Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 01:02:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Време е за лятна почивка - 15 - 21.07.13  (Прочетена 31508 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: юли 18, 2013, 08:10:40 »

Пенсионерски привет! Добре дошли, нови попълнения good! Само да знаете, че която "пенсионерка" се отбие тук, след година - две отива в бебешките теми и 80% става бъдеща свекърва. Wink
helena31, остави ги тези младоликите Wink, нали знаеш: "Дребна кокошка за пиле минава, ама като почнеш да я вариш......" Аз съм в твоя отбор, още на 13 години ми се натискаха старчоци...Вярно, бях висока и в четвърти клас имах бюст /хехе, такъв си и остана, четвъртокласен/, ама акълът си ми беше детски и даже не разбирах какво искат. Тетка да те обиди е лошо, но мен синът ме убеждаваше, че съм майка на баща му sad. Той проговори сравнително късно, но за сметка на това, без бебешки думи и направо с цели изречения. Явно е чул от другите, че говорят за мен, като казват "майка ти", и беше решил, че съм "майка ти". Към баща си се обръщаше на малко име, пак както се говори вкъщи. Свекърва ми живееше много далече и рядко се виждахме, по неговата логика баща му си нямаше друга майка, освен мен. *db*Та водим го ние с баща му на едно склонче до нас през зимата и го пързаляме с шейна - аз го чакам в края на пързалката, баща му го пуска от високото. Бил е на 2 години и нещо, но понеже е висок, изглеждаше като 3-4 годишен. В един момент ме е загубил от поглед и се провикна с цяло гърло "Лазареее, майка ти къде е?" diablo Да хванеш и да го вържеш на фльонга....Пък мъжът ми си умря от кеф Yes, че другите родители почнаха да ме сочат. bad
scilla, през почивните дни ще погледна, в повечето случаи пазя разни неща. Ние отидохме на една от спирките и си купихме на място билета за буса. Май имаше и друг цвят автобуси, но и те бяха закрити. Говоря специално за Берлин, не сме ходили в други градове на Германия скоро. Бяхме в началото на април и беше хем студено, хем валежно и не сме имали проблеми.
« Последна редакция: юли 18, 2013, 08:27:48 от svekarva » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #46 -: юли 18, 2013, 09:14:26 »

Добро утро на всички!

ааа сакън за свекърви да ставаме не щем tease. аз си мечтая за две момиченца smile че мъжа ми е решил да кръщаваме на неговите родители и баща му има едно име дето само ще си накажа детето, много е готин свекъра ама името му  huhhuh.gif, той самия даже не иска на него да се кръщава. ама господ си знае работата smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #47 -: юли 18, 2013, 09:25:15 »

Хахаха, как ме разсмя, mariolka!!! Аз пък искам свекърва да ставам, дано даде Господ... иска ми се момченце и момиченце поне!

svekarva, ще съм ти изключително благодарна, ако успееш да намериш инфо за автобусчетата, ако ли пък не, аз ще питам - ние обикновено си поръчваме билетите предварително онлайн, но може би пък този път да си ги купим на място за да сме сигурни, че ще сме на закрито автобусче.

Тъй като никой не е черпил закуска и кафе/чай днес, заповядайте!

Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 18, 2013, 09:44:42 »

За свекърва и аз се нареждам  blum
Поръчано ми е първото да е момче, не че работим по въпроса, но по принцип  pardon

И едно кафенце от мен
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #49 -: юли 18, 2013, 10:23:29 »

Оооо.... клуб на пенсионираните булки, здравейте. И аз се нареждам в редиците с едногодишен младоженски стаж lol

Напоследък все не ми остава време за нищо, минавам да ви прочета, но до писане не стигам. Това лято никъде няма и да мърдам, форумската среща в Габрово ми беше официалният край на туристическият сезон за лято 2013, за сметка на това миналото "налетях" бая километраж. И все пак не твърдя, че споменът за миналото лято ми е истинска утеха и можете да пращате бутилирана морска вода и пясък, пък аз ще си ги закарам на терасата и ще си представям море lol

За бъдещите тъщи и свекърви не съм мислила, ама много съм млада за това още lol Иначе имам потенциал и зетьове и снахи да строявам  diablo и съм мноУ страшна.
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: юли 18, 2013, 10:34:37 »

О, Ягодка, тъкмо се питах къде си. Ще си правим компания, аз също няма да мърдам от Пловдив  sad по финансови причини, породени от втората ми невъзвръщаема инвестиция.
http://karlovopress.com/post-2218/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%B9-%D0%B2-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BB
Вижте какво ми показа колежката от Карлово
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #51 -: юли 18, 2013, 10:44:59 »

много е хубаво по такъв начин сватба да си направиш. И аз пак да кажа с моята македония че при нас се прави всяка година в едно село Галичник, "Галичка свадба" която е с всичките стари традиции.Винаги е на 12ти юли (Петровден), даже и президента присъства всяка година, излъчва се на живо по телевизията и само след дълги кастинги можеш да бъдеш двойката която ще е избрана за Галичка свадба.

Ето снимки от таз годишната smile

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153038403725173.1073741825.354288840172&type=3
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #52 -: юли 18, 2013, 11:12:55 »

Ооо, да smile Това го гледах и аз скоро и ми стана едно мило, нали и аз съм Карловска булка lol

Свекърва, чудя се твоите синове, не е ли редно вече да станат възвръщаеми инвестиции. На по колко години са?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #53 -: юли 18, 2013, 11:18:32 »

mariola85 , браво на македонците Bravo! Вероятно и тук се правят такива, но са инцидентни и не се разчува. Слика, снимка ли значи? Много хубава дума  heart
Kiwi, кога крава бозае от теле? Wink На 32 /почти/ и 25 /повече почти/ са.  Wink Wink За нас няма друга по- голяма радост от тази, да ни харчат парите /по думите на втората инвестиция/ smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #54 -: юли 18, 2013, 11:32:07 »

Абеее, не знам кога и дали крава бозае от теле, но аз удрям по едно рамо на нашите понякога, все пак без тяхната инвестиция, нямаше да съм това, което съм.  Друг е въпроса, че на тях им е криво и гледат да ме компенсират, когато могат.

Странна работа е това, но според мен трябва да си помагаме, когато можем.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #55 -: юли 18, 2013, 11:48:41 »

дам слика снимка означава smile

Kiwi подкрепям те и аз се опитвам да подпомагам нашите с каквото мога че и аз бях скъпо струваща инвестиция Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: юли 18, 2013, 12:23:13 »

Е, при мъжките майки не е така  Wink. Ние, като к.рвите, за едното добро име живеем girl_haha, ама и него не ни го искат снахите funnytooth За образование да ни отиват парите, не за болести! и вторият ще завърши магистратурата и тогава го удрям на живот.......с пенсията.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #57 -: юли 18, 2013, 12:40:33 »

такива сте мъжките майки, нали имам брат и на 30 стана и пак им иска пари назаем при положение че изкарва повече от тях, и тя ами дете ми е какво да го права. а и на майка ми каква снаха арменка я очаква ще скубе коси горката  girl_impossible...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 18, 2013, 12:53:20 »

Я и аз да се включа във вашия дебат. При един от последните спорове на мойто пате и майка му дядо му каза нещо много хубаво- "Една майка може да отгледа двама сина, но двама сина не могат да гледат една майка". Свекърва ми също е мъжка майка на двама близнаци и си представям какво й е на моменти, особено като вижда как дъщерите се държат с родителите си и знае, че такова отношение никога няма да получи от синовете си /да я прегръщат, целуват, да й се обадят просто да я чуят/.
Днес бях на маникюр и да ви покажа новите ми нокти с термо гел лак


* Photo0121.jpg (23.77 KB, 320x240 - видяно 2572 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 18, 2013, 12:55:06 »

свекърва, и мен ми се въртеше да те попитам за възвръщаемостта на прекрасните ти инвестиции smile. айде да свършват с това учене и да почват ако не да помагат, то поне сами да се самоинвестират и изплащат. Редно е и ти да видиш някакъв живот. У нас брат ми иска не иска ( по-скоро не иска ), помага с някакви пари за бюджета. Работи, живее с техните, значи няма как да не допринася минимално поне за сметките.
Пожелавам ти скоро да са на прекрасна работа и двамата, и ти да си харчиш парите по женски работи и по екскурзии. smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines