Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 06:47:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenuity - 17.08.2013 г.  (Прочетена 132157 пъти)
 
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #120 -: юли 25, 2013, 00:45:59 »

Точно така milenuity !!! Тричките ще се справим чудесно  yahoo Трябва да мислим хубаво, за да се получи накрая много много много хубаво  Girl_hide
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 25, 2013, 12:40:35 »

момичета, вече имаме и менче. Много е сладурчесто и на него е изгравирано, че  е направено 1928 година. С него се е женила бабата на една много мила жена от едно село, от която го взехме на заем. Много готино! smile danceg

Днес се надявам да се чуем с ресторанта и да уточним защо и дали се налага да се наемат маси. С милото ще прозвъним хората, с които не сме се чували скоро следващата и по-следващата седмица.

Иначе...днес е ден за практикуване на първия ни танц. Бяхме го позагърбили покрай други задачки.Той е 14 минути и е супер.  danceg yahoo. Много се радвам на хореографията, която измислихме и как еволюира. Отначало почна малко със скандали, защото се сдърпвахме всеки път като почнехме. Особено аз каквато съм импулсивна - само му се карах като греши, милото ми то smile. Но вече е страхотен. Той си е танцьор (няколко години салса), така че не е скован. Само малко време му трябва да запомни хореографията. Но става много естествено и забавно. Нямам търпение да реализираме танца smilesmilesmile.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #122 -: юли 25, 2013, 12:52:13 »

О, разкажи повече за танца! Какви танци и музика ще включите и сами ли си мислехте хореографията? smile Ние съвсем загърбихме танците, при нас е прекалено горещо, дано ни остане време преди сватбата да измислим какво да правим точно. Wink

А това за менчето е наистина много готино! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 25, 2013, 12:55:11 »

14 минути  Oh my ... ама това не е ли прекалено много  pardon

иначе положителното на децата по сватбите е, че те ще са гостите, на които всичко ще им хареса и ще имат само най-хубави спомени. Аз до 4ти клас съм била на сватбите на всичките ми близки и далечни лели и чичовци. И ако на майка ми спомените от някои от тях е че са били в някой стол и е трябвало да ми измие приборите, моите са че булката е била като принцеса и даже е танцувала с мен  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 25, 2013, 13:34:26 »

Честито, мила за менчето много готино!
А танца, наистина 14 минути, как я запомнихте тази хореография?!?!  shok Oh my ... Много ще ми е интересно да го видя.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 25, 2013, 13:46:55 »

момичета, довечера ще ви разкажа за танца, че влизам в една среща. smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 25, 2013, 14:44:38 »

Имам малко време и ще ви поразкажа малко за танца. Ние с моето момче имаме наша си песен, още от месеците, когато не знаехме дали ще остана или ще замина си стана наша и е много специална: „The Way You Look Tonight“ на Tony Bennett. Но, искахме първият ни танц да е малко по-интересен и за това решихме да направим компилация от песни – смешни и секси, след които пак да завършим с края на нашата си песен и едно много секси накланяне, в което Боян е много добър. Има много хора, които са го правили, но в България не е толкова популярно все още и за това мисля, че ще е много ефектно. Нашият ДиДжей се справи страхотно с микса, ние само му дадохме имената на песните, които искаме и някои основни насоки как си представяме последователността. Държахме да има поне 2 минути от нашата песен, преди да премине в компилацията, за да можем да се насладим на нея и един на друг и да усетим прекрасния романтичен момент от това, че това е първият ни танц като семейство, на нашата си специална песен…когато танцуваме на нея все едно всичко друго изчезва и сме само аз и той, усещайки любовта на другия и силата на връзката, която сме изградили.
Та, както си танцуваме, Джеймс Браун ще изкрещи и ще изпее I feel good, след което следват още готини песни от различни стилове и не са клишетата, които са в повечето компилации, които гледахме по youtube, въпреки че има и някои, които присъстват в повечето от онези компилации като Thriller на Майкъл Джексън и Can’t Touch This  на MC Hammer. Да видите само Боян като ме сочи и пее „Can’t Touch This!“ и после как се кефи като пее “Mine, mine, mine” . Много се забавлявахме докато учехме стъпките на Трилър. Иначе повечето от хореографията си я измислихме сами и особено внимание обърнахме на преминаването от една песен в друга, така че да стане ефектно и не разкъсано. Танцуваме и ча ча на Sway в изпълнение на Майкъл Бубле, на Moves Like Jagger на Маруун 5 (там ще изпопадат от смях какви ги прави Боян), kакто и на Gangman Style, песен от Брилянтин, някои други , естествено трябваше да има и нещо българско, така че сложихме Дунавско хоро. Аз отначало прихвах в луд смях всеки път като видех как Боян го танцува и оплесквах стъпките. Изглеждаше ми като тичащ, ужилен от пчели.Ох, много сме зле на хората... трябва да тренираме!!!
Много му се нервех като тъкмо затвърдим някои стъпки и той почне да прави нещо друго. Но се синхронизирахме и сега нещата са страхотни. Репетирали сме с обувки, но не и с роклята. Гледахме да се съобразим в това, че няма да съм толкова мобилна колкото без нея и особено, че няма да може да ме върти бързо на латино танците и да ме притиска близо до себе си. Никога не съм танцувала с кринолин и голяма рокля (та аз не съм и ходила повече от три стъпки, хаха) и незнам дали той ще минава назад, когато Боян дойде по-близо или ще трябва да сме по-раздалечени…
За свалянето на жартиера пак сме намислили нещо интересно, хихи…

14 минути минават супер бързо така...не са много smile
« Последна редакция: юли 25, 2013, 14:50:40 от milenuity » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 25, 2013, 14:52:29 »

Хахахах, това с танца е много готино, а и щом сте го репетирали, със сигурност ще се получи супер smile
Ще се радвам след това да споделиш клипче, то само като го разказваш звучи забавно  Dance2  danceg
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 25, 2013, 14:53:39 »

Звучи много интересно! Много ще ми е интересно да го видя един ден  give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 25, 2013, 14:57:29 »

Много ще се радвам да го споделя! smile Нямам търпение smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #130 -: юли 25, 2013, 15:00:06 »

Определено искам да го видя! Голямо шоу ще спретнете за гостите си! smile Не мога да повярвам, че чак хоро се включили - много смело, репетирайте, че 14 минути си е сериозно запомняне на стъпки. Wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #131 -: юли 25, 2013, 15:00:35 »

Звучи много забавно, наистина smile Моето миличко също иска да направим нещо интересно за първия ни танц, но аз не смея  blush 100% съм сигурна ,че ще оплескам нещо, колкото и да сме го репетирали. Знам каква съм и въобще не мога да контролирам емоциите си lol Той много настоява, но аз се дърпам...Накрая кой ще надделее не знам smile А иначе, и аз съм сред тези, които ще чакат с нетърпение вашето клипче  Bravo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 25, 2013, 15:14:48 »

Звучи много забавно, наистина smile Моето миличко също иска да направим нещо интересно за първия ни танц, но аз не смея  blush 100% съм сигурна ,че ще оплескам нещо, колкото и да сме го репетирали. Знам каква съм и въобще не мога да контролирам емоциите си lol Той много настоява, но аз се дърпам...Накрая кой ще надделее не знам smile А иначе, и аз съм сред тези, които ще чакат с нетърпение вашето клипче  Bravo
Ние се уговорихме в случай, че оплескаме нещо да импровизираме. В крайна сметка, най-важно е да е весело и да се забавляваме. smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 25, 2013, 15:16:24 »

...моите са че булката е била като принцеса и даже е танцувала с мен  girl_wink

о, че мило ми стана smile
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #134 -: юли 25, 2013, 15:24:40 »

Аууу, това за танца е много хубаво, нямам търпение да го гледам smilesmilesmile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines