Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 20:37:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenuity - 17.08.2013 г.  (Прочетена 131881 пъти)
 
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #210 -: август 04, 2013, 18:50:26 »

Аз нямах нищо на заем. но в деня на сватбата една от най-добрите ми приятелки, при вземането ми, ми пусна плочка с Богородица в деколтето на роклята, като ми каза, да го пазя и да й го върна на другия ден. Аз честно да си призная забравих за плочката, но при събличането на роклята, тя издрънча и си й я върнах. Страхотно мил жест от нейна страна, а и спазихме традицията smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: август 04, 2013, 19:44:47 »

Ma6ka, аз мисля да не нося чанта, а да дам гланц и друго, което може да ми потрябва на някой друг да го носи - кумата, примерно.

Macito, много мил жест от нейна страна. Това също е идея -нещо от скъп човек в сутиена или закачено някъде отвътре. smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #212 -: август 04, 2013, 20:29:29 »

Да, аз също нямах чанта и това ми дойде доста добре. Гланц, безопасни игли, парфюм, лепенки и лак за коса дадох да са в чантата на приятелка. Доста е улесняващо. А и не  мислиш за чанта и тем подобни Wink радвам се, че мога да помогна.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #213 -: август 04, 2013, 21:37:35 »

Моето нещо назаем беше една малка шнолка тип "диско въшка" от приятелката на брат ми, която заровихме в кока smile

А я покажи тортата пак, че аз нещо съм изпунала. Каква е на вкус?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 04, 2013, 23:32:56 »

Моето нещо назаем беше една малка шнолка тип "диско въшка" от приятелката на брат ми, която заровихме в кока smile

А я покажи тортата пак, че аз нещо съм изпунала. Каква е на вкус?
ето я...


* weddingcake-otgore1.jpg (33.44 KB, 304x320 - видяно 1827 пъти.)
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: август 04, 2013, 23:34:08 »

вътре ще е шоколадов трюфел


* weddingcake- otpred1.jpg (19.94 KB, 224x250 - видяно 1832 пъти.)
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: август 04, 2013, 23:35:26 »

дано да я направят красива...

за отгоре имаме кейк топър - две сърца


* weddingcake-unikalna1.jpg (21.72 KB, 250x175 - видяно 1854 пъти.)
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #217 -: август 05, 2013, 01:30:49 »

Уау, останаха ми очите! Уникална! Браво  Bravo
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 05, 2013, 08:44:41 »

Честита темичка, записвам се с голямо желание и интерес да следя темата.  give_rose
Нека бъде изпълнена само с положителни моменти и емоции.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #219 -: август 05, 2013, 09:04:45 »

Оле колко е изписано и тук!!! Залавян се да чета! Milenuity желая ти мнооого сладки последни дни като госпожица!! heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: август 05, 2013, 09:33:57 »

M, нашата погача беше от баничарницата пред блока и съответно нямаше поднос. Мама беше донесла един много хубав, не знам от къде го извади, но много ме радва на снимките smile Може би е добре да се подсигурите smile

Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: август 05, 2013, 09:58:13 »

М, хубава работа сте свършили докато аз липсвах!
Тортата много ми харесва  Bravo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: август 05, 2013, 12:53:37 »

Ооох, нека и аз да се включа набързо в разговора smile Напоследък само влизам набързо да прочета какво се случва и нямам време да пиша много много  pardon Но не пропускам да се запозная с подготовката на бъдещите булчета  danceg И на мен тортата ми харесва страшно много - красива, нежна....уникална!
Що се отнася за "нещото назаем" - мисля че една фибичка от приятелка би свършила работа Wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: август 05, 2013, 13:23:43 »

Или гланц, червило, парфюм, което пак да пъхнеш в чантата. girl_wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: август 05, 2013, 18:51:57 »

Axenia, Мрявка, добре дошли в моята темичка и благодаря! Много е готино. Направо ми е като сеанс при психоаналитик smilesmilesmile Без темичката сигурно щеше да ми е по-стресирано smile

За нещо на заем реших да търся гривна от приятелка понеже осъзнах, че не съм предвидила. Много ми се иска да е от главната ми шаферка, така че ако няма подходяща, ще взема нещо друго от нея, било то дори една безопасна игла. smile

Вчера почнах да комплектовам малко по малко нещата. До сега всичко беше пръснато из мяколко шкафа, че и на бюрото и къде ли не. Вече 90% са рапределени по кутии (надписани какво е и за къде е). Примерно, бутониерите за шаферите, и кумовете са на едно място, където са и връзките на шаферите. Всички те ще ги слага/дава младоженецът. Съответно, тези за моето семейство са в друга кутия. Има кутия - Украса-главна маса; както и една, я която има пликчета за всички маси за гости - във всяко съм сложила съответните неща, които са за дадената маса - номер на масата, сърце-поставка за номера; тейбълки и схема на разположението им на масата; листенца от рози (от копринен плат). Тейбъл-рънърите и информационните листа, както и стъклените сфери, няма как да се бутнат в пликчетата и те, така че ще са си отделно. Същото и с пдаръчетата, но ще има инструкции на кои маси и къде точно са специалните подаръчета - т.е. тези, които са гравирани (за Сватбения Отбор и за семейството).

Днес беше голям стрес заради жената, която трябваше да ни води изнесения ритуал. Беше казала да и се обадим да се уговорим кога да се видим. Вчера и звъннахме, защото беше споменала, че имапът към София във вторник и от гледна точка на улеснението и за двете страни, искахме да я питаме дали може направо да се видим някъде тук, без да и отнемаме много време. Тя уж беше любезна, каза да звъннем пак днес да се доуговорим,. Та днес милото звъни, а тя му вдигна луд, истеричен скандал, че толкова често и бил звънял. Че нямала друг никой, който да я безпокои толкова и т.н. Ние бяхме в супер потрес, защото сме я контактвали точно четири пъти от декември насам - веднъж да се запишем за ритуала, втори път да я питаме какво е нужно да и носим и за среща. Тя каза, че е рано за среща и да се обадим като наближи повече. Та третия път беше вчера, когато каза да се обадим днес. Ние се извинихме, че я безпокоим в неделя и я питахме дали е удобно и че само искаме да се уговорим за среща тази седмица, защото сме малко стресирани, че доста наближава 17ти. Днес се развика, че сме и били създали проблеми. Много странно. Стана ни супер кофти, а и супер гадно, че трябва да ни венчае жена, която така ни се развика и която, сега като се замисля, всеки пт беше една странна като говорехме с нея.
Една колежка на милото се е омъжала при колежка на тази и ни я препоръча. Ние се свързахме с нея и се разбрахме тя да ни води ритуала. Питахме я дали това би било проблем и некоректно спрямо другата жена и тя каза, че нямало проблем и че е знаела, че има сватба на 17ти. После се обадихме на първата извинихме и се, въпреки че не виждам защо трябваше да се извиняваме - нали това и е работата. Ние трябваше да се видим с нея! И и казахме, че няма да я ангажираме за датата. Тя каза ок. Много ми беше странно всичко това. Направо ми посивяха още поне три косъма докато разберем, че все пак има кой да ни ожени....

Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines