Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:24:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenuity - 17.08.2013 г.  (Прочетена 130813 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: август 22, 2013, 16:15:12 »

Аксения, благодаря и на теб за милите думи:)  give_rose Колкото повече гледам снимките, толкова повече ги харесвам и се вълнувам. smile И постепенно забравям негативното и остава само красивото, романтичното, това, което трябва да остане smile А и толкова суперлативи получаваме от близки и познати, че си казвам, че няма начин да не е било прекрасно smile

сложих малко снимки от моминското на фейсбук, но тук нещо ме домързава да ги качвам:
https://www.facebook.com/milena.todorova.7927/media_set?set=a.613412135534.1073741826.53300562&type=1
 
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: август 22, 2013, 16:21:06 »

Миленче smile ти каза, че сутринта си си изправяла косата smile затова са ти паднали къдриците... поне така знам - преди да се къдриш - не се изправяш.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #347 -: август 22, 2013, 16:31:40 »

Много се радвам, че вече звучиш доста по-ведра и щастлива! Имате ли малко останала отпуска за някое кратко бягство извън града?
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #348 -: август 22, 2013, 21:14:51 »

М., поклон пред труда и старанието ти  Bravo Всичко, което си направила е невероятно, много по-добре от много от професионалистите, браво!!
Сетих се да те питам дали осъществихте идеята със сапунените балони, много се впечатлих като четох какво плануваш?
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #349 -: август 22, 2013, 21:29:38 »

milenuity, да се включа и аз smile Поздравления, г-жо Гигова, за голямата, луда, българска сватба, която сте си спретнали. Вълнувах се с теб, докато четях как си представяш нещата и се стараеш те да се случат. Разбирам разочарованието ти много добре, аз съм ненадминат перфекционист и винаги изпипвам всичко до най-малката подробност. Зная как се труди месеци наред, за да имаш сватбата, както си си я представяла. Аз също щях да бъда афектирана, нооо...всичко лошо се забравя, след време, като гледаш снимките с умиление ще си спомняш за този ден!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: август 23, 2013, 18:20:23 »

Миленче smile ти каза, че сутринта си си изправяла косата smile затова са ти паднали къдриците... поне така знам - преди да се къдриш - не се изправяш.

Аз съм с къдрава коса, но дребни къдрици. Преди съм се изправяла и накъдряла по същия начин сама и държа три дни, дори след вечерните душове пак не паднаха.

Аз си мисля, че може да е от горещината...

Няма значение вече, това го преживях. smile
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: август 23, 2013, 18:22:16 »

Цитат
Няма значение вече, това го преживях. smile

 good Bravo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: август 23, 2013, 18:37:15 »

М., поклон пред труда и старанието ти  Bravo Всичко, което си направила е невероятно, много по-добре от много от професионалистите, браво!!
Сетих се да те питам дали осъществихте идеята със сапунените балони, много се впечатлих като четох какво плануваш?
БЛАГОДАРЯ ТИ!

Да балончетата видях, че ги правиха. За малко да забравим и тях, но изкомандорих да ги раздадат на колоната от столове до пътеката, където минавахме. След церемонията, нали бяхме малко шашнати, забравихме да минем пак на обратно. Добре, че главната ми шаферка ми каза, че хората чакали да минем. Та, минахме и те правеха балончета. Мисля, че фотографите ни хванаха, за жалост, само в гръб.

Evyеvy, благодаря ти сърдечно и на теб! smile

Осъзнах какво е и беше наред на фотосесията..... - мисля, че фотографа просто не ме накара да го усетя и да се почувствам красива. Той по-скоро правеше комплименти на момичето от голф клуба в другата голф количка, но не се отнесе с мен по начин да се почувствам красива и принцеса. Мисля, че и това ми повлия. Днес пак изпаднах в мини криза заради тия снимки и съпгугът ми се накара, че трябва да ги изчакаме и тогава да изпадаме в едно или друго настроение. Но и той е на мнение, че фотосесията ни сами беше малко претупана, заради това колко време се загуби с това да се снима всяка една шаферка и всеки един шафер по отделно с рамките, които тати направи за да направим онези готини снимки с ръцете (където всички шафер(к)и с хванали от някъде и се виждат само ръце и рамката и ние отзад в нея, или други подобни весели неща, но НИЕ да участваме. А ние бяхме отстрани и не участвахме в по-голямата част от снимките с рамките. Има една две, но не няма тези, които помолила да има - дори снимките ги бях пратила..... Сега ме е яд, че не реагирахме, защото това няма да се върне. Ние бяхме толкова ошашавени, че нищо не казахме А трябваше да се наложим. Това си е нашата фотосесия. Повечето от снимките, които исках просто не се реализираха...някои ги казах че ги и там на място, но бивах игнорирана. Дано професионализмът и името на фотографите затвърдят себе като ни изненадат със супер снимки! Ще се пръсна от вълнение от чакането им. Само да вметна, аз съм толкова чувствителна на тема снимките, защото фотографията ми е страст и с месеци напирах да си вземем Балевски, за да съм спокойна на сватбата, защото е най-добрият или поне един от най-добрите.


smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: август 23, 2013, 18:39:06 »

днес бях цял ден на басейн и си мислех за следващите булки. Опитвам се да разпускам и вече съм поканила близки приятели да гледаме филмчето и снимките веднага щом са готови. Мисля, че има надежда за мен, ХАХХАА
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #354 -: август 23, 2013, 18:45:35 »

milenuity Кога ще се готови снимките?  че и аз тръпна тук и се моля да се хубави за да не се нервираш smile не за друго защото и аз бях така снимките ми бяха най-важното нещо и ревах дали ще има хубаво време да се снимаме достатъчно, а мама ми се караше че не е това най-важното а купона бил по-важен, да бе да  Wink после как се кефиха всички на снимките, ние бяхме много доволни от нашият фотограф и бяха готови за една седмица поне не се налагаше да чакаме, и ни подари безплатна следсватбена фотосесия :)така че ако не си доволна аз ти казах  искай си такава поне на спокойствие да се наснимаш smile

колко е по-хубаво сега да не мислиш за подготовката нали? така ти олеква  yahoo
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: август 23, 2013, 20:51:37 »

М, не се самонавивай за фото сесията. Мисля, че изборът ви за фотограф е един от най-добрите варианти и силно се надявам да се оправдаят надеждите и вложените средства! Но мисля, че предложението на Мариола за компенсация е много хубаво - още една фото сесия, ако не сте доволни ще е супер  girl_wink

Я ни разкажи за моминско парти 1 и 2, за подаръка - обувки и за всички щури неща  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #356 -: август 23, 2013, 21:06:54 »

Снимките ще са супер!!! Поне от непрофесионалните във ФБ си личи, че ще е така. А тортата е уникалнаааааа и ти си много красива, наистина (аз не правя празни комплименти). Ама защо не каза пак за ергенското, или аз изпуснах? Къде водиха мъжа ти?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: август 23, 2013, 21:17:34 »

10 дни. Мисля, че е добре.

Моминските бяха много весели. Бяха са наистина различна атмосвера, но всяко си имаше своя неповторим чар.

Моминско №1 беше с българиските ми приятелки. Още от сутринта на 10ти получавах загадъчни смс-и за това какво ми предстои. Към 16ч получих един, който казваше да съм готова в 19:30. Точно в толкова ми звънна и кумата от долу. Качи се горе и беше нахилеа до уши и наконтена. Заведе ме в едно заведение, където бяха всички момичета - около 15 на брой. Всички бяха с едни сладки шапчици на главата. Сложиха ми една по-голяма и на мен. Тук беше единственото, което не ми допадна - не беше було, а черна шапчица в стил 30-те. Трябваше ми малко време да свикна с това, че е черна, но след няколко чаши бяло вино, вече не ми правеше впечатление. Бяха ми потготвили много въпроси и много подаръци - всичките закачливи и забавни. Да ви каза, брутално се провалих на повечето въпроси за младоженеца. Кумът ги бил измислил и аз протестирах, че са супер сложни smile. Имаше един: Пица с какво е ял Б на концерта на Металика в Пловдив през едикоя си година? Че аз откъде да знам.smilesmilesmile

Имаше и листчета, които трябваше да тегля, които трябваше да ме разколебаят от брака.

После отидохме на караоке. Беше супер весело.

Моминско №2 беше още по-готино. Поне на мен супер много ми хареса. То беше с момичетата ми от чужбина. Главната ми шаферка беше подготвила тематично Sex and the City парти с коктейли космополитън (беше водила младоженеца цял един ден по магазините да търсят сок от червена боровинка и какво ли още не за партито smile. Милият, беше толкова изтощен lol, с много блясък, супер музика, пак въпроси и уникални подаръци. Те знаят, че съм голям фен на Victoria's Secret и особено на аромата им Love Spell, за това много от подаръците - секси бельо, парфюм, кремове, бяха Victoria's Secret. Подариха ми и лилави обувки, много сладурчести. Балеринки, а не Маноло'с smile , но с идеята да ги сложа като се уморя от токчетата на сватбата. А също и една чанта. Всичко беше в пликчета за подаръци, на които имаше написано името на една от четирите героини: Кери, Саманта, Шарлот и Миранда. Трябваше да вадя и да познавам от кой е съответния подарък. При всеки грешен отговор трябваше да отпийвам глътка от Космополитъна. Беше много смешно, защото имаше едни килоти и аз след четвъртата глътка пак незнех от кой е докато не се оказа, че е от майка ми (тя не беше там, но за майтап:) ). Имахме и игра, където
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: август 23, 2013, 21:21:54 »

(Хелена,мерси мила smile. Ще каза за ергенското след малко)

та играта беше - разделиха се на три отбора и всеки трябваше да направи булчинска рокля от тоялетна хартия на една от участничките. Имахеме за малко двете хлапета, които гледах докато бях в САЩ и за това две от хартиените булки бяха те (тъй като не можеха да останат да участват в секс и т.н. темите после smileWink). Беше забавно.

Бяха ми взели и обувките за сватбата и имаше бележка всяка женена да ми напише съвет върху подметката.

Така ме напиха, ужас. Нямам спомен кога съм се прибрала, само си спомням, че брат ми ме сложи да си легна.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: август 23, 2013, 21:27:04 »

егренското - бяха го отвлекли, както вече писах. Никой не искаше да ми каже къде са. Първо ми казаха, че са в Ниш. Аз естествено казах, че не е възможно, защото той има само лична карта, а не паспорт. Тогава обаче много добре ме изиграха, че можело да се ходи и в Сърбия и в Македония и т.н. с лична карта. Аз, както може би можете да предположите, веднага се сресирах как ще се прибере, дали ще го пуснат обратно и т.н. хаха. После той се обади и се чуваха вълни. Предположих, че са в Гърция или на нашето черноморие. Така и не разбрах къде точно бяха...

Но се върна на следващия ден по обяд. Беше цял, невредим и, по негови думи, неопетнен smile
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines