Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:47:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Време е за лятна почивка - 15 - 21.07.13  (Прочетена 30759 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #60 -: юли 18, 2013, 13:00:34 »

Сега като ви чета се чудя дали да продължавам да се надявам някой ден да съм свекърва или да се преориентирам навреме. Като гледам моята свекърва - на там ме дърпа. Ако пък ще да съм тъща (как звучи само blum ), ще съм по-досадна от бабата на Карлсон, който живее на покрива. Ако се сещате от детските книжки - Смени си чорапите, Карлсон, смени си чорапите... lol Ама ще видим в понеделник - каквото видеозона посочи (а дано след толкоз чакане посочи нещо).
За пътуване това лято дума при мен не става  cray Втора година море няма да видя! Ама както майка ми казва, после ще разнасям кошницата и ще ходим където ни скимне  Wink Та ако на Kiwi дойде в повече морският зарзават, може да пратите и насам малко буркани blum
ratatui, щях да забравя да те поздравя за успеха  Clover
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #61 -: юли 18, 2013, 15:01:53 »

Хехе, то ако е за морска вода, аз от Мъртво море имам една бутилка. Ще взема и аз да си плацикам краката на терасата. Че и тиня имам, направо съм на кални бани Wink
Е, децата са златни /снахата е платинена/ и на тях не им е лесно. Ето, големият работи, печели добре, ама събира за жилище. Още дете не могат да си позволят, какво остава на нас да пращат. Така ще е и с малкия, живот и здраве. Пък и аз не съм за оплакване, лани и до Божи Гроб ходих. Мъжът ми и той пътува по командировки по всичките земни кълбета. Да сме живи и здрави и да работим, ще се справим. Ако бяха тук, щеше да е по- лесно, но си мълча, защото даже ги подбутвах да излизат.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #62 -: юли 18, 2013, 15:50:07 »

Хи-хи, тази карловската сватба е организирана от нашата сватбена агентка. Първоначално и аз имах идея да имаме малко по-етно сватба, но нещо не се вписа много в развиващата се идея. НО ако някой има мерак за такава приказка, Невена от Черга е правилния човек на 100%. Дори и в нашата модерна сватба вплетохме етно елементи - и в украсата, и в ритуалите.

svekarva, като гледам големият ти син ми е набор (почти). Къде живее? Аз нямам много приятели българи тук във Филаделфия, макар че се опитвам да поддържам връзка с някаква общност но не ми се получава много. И ние много работим, печелим добре и събираме за дом smile. Но на мен поне ми се иска и бебе съвсем скоро, да видим - то си е Божа работа.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: юли 18, 2013, 19:05:25 »

helena31, от сърце ти желая да се случи това, което искате!
Големият син са във Вашингтон ДС, малкият е в Канзас. По ваше време много хора отидоха в Америка, от класа на големия само едно момиче остана в България, но после замина за Белгия. Той си запази българските приятелства от гимназията, през ваканциите прелиташе от колеж в колеж на срещи, а и на него му идваха гости. Само той се ожени за българка, но тя пък прие неговите приятели и приятелки /в повечето случаи е обратното - жената води приятелите/. Съответно и на другите половинки им хареса българското ядро и сега са невъобразима международна смесица. Хехе, даже на една наперена мома  бившето гадже  /американец/ остана свързан с компанията. Та и при тях не мога да кажа, че са тясно свързани с българската общност, държат връзка със съученици. Малкият, като спортист, направо беше само в американска среда като студент. Имахме си и американско гадже, ама нещо се размотаха работите. В Канзас бяха организирали български Великден с общността там, но той като ерген, нещо скучае, че били все женени. Ще видим как ще е сега в университета.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #64 -: юли 18, 2013, 20:11:20 »

Ооо, да колежанските приятелства и смесени бракове са ми много познати. Ние бяхме по едно време 17 българи в колежа и бяхме много близки повечето. 5-6 човека дойдоха на сватбата в България откъде ли не, с международни половинки, деца и т.н. Във Вашингтон познавам доста хора, може пък случайно да знам и сина ти smile. В кой щат е учил?
А малкия ти син сега докторат ли прави някъде щом казваш, че пак е в университет.

Извинявам се на другите за лекото отклонение ...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #65 -: юли 19, 2013, 08:35:49 »

Хайде на кафето, пенсионерки! И да помним - цветето е маргаритка, не лайкучка Wink Предполагам, знаете вица за свекървата, дето не се сещала как е името на снаха и.
Хихи, топло е, имам много работа, но е петък!!!! danceg
Като казах топло, как ли са издържали на фолклорната сватба с тези вълнени и бодящи дрехи да играят хора и ръченици?


* маргарити.jpg (42.07 KB, 640x400 - видяно 340 пъти.)
« Последна редакция: юли 19, 2013, 08:39:27 от svekarva » Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 19, 2013, 08:38:28 »

Едно кафенце от мен


* kafe710.jpg (62.04 KB, 500x333 - видяно 364 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #67 -: юли 19, 2013, 08:40:27 »

оо добро утро на всички smile верно е петък и на мен ми е много весело ще видим до кога smile

Вица да не е онзи за на коя страна ми е китката( на всекървата?)? че аз много се смея на този хихи.

Едно кафенце за Еми че знам че обича бухалчета smile

Отлитам аз към Starbucks да взема едно ОГРОМНО кафенце smile


* funny-coffee-owl-wallpaper-640x360.jpg (47.36 KB, 640x360 - видяно 369 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: юли 19, 2013, 09:07:23 »

А, не! Онзи за китката също е good
Една свекърва, ама мнооого по- стара и злобна от мен Wink, си говорела с приятелки пенсионерки за снахи. Попитали я как се казва нейната снаха. Пък тя рекла: " Ами, помня ли толкова? Име на цвете беше, ама как се казваше туй пусто цвете....Едно, дето му късаш листенцата и броиш "обича ме, не ме обича"....А, да бе, Лайкучка и беше май името. Пък и да не беше, много и прилича!" diablo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 19, 2013, 09:11:28 »

охо мерси. аз кафе не пия, ама като каза старбъкс и се сетих за морковената им торта мммммм...

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #70 -: юли 19, 2013, 09:17:57 »

А, да бе, Лайкучка и беше май името. Пък и да не беше, много и прилича!" diablo

хахаха много добър ще го кажа на майка ми!

Еми за тортички от старбъкс джоба ми е малък, но за кафенце поне мога да си позволя всеки ден smile знам им далаверите с цените и го докаравам до 2 лева за едно голямоооо кафе smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 19, 2013, 09:20:23 »

аз не съм ходила там от 2 години, ама още сънувам сладките им неща.
я кажи за тия далавери, аз не ги знам Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #72 -: юли 19, 2013, 09:21:58 »

хихии взимам малко американо в голяма чаша, млякото е безплатно, добавям му ванилия и шоколад пак безплатно и ползвам отсъпка като служител в офисите в мола и 2,50 Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 19, 2013, 09:23:38 »

ехаа, яко. аз там не съм пила нищо, та не знаех кое е безплатното и кое не е. blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 19, 2013, 09:27:48 »

Здравейте! Отдавна не съм писала  give_rose но все нямах време;
Чета си книжката, интересна ми е  yahoo иначе основно работа - ходя и на двете места, като се редуваме - някои дни съм там, др. дни на старото ми работно място и става лудница  blum Но пък намалява времето до почивката и още някоя седмица и ще мисля вече за багажа и списъка за него  smile smile Сдобих се с учебниците за следващата година и трябва да ида да ги преснема; доста има за четене ...

муунче, растете ли  smile радвам се че вече си почиваш и не си на работа
рататуи, честито ви завършване !
съжалявам че няма да мога да пиша на всеки поотделно, но след малко пак отивам на работа;

Да ви покажа поканите, които направих за родителите




Иначе видях сестричката с роклята и е супер  heart
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines