Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 08:33:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenuity - 17.08.2013 г.  (Прочетена 132158 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: август 02, 2013, 13:35:56 »

M, аз съм те виждала на живо и имаш тооооолкова дълги мигли, не знам защо се мъчиш с изкуствени  lol

Успех с хранителния режим. Ти нямаш нужда от отслабване, но разбира се, че е най-добре да се чувстваш комфортно в кожата си  good А сега са Богородични пости, така че съм с теб в неяденето на шоколад Wink

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: август 02, 2013, 19:19:20 »

 
M, аз съм те виждала на живо и имаш тооооолкова дълги мигли, не знам защо се мъчиш с изкуствени  lol

Успех с хранителния режим. Ти нямаш нужда от отслабване, но разбира се, че е най-добре да се чувстваш комфортно в кожата си  good А сега са Богородични пости, така че съм с теб в неяденето на шоколад Wink


Ashamed Мерси smile. Ми, незнам. Може би защото не съм си слагала и ми е много мерак да се видя с изкуствени smile...ама не са ми чак такъв приоритет. Ако не си сложа няма да ми развали деня smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: август 02, 2013, 19:45:07 »

За мен най-хубавите изкуствени мигли са на снопчета. Тези, които са цели винаги си личат, слагат се много трудно и може да се отлепи в единия край. След като твоите са дълги, опитай просто да ги извиеш или си сложи само в края, ще стане много яко Wink
Относно диетите... според мен дните преди сватбата са толкова натоварващи, естествено за нервите, поне за мен бях такива. Според мен няма смисъл да се мъчиш с диети, трябва на теб да ти е добре! Определено вечерта преди сватбата не се рискува с тежки храни и е много важно като станеш на самия ден да ядеш! Аз хапнах в 9 и после чак към 1 вечерта. В края на фотосесията ми прималя и се спасих с една вафла. Така, че аз съм твърдо против диетите преди сватбения ден, при толкова емоции и ангажираност на деня не е добре да рискуваш да припаднеш.
Разбра се това е мое мнение, а и ти имаш много време още. За да не задържаш вода, тряббва да пиеш много вода, да не ядеш сол, оцет и кисело.
Дано да съм била полезна, успех с подготовката и ти пожелавам незабравима сватба!
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: август 02, 2013, 21:01:33 »

Успех с хранителния режим... без млечни продукти и шоколад- за мен това е абсолютното мъчение biggrin
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: август 02, 2013, 21:18:30 »

За мен най-хубавите изкуствени мигли са на снопчета. Тези, които са цели винаги си личат, слагат се много трудно и може да се отлепи в единия край. След като твоите са дълги, опитай просто да ги извиеш или си сложи само в края, ще стане много яко Wink
Относно диетите... според мен дните преди сватбата са толкова натоварващи, естествено за нервите, поне за мен бях такива. Според мен няма смисъл да се мъчиш с диети, трябва на теб да ти е добре! Определено вечерта преди сватбата не се рискува с тежки храни и е много важно като станеш на самия ден да ядеш! Аз хапнах в 9 и после чак към 1 вечерта. В края на фотосесията ми прималя и се спасих с една вафла. Така, че аз съм твърдо против диетите преди сватбения ден, при толкова емоции и ангажираност на деня не е добре да рискуваш да припаднеш.
Разбра се това е мое мнение, а и ти имаш много време още. За да не задържаш вода, тряббва да пиеш много вода, да не ядеш сол, оцет и кисело.
Дано да съм била полезна, успех с подготовката и ти пожелавам незабравима сватба!
Lilly, абсолютно съм съгласна с теб! Аз не смятам да съм на някаква стресираща тялото диета, а просто на по-специален режим, че ние с моето момче сме свикнали малко да се глезим: ще ядем салата за вечеря, но ще сложим много сирене, ще си отворим бутилка вино и определено ядем повече сол и сирена отколкото би трябвало. Аз не мога да съм на диета, защото тогава съм перманентно гладна smile. За деня на сватбата мисля по време на подготовката да има някакви плодове да боцкаме с момичетата и нещо по-солидно като...солети? (хаха). Солети ще имам и в чантата на кумата или на мама, за всеки случай smile.

Радва се, че си споменала оцета, защото ние си слагаме дори на доматена салата балсамико и понякога сутрин съм с подути очи и се чудя защо, след като само салата съм вечеряла. А то от какво било. Много добър съвет - мерси smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #200 -: август 02, 2013, 22:14:46 »

Миличка, аз две седмици преди сватбата свалих доста - не бях на диета, но от цялото търчане, изкарвах на няколко праскови. А в нощта преди сватбата хапнах малко пържолки, чаша бяло вино... В деня на сватбата закусах рогче, после мама ми набута една сладка пуричка с крем и май май това ми беше за цял ден...А на сутринта - глааааааааааааааааддддддддддддд!
За миглите и аз ти препоръчвам да сложиш само снопчета и то в края на окото - стои страшно изразително и естетсвено. Аз сложих снопчета на цялото око - пак стои много добре, но аз нямам хубави мигли. А ти, щом имаш - действай само в края smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: август 02, 2013, 22:24:47 »

Миличка, ти си много хубава и аз също не мисля, че имаш нужда да сваляш, но най-важно е ти как се чувстваш. Ако да свалиш някое кило, ще те накара да се чувстваш по-добре- давай, с теб съм!
А за миглите, не мога да изкажа мнение, но се надявам после ти да споделиш опит.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: август 03, 2013, 00:58:56 »

Момичета, ама аз не се опитвам да свалям, само казах, че ще внимавам и ще съм на по-лека храна, от която няма да задържам вода или да ми се подуе тумбака smile

За миглите - при толкова фенове на снопчетата - така ще направя. Ще говоря със Слав за снопчета в края smile

страхотни сте! smile

Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: август 03, 2013, 10:10:51 »

Няма да сгрешиш със снопчетата smile И аз бях със снопчета и се получи много добре  Girl_hide Снимката ви е много хубава  give_rose
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #204 -: август 03, 2013, 21:11:25 »

Хранителен режим преди сватбата?! milenuity, ако успееш да спазиш такъв, шапка ти свалям smile Аз като съм стресирана - задължително трябва да ям smile Сладичко, соленичко, пица, хамбургер...все едни такива...  biggrin Хубавото е, че поне пия много ,ама мноооого вода. При нормални условия всичко ми се лепи много бързо, но не знам - сега, колкото и много да ям, кантарът показва минус 1 кг и нещо  pardon Явно от много мислене покрай сватбата изгарям калориите, които приемам  girl_haha Но и добре ,че е така - иначе не знам как ще се побера в сватбената рокля blush И затова ,браво на теб  Bravo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: август 04, 2013, 08:50:02 »

Ох, познайте какво закусвах с моя режим, хахаха. Вчера поръчахме и платихме нашата фантастична торта ( yahoo ) и освен това си купихме още 3 парчета от нея за вкъщи..и...днес закусих с едното.  blush Толкова добре дойде с кафето....


hulcy, и аз съм като теб - всичко ми се лепи. Аз не се меря никога и само по това как се чувствам и по дрехите съдя. Абе, май само солта ще огранича...Вески има нужда от шоколад ....smileWink

Та, за тортата: на стеничката ми в Pinterest (линка го бях пуснала по-назад в темичката) сигурно сте я видели. Ние им дадохме точни мостри от цветовете ни и също уредихме да сложат и монограмата ни на средния етаж. Дано да стане красиво! Тортата ще е на три етажа, като само най-горният ще е за разрязване, останалите два ще са макет. Допълнително сме поръчали едноетажни торти със същата украса, които ще са предварително нарязани. По този начин намалихме риска от неразномерно нарязани парчета, разкашкани (това дума ли е?) такива и т.н

Вчера ДОВЪРШИХ РКЛЯТА!!!!!!! Направо ми падна камък от сърцето. Беше останал само шлейфа (вдигането му) и мисля, че стана супер. Леля и мама ми дадоха супер идея след като им кажах какава е основната цел/идея. Общо взето се надявам да не съм оплескала нещата, но ми изглеждаше добре. Ще разбера в деня на сватбата тъй като вече няма да меря роклята преди това, опаовах я и сега ще я извадя за гладенето чак.
Ако някоя девойка се чуди как да си дигне шлейфа мога да дам идея, която е сходна, но според мен по-добра от тези в YouTube.

Роклите на шаферките малко се бавят. Три са готови, от които де факто, само една е напълно готова. Другите две също трябваше да са готови, но се оказа, че има някакво петно на едната, а на другата подлепчащото на чашките стои странно и малко нагърчено и момичето, перфекционистка, се накара на шифачките. Сега ще ги оправят. Останалите 4 са скроени и в полу-готово състояние. Тъй като те са за чуждестранните шаферки, аз се притесних как ще ги водя на проби в цеха (който е доста забутан о едни улички и не е супер лъскава околността). Та предложиха направо да ги закарат в магазина им на Витошка (ELIZABETH) и там да заведа девойките. Консултантките ще им вземат корекциите и на следващия ден ще минем само да ги вземем готови. Така ще ми е супер удобно, тъй като мога дори да помоля и някой друг да ги заведе до магазина, примерно докато аз съм о задачи, маникюри и т.н.

Пробвахме и украсата на арката. Ще се получи добре! Тати е направил укрепление на смата арка и го е боядисал в зелено (арката е бяла), защото на голф игрището има ветрец и арката не е стабилна, защото конструкцията е доста лека. Сега вече съм по-спокойна, че няма да падне.Само трябва да предопредим жената, която ще ни венчае да не се спъне. smile

След малко ще ходим на среща с Илиян Матушев - видеото ни, а после май до Ни Кай да проверим за погачи...Бях в чуденка дали трябва поднос запод погачата или те я дават с нещо твърдо...
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: август 04, 2013, 10:23:21 »

Ето, виждаш ли всичко започва да си идва на мястото и да се подрежда, както искаш smile Само търпение  pardon
Сигурна съм, че и роклите ще са прекрасни, дори и готови в последния момент. Тях спокойно можеш да ги прехвърлиш на шаферките. Вече знаят къде да заведат и другите момичета на проби  girl_wink

А за закуската как ти завидяяяяях, просто си нямаш представа  Torte Това е една от най-любимите ми торти, навяващата ми толкова хубави спомени за работата ми през студентските години  Girl_hide Следващия месец имам повод и обмислям да си взема 2 парченца и аз да съгреша  blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #207 -: август 04, 2013, 10:30:06 »

охоо как съм гладна а ти за торти говориш. аз преди сватбата бях свалила и много внимавах какво ям, но за сметка на това след сватбата така се отпуснах веднага наваксах  angry.

За арката хубаво я прикрепете че нашата падна 5 мин преди ритуала имаше ураганен вятър, разлаха се чашите , слава богу не се  счупиха, но се разля върху книгата. ние бяхме с fake изнесен така че оправихме на бързо положението Wink. забравили хубаво да я прикрепът  shok.

за погачите аз сега се разрових из нашите снимки и виждам че имаме поднос. от къде идея си нямам?  pardon сигурно свекито ги е намерила тя поръчва погачите. в китайските магазини има ефтини  за по 2-3 лева можеш да вземеш ако не ти дадът такива за една употреба от Ни-Кай. smile

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: август 04, 2013, 18:13:08 »

охоо как съм гладна а ти за торти говориш. аз преди сватбата бях свалила и много внимавах какво ям, но за сметка на това след сватбата така се отпуснах веднага наваксах  angry.

За арката хубаво я прикрепете че нашата падна 5 мин преди ритуала имаше ураганен вятър, разлаха се чашите , слава богу не се  счупиха, но се разля върху книгата. ние бяхме с fake изнесен така че оправихме на бързо положението Wink. забравили хубаво да я прикрепът  shok.

за погачите аз сега се разрових из нашите снимки и виждам че имаме поднос. от къде идея си нямам?  pardon сигурно свекито ги е намерила тя поръчва погачите. в китайските магазини има ефтини  за по 2-3 лева можеш да вземеш ако не ти дадът такива за една употреба от Ни-Кай. smile



Мариола, мерси за съветите - ще гледаме да е много добре закрепена. smile

Машка, вярно, че ти си я опитвала. Така си е. Супер е. smile

Преди малко украсих виното за църквата и опаковах подаръчетата за дребосъците. Ще ги снимам и ще ги кача в албума. Въртя се като муха без глава и се чудя от толкова неща от какво да почна.

Имам едно въпросче. Не мога да измисля какво да ми е "нещо на заем" нещото. Имам си всичко и си ми харесва. Имате ли някакъв съвет в този случай? Нещо старо са фибите, които ще ползвам за косата, нещо ново е...горе долу всичко - бельо, обувки, рокля, бижута. Жартиерът ми е син. Само на заем нямам smile  
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: август 04, 2013, 18:38:48 »

Може да вземеш от приятелка огледалце за дамската чанта или нещо друго, което можа да сложиш в чантичката си  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines