Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:18:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenuity - 17.08.2013 г.  (Прочетена 130807 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: август 21, 2013, 10:58:01 »

мила, мисля че изглеждаш страхотно. много съжалявам за всички негативи, които е трябвало да изтърпиш. колкото до възвращаемостта на сватбата... при нас мога да кажа, че гостите бяха дали поне по 50лв., а тези които имат възможност и много повече и горе долу имаше възвращаемост.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #331 -: август 21, 2013, 11:24:50 »

Миленка, имаш най-прекрасния мъж до себе си и не смятам, че има нещо по-важно от това!  heart

Мъчно ми стана като прочетох постовете ти, но и аз като момичетата преди мен смятам, че ти е дошло в повече цялото напрежение и умора. Всички знаем, че всеки един детайл си направила от сърце, но хората, които не са били в твоите обувки не могат да го разберат. Преди да започнем да планираме сватбата нямахме представа през какво ще се минава, сега определено гледаме с други очи.

Погледни през розовите очила, получила си голям урок и сега като си направиш агенция, ще сбъдваш сватби-мечти  Girl_hide Сериозно можеш да се замислиш, с цялата отдаденост и внимание към детайла, ако бях младо булче бих се радвала да имам някой врял и кипял с усет като теб, който да помага smile
Прегръщам те и се надявам вече да си по-усмихната и така със всеки следващ ден като г-жа! smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: август 21, 2013, 12:56:55 »

М, сега видях албума ти със снимки във ФБ  Girl_hide
Всичко е било супер, не мисля, че трябва да съжаляваш за нещо или да се ядосваш  twohearts
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: август 21, 2013, 12:58:27 »

хаха, ама Миленка ние с тебе сме си квартални, бивши де lol) сега видях фейса smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #334 -: август 21, 2013, 13:34:32 »

Къде ги намирате тия фейсове, я издайте и аз да погледам снимки. Wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: август 21, 2013, 13:41:31 »

Мда и аз се чудя, дайте малко фейсове и насам girl_wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: август 21, 2013, 15:53:39 »

супер сте, момичета. За всичко сте прави. Аз бях много афектирана, когато си зилях душата снощи.
Машка, Слав иначе се опита да ме развесели, държа се мило. Т.е., не е бил гадняр или нещо, а напротив. Но аз вече се  бях филмирала заради закъснението и не можах да се отърся. Всички хора, чиито услуги позлвахме са си от най-добрите професионалисти. Просто мисля, че на нас не ни вървеше нещо. Мал шанс. Не мисля, че Слав е забравял къде трябва да отиде при друга булка, но е факт, че му се случи при мен...
За косата - мисля, че забрави да сложи достатъчно лак отзад и за това паднаха къдриците за нула време.
Влади Балевски - аз исках него, защото снимките (след стествено емоцията и всичко свързано с мъжа) са най-важни за мен, а с него се чувствам спокойна, поне така мислех, че ще се чувствам. За това, когато не го виждах никъде около мен се побърквах малко.smile  На фотосесията сами, предполагам, че просто не сме свикнали с позирането или по-скоро задържането на естествена физиономия, когато те гласят поне няколко минути...
Чакам с нетърпение и снимки и видео...

аз принципно много лесно се разочаровам, защото си слагам ного големи очаквания. С времето се уча, че това само изтощава мен, но пък някак си не помня за дълго лошите неща или тези които не са се получили, а съзнанието ми прецежда и задържа само хубавото и позитивното. Знам, че като си почина и като гледам снимките и споделям преживяното с моя съпруг ще се почувствам истински щастлива и ще почувствам онова чувство, което в момента е малко подтиснато от другото. Не трябва да подценявам факта и че съм неразположена, хаха, а тогава съм тотален сдух и ми се плаче за какво ли не. Споко, след няколко дни ще съм както трябва smilesmilesmile

на фейсбук съм Милена Гигова (вече), но можете да ме търсите и като Милена Тодорова (на латиница са написани), или във мрежата на ING или University of Michigan.

Шантал, къде сме били съкварталки? smilesmile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: август 21, 2013, 15:57:55 »

Фондови жилища Мим Wink моята кума е Цвети от Смолита
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #338 -: август 21, 2013, 16:05:51 »

Не искам да наливам масло в огъня, но Слав не изглежда като професионалист от това, което прочетох. Да кажем, че недоразумения се случват и се е объркал, не е разбрал къде да отиде, но това, че прическата ти се е развалила и е забравил да сложи лак хич не говори добре. Между другото той прави прическата на една приятелка преди време и тя също се разпадна до ресторанта.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #339 -: август 21, 2013, 16:08:03 »

М, супер е всичко! smile И още имам мерак да ви видя целия танц! smile В снимките има много щастие и любов, това е най-важното, другото няма значение! Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: август 21, 2013, 16:34:58 »

Вече започваш да се успокояваш  Bravo  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Винаги има неща, които се объркват или някой прави нещо, което не ни харесва. Няма как да изконтролираме всичко и всички. Важното е, че сте забавлявали  danceg

Наша сватба уж мина добре, по план. Само дето свеки ми настъпа роклята върху калната трева, два пъти, втория път с двата крака  girl_impossible И цяла вечер си ходих с кален шлейф /наистина кален, не просто мръсен!/ все още не разбирам защо, ама вече ми мина smile
« Последна редакция: август 21, 2013, 16:37:05 от ma6ka_ » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: август 21, 2013, 18:07:51 »

Фондови жилища Мим Wink моята кума е Цвети от Смолита

хаха, леле, колко е малък света. поздрави на Цвети smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: август 21, 2013, 18:08:21 »

Вече започваш да се успокояваш  Bravo  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Винаги има неща, които се объркват или някой прави нещо, което не ни харесва. Няма как да изконтролираме всичко и всички. Важното е, че сте забавлявали  danceg

Наша сватба уж мина добре, по план. Само дето свеки ми настъпа роклята върху калната трева, два пъти, втория път с двата крака  girl_impossible И цяла вечер си ходих с кален шлейф /наистина кален, не просто мръсен!/ все още не разбирам защо, ама вече ми мина smile
smile да
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #343 -: август 21, 2013, 20:42:02 »

Я да ти припомня, че май не ни разказа какво стана с партито на мъжът ти - къде го водиха? Върна ли се на време?
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: август 22, 2013, 09:20:58 »

Миленче мила, страхотни снимки, много сте красиви  give_rose всичко е прекрасно. След време ще се сещаш за гафовете със смях smile
Ние също теглихме заем, живеем на квартира и мечтаем за наш дом smile За сватбата не очаквам никаква възвращаемост дори 50% . Все пак не се женим за да изкараме парички, а да почерпим за здраве и късмет smile пък ако има нещо - добре дошло smile
Тези неща не бива да те афектират толкова, ти си вече г-жа Гигова и си имала една много романтична сватба, това е най-важното!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines