Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:38:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Време е за лятна почивка - 15 - 21.07.13  (Прочетена 30765 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: юли 15, 2013, 07:02:20 »

Хайде стига спинкахте


Добре дошли в новата лятна тема

Нека ни носи късмет  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: юли 15, 2013, 07:30:05 »

Дано ни донесе късмет, _Ezra_ ! Кучо като спи, късметът ни да е буден  Wink, пък и ние да го усетим и да го хванем!
Моята работна седмица започва с почерпка - поредната рачка има РД. Ей, толкова раци на едно място във формата на колежки не съм имала.....И все във финансовия отдел, че и шефката им и тя. Като ги стиснат тези пари, за нищо не ги дават Wink.
Снощи гледах по телевизията "Сексът и градът" и съм палаво настроена. Много, ама много ми хареса "романтичния" начин, по който подариха на Саманта пръстен. Чак пък толкова.....
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #2 -: юли 15, 2013, 10:21:35 »

добро утро на всички! блажено завиждам на тези дето ще видат моренце тази година, ние за първи път от 5 години пропускаме  cray, а най лошото е че не знаем и защо, нещо не успяхме да се организираме а и ни предстоят три сватби за ходене. Са убеждавам мъжо ми за една седмица в Охрид в септември smile та да видим Wink

Иначе да се похваля за моята задача " да се заобичаме със свекървата" все по-добре върви  отиваме им всяка седмица на гости и започна все повече да се отпуска  Bravo

айде лека и прохладна седмица на всички и виждам все се черпите с модерни закуски, та на ви от мен едни пържени филийки за закуска  blum


* breakfast.jpg (58.23 KB, 448x301 - видяно 311 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 15, 2013, 10:58:25 »

Хоп и аз в новата седмична тема Girl_hide
Приготвих моето момче за работа, прибрах прането, сготвих, а още няма обяд pardon Хм ... затова ли спрях да ходя на работа? scratch one-s head pardon Най-интересното е, че  по принцип в края на тази седмица трябва да се местим, а днес ще се къртят плочки в банята - все по-хубаво става insane А да - по темата с гледката на апартамента - добре, че я има, защото не се знае кога ще имаме телевизия, пък още по-малко интернет /явно всички доставчици си мислят, че живеем в гората или на край света и други хора там не живеят и се оказаха неспособни да ни доставят това велико чудо на природата, наречено И Н Т Е Р Н Е Т girl_wink
Свекърва, не ти завиждам сред толкова много жени раци на работа ... не ти е лесно ... angry
На всички работещи лека и успешна работна седмица, а на всички почиващи и плажуващи - приятна почивка и бронзов тен Wink
Аз ви черпя с едо ремонтче, че днес май се очертава да съм пазач на омразни майстори, пък и имам чувството, че след къртенето днес и нашия апартамент ще изглежда като на снимката kezz
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 15, 2013, 15:37:56 »

Здравейте и от мен!
Езра, благодаря за темата! Как върви подготовката за сватбата на сестра и?
Свекърва, какъв подарък избра на твоята колежка, за която се чудеше. Може и да си казала, ама аз съм много отнесена тези дни  tease
Муунче, успех с банята, телевизията и интернета!
Мариола, това че стопявате ледовете е страхотно! Браво на теб, продължавай в същия дух!
На нас с моето пате тази седмица ни е защитата на дипломните и работи и вече  crazy полудявам!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 15, 2013, 18:21:37 »

за мен раците са дар, независимо дали мъже или жени, много се разбирам с тях.
ние днес мързелувахме, даже не съм готвила.
муунче, все ще се намери някоя фирма за нет, какви са тия хора бре ...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 16, 2013, 08:43:38 »

Добро утро!
Гледам, че още нямаме закуска и реших аз да ви почерпя
Мен вече треска ме тресе, че утре ни е защитата, затова моля ви утре от 9и30 да стискате палци!
Лек ден!


* images.jpg (8.15 KB, 294x171 - видяно 2858 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юли 16, 2013, 09:09:41 »

Сигурно няма какво да кажем, затова си мълчим crazy.
ratatui , успех утре, ще стискаме палци! на колежката и подарих една ръчно тъкана вълнена черга, която пък купих много изгодно /само за 30лв./ от Мелник преди години. Смятах да режа чергата и да правя възглавници, пак за подаръци из Америка, но се отказах. Снахата не проявява интерес към българските неща, пък за другата няма да мисля предварително. Колежката, като типична рачка, много си пада по такива, даже си има специална стая със стари кантари, колела от каруци, софра от едно време и разни други антики, та беше много доволна и направо ми напълни сърцето как и се радва. На другите рачки подаряваме общи дребни подаръци, все нещо за домакинството. Аз бях украсила и стаята, пак като част от подаръка, та смятам, че съм се "отчела" подобаващо.
Моята майка продължава да не е добре и почти не се движи. Всеки обяд хвърча до къщи и съответно оставам до по- късно на работа. Вече почвам да се изнервям и да  ставам лоша, а не искам blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #8 -: юли 16, 2013, 09:24:48 »

ratatui стискам ти палци и на краката. аз мога да ти дам един съвет от моята защита. Упражнаявай се вкъщи какво ще говориш пред огледалото, засечи си времето колко ще говориш защото много се дразнат когато някой говори повече от позволеното време ( при нас беше 8 минути аз говорих 07:45 и бяха на ръба да ме прекъснат) подготви си предварително отговри на рецензията и всичко ще мине за 15 минути smile

svekarva дано майка ти се оправи  sad
« Последна редакция: юли 16, 2013, 09:49:22 от mariola85 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 16, 2013, 09:37:34 »

О, да ние тука засичаме и се упражняваме яко. Имаме и отговори направени също на слаидове. Дано да мине бързо и безболезнено   pleasantry
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #10 -: юли 16, 2013, 09:50:37 »

ratatui щом се подготвяте по този начин, значи ще минете безпроблемно! при нас само не подготвените получиха по ниски оценки, иначе тези дето се бяха подготвили бяха всички с 6  danceg
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #11 -: юли 16, 2013, 09:54:23 »

ratatui, ще мине и още как! После ще всичкото притеснение ще остане само в смътни спомени! Ще се справите чудесно, сигурна съм!  good

муунче, проверили ли сте абсолютно всички алтернативи, дори през Виваком (по телефонен кабел)? Аз не бих могла да живея без Интернет честно казано, признавам си съвсем откровено, че съм зависима и най-много няколко дни да изкарам... също друга алтернатива са флашките на мобилните оператори, пак е нещо поне докато се намери нормален доставчик

свекърва, надявам се майка ти да се оправи скоро и ти да се поуспокоиш и да си починеш!

Аз днес ходих до КАТ и си взех подновената книжка с новата фамилия и златния талон и съм щастлива, че свърших с почти всички места, където трябваше да обновявам фамилия, остана ми само онлайн банкирането, където разбирате ли трябвало да се иде в клона, в който ми е активирано, иначе ми смениха фамилията в данните ми на сметката, но за банкирането трябвало на място в клона  crazy В последно време имам чувство, че административния държавен сектор запова да функционира по-добре от частния... не вярвах, че можем да достигнем до такова равнище  girl_impossible

И тъй като някои щастливки са вече на почивка или в отпуска ги поздравявам с един разхлаждащ коктейл, разбира се и за тези от нас, които все още са си по работните места или нямат време за почивки:

« Последна редакция: юли 16, 2013, 10:01:21 от scilla » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 16, 2013, 10:00:13 »

Здравейте smile
Успех, ratatui
Щом си стигнала да тук, значи си си свършила работата. Моят съвет е да говориш отчетливо, нито много бързо, нито много бавно. Поне на мен, когато някой говори добре на защитата, винаги ми прави добро впечатление! Аз мисля да ида да защитите в  моята катедра, че да не ме забравят преподавателите smile

Аз днес съм го определила за учебен ден!  Нещо не ми спори работата тоя месец  nea

m0onlight, как така не могат да ви прекарат интернет? Ще се намери начин, предишната къща на шефката ми беше буквално в гората и им прекараха интеренет.

scilla, много се радвам, че си приключила със всичко smile аз все още си чакам свидетелството за брак  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #13 -: юли 16, 2013, 10:27:55 »

Здравейте!
Черпя ви с две снимки на нашия котьо, за да видите как се спи tease http://dox.bg/files/dw?a=6454232d03
Муун, не се притеснявай за банята. Тази даже има стени! Преди 2 години при нас банята беше като дантела надупчена. Имаше момент, в който моят свекър действаше с къртач, мъжът ми с чука, а баща ми режеше старата входна врата на тесни дъски - да влизали в огъня за казана за ракия! crazy Не знам комшиите колко търпение имаха, но никой нищо не ни каза!
ratatui, успех утре! стискаме палци с малкото същество!
scilla, за мен си беше такъв кеф да размахвам новата лична карта със семейната вече фамилия! Това май си беше продължение на сватбените емоции...
Усмихнат ден на всички Love
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 16, 2013, 10:49:33 »

Благодаря ви много момичета!
Действате ми толкова успокояващо. Утре за всеки случай ще си взема валидолче да си имам, на миналия държавен ми помогна, поне на писмения, на устния и 2 не ме успокоиха, ама пак е нещо  smile
Искам само да минава утре и да се приключва. Вече нямам търпение да се върна към сватбената подготовка LOVING
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 16, 2013, 14:36:08 »

Привет Wink
Днес си бях наумила да събирам багаж и да сортирам нещата за изхвърляне, обаче цял ден ми звъни телефона и нищичко не мога да свърша pardon Даже преди минути обядвах crazy Е, вярно, че хич не ми се почва, ама няма как, трябва да се свърши тая работа. Слава богу за сега къртенето на плочки в банята ни се размина, теча престана уж ... да видим. То всичко около тая баня се случва много, ама мнооого трудно и бавно, дори не смея да си помисля, че най-после след сума ти месеци е готова Yes Даже казвах на мъжа ми да я превърнем в музей и да сложим тарифа за вход, защото то няма такова чудо с такава история! Мислехме скоро да й празнуваме юбилей, откакто е започната Xixixi А за интернета направо не ми се говори! Именно на Виваком се надявахме, още повече, че сме им дългогодишни лоялни клиенти и сме си местили интернета на 100 места, включително и в друг град. Сега обаче въпреки, че сме съгласни даже и на разкриване на телефонен пост само и само да имаме интернет, сладурите казаха, че на нашето място нямало разкрит тел. пост и съответно искат няк'ви безумни суми да им плащаме, за да могат милите те да прекарат funnytooth най-интересното е, че вчера видяхме, че едни от комшиите ни имат тяхна сателитна чиния. Просто "обожавам" да се разправям с малоумници, които или не разбират какво работят, или ги мързи да си мръднат пръста. Такава тъпотия не знам дали съществува другаде по света?! Да имаш дългогодишни лоялни клиенти и да не желаеш да им предложиш пакетна услуга и още по-големия абсурд в 21-ви век да има непокрити зони в едно от най-големите населени места ... как беше "Е, няма такава държава!" ...
Добре, че е малкото сладурче да ме радва как ми мърда корема като се движи и ритка heart Миналата седмица пък попаднах в ситуация, в която не съм очаквала, че ще ми се случи biggrin Хванах тролея да си занеса болничния до офиса, но беше претъпкан и кондукторката така се изкряска: "Някой да стане да направи място на бременната жена!" Както беше претъпкано, половината седящи станаха и стана още по-претъпкано. Чак ми стана неудобно и никой не ме чу, а аз исках да кажа, че слизам след няколко спирки и няма нужда ... е, седнах, нямаше как blush
***
Рататуй, стискаме ви палчета за защитите Good luck Само знай, че е важно да си колкото се може по-спокойна, стреми се към това, защото притеснението е безсмислено. Ако си спокойна, ще можеш да се съсредоточиш и да говориш спокойно и уверено, а това е най-важното, нали? girl_wink И не забравяй усмивката smile
Свекърва, искрено стискам палци майка ти да се подобри, че напрежението и притеснението взе да ти идва в повече give_rose
scilla, тоя коктейл е невероятен! Не знам от какво е, но ми се допи такъв
Аличка, много сладък котьо и още по-сладичко спи yea А за ремонта - нашата баня нямаше нито стени, нито покрив, т.е. изградена е съвсем отначало и ми трябваха доста усилия и нерви да убедя всички, че там ще има баня /защото идеята беше моя/
Хайде, аз отивам да се ровя и да изпразвам шкафове - стискайте ми палци, че ме хваща нервата само като си помисля tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 16, 2013, 14:57:11 »

m0onlight, много ме зарадва с този пост. тези дни си мислех, че нещо не знам какво се случва с теб. даже четох някаква тема за бъдещи мами, дето си писала, та да се осведомя малко  funnytooth така, че съм много доволна от този ъпдейт smile вашата баня вярно юбилярка ще стане  lol

Иначе - аз ли съм единствената луда, която много обича да събира и подрежда багаж или да пренарежда шкафове (за последното не ѝ остава много време) ?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 16, 2013, 15:19:30 »

ехаа оп и аз тук.
обожавам да изхвърлям, сортирам или подреждам багаж. както и да редя шкафове. Муун, жалко че не си  ми наблизо.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #18 -: юли 16, 2013, 15:23:02 »

Хаха, пандиии, май ти си единствената луда. Аз поне досега за друга такава личност не съм чувала!!!  girl_impossible Oh my ...  Bravo Радвам ти се от все сърце, сега вече знам, че поне една жена на този свят с удоволствие събира и подрежда багаж! Flower

Муунче, това е лавандулова лимонада, много освежаваща лятна напитка... и на мен ми се пие, но наоколо не се намира, може би по-късно ще потърся някъде из центъра подобно питие  girl_wink

А за Виваком съм с такива смесени чувства... аз също съм им лоялен клиент от години, понякога ме изумяват с тъпотата си (както в твоя случай) и ме изнервят до краен предел, прекарвала съм часове на телефона да говоря с ред "консултанти" и да споря и да се опитвам да постигна това, което искам... друг път се случва и да съм доволна от обслужването като например като си закупих нов телефон преди месец два и си поднових договора - тогава бяха изключително любезни и ми препоръчаха най-подходящия и изгоден за мен план с много отстъпки и точно това, от което имам нужда... не знам, но наистина в България се натъкваме на все повече и повече ниско ниво на клиентско обслужване и не знам дали ще успея да дочакам деня, в който това нещо ще се промени...  girl_impossible

Радваме се поне, че бебчо те отдалечава от лошите мисли и винаги ти оправя настроението!  girl_wink

Аличка, аз също много се кефя да си размахвам всички документи с новата фамилия... в тази връзка преди няколко дни с мъжът ми ходихме в един рок клуб на участие на една приятелска група и на входа ми поискаха личната карта  girl_impossible danceg - мъжът ми буквално избухна в смях и същевременно явно беше доста доволен, че се подвизава с такава младолика жена, беше доста забавна ситуация, а аз разбира се благодарих за комплимента на въпросния охранител  girl_wink

Ех, още по-малко от два часа и ще дочакам края на този така дълъг и муден работен ден...  Girl_hide

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Я, вече се появи и втора жена, която да обича да подрежда багаж!!! Шапка ви свалям и на двечките! good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 16, 2013, 15:28:58 »

мен ми викат момиченце или девойче- по магазини, пазари и където се сетиш. докъм 25 годишна възраст се дразнех, са почвам да се кефя като наближавам остро 30те. blum
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #20 -: юли 16, 2013, 15:40:51 »

Хаха, и аз така бях, Еми... дори като ходих да пробвам булчински рокли - няколко консултантки ме питаха дали идваме за абитуриентска рокля... и тогава много се изнервях и на една дори леко и се изрепчих и казах: "не, за булчинска, аз съм на 27 за Бога!" и жената се стресна... но точно малко след това започнах да осъзнавам, че си е голям комплимент  danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 16, 2013, 15:42:46 »

хххахахах представих си веднага как си й се изрепчила и се изкефих. Ами така де, да си уважаваме годините хахахахахахах.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 16, 2013, 15:55:48 »

Еми *highfive*
направо съм в транс като подрежда или пренареждам  Girl_hide

scilla,emmmmmy и аз съм от вашата партия  girl_wink аз си избирах роклята на изложение за абитуриенти и даже като я поисках бяла не зацепиха за какво става дума  funnytooth а майка ми ми разправя онзи ден, че като показвала снимките на разни нейни колеги, които не ме познават и те се очудвали, защо толкова младо се е омъжило това момиче, докато на им каже, че съм на 27, а не на 19-20. макар, че аз на сватбата си мислех, че изглеждам голяма. виж, на еми е било тийнейджъркса сватба Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 16, 2013, 16:10:00 »

панда то бива с твоите комплименти, ама ти ме заля! чак тийнове ни изкара  good
ма знам че искаш да те черпя торта следващия път, хитруша такава  blum danceg
то и аз си мислех че изглеждам голяма, ама нейсе  Xixixi
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 16, 2013, 16:39:09 »

Ех, знаех си, че винаги трябва да казвам очевидната истина - ето изкарах си за торта  Torte
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #25 -: юли 16, 2013, 20:58:26 »

хахха и аз да се включа към абитурентските булки на 28 години smile една жена в сандански ми видя халката и вика момиче не ми казвай че си омъжена, и аз ами дааа щоо? и тя ами ти на колко години си, и аз ами на 28, да не би да съм малка за да съм омъжена, и тя ме гледа 5 минути и вика стига бе лъжеш  pardon.и аз като мерих обувки си ме питаха дали не съм абитурентка, редовно си ми искат лична карта за цигари ама аз си кефа  girl_wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 17, 2013, 08:34:15 »

Добро утро, мили ми сладурки Coffe
Днес съм станала в ранни зори (на обратно на всички, които ми разправят "спи сега, че после и да искаш няма" blum ама не ми пречи - аз винаги съм била на обратно на хората girl_haha) Минавам само да ви поздравя по случай малкия петък и чезвам да прибирам багаж. Панди, Еми, бързо идвайте да помагате - като благодарност ще ви нагостя с каквото се сетите Wink
А по повод "малките" булки и аз се присъединявам към клуба. А сега не стига, че имам халка на пръста, ми и корема ми е голям и ми е много забавно, когато повечето хора ме гледат втрещено и изумено хихи girl_wink
Аз вече взех своята сутрешна доза плодове, черпя и вас с обилна континентална закуска (любимата ми)
Целувки от нас и мноого салта и ритничета от малкия акробат (днес и той е ранобуден като майка си blum )

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 17, 2013, 15:14:58 »

Здравейте и от мен!
Идвам да се отчета и да благодаря на всички ви за подкрепата- както винаги имаше резултат.
Вече с мойто пате сме вишисти, той има 1 единица повече, но го заслужава напълно, защото много ми помагаше за моята тема. Аз така се бях притеснила, че само си повтарях "не припадай сега, чакай още малко!"
Е, вече мина! Доволна съм! И се връщам към подготовката на сватбата с пълна пара!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 17, 2013, 15:30:41 »

ratatui, честито мила! хайде сега с пълна пара се заемай със сватбени задачи, че само те мисля цяло лято как хем ще защитаваш, хем сватба стягаш smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #29 -: юли 17, 2013, 15:36:45 »

Муунче, благодаря за закуската, сутринта като я видях си хапнах - и аз я много обичам! Целувки и от нас на вас с малкото акробатче! LOVING

ratatui, честито и на двама ви! Това е хубав предсватбен подарък! Сега наистина вече може да се отдадеш на подготовка и наслада на лятото!  Bravo

Ние в момента с мъжът ми сме на етап "избор на дестинация за нова година" - знам, знам - ще кажете още лятото не е минало, а вие вече за НГ мислите... Обаче тъй като решихме лятото да не пътуваме извън БГ (най-много до Гърция, но аз там си го броя като БГ), решихме за нова година да отидем пак някъде из Европа. Днес прекарах известно време да разглеждам готини зимни дестинации. Засега сякаш сме се спрели на Берлин (там не съм била). Ако някой има добри новогодишни европейски предложения - моля да сподели. Миналата година бяхме в Барселона, но самата нова година не беше кой знае как отпразнувана - да не кажа много лаконично дори, та сега си търсим нещо малко по-вълнуващо smile

Поздрав с тази снимка - стори ми се много освежаваща и същевременно успокояваща  girl_wink

« Последна редакция: юли 17, 2013, 15:38:20 от scilla » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: юли 17, 2013, 15:41:05 »

ratatui честитоооо!  Bravo Bravo Bravo, много се радваме за теб!

scilla браво на вас че имате сили да обикаляте, ние сме си стегнали коланите и май вървим посока купуване на жилище че не се живее под наем цял живот/ даже гледахме миналия уикенд някъкви апартаменти, но имаме претенции към размерите на жилището, хем да е тристаен ама хем пак да е голем, гледката да е хубава от терасата и други подобни  shok

ние мислим да отскочим уикенда до комплекс варавара малко на минерални бани да отпуснем  Swiming
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #31 -: юли 17, 2013, 16:00:40 »

мариолка, добре сте решили за апартамента. Ние точно преди сватбата бяхме на тази чуденка дали да купуваме или да изчакаме малко и засега се спряхме на решението да изчакаме още малко и може би следващата година, та затова сега ще попътуваме докато все още има възможност, че после живот и здраве като се появят и дечица и апартамент и няма вече да може да се пътува така безгрижно из Европа да се обикаля. А, я сподели за този комплекс, че за първи път го чувам, за също така оглеждам местенца за летен отдих, освен а море, някъде на планина или с минерални извори...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: юли 17, 2013, 16:07:12 »

ratatui, честитоооо! Вярно да ти служи дипломата, да си работиш с удоволствие по специалността! Тъкмо като си мислех днес за теб, ама по повод какво да готвя, хихихи. И като чукнах на гугъл- излезе запечен Рататуй Wink та си викам дано не е било много напечено heart heart
scilla, Берлин е страхотна дестинация.  good Нашето първо съвместно пътуване /3 години след сватбата/ беше там, а миналата година през април отидохме за втори път. Има много за гледане, германците имат изключително добре организирани хоп - он рейсове със слушалки на 5 езика, храната е хубава и за месоядни и за обичащи картофи Wink. Много е чисто и подредено, пък ако отскочите и до Сан Суси, направо е повече от романтично. По Нова Година още ще се чувства Коледа, просто ще е приказка.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #33 -: юли 17, 2013, 16:07:35 »

ами той е до пазарджик, на 1 час от софия, има 7 минерални басейна на открито , ако отидем де ще пиша отзиви дали е хубаво, то много ми го хвалиха ама ще видим  girl_wink

за апартамента ние ще продължаваме да събираме парички че това което имаме не стига а и няма кой да ни помогне много sad но и защо да трябва ако нямат хората ние за какво сме млади и здрави да работим и печелим  Computer
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #34 -: юли 17, 2013, 16:13:39 »

svekarva, страхотна си! Благодаря ти от сърце за споделените отзиви! Мисля че много добре ще ни пасне Берлин в такъв случай! Аз обичам всичко да е подредено и добре организирано, току-виж много ми харесало и сме се върнали и повторно живот и здраве! А хоп-он/хоп-оф рейсовете също много си ги обичаме, имаме система изработена покрай тях, която работи безотказно и много оптимално се възползваме от всякакви предлагани отстъпки и намаления, които идват с въпросните карти от тези автобусчета. Единственото ми притеснение относно тях е, че тъй като е зима е възможно да е доста хладно и дали ги закриват отгоре или просто си мръзнеш от студ с няколко шапки и шала  Girl_hide

mariola, ще чакам отзиви в такъв случай, ако все пак отидете! А относно покупката на апартамента никак не е лесно да се реши човек на такава стъпка в наши дни, а и след това да го изплащап си е трудоемко. Ние затова решихме леко да изчакаме, да посъберем някой друг лев и тогава...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 17, 2013, 16:20:34 »

Благодаря ви!
Е свекърва, много се радвам че си се сетила за мен, много мило ми стана!
За напеченото, на мен ми беше много нервно- изпих 3-4 валидола, ама пак всичко вътре ми подскачаше. Важното е че мина и край за сега! А есента ако е писано ще си завършим и другото!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 17, 2013, 16:41:16 »

Здравейте, момичета и аз да се включа при вас  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
ratatui, честито за защитата  Bravo Сега подготовката за сватбата със сигурност ще ти е по-лека, като си отметнала тази грижа  pardon
scilla, браво на вас, много сте организирани щом планувате за Нова Година  smile И аз се опитвам да организирам едно пътуване през есента, че почивката това лято не ми стигна, но милото доста ме саботира  beating
mariola, много приятно място за почивка, не знаех до сега за него. Да споделиш впечатления  smile

И да ви почерпя с една лимонада с мента, че само за това си мисля от няколко часа  Girl_hide

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #37 -: юли 17, 2013, 16:55:01 »

ma6ka_  добре дошла, темата седмичната стана като за пенсионирани булки smile като мине сватбата всички се включваме тук за да не изгубим връзка с съфорумките lol
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 17, 2013, 17:00:01 »

темата седмичната стана като за пенсионирани булки smile като мине сватбата всички се включваме тук за да не изгубим връзка с съфорумките lol

 goodpost

ахахах, точно така се чувствам - като пенсионирана булка  Girl_hide
и продължавам да съпреживявам емоциите на момичетата във форума и си викам "еех, колко хубаво беше"
 Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: юли 17, 2013, 17:20:18 »

Хихи, добре звучи "пенсионирани булки" heart heart heart
scilla, аз също съм фенка на тези автобуси. В Америка /поне в Ню Йорк/ в тях говорят "на живо", но само на американски английски и малко трудно им се разбира. Автобусите са мръснички и старички и наистина може да те отвее вятъра или да замръзнеш. В Лондон и Барселона са много над тях, а немските - не искам и да ги сравнявам Wink. Толкова са чисти, приятно затоплени и водачите им спокойни и приветливи, че чак не ти се слиза. Даже си намерих снимка, специално показваща как изглеждат. Покрити са с прозрачен таван и имат действащи климатици Wink. Стъклата на прозорците са изрядно почистени, спокойно се правят снимки. Пакетът включва слушалки и кърпички за почистването им  smile. Немска работа smile. Аз бих ходила още много пъти, толкова неща не успяхме да видим...


* hop-on.JPG (55.17 KB, 664x498 - видяно 308 пъти.)
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #40 -: юли 17, 2013, 17:51:02 »

Май и аз ще се цопна в отбора на пенсионираните булки. Да не говорим, че не съм и от най-младоликите, за разлика от мъжът ми, който прилича на гимназист. Една тетка в София реши даже, че съм му майка - хаха, беше много смешно и доста странно! Все си мисля, че не съм чак толкова по-зряло изглеждаща от него, ама както и да е smile

Между другото, свекърва, смятах да ти пиша колко много им хареса на всички гости в Пловдив. Аз проспах разходката до античния театър и стадион, но пък ходихме на обяд в ресторант Филипополис - беше страхотно!! После малко се разходихме до Четвъртък Пазара за цветя и потеглихме към София. Не сме обаче хич доволни от отношението в х-л Алафрангите, даже да не казвам, че беше ужасно. Хотелът като такъв не е лош, но управитялят прояви отвратителен нрав.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 17, 2013, 18:42:49 »

тук отдавна си е за пенсионирани булки :p
добре дошли на новопенсионираните, не е зле и така да сме smile
Ох, вие пътуватеее, блазее ви на всичките. мен финансите ме спират яко тази година, но следващата съм замислила вече да излизаме извън  тия заемчета и глупости, ама да видим. blum
с тия лимонади ще ме накарате да си прибера блендера от брат ми и да почна да правя какво ли не.  pardon
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #42 -: юли 17, 2013, 19:18:12 »

Здравейте, дами smile
Аз пак по средата на седмицата.

Аз от немските хоп он/хоп офф съм виждала само открити пък, дори миналия ноември (който беше снежен) водих една приятелка в Триер и тя искаше да се качва, ама като видя, че са открити, се поотказа smile

На ментова лимонада бях миналото лято, това лято модата вкъщи е домашен студен чай с листенца мента и лимон и ментов сладолед.
Еми, след като миналата седмица говорихме за смуутита, в събота си купих списание Ел и вътре имаше супер рецепти за смуути, в които се слага и зеленчук, ама не е брутално. На френски е (струва ми се, че ти ползваше френски - ако не ще помагам), и мога да ти я снимам, имаше много интересни предложения, които ми се сториха вкусни.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #43 -: юли 17, 2013, 20:17:56 »

Еми, имам невероятни рецепти за блендър откакто подписахме на карибите. Чакай да ти споделя една за коктейл BBC - banana, baileys, coconut. Смесваш бананов ликьор (или есенция или пък направо пресен банан, също става хубаво), бейлис и кокосов ром. Може и обикновен ром и кокосови стърготини. Слагаш лед, блендираш и ... си на Карибите за нула време, въпреки ограниченията в бюджета.

И ние сме на това дередже за остатъка от годината, след като избамкахме 3-те си седмици отпуска за женене напред-назад по света.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #44 -: юли 17, 2013, 20:50:10 »

svekarva, все повече и повече съм сигурна в избора на дестинация, днес дори гледахме апартаменти под наем там - има много симпатични. А това автобусче помниш ли на коя компания, защото мисля, че компаниите са две - едната беше city sightseeing, a другата не помня...  crazy Най-вероятно, ако не се сетиш ще пиша и на двете компании и ще ги питам дали имат закрити автобуси за зимата, че след споделеното от Alleksia искам да съм сигурна, че ще попаднем на уютните!

Машка, Ели, добре дошли при пенсионираните булки!  girl_wink Ели, със сигурност не бих казала, че си толкова по-зряло изглеждаща от мъжа ти, той верно, че е младолик, ама и ти не му отстъпваш!  girl_wink

Еми, изобщо не му мисли - взимай блендера и почвай с лентите изкушения!  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: юли 18, 2013, 08:10:40 »

Пенсионерски привет! Добре дошли, нови попълнения good! Само да знаете, че която "пенсионерка" се отбие тук, след година - две отива в бебешките теми и 80% става бъдеща свекърва. Wink
helena31, остави ги тези младоликите Wink, нали знаеш: "Дребна кокошка за пиле минава, ама като почнеш да я вариш......" Аз съм в твоя отбор, още на 13 години ми се натискаха старчоци...Вярно, бях висока и в четвърти клас имах бюст /хехе, такъв си и остана, четвъртокласен/, ама акълът си ми беше детски и даже не разбирах какво искат. Тетка да те обиди е лошо, но мен синът ме убеждаваше, че съм майка на баща му sad. Той проговори сравнително късно, но за сметка на това, без бебешки думи и направо с цели изречения. Явно е чул от другите, че говорят за мен, като казват "майка ти", и беше решил, че съм "майка ти". Към баща си се обръщаше на малко име, пак както се говори вкъщи. Свекърва ми живееше много далече и рядко се виждахме, по неговата логика баща му си нямаше друга майка, освен мен. *db*Та водим го ние с баща му на едно склонче до нас през зимата и го пързаляме с шейна - аз го чакам в края на пързалката, баща му го пуска от високото. Бил е на 2 години и нещо, но понеже е висок, изглеждаше като 3-4 годишен. В един момент ме е загубил от поглед и се провикна с цяло гърло "Лазареее, майка ти къде е?" diablo Да хванеш и да го вържеш на фльонга....Пък мъжът ми си умря от кеф Yes, че другите родители почнаха да ме сочат. bad
scilla, през почивните дни ще погледна, в повечето случаи пазя разни неща. Ние отидохме на една от спирките и си купихме на място билета за буса. Май имаше и друг цвят автобуси, но и те бяха закрити. Говоря специално за Берлин, не сме ходили в други градове на Германия скоро. Бяхме в началото на април и беше хем студено, хем валежно и не сме имали проблеми.
« Последна редакция: юли 18, 2013, 08:27:48 от svekarva » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #46 -: юли 18, 2013, 09:14:26 »

Добро утро на всички!

ааа сакън за свекърви да ставаме не щем tease. аз си мечтая за две момиченца smile че мъжа ми е решил да кръщаваме на неговите родители и баща му има едно име дето само ще си накажа детето, много е готин свекъра ама името му  huhhuh.gif, той самия даже не иска на него да се кръщава. ама господ си знае работата smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #47 -: юли 18, 2013, 09:25:15 »

Хахаха, как ме разсмя, mariolka!!! Аз пък искам свекърва да ставам, дано даде Господ... иска ми се момченце и момиченце поне!

svekarva, ще съм ти изключително благодарна, ако успееш да намериш инфо за автобусчетата, ако ли пък не, аз ще питам - ние обикновено си поръчваме билетите предварително онлайн, но може би пък този път да си ги купим на място за да сме сигурни, че ще сме на закрито автобусче.

Тъй като никой не е черпил закуска и кафе/чай днес, заповядайте!

Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 18, 2013, 09:44:42 »

За свекърва и аз се нареждам  blum
Поръчано ми е първото да е момче, не че работим по въпроса, но по принцип  pardon

И едно кафенце от мен
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #49 -: юли 18, 2013, 10:23:29 »

Оооо.... клуб на пенсионираните булки, здравейте. И аз се нареждам в редиците с едногодишен младоженски стаж lol

Напоследък все не ми остава време за нищо, минавам да ви прочета, но до писане не стигам. Това лято никъде няма и да мърдам, форумската среща в Габрово ми беше официалният край на туристическият сезон за лято 2013, за сметка на това миналото "налетях" бая километраж. И все пак не твърдя, че споменът за миналото лято ми е истинска утеха и можете да пращате бутилирана морска вода и пясък, пък аз ще си ги закарам на терасата и ще си представям море lol

За бъдещите тъщи и свекърви не съм мислила, ама много съм млада за това още lol Иначе имам потенциал и зетьове и снахи да строявам  diablo и съм мноУ страшна.
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: юли 18, 2013, 10:34:37 »

О, Ягодка, тъкмо се питах къде си. Ще си правим компания, аз също няма да мърдам от Пловдив  sad по финансови причини, породени от втората ми невъзвръщаема инвестиция.
http://karlovopress.com/post-2218/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%B9-%D0%B2-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BB
Вижте какво ми показа колежката от Карлово
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #51 -: юли 18, 2013, 10:44:59 »

много е хубаво по такъв начин сватба да си направиш. И аз пак да кажа с моята македония че при нас се прави всяка година в едно село Галичник, "Галичка свадба" която е с всичките стари традиции.Винаги е на 12ти юли (Петровден), даже и президента присъства всяка година, излъчва се на живо по телевизията и само след дълги кастинги можеш да бъдеш двойката която ще е избрана за Галичка свадба.

Ето снимки от таз годишната smile

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153038403725173.1073741825.354288840172&type=3
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #52 -: юли 18, 2013, 11:12:55 »

Ооо, да smile Това го гледах и аз скоро и ми стана едно мило, нали и аз съм Карловска булка lol

Свекърва, чудя се твоите синове, не е ли редно вече да станат възвръщаеми инвестиции. На по колко години са?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #53 -: юли 18, 2013, 11:18:32 »

mariola85 , браво на македонците Bravo! Вероятно и тук се правят такива, но са инцидентни и не се разчува. Слика, снимка ли значи? Много хубава дума  heart
Kiwi, кога крава бозае от теле? Wink На 32 /почти/ и 25 /повече почти/ са.  Wink Wink За нас няма друга по- голяма радост от тази, да ни харчат парите /по думите на втората инвестиция/ smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #54 -: юли 18, 2013, 11:32:07 »

Абеее, не знам кога и дали крава бозае от теле, но аз удрям по едно рамо на нашите понякога, все пак без тяхната инвестиция, нямаше да съм това, което съм.  Друг е въпроса, че на тях им е криво и гледат да ме компенсират, когато могат.

Странна работа е това, но според мен трябва да си помагаме, когато можем.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #55 -: юли 18, 2013, 11:48:41 »

дам слика снимка означава smile

Kiwi подкрепям те и аз се опитвам да подпомагам нашите с каквото мога че и аз бях скъпо струваща инвестиция Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: юли 18, 2013, 12:23:13 »

Е, при мъжките майки не е така  Wink. Ние, като к.рвите, за едното добро име живеем girl_haha, ама и него не ни го искат снахите funnytooth За образование да ни отиват парите, не за болести! и вторият ще завърши магистратурата и тогава го удрям на живот.......с пенсията.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #57 -: юли 18, 2013, 12:40:33 »

такива сте мъжките майки, нали имам брат и на 30 стана и пак им иска пари назаем при положение че изкарва повече от тях, и тя ами дете ми е какво да го права. а и на майка ми каква снаха арменка я очаква ще скубе коси горката  girl_impossible...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 18, 2013, 12:53:20 »

Я и аз да се включа във вашия дебат. При един от последните спорове на мойто пате и майка му дядо му каза нещо много хубаво- "Една майка може да отгледа двама сина, но двама сина не могат да гледат една майка". Свекърва ми също е мъжка майка на двама близнаци и си представям какво й е на моменти, особено като вижда как дъщерите се държат с родителите си и знае, че такова отношение никога няма да получи от синовете си /да я прегръщат, целуват, да й се обадят просто да я чуят/.
Днес бях на маникюр и да ви покажа новите ми нокти с термо гел лак


* Photo0121.jpg (23.77 KB, 320x240 - видяно 2457 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 18, 2013, 12:55:06 »

свекърва, и мен ми се въртеше да те попитам за възвръщаемостта на прекрасните ти инвестиции smile. айде да свършват с това учене и да почват ако не да помагат, то поне сами да се самоинвестират и изплащат. Редно е и ти да видиш някакъв живот. У нас брат ми иска не иска ( по-скоро не иска ), помага с някакви пари за бюджета. Работи, живее с техните, значи няма как да не допринася минимално поне за сметките.
Пожелавам ти скоро да са на прекрасна работа и двамата, и ти да си харчиш парите по женски работи и по екскурзии. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #60 -: юли 18, 2013, 13:00:34 »

Сега като ви чета се чудя дали да продължавам да се надявам някой ден да съм свекърва или да се преориентирам навреме. Като гледам моята свекърва - на там ме дърпа. Ако пък ще да съм тъща (как звучи само blum ), ще съм по-досадна от бабата на Карлсон, който живее на покрива. Ако се сещате от детските книжки - Смени си чорапите, Карлсон, смени си чорапите... lol Ама ще видим в понеделник - каквото видеозона посочи (а дано след толкоз чакане посочи нещо).
За пътуване това лято дума при мен не става  cray Втора година море няма да видя! Ама както майка ми казва, после ще разнасям кошницата и ще ходим където ни скимне  Wink Та ако на Kiwi дойде в повече морският зарзават, може да пратите и насам малко буркани blum
ratatui, щях да забравя да те поздравя за успеха  Clover
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #61 -: юли 18, 2013, 15:01:53 »

Хехе, то ако е за морска вода, аз от Мъртво море имам една бутилка. Ще взема и аз да си плацикам краката на терасата. Че и тиня имам, направо съм на кални бани Wink
Е, децата са златни /снахата е платинена/ и на тях не им е лесно. Ето, големият работи, печели добре, ама събира за жилище. Още дете не могат да си позволят, какво остава на нас да пращат. Така ще е и с малкия, живот и здраве. Пък и аз не съм за оплакване, лани и до Божи Гроб ходих. Мъжът ми и той пътува по командировки по всичките земни кълбета. Да сме живи и здрави и да работим, ще се справим. Ако бяха тук, щеше да е по- лесно, но си мълча, защото даже ги подбутвах да излизат.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #62 -: юли 18, 2013, 15:50:07 »

Хи-хи, тази карловската сватба е организирана от нашата сватбена агентка. Първоначално и аз имах идея да имаме малко по-етно сватба, но нещо не се вписа много в развиващата се идея. НО ако някой има мерак за такава приказка, Невена от Черга е правилния човек на 100%. Дори и в нашата модерна сватба вплетохме етно елементи - и в украсата, и в ритуалите.

svekarva, като гледам големият ти син ми е набор (почти). Къде живее? Аз нямам много приятели българи тук във Филаделфия, макар че се опитвам да поддържам връзка с някаква общност но не ми се получава много. И ние много работим, печелим добре и събираме за дом smile. Но на мен поне ми се иска и бебе съвсем скоро, да видим - то си е Божа работа.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: юли 18, 2013, 19:05:25 »

helena31, от сърце ти желая да се случи това, което искате!
Големият син са във Вашингтон ДС, малкият е в Канзас. По ваше време много хора отидоха в Америка, от класа на големия само едно момиче остана в България, но после замина за Белгия. Той си запази българските приятелства от гимназията, през ваканциите прелиташе от колеж в колеж на срещи, а и на него му идваха гости. Само той се ожени за българка, но тя пък прие неговите приятели и приятелки /в повечето случаи е обратното - жената води приятелите/. Съответно и на другите половинки им хареса българското ядро и сега са невъобразима международна смесица. Хехе, даже на една наперена мома  бившето гадже  /американец/ остана свързан с компанията. Та и при тях не мога да кажа, че са тясно свързани с българската общност, държат връзка със съученици. Малкият, като спортист, направо беше само в американска среда като студент. Имахме си и американско гадже, ама нещо се размотаха работите. В Канзас бяха организирали български Великден с общността там, но той като ерген, нещо скучае, че били все женени. Ще видим как ще е сега в университета.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #64 -: юли 18, 2013, 20:11:20 »

Ооо, да колежанските приятелства и смесени бракове са ми много познати. Ние бяхме по едно време 17 българи в колежа и бяхме много близки повечето. 5-6 човека дойдоха на сватбата в България откъде ли не, с международни половинки, деца и т.н. Във Вашингтон познавам доста хора, може пък случайно да знам и сина ти smile. В кой щат е учил?
А малкия ти син сега докторат ли прави някъде щом казваш, че пак е в университет.

Извинявам се на другите за лекото отклонение ...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #65 -: юли 19, 2013, 08:35:49 »

Хайде на кафето, пенсионерки! И да помним - цветето е маргаритка, не лайкучка Wink Предполагам, знаете вица за свекървата, дето не се сещала как е името на снаха и.
Хихи, топло е, имам много работа, но е петък!!!! danceg
Като казах топло, как ли са издържали на фолклорната сватба с тези вълнени и бодящи дрехи да играят хора и ръченици?


* маргарити.jpg (42.07 KB, 640x400 - видяно 340 пъти.)
« Последна редакция: юли 19, 2013, 08:39:27 от svekarva » Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 19, 2013, 08:38:28 »

Едно кафенце от мен


* kafe710.jpg (62.04 KB, 500x333 - видяно 364 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #67 -: юли 19, 2013, 08:40:27 »

оо добро утро на всички smile верно е петък и на мен ми е много весело ще видим до кога smile

Вица да не е онзи за на коя страна ми е китката( на всекървата?)? че аз много се смея на този хихи.

Едно кафенце за Еми че знам че обича бухалчета smile

Отлитам аз към Starbucks да взема едно ОГРОМНО кафенце smile


* funny-coffee-owl-wallpaper-640x360.jpg (47.36 KB, 640x360 - видяно 369 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: юли 19, 2013, 09:07:23 »

А, не! Онзи за китката също е good
Една свекърва, ама мнооого по- стара и злобна от мен Wink, си говорела с приятелки пенсионерки за снахи. Попитали я как се казва нейната снаха. Пък тя рекла: " Ами, помня ли толкова? Име на цвете беше, ама как се казваше туй пусто цвете....Едно, дето му късаш листенцата и броиш "обича ме, не ме обича"....А, да бе, Лайкучка и беше май името. Пък и да не беше, много и прилича!" diablo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 19, 2013, 09:11:28 »

охо мерси. аз кафе не пия, ама като каза старбъкс и се сетих за морковената им торта мммммм...

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #70 -: юли 19, 2013, 09:17:57 »

А, да бе, Лайкучка и беше май името. Пък и да не беше, много и прилича!" diablo

хахаха много добър ще го кажа на майка ми!

Еми за тортички от старбъкс джоба ми е малък, но за кафенце поне мога да си позволя всеки ден smile знам им далаверите с цените и го докаравам до 2 лева за едно голямоооо кафе smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 19, 2013, 09:20:23 »

аз не съм ходила там от 2 години, ама още сънувам сладките им неща.
я кажи за тия далавери, аз не ги знам Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #72 -: юли 19, 2013, 09:21:58 »

хихии взимам малко американо в голяма чаша, млякото е безплатно, добавям му ванилия и шоколад пак безплатно и ползвам отсъпка като служител в офисите в мола и 2,50 Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 19, 2013, 09:23:38 »

ехаа, яко. аз там не съм пила нищо, та не знаех кое е безплатното и кое не е. blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 19, 2013, 09:27:48 »

Здравейте! Отдавна не съм писала  give_rose но все нямах време;
Чета си книжката, интересна ми е  yahoo иначе основно работа - ходя и на двете места, като се редуваме - някои дни съм там, др. дни на старото ми работно място и става лудница  blum Но пък намалява времето до почивката и още някоя седмица и ще мисля вече за багажа и списъка за него  smile smile Сдобих се с учебниците за следващата година и трябва да ида да ги преснема; доста има за четене ...

муунче, растете ли  smile радвам се че вече си почиваш и не си на работа
рататуи, честито ви завършване !
съжалявам че няма да мога да пиша на всеки поотделно, но след малко пак отивам на работа;

Да ви покажа поканите, които направих за родителите




Иначе видях сестричката с роклята и е супер  heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #75 -: юли 19, 2013, 09:29:56 »

тук в мола ( на цариградско)  можеш да изкараш цял ден без да плащаш нищо smile старбъкс редовно раздават безплатно кафе, и като им остареат тортите пак ги раздават безплатно нарязани на малки парченца, неделя редовно раздават безплатни Цели парчета торта. има едни замързени югурти също раздават безплатни мостри постоянно Wink отделно на това постоянно има безплатни мини кенчета на кола и бирички. понеже сме много от нашата фирма веднага като се разбере че някъде има далавера се разпостранява за секунди и се изсипваме хахах
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 19, 2013, 09:31:28 »

ehaa никога не съм го знаела това. ми аз понеже ходя там само за срещите на форума. айде ела на следващата, тамън ще ни вкараш в далаверите blum, досега си мислех че си от друг град, затова не идваш.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #77 -: юли 19, 2013, 09:34:09 »

хехе ами не можех да се присъединя че и едно не пишех много а и бях заета покрай работа smile тъкмо като за среща има един ресторант в който коктейлите до 19:30 са безплатни blum

_Ezra_  поканите са уникални!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #78 -: юли 19, 2013, 10:37:17 »

Добро утро, момичета smile

ММ как обичам Старбъкс, ама тоя мол ми е много далече, като съм си в София и преди ходех в тоя в центъра, до стадиона.
Ох, изведнъж как ми приразходи из София heart, ама из центъра, както е останал в първите ми спомени smile

Езра, страхотни покани!

Да се похваля, днес официално съм в отпуска! Днес ще стягам багаж и ще докупувам подаръци, вчера в най-голямата жега (по някакво чудо беше 35 градуса) ходих до другия край да купувам на майка ми и свекърва ми подаръчета и като се прибрах бях тотално слънчасала huhhuh.gif и за капах взех, че прах завивки... Като остана сама вкъщи и ми идват някакви безумни вдъхновения crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 19, 2013, 12:18:00 »

ахахаха алекс, айде казвай кога си в сф за да се запретна за една софийска среща . good
ето и Мариола май ще дойде, няма измъкване blum
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #80 -: юли 19, 2013, 13:03:54 »

Ми, Еми, живи и здрави за няколко дни от от 4-5 до 9ти август.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #81 -: юли 19, 2013, 13:25:13 »

тук съм цяло лято без 10-11 август smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 19, 2013, 19:24:34 »

здравейте и от мен smile
аз съм малко на гости на новите роднини smile хихи

Езра, прекрасни са!

Ами айде де, и аз искам среща. Ама и аз съм от  тия дето не им е ясне графика за лятото smile

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 20, 2013, 08:22:36 »



http://www.mrwallpaper.com/wallpapers/Fruity-Cocktails.jpg

почерпете се -днес имам имен ден, казвам се Илиана  give_rose (който не знае)  give_rose нека ви е сладко  smile smile За вечерта съм поръчала торта и с милото и близките ще се събираме да празнуваме  smile тъкмо почивам и не съм на работа; но пък имам др. задачки за вършене и едно гости  good

хубав , слънчев ден  Good luck
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 20, 2013, 08:29:16 »

Честит имен ден! Да си жива и здрава, много щастие, късмет и любов! Весело прекарване на празника довечера!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #85 -: юли 20, 2013, 08:47:33 »

Честит имен ден и от мен! Пожелавам ти да си на първо място много здрава,щастлива,усмихната и обичана ,а всичко останало ще си дойде от само себе си  give_rose Весел празник и приятно изкарване  Torte
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #86 -: юли 20, 2013, 09:25:48 »

Честит имен ден, Илиана! Бъди успешна, обичана и щастлива, но не само заради името си  girl_wink



Аз днес също почивам и съм се отдала на грижа за дома и себе си, след час и половина съм на козметик+маникюр. Сега приготвих закуска на съпруга. А като се върна ще почвам с приготвяне на вечеря. След което ще се отдам на няколко часа почивка и организиране на отпуската  danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 20, 2013, 09:27:14 »

добър ден, честит имен ден на нашата именничка!
черпя ви и бягам да разтребвам, че после съм на обяд навън и на гости след това.

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 20, 2013, 09:40:49 »

Честит имен ден, Илианка!!! Със здраве да си носиш името. Пожелавам ти да си все така мил и позитивен човек give_rose
Аз тази седмица не съм особено активна, но съм на 2 къщи и не сварвам да готвя и чистя на 3-ма мъже... мъжа ми, свекър ми и баща ми. Сега се захващам с едни пълнени тиквички с лимонен сос по стара гръцка рецепта. Голяма играчка е, но резултата си заслужава.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 20, 2013, 13:27:03 »

благодаря ви, милички  heart
закуската ми бе при кака и бебка, ядохме палачинки
милото е на работа, но вечерта го чакам за празника
свърших малко от задачките  good поръчах си малко козметика с новата дебитна карта;
сега ще прибирам прането, ще гладя и после ще чета книгата  smile smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines