? Веднага се свържете с фотографа и му кажете. Той би трябвало да пази архив поне година след сватбата.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: септември 20, 2013, 15:52:09 »

Еее, супер  Girl_hide
Сигурна съм, че ще са страхотни снимките, стискам палци  smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #393 -: септември 21, 2013, 17:33:55 »

Хайде, снимкииииииииии! Къде стеее?  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: септември 21, 2013, 18:52:06 »

снимкииииииииииии danceg
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: септември 23, 2013, 23:15:12 »

голями сте сладурани. Качих снимки smile Пускам линк.

Има страхотни снимки. Има и такива, които не са това, което очаквах. Качвам тези, които ми харесват. Селектирала съм предимно такива с младоженците, защото предположих, че тези ще са ви най-интересни. Дано ви харесат. Най-ново качени са от ресторанта, после от церемониите, после от фотосесията и накрая от подготовката.

http://www.flickr.com/photos/99050109@N05/

« Последна редакция: септември 23, 2013, 23:18:34 от milenuity » Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #396 -: септември 23, 2013, 23:29:37 »

Снимките са прекрасни. Всичко изглежда много изпипано, страшно много детайли и всички добре съчетани  Bravo А първия ви танц сигурно е бил  страшен фурор- съпругът ти изглежда страшно артистичен и си личи че се забавлявате. Да си призная вече си имам любима снимка - двамата сте се подпрели на дървен парапет и ти си склонила глава на неговото рамо heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: септември 23, 2013, 23:47:12 »

Благодаря ти! Много е артистичен, така е. Гостите и ние страшно се забавлявахме на танца. Даже сега от време на време пак си го танцуваме в къщи за купона smile.
Постарахме се детайлите, украсата да станат красиви и стилни. На мен много ми хареса как стана. Мисля, че и гостите го оцениха. Радвам се много, че тези неща специално за запечатани.

Снимката, която си си харесала и много нежна. И аз много я харесвам.smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: септември 24, 2013, 08:54:28 »

Страхотно!!! Много труд е имало и си личи, всичко е съчетано и наместено перфектно! Много добре се е получило, много ми харесва ресторанта, шаферките, украсата, разбира се младоженците, въобще всичко!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: септември 24, 2013, 08:56:17 »

 @}->--Благодаря ти, Лили smile yahoo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #400 -: септември 24, 2013, 09:02:52 »

прекрасни сте Милена smile личи си че се обичате страшно много и колко много сте сплотени! всичко е изпипано докрай от теб а снимките са разкошни! Това място е прекрасно за сватба, и самото голф игрище и рестораната е страшно много елегантен. А ти успя да направиш перфектна Българо-Американска сватба smile  ( понеже голф игрището ми напомня страшно много на така популярните за сватби в Щатите Country Clubs)

 give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: септември 24, 2013, 13:44:17 »

прекрасни сте Милена smile личи си че се обичате страшно много и колко много сте сплотени! всичко е изпипано докрай от теб а снимките са разкошни! Това място е прекрасно за сватба, и самото голф игрище и рестораната е страшно много елегантен. А ти успя да направиш перфектна Българо-Американска сватба smile  ( понеже голф игрището ми напомня страшно много на така популярните за сватби в Щатите Country Clubs)

 give_rose
обичам го колкото не съм и мислила, че ще обичам някой smile   butterfly
smilesmilesmile give_rose
Така е - мястото е фантастично. Аз се влюбих от пръв поглед и после каквото и друго да гледахме, знаех, че това е мястото. Архитектурно, дървената сграда на клуба много ми напомня на Атланта, където живях 5 години и, може би, това ме накара да го харесам още повече. А за зеленината няма какво да кажа - няма по-красиво място за снимки, а самият ресторант е толкова стилен. Приоритет ми беше да е в неутрални/ненатрапчиви цветове, които да не са в конфликт с украсата и цветовата ни гама. И също държах да е с хубава светлина, красиви прозорци и т.н., за да станат хубави снимки. Всичко за снимките, нали знаете smile. Тъй като съм присъствала на много, много американски сватби, където и мястото е внимателно подбрано, обърнато е голямо внимание към детайла и нивото на фотографията е наиситна високо (от крайния резултат съдя), исках да постигна същото smilesmile. Заложих си високи критерии - някои се изпълниха, някои не. Реализирахме много, но и не успяхме да реализираме всичко, което искахме, но мога да кажа, че имахме страхотна и красива сватба. smile Въпреки огромния стрес, емоциите на щастие и вълнението, което изпитах не могат да се опишат. Само вие, които сме минали вече по този път знаете smilesmilesmile

Манастирчето, както Пандичката знае, също е прекрасно! А свещеникът - е няма по-готин! smile На това място наистина се чувствах добре - лъха мир, спокойствие и истинска вяра, а не комерсиализираните цървки на София, които макар и красиви, не ме карат да се чувствам по този начин както в това сладурчесто манастирче.

Не мога да спра да гледам снимките. Отначало се бях фокусирала върху онези, които не са се получили или ги няма и ми беше много кофти (ама много), но сега проумях, че това е безсмислено - не мога като се ядосвам да изфабрикувам снимка, която я няма или да и променя ъгъла:), за това си гледам тези, които са фантастични и им се радвам.

АКо знаете как ми се организира сватба само, ХАХА. Как ми се твори пак...smile голям кеф, независимо от стреса...

« Последна редакция: септември 24, 2013, 14:29:31 от milenuity » Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #402 -: септември 24, 2013, 14:11:06 »

М., страхотни са снимките и вярвам, че заслугата за това е изцяло ваша. Много сте хубави и има голямо настроение в самите снимки, пресъздават страхотни емоции, така че са изпълнили целта си.
Разбирам разочарованията ти, защото аз имах същия проблем, много моменти ми липсват и се дразня на фотографа ни, но все пак гледам албумите си с усмивка и забравям пропуските.
Но пак ти казвам - прекрасни са и снимките и вие  smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: септември 24, 2013, 14:23:20 »

прекрасни са и снимките и вие  smile


smile благодаря много!

Определено има снимки, които са фантастични, а ние сме си влюбени и щастливи и няма как това да не се види:) хихи
 
 
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: септември 24, 2013, 15:42:44 »

Миленче, снимките са страхотни!  Bravo Няма за какво да се ядосваш. Всъщност аз се чудя кога ще мине момента, в който няма да гледам само снимките, които не са се получили и да се дразня, или да мисля какво не е успял да хване, и т.н. Като гледам, при теб още не е минал, значи и за мен има време pardon Всички ми казват, че снимките са страхотни, защото личи колко сме влюбени и как сияем. А аз гледам "Еее, тук носа ми...там очите ми са...гледай тука как съм мръднала" и т.н. Затова те разбирам, и си мисля, че след време тези неща изобщо няма да ни правят впечатление. give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines