Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 04:19:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenuity - 17.08.2013 г.  (Прочетена 132153 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: август 07, 2013, 16:21:47 »

Предполагам, че ако го обсъдите с ресторанта, ще се съобразят и няма да минават през дансинга smile

ще ги инструктираме. Аз в понеделник им пратих един екселски файл със инструкции, подробния график, схема на масите, схема на подредбата за изнесения ритуал, имената и телефоните на фото/видео/DJ/жена за ритуал/ фирма за столовете и тентите, както и телефоните на мен и милото. Днес Боян се е обадил и са му казали, че всичко е ок и ще се постараят на изпълнят всичко  yahoo Bravo @}->--ДАНО!

Имаме още няколко госта под ? и като се изяснят и те ще финализирам разпределението, че да мога вече да направя схемата за пред ресторанта.

Измених си и концепцията за какво да сложим над камината. Сега ми хрумна, че имам една рамка за снимки, която е точно за 6 снимки. Тя е дълга, семпла и снимките се слагат вертикално. Днес пробно принтирах големи цифри, които смятам да сложа във всяко едно от местата за снимки така че да се получи 1 7 0 8 1 3
Мисля, че нашата снимка, колкото и да е красива, не е достатъчно голяма, за да се вижда от далече. Тя е с размери 40 х 30. А големите цифри ще изпъкват. Ще пробвам и ще пусна снимка за мнение smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 08, 2013, 08:38:04 »

рамката стана суупер. Това беше единственото нещо, което свърших снощи + две тренировки на нашия танц. После сме заспали хоризонтално на спалнята, към 3:00. Направо незнам как толкова бързо се изниза времето, а нищо не правихме.
Поиграх си с лилава и зелена бои за сладкиши, за да оцветя цифрите. Нямах други бои, а с тези става точно като с водни боички. Стана хубаво и мисля нея да ползваме.

Още, купих от Джъмбо малки шишенца със течност за сапунени балончета (капачката е във формата на църце smile )и ще сложа през ред два на двете колони столове по дължината на алеята, по която ще минаваме на изнесения ритуал. Днес ще им сложа малки етикетчета, завързани с органзена панделка, на които ще гласи "Моля правете сапунени балончета от местата си, когато младоженците се връщат по алеята. Благодаря!" Незнам дали текстът е ок. Исках да сложа максимално информация в минимално думи, обръщайки им внимание, че 1) бихме желали да направят малко балончета, 2) без да стават от местата си, 3) не в началото, а чак гогато сме се оженили и се връщаме...дали ще стане ясно?



Мисля, че ще се по
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #257 -: август 08, 2013, 09:11:49 »

рамката стана суупер. Това беше единственото нещо, което свърших снощи + две тренировки на нашия танц. После сме заспали хоризонтално на спалнята, към 3:00. Направо незнам как толкова бързо се изниза времето, а нищо не правихме.
Поиграх си с лилава и зелена бои за сладкиши, за да оцветя цифрите. Нямах други бои, а с тези става точно като с водни боички. Стана хубаво и мисля нея да ползваме.

Още, купих от Джъмбо малки шишенца със течност за сапунени балончета (капачката е във формата на църце smile )и ще сложа през ред два на двете колони столове по дължината на алеята, по която ще минаваме на изнесения ритуал. Днес ще им сложа малки етикетчета, завързани с органзена панделка, на които ще гласи "Моля правете сапунени балончета от местата си, когато младоженците се връщат по алеята. Благодаря!" Незнам дали текстът е ок. Исках да сложа максимално информация в минимално думи, обръщайки им внимание, че 1) бихме желали да направят малко балончета, 2) без да стават от местата си, 3) не в началото, а чак гогато сме се оженили и се връщаме...дали ще стане ясно?



Мисля, че ще се по



хехехехех, доста ясно казано!!! Ще те разберат и още как! Ама ти си ги предупреди и предварително, че знаеш ли...
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: август 08, 2013, 10:00:40 »

milenuity, и аз съм на мнение, че по-добре ти или някой близък да предупреди за всеки случай. good
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #259 -: август 08, 2013, 14:08:39 »


Още, купих от Джъмбо малки шишенца със течност за сапунени балончета (капачката е във формата на църце smile )и ще сложа през ред два на двете колони столове по дължината на алеята, по която ще минаваме на изнесения ритуал. Днес ще им сложа малки етикетчета, завързани с органзена панделка, на които ще гласи "Моля правете сапунени балончета от местата си, когато младоженците се връщат по алеята. Благодаря!" Незнам дали текстът е ок. Исках да сложа максимално информация в минимално думи, обръщайки им внимание, че 1) бихме желали да направят малко балончета, 2) без да стават от местата си, 3) не в началото, а чак гогато сме се оженили и се връщаме...дали ще стане ясно?

И аз така мисля да правя, но на влизане в ресторанта и само за малките палавници, да застанат в 2 редици и да се радват. Ние сме на открито и мисля, че няма да има проблеми с тази течност. А относно "инструкциите" наистина са добре, точно, ясно и кратко:) Аз на моите мисля да инструктирам мамите предварително:)

Много ти се радвам на организацията. Сестра ми се смее на мен, че съм control freak, но ти си на много добро ниво (казвам го с най-добри чувства)
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 09, 2013, 21:47:46 »

Mariag, и на мен ми мина през ума за ресторанта, но мисля, че ще стане хлъзгав и неприятен подът...За това навън ще го правим smile

Днес беше доста пълна програмата. Аз официално съм в ОТПУСКА tease yahoo  danceg и още от рано сутринта започнахме с ангажиментите. Посетихме манастира и се видяхме с новата дама, която ще ни води гражданския ритуал - страхотна!!!
После към обяд отидохме да купим водата, безаклохолните и шампанското. След това аз бях при една позната да ми коригира късата рокличка, с която ще се предоблека след тортата. А преди малко се видяхме с Диджея, за доуточняване на нещата. Ох, вече ми е по-спокойно и започва да става все по-реално smile. 8 ДНИ!!!

Чувствам се много уморена и това е, защото напоследък се опитвах да правя неща до късно, но не успях да направя нищо всъщност - нито да свърша работата нито да се наспя като хората, защото заспивах на дивана или на някой стол. Днес с моя човек дремнахме за половин час и беше прекрасно..smile

Утре имаме моминско и ергенско партита. Чакаме с нетърпение, но нищо е ни казват. Ама нищичко. Аз обожавам изненадите, но този тотален съспенс ми идва мъъничко в повече, защото имам да правя още много неща, а и идея си нямам кога трябва да съм готова, как да се облека и т.н. Сутринта имам час за кола маска и после имам още куп неща...Ще е "супер" да ми звъннат да тръгвам, а аз да съм неизкъпана, неоправила се...На всичко отгоре от няколко дни нямаме топла вода и е рок енд рол просто. Едни топления на тенджери с вода, разреждане в легени, поливане. УЖАС.

Леле и ако знаете какво стана. Опропастиха костюма на младоженеца!!! Беше малко дълго сакото и там откъдето го купихме го дадохме да го скъсят, а те го скъсили много повече отколкото той искаше. Направо не става за нищо...sad Милото ми е толкова разстроен, защото много си харесваше костюма. Сега трябвада копуваме нов (а сме толкова вече над бюджета, че...)или да е с някой стар, но те не са толкова добри за топлото време, ще се свари...Трябва и това да го вместваме в програмата...Ако някой знае къде има евтини и хубави костюми, моля ви да ми кажете...

Отивам да направим една тренировка на танца и после започвам издирване на батериите за фотоапарата, че къде на моминско без фотоапарат за документиране smile Wink
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #261 -: август 09, 2013, 22:58:51 »

Леле и ако знаете какво стана. Опропастиха костюма на младоженеца!!! Беше малко дълго сакото и там откъдето го купихме го дадохме да го скъсят, а те го скъсили много повече отколкото той искаше.
Абе вие направо се развивате по същата траектория като нас, при нас обаче скъсиха само единия ръкав на сакото и после си го оправиха. Сигурни ли сте, че положението с този костюм е безнадеджно? А за това над бюджета, няма да ти казвам ние колко бяхме, за да не те стресирам сега. Обаче ще видиш, че всичко ще е наред и ще си струва.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: август 10, 2013, 10:32:41 »

milenuity след като те са виновни за по-късия ръкав би трябвало те да възстановят сакото!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 10, 2013, 11:59:55 »

milenuity след като те са виновни за по-късия ръкав би трябвало те да възстановят сакото!

Така е. Опитваме се да ги накараме да ни го сменят, но нямали от този цвят/модел друго. Да беше ръкава, лесно. То пробемът е, че скъсиха дъжината на цялото сако повече отколкото той искаше. грррр.

тази сутрин звъни кумът и вика - "Като Боян излезне да си носи сакото до магазина, моля те му приготви една чанта с джапанки, бански, хавлия, дрехи, бельо, маратонки, задграничен паспорт и няколко презерватива. И го сложи някъде." Аз бях в шок. Къде ще ми го водят???

Ми...направих го...Само дето не го скрих, а го сложих до входната врата с бележка "Моля те да се изнесеш. Имам нужда да помисля, объркана съм. Мисля, че няма да се получи. "

Докато съм била кола маска милото ми се е върнал и се е шашнал. Догава точно са дошли момчетата и са го отвлекли. Незнам къде са въобще.

А на мен една от шаферките от сутринта ми праща загадъчни СМСи, но като и звъня не ми вдига. Чудя се какво ли са намислили....

и представяте ли си - първото нещо, което ми мина през главата като разбрах, че ще го водят някъде по-далече не беше какво ли ще го правят, а беше "леле, утре ако закъснеее как ще му стигне времето да направи нещата, които сме планирали?" smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: август 10, 2013, 13:51:56 »

Явно ще пада забавление на партитата ви. Пожелавам ви да изпратите моминството и ергенството подобаващо. А, и да не стигате до презервативите, щом не сте заедно  girl_haha
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #265 -: август 10, 2013, 14:51:35 »

Леле ако кума ми каже нещо такова колко бой ще яде  blush blum

С нетърпение чакам разказ за моминското, с толкова мистериозност трябва наистина да е много яко! smile
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #266 -: август 11, 2013, 18:14:25 »

С моята половинка бяхме канени на сватба и му купихме костюм от ул. "Алабин" за 100лв. Бяха супер намалени и в същото време много хубави. Като тръгнеш от бул. "Витошка" по ул. "Алабин" посока пл. "Македония" подминаваш първата пряка ул. "цар Асен 1" от лявата страна има малък магазин за мъжки костюми. На витрината има наредени вратовръзки и имаше залепени листа А4 с надписи: костюми 100лв, ризи 20лв и т.н.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: август 12, 2013, 07:44:03 »

Айде, мила това е твоята седмица!!!
Пожелавам ти да бъде спокойна и ползотворна, изпълнена с много положителни емоции.
А в събота ти пожелавам един незабравим ден, най-прекрасния във вашия живот!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #268 -: август 12, 2013, 17:36:47 »

ОО булката изчезнала? как беше моминското? раскзвай  blum
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #269 -: август 13, 2013, 06:32:36 »

ОО булката изчезнала? как беше моминското? раскзвай  blum

Хахаха - момичетата не са я пуснали да встъпи в брак smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines