Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:49:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Време е за лятна почивка - 15 - 21.07.13  (Прочетена 30756 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 16, 2013, 14:36:08 »

Привет Wink
Днес си бях наумила да събирам багаж и да сортирам нещата за изхвърляне, обаче цял ден ми звъни телефона и нищичко не мога да свърша pardon Даже преди минути обядвах crazy Е, вярно, че хич не ми се почва, ама няма как, трябва да се свърши тая работа. Слава богу за сега къртенето на плочки в банята ни се размина, теча престана уж ... да видим. То всичко около тая баня се случва много, ама мнооого трудно и бавно, дори не смея да си помисля, че най-после след сума ти месеци е готова Yes Даже казвах на мъжа ми да я превърнем в музей и да сложим тарифа за вход, защото то няма такова чудо с такава история! Мислехме скоро да й празнуваме юбилей, откакто е започната Xixixi А за интернета направо не ми се говори! Именно на Виваком се надявахме, още повече, че сме им дългогодишни лоялни клиенти и сме си местили интернета на 100 места, включително и в друг град. Сега обаче въпреки, че сме съгласни даже и на разкриване на телефонен пост само и само да имаме интернет, сладурите казаха, че на нашето място нямало разкрит тел. пост и съответно искат няк'ви безумни суми да им плащаме, за да могат милите те да прекарат funnytooth най-интересното е, че вчера видяхме, че едни от комшиите ни имат тяхна сателитна чиния. Просто "обожавам" да се разправям с малоумници, които или не разбират какво работят, или ги мързи да си мръднат пръста. Такава тъпотия не знам дали съществува другаде по света?! Да имаш дългогодишни лоялни клиенти и да не желаеш да им предложиш пакетна услуга и още по-големия абсурд в 21-ви век да има непокрити зони в едно от най-големите населени места ... как беше "Е, няма такава държава!" ...
Добре, че е малкото сладурче да ме радва как ми мърда корема като се движи и ритка heart Миналата седмица пък попаднах в ситуация, в която не съм очаквала, че ще ми се случи biggrin Хванах тролея да си занеса болничния до офиса, но беше претъпкан и кондукторката така се изкряска: "Някой да стане да направи място на бременната жена!" Както беше претъпкано, половината седящи станаха и стана още по-претъпкано. Чак ми стана неудобно и никой не ме чу, а аз исках да кажа, че слизам след няколко спирки и няма нужда ... е, седнах, нямаше как blush
***
Рататуй, стискаме ви палчета за защитите Good luck Само знай, че е важно да си колкото се може по-спокойна, стреми се към това, защото притеснението е безсмислено. Ако си спокойна, ще можеш да се съсредоточиш и да говориш спокойно и уверено, а това е най-важното, нали? girl_wink И не забравяй усмивката smile
Свекърва, искрено стискам палци майка ти да се подобри, че напрежението и притеснението взе да ти идва в повече give_rose
scilla, тоя коктейл е невероятен! Не знам от какво е, но ми се допи такъв
Аличка, много сладък котьо и още по-сладичко спи yea А за ремонта - нашата баня нямаше нито стени, нито покрив, т.е. изградена е съвсем отначало и ми трябваха доста усилия и нерви да убедя всички, че там ще има баня /защото идеята беше моя/
Хайде, аз отивам да се ровя и да изпразвам шкафове - стискайте ми палци, че ме хваща нервата само като си помисля tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 16, 2013, 14:57:11 »

m0onlight, много ме зарадва с този пост. тези дни си мислех, че нещо не знам какво се случва с теб. даже четох някаква тема за бъдещи мами, дето си писала, та да се осведомя малко  funnytooth така, че съм много доволна от този ъпдейт smile вашата баня вярно юбилярка ще стане  lol

Иначе - аз ли съм единствената луда, която много обича да събира и подрежда багаж или да пренарежда шкафове (за последното не ѝ остава много време) ?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 16, 2013, 15:19:30 »

ехаа оп и аз тук.
обожавам да изхвърлям, сортирам или подреждам багаж. както и да редя шкафове. Муун, жалко че не си  ми наблизо.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #18 -: юли 16, 2013, 15:23:02 »

Хаха, пандиии, май ти си единствената луда. Аз поне досега за друга такава личност не съм чувала!!!  girl_impossible Oh my ...  Bravo Радвам ти се от все сърце, сега вече знам, че поне една жена на този свят с удоволствие събира и подрежда багаж! Flower

Муунче, това е лавандулова лимонада, много освежаваща лятна напитка... и на мен ми се пие, но наоколо не се намира, може би по-късно ще потърся някъде из центъра подобно питие  girl_wink

А за Виваком съм с такива смесени чувства... аз също съм им лоялен клиент от години, понякога ме изумяват с тъпотата си (както в твоя случай) и ме изнервят до краен предел, прекарвала съм часове на телефона да говоря с ред "консултанти" и да споря и да се опитвам да постигна това, което искам... друг път се случва и да съм доволна от обслужването като например като си закупих нов телефон преди месец два и си поднових договора - тогава бяха изключително любезни и ми препоръчаха най-подходящия и изгоден за мен план с много отстъпки и точно това, от което имам нужда... не знам, но наистина в България се натъкваме на все повече и повече ниско ниво на клиентско обслужване и не знам дали ще успея да дочакам деня, в който това нещо ще се промени...  girl_impossible

Радваме се поне, че бебчо те отдалечава от лошите мисли и винаги ти оправя настроението!  girl_wink

Аличка, аз също много се кефя да си размахвам всички документи с новата фамилия... в тази връзка преди няколко дни с мъжът ми ходихме в един рок клуб на участие на една приятелска група и на входа ми поискаха личната карта  girl_impossible danceg - мъжът ми буквално избухна в смях и същевременно явно беше доста доволен, че се подвизава с такава младолика жена, беше доста забавна ситуация, а аз разбира се благодарих за комплимента на въпросния охранител  girl_wink

Ех, още по-малко от два часа и ще дочакам края на този така дълъг и муден работен ден...  Girl_hide

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Я, вече се появи и втора жена, която да обича да подрежда багаж!!! Шапка ви свалям и на двечките! good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 16, 2013, 15:28:58 »

мен ми викат момиченце или девойче- по магазини, пазари и където се сетиш. докъм 25 годишна възраст се дразнех, са почвам да се кефя като наближавам остро 30те. blum
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #20 -: юли 16, 2013, 15:40:51 »

Хаха, и аз така бях, Еми... дори като ходих да пробвам булчински рокли - няколко консултантки ме питаха дали идваме за абитуриентска рокля... и тогава много се изнервях и на една дори леко и се изрепчих и казах: "не, за булчинска, аз съм на 27 за Бога!" и жената се стресна... но точно малко след това започнах да осъзнавам, че си е голям комплимент  danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 16, 2013, 15:42:46 »

хххахахах представих си веднага как си й се изрепчила и се изкефих. Ами така де, да си уважаваме годините хахахахахахах.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 16, 2013, 15:55:48 »

Еми *highfive*
направо съм в транс като подрежда или пренареждам  Girl_hide

scilla,emmmmmy и аз съм от вашата партия  girl_wink аз си избирах роклята на изложение за абитуриенти и даже като я поисках бяла не зацепиха за какво става дума  funnytooth а майка ми ми разправя онзи ден, че като показвала снимките на разни нейни колеги, които не ме познават и те се очудвали, защо толкова младо се е омъжило това момиче, докато на им каже, че съм на 27, а не на 19-20. макар, че аз на сватбата си мислех, че изглеждам голяма. виж, на еми е било тийнейджъркса сватба Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 16, 2013, 16:10:00 »

панда то бива с твоите комплименти, ама ти ме заля! чак тийнове ни изкара  good
ма знам че искаш да те черпя торта следващия път, хитруша такава  blum danceg
то и аз си мислех че изглеждам голяма, ама нейсе  Xixixi
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 16, 2013, 16:39:09 »

Ех, знаех си, че винаги трябва да казвам очевидната истина - ето изкарах си за торта  Torte
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #25 -: юли 16, 2013, 20:58:26 »

хахха и аз да се включа към абитурентските булки на 28 години smile една жена в сандански ми видя халката и вика момиче не ми казвай че си омъжена, и аз ами дааа щоо? и тя ами ти на колко години си, и аз ами на 28, да не би да съм малка за да съм омъжена, и тя ме гледа 5 минути и вика стига бе лъжеш  pardon.и аз като мерих обувки си ме питаха дали не съм абитурентка, редовно си ми искат лична карта за цигари ама аз си кефа  girl_wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 17, 2013, 08:34:15 »

Добро утро, мили ми сладурки Coffe
Днес съм станала в ранни зори (на обратно на всички, които ми разправят "спи сега, че после и да искаш няма" blum ама не ми пречи - аз винаги съм била на обратно на хората girl_haha) Минавам само да ви поздравя по случай малкия петък и чезвам да прибирам багаж. Панди, Еми, бързо идвайте да помагате - като благодарност ще ви нагостя с каквото се сетите Wink
А по повод "малките" булки и аз се присъединявам към клуба. А сега не стига, че имам халка на пръста, ми и корема ми е голям и ми е много забавно, когато повечето хора ме гледат втрещено и изумено хихи girl_wink
Аз вече взех своята сутрешна доза плодове, черпя и вас с обилна континентална закуска (любимата ми)
Целувки от нас и мноого салта и ритничета от малкия акробат (днес и той е ранобуден като майка си blum )

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 17, 2013, 15:14:58 »

Здравейте и от мен!
Идвам да се отчета и да благодаря на всички ви за подкрепата- както винаги имаше резултат.
Вече с мойто пате сме вишисти, той има 1 единица повече, но го заслужава напълно, защото много ми помагаше за моята тема. Аз така се бях притеснила, че само си повтарях "не припадай сега, чакай още малко!"
Е, вече мина! Доволна съм! И се връщам към подготовката на сватбата с пълна пара!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 17, 2013, 15:30:41 »

ratatui, честито мила! хайде сега с пълна пара се заемай със сватбени задачи, че само те мисля цяло лято как хем ще защитаваш, хем сватба стягаш smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #29 -: юли 17, 2013, 15:36:45 »

Муунче, благодаря за закуската, сутринта като я видях си хапнах - и аз я много обичам! Целувки и от нас на вас с малкото акробатче! LOVING

ratatui, честито и на двама ви! Това е хубав предсватбен подарък! Сега наистина вече може да се отдадеш на подготовка и наслада на лятото!  Bravo

Ние в момента с мъжът ми сме на етап "избор на дестинация за нова година" - знам, знам - ще кажете още лятото не е минало, а вие вече за НГ мислите... Обаче тъй като решихме лятото да не пътуваме извън БГ (най-много до Гърция, но аз там си го броя като БГ), решихме за нова година да отидем пак някъде из Европа. Днес прекарах известно време да разглеждам готини зимни дестинации. Засега сякаш сме се спрели на Берлин (там не съм била). Ако някой има добри новогодишни европейски предложения - моля да сподели. Миналата година бяхме в Барселона, но самата нова година не беше кой знае как отпразнувана - да не кажа много лаконично дори, та сега си търсим нещо малко по-вълнуващо smile

Поздрав с тази снимка - стори ми се много освежаваща и същевременно успокояваща  girl_wink

« Последна редакция: юли 17, 2013, 15:38:20 от scilla » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines