Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:42:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenuity - 17.08.2013 г.  (Прочетена 130677 пъти)
 
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #45 -: юли 17, 2013, 14:13:28 »

milenuity, сега виждам снимките в албума ти и направо се влюбиххх  heart айде вече да идва този 17-ти август  , can't waittttt yahoo yahoo yahoo
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #46 -: юли 18, 2013, 00:24:53 »

milenuity,  нямам търпение да дойде твоята сватба!!! Защо ли?!
Страхотна история, голямо и съдбоносно решение си взела и дано е правилното!
Ако знаеш колко кандидатури съм направила за PhD ... ако мен ме бяха приели сигурно веднага заминавах... Поздравления за смелостта и отдадеността!! Дано мъжа ти оценява това, което си направила за него. Цикъла няма какво да коментирам, но ще се опитам да те успокоя като кажа, че и моят беше толкова заинтересован в началото, но после всичко се оправи.
Рокля и костюм имате ли си? Ако да- може ли малко снимков материал, ако имаш.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 18, 2013, 10:59:40 »

milenuity,  нямам търпение да дойде твоята сватба!!! Защо ли?!
Страхотна история, голямо и съдбоносно решение си взела и дано е правилното!
Ако знаеш колко кандидатури съм направила за PhD ... ако мен ме бяха приели сигурно веднага заминавах... Поздравления за смелостта и отдадеността!! Дано мъжа ти оценява това, което си направила за него. Цикъла няма какво да коментирам, но ще се опитам да те успокоя като кажа, че и моят беше толкова заинтересован в началото, но после всичко се оправи.
Рокля и костюм имате ли си? Ако да- може ли малко снимков материал, ако имаш.
Аз докато бях още в САЩ бях кандидатствала и не ме бяха приели или ме бяха, но без достатъчно финансова помощ. Опеделено ми беше голяма ирония, че трябваше да си тръгна от страната, да се запозная с човека и т.н., а те да вземат да ме приемат навсякъде на пълни стипендии. Това си е пълна ирония, но пък вероятно е трябвало така да стане, защото ако ме бяха приели преди, нямаше да се върна и нямаше да го познавам smile.
Ще разкажа още за подготовката и ще пусна няколко по-актуални снимки на роклята довечера. Тя претърпя известна трансформация - отрязах част от шлейфа. Като казах на една позната, тя реагира с такъв ужас, все едно и казах, че съм пребила малко коте smilesmile. Но този слой на шлейфа просто беше прекалено тежък и рискът да се скъсат връзките като го вдигна и той да се влачи цяла вечер и да ми развали настроението или мобилността си беше съвсем реален. Мама даже ме снима как го режа, хаха.

Леле, аз като си помисля, че всичко за тази сватба сама го правя и ми става едно такова готино, но и странно. Обикновено хората ходят при шивачи и т.н, а аз...Е, за подгъва ще е професионалист, няма как. Но за вдигането на останалата част от шлейфа и за отрязването на тази, с която вече се простих - сама си направих нещата. Дано не съм оплескала работата.  
« Последна редакция: юли 18, 2013, 11:01:56 от milenuity » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 18, 2013, 19:57:44 »

И така...дегустирам си тук аз едно (по скоро няколко) винце - розе и си чета из форума...
 Качвам няколко снимки на роклята, но после ще ги махна...
http://www.flickr.com/photos/99050109@N05/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 18, 2013, 20:22:46 »

тази е една от роклите с  най-качествените материи, от сички Интернет рокли в форума ни. Още първият път май ти го казах, ма не помня.  smile
За живеенето в чужбина-тъй като не съм го преживявала, та ми се вижда голямо приключение и евала за смелостта и на теб и на Елитата тук. smile
разгледах ти Пинтереста, особено много ми хареса единия маникюр с броката. smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 18, 2013, 20:28:44 »

Даа, спомням си...наистина е страхотна. Много си я харесвам. smile Нямам търпение да я облека!!! Днао нещо не я нацапам междувременно, че седи в този шивашки цех, самичка (хаха) и увита с едни найлони...Аз ходя да си я гледам и да правя разни довършителни работи. smile

Мерси, Еми! smilesmilesmile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #51 -: юли 18, 2013, 22:08:50 »

Роклята ти е много нежна milenuity , браво за избора  Bravo  Bravo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 18, 2013, 22:30:23 »

много ти благодаря. току що сложих още две снимки с вдигнат шлейф (двата пласта от него, които не орязах lol. Още не съм зашила копчето, където ще се закача, защото не мога да се реша как да направя кукичките/ кръгчетата, които ще се закачат на копчето, така че да не стоят грозно, когато е спуснат шлейфа...

някакви съвети....какво да използвам?
« Последна редакция: юли 18, 2013, 22:37:03 от milenuity » Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #53 -: юли 19, 2013, 00:36:55 »

Роклята е хубава и доста добре си се справила  yahoo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 19, 2013, 08:42:11 »

Роклята е разкошна   Bravo
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #55 -: юли 19, 2013, 10:04:37 »

И така...дегустирам си тук аз едно (по скоро няколко) винце - розе и си чета из форума...
 Качвам няколко снимки на роклята, но после ще ги махна...
http://www.flickr.com/photos/99050109@N05/


Я разкажи кое винце си дегустираш, че ние още не сме се спряли на конкретно бяло и червено, иначе розето сме го избрали:).Роклята е много красива и ти стои много добре!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 19, 2013, 14:10:21 »

Мария, аз точно розе си пийвах. Вие на какво се спряхте?
За бяло и червено - аз съм голям фен на червеното вино, но бюджетът ни ограничава доста. Има едно копажно южно-африканско, което много ми харесва и е ефтино - то е пинотаж, казва се African Winery - South African Pinotage. Може да се намери между 5.90 и 6.90лв. Иначе другите ми два фаворита са Tricycle на Cycle(Minkov Brothers) i Pentagram - Pinot Noir на Поморийска Изба. Тъй като ще имаме чужденци, искам да са български вината, така че пинотажът няма да е, но принципно понеже каза, че търсите - много е хубав. Това са от по-евтините. Има, разбира се, други много добри, но мисля, че за сватба би било изхвърляне да е над 7-8 лв. бутилката, освен ако не ви е проблем финансово. На нас ни е, за съжаление sad.

Бяло не сме избрали още, но ще е шардоне, совиньон блан или траминер, защото са по непретенциозни.
Общо взето, алкохола още не сме го уредили (може би, защото това беше делегирано на милото...ХАХАХАХАХА)
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #57 -: юли 19, 2013, 15:03:36 »

Мария, аз точно розе си пийвах. Вие на какво се спряхте?
За бяло и червено - аз съм голям фен на червеното вино, но бюджетът ни ограничава доста. Има едно копажно южно-африканско, което много ми харесва и е ефтино - то е пинотаж, казва се African Winery - South African Pinotage. Може да се намери между 5.90 и 6.90лв. Иначе другите ми два фаворита са Tricycle на Cycle(Minkov Brothers) i Pentagram - Pinot Noir на Поморийска Изба. Тъй като ще имаме чужденци, искам да са български вината, така че пинотажът няма да е, но принципно понеже каза, че търсите - много е хубав. Това са от по-евтините. Има, разбира се, други много добри, но мисля, че за сватба би било изхвърляне да е над 7-8 лв. бутилката, освен ако не ви е проблем финансово. На нас ни е, за съжаление sad.

Бяло не сме избрали още, но ще е шардоне, совиньон блан или траминер, защото са по непретенциозни.
Общо взето, алкохола още не сме го уредили (може би, защото това беше делегирано на милото...ХАХАХАХАХА)
Aми това, South African ще го пробваме ние:) И аз искам на сватбата да е българско виното и ние сме се спряли на вина  в този ценови клас. Искам ми се да имаме и червено дори и малко, защто майка ми пие само червено. Най-вероятно ще вземем Виа Диагоналис на Кастра Рубра , ако бюджета позволяваше можеше да помислим и за други но не:) Бялото ми се иска да е совиньон блан, има едно много добро на Левент Русе, но то е много скъпо, 20 лв. в избата:( Та затова нямаме бяло избрано още, но ми се струва че ще е някакво морско:) нещо от Поморие. Бяхме опитвали едно бяло на Шато Копса , казва се Зейла, но е Мискет. Розето засега ни е новото на Свищов Aurеos, иначе Горчивката им е много хубава също. Ако имаш чужденци наистина е много удачно да има български вина, да им ударим едно рамо в рекламата популяризирайки ги навън по косвен начин:). Извинявай, ако съм пропуснала, но сватбата в София ли е? На кой ресторант сте се спряли?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 19, 2013, 19:28:18 »

изпуснала съм роклята sad

ама много ми хареса схемата за церемонията smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 19, 2013, 19:32:39 »

Пандичке, не си - аз те добавих на фликр. Би трябвало да я виждаш...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines