Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:28:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Време е за лятна почивка - 15 - 21.07.13  (Прочетена 30762 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #75 -: юли 19, 2013, 09:29:56 »

тук в мола ( на цариградско)  можеш да изкараш цял ден без да плащаш нищо smile старбъкс редовно раздават безплатно кафе, и като им остареат тортите пак ги раздават безплатно нарязани на малки парченца, неделя редовно раздават безплатни Цели парчета торта. има едни замързени югурти също раздават безплатни мостри постоянно Wink отделно на това постоянно има безплатни мини кенчета на кола и бирички. понеже сме много от нашата фирма веднага като се разбере че някъде има далавера се разпостранява за секунди и се изсипваме хахах
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 19, 2013, 09:31:28 »

ehaa никога не съм го знаела това. ми аз понеже ходя там само за срещите на форума. айде ела на следващата, тамън ще ни вкараш в далаверите blum, досега си мислех че си от друг град, затова не идваш.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #77 -: юли 19, 2013, 09:34:09 »

хехе ами не можех да се присъединя че и едно не пишех много а и бях заета покрай работа smile тъкмо като за среща има един ресторант в който коктейлите до 19:30 са безплатни blum

_Ezra_  поканите са уникални!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #78 -: юли 19, 2013, 10:37:17 »

Добро утро, момичета smile

ММ как обичам Старбъкс, ама тоя мол ми е много далече, като съм си в София и преди ходех в тоя в центъра, до стадиона.
Ох, изведнъж как ми приразходи из София heart, ама из центъра, както е останал в първите ми спомени smile

Езра, страхотни покани!

Да се похваля, днес официално съм в отпуска! Днес ще стягам багаж и ще докупувам подаръци, вчера в най-голямата жега (по някакво чудо беше 35 градуса) ходих до другия край да купувам на майка ми и свекърва ми подаръчета и като се прибрах бях тотално слънчасала huhhuh.gif и за капах взех, че прах завивки... Като остана сама вкъщи и ми идват някакви безумни вдъхновения crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 19, 2013, 12:18:00 »

ахахаха алекс, айде казвай кога си в сф за да се запретна за една софийска среща . good
ето и Мариола май ще дойде, няма измъкване blum
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #80 -: юли 19, 2013, 13:03:54 »

Ми, Еми, живи и здрави за няколко дни от от 4-5 до 9ти август.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #81 -: юли 19, 2013, 13:25:13 »

тук съм цяло лято без 10-11 август smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 19, 2013, 19:24:34 »

здравейте и от мен smile
аз съм малко на гости на новите роднини smile хихи

Езра, прекрасни са!

Ами айде де, и аз искам среща. Ама и аз съм от  тия дето не им е ясне графика за лятото smile

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 20, 2013, 08:22:36 »



http://www.mrwallpaper.com/wallpapers/Fruity-Cocktails.jpg

почерпете се -днес имам имен ден, казвам се Илиана  give_rose (който не знае)  give_rose нека ви е сладко  smile smile За вечерта съм поръчала торта и с милото и близките ще се събираме да празнуваме  smile тъкмо почивам и не съм на работа; но пък имам др. задачки за вършене и едно гости  good

хубав , слънчев ден  Good luck
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 20, 2013, 08:29:16 »

Честит имен ден! Да си жива и здрава, много щастие, късмет и любов! Весело прекарване на празника довечера!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #85 -: юли 20, 2013, 08:47:33 »

Честит имен ден и от мен! Пожелавам ти да си на първо място много здрава,щастлива,усмихната и обичана ,а всичко останало ще си дойде от само себе си  give_rose Весел празник и приятно изкарване  Torte
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #86 -: юли 20, 2013, 09:25:48 »

Честит имен ден, Илиана! Бъди успешна, обичана и щастлива, но не само заради името си  girl_wink



Аз днес също почивам и съм се отдала на грижа за дома и себе си, след час и половина съм на козметик+маникюр. Сега приготвих закуска на съпруга. А като се върна ще почвам с приготвяне на вечеря. След което ще се отдам на няколко часа почивка и организиране на отпуската  danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 20, 2013, 09:27:14 »

добър ден, честит имен ден на нашата именничка!
черпя ви и бягам да разтребвам, че после съм на обяд навън и на гости след това.

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 20, 2013, 09:40:49 »

Честит имен ден, Илианка!!! Със здраве да си носиш името. Пожелавам ти да си все така мил и позитивен човек give_rose
Аз тази седмица не съм особено активна, но съм на 2 къщи и не сварвам да готвя и чистя на 3-ма мъже... мъжа ми, свекър ми и баща ми. Сега се захващам с едни пълнени тиквички с лимонен сос по стара гръцка рецепта. Голяма играчка е, но резултата си заслужава.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 20, 2013, 13:27:03 »

благодаря ви, милички  heart
закуската ми бе при кака и бебка, ядохме палачинки
милото е на работа, но вечерта го чакам за празника
свърших малко от задачките  good поръчах си малко козметика с новата дебитна карта;
сега ще прибирам прането, ще гладя и после ще чета книгата  smile smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines