Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:42:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Време е за лятна почивка - 15 - 21.07.13  (Прочетена 30761 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: юли 15, 2013, 07:02:20 »

Хайде стига спинкахте


Добре дошли в новата лятна тема

Нека ни носи късмет  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: юли 15, 2013, 07:30:05 »

Дано ни донесе късмет, _Ezra_ ! Кучо като спи, късметът ни да е буден  Wink, пък и ние да го усетим и да го хванем!
Моята работна седмица започва с почерпка - поредната рачка има РД. Ей, толкова раци на едно място във формата на колежки не съм имала.....И все във финансовия отдел, че и шефката им и тя. Като ги стиснат тези пари, за нищо не ги дават Wink.
Снощи гледах по телевизията "Сексът и градът" и съм палаво настроена. Много, ама много ми хареса "романтичния" начин, по който подариха на Саманта пръстен. Чак пък толкова.....
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #2 -: юли 15, 2013, 10:21:35 »

добро утро на всички! блажено завиждам на тези дето ще видат моренце тази година, ние за първи път от 5 години пропускаме  cray, а най лошото е че не знаем и защо, нещо не успяхме да се организираме а и ни предстоят три сватби за ходене. Са убеждавам мъжо ми за една седмица в Охрид в септември smile та да видим Wink

Иначе да се похваля за моята задача " да се заобичаме със свекървата" все по-добре върви  отиваме им всяка седмица на гости и започна все повече да се отпуска  Bravo

айде лека и прохладна седмица на всички и виждам все се черпите с модерни закуски, та на ви от мен едни пържени филийки за закуска  blum


* breakfast.jpg (58.23 KB, 448x301 - видяно 311 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 15, 2013, 10:58:25 »

Хоп и аз в новата седмична тема Girl_hide
Приготвих моето момче за работа, прибрах прането, сготвих, а още няма обяд pardon Хм ... затова ли спрях да ходя на работа? scratch one-s head pardon Най-интересното е, че  по принцип в края на тази седмица трябва да се местим, а днес ще се къртят плочки в банята - все по-хубаво става insane А да - по темата с гледката на апартамента - добре, че я има, защото не се знае кога ще имаме телевизия, пък още по-малко интернет /явно всички доставчици си мислят, че живеем в гората или на край света и други хора там не живеят и се оказаха неспособни да ни доставят това велико чудо на природата, наречено И Н Т Е Р Н Е Т girl_wink
Свекърва, не ти завиждам сред толкова много жени раци на работа ... не ти е лесно ... angry
На всички работещи лека и успешна работна седмица, а на всички почиващи и плажуващи - приятна почивка и бронзов тен Wink
Аз ви черпя с едо ремонтче, че днес май се очертава да съм пазач на омразни майстори, пък и имам чувството, че след къртенето днес и нашия апартамент ще изглежда като на снимката kezz
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 15, 2013, 15:37:56 »

Здравейте и от мен!
Езра, благодаря за темата! Как върви подготовката за сватбата на сестра и?
Свекърва, какъв подарък избра на твоята колежка, за която се чудеше. Може и да си казала, ама аз съм много отнесена тези дни  tease
Муунче, успех с банята, телевизията и интернета!
Мариола, това че стопявате ледовете е страхотно! Браво на теб, продължавай в същия дух!
На нас с моето пате тази седмица ни е защитата на дипломните и работи и вече  crazy полудявам!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 15, 2013, 18:21:37 »

за мен раците са дар, независимо дали мъже или жени, много се разбирам с тях.
ние днес мързелувахме, даже не съм готвила.
муунче, все ще се намери някоя фирма за нет, какви са тия хора бре ...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 16, 2013, 08:43:38 »

Добро утро!
Гледам, че още нямаме закуска и реших аз да ви почерпя
Мен вече треска ме тресе, че утре ни е защитата, затова моля ви утре от 9и30 да стискате палци!
Лек ден!


* images.jpg (8.15 KB, 294x171 - видяно 2857 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юли 16, 2013, 09:09:41 »

Сигурно няма какво да кажем, затова си мълчим crazy.
ratatui , успех утре, ще стискаме палци! на колежката и подарих една ръчно тъкана вълнена черга, която пък купих много изгодно /само за 30лв./ от Мелник преди години. Смятах да режа чергата и да правя възглавници, пак за подаръци из Америка, но се отказах. Снахата не проявява интерес към българските неща, пък за другата няма да мисля предварително. Колежката, като типична рачка, много си пада по такива, даже си има специална стая със стари кантари, колела от каруци, софра от едно време и разни други антики, та беше много доволна и направо ми напълни сърцето как и се радва. На другите рачки подаряваме общи дребни подаръци, все нещо за домакинството. Аз бях украсила и стаята, пак като част от подаръка, та смятам, че съм се "отчела" подобаващо.
Моята майка продължава да не е добре и почти не се движи. Всеки обяд хвърча до къщи и съответно оставам до по- късно на работа. Вече почвам да се изнервям и да  ставам лоша, а не искам blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #8 -: юли 16, 2013, 09:24:48 »

ratatui стискам ти палци и на краката. аз мога да ти дам един съвет от моята защита. Упражнаявай се вкъщи какво ще говориш пред огледалото, засечи си времето колко ще говориш защото много се дразнат когато някой говори повече от позволеното време ( при нас беше 8 минути аз говорих 07:45 и бяха на ръба да ме прекъснат) подготви си предварително отговри на рецензията и всичко ще мине за 15 минути smile

svekarva дано майка ти се оправи  sad
« Последна редакция: юли 16, 2013, 09:49:22 от mariola85 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 16, 2013, 09:37:34 »

О, да ние тука засичаме и се упражняваме яко. Имаме и отговори направени също на слаидове. Дано да мине бързо и безболезнено   pleasantry
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #10 -: юли 16, 2013, 09:50:37 »

ratatui щом се подготвяте по този начин, значи ще минете безпроблемно! при нас само не подготвените получиха по ниски оценки, иначе тези дето се бяха подготвили бяха всички с 6  danceg
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #11 -: юли 16, 2013, 09:54:23 »

ratatui, ще мине и още как! После ще всичкото притеснение ще остане само в смътни спомени! Ще се справите чудесно, сигурна съм!  good

муунче, проверили ли сте абсолютно всички алтернативи, дори през Виваком (по телефонен кабел)? Аз не бих могла да живея без Интернет честно казано, признавам си съвсем откровено, че съм зависима и най-много няколко дни да изкарам... също друга алтернатива са флашките на мобилните оператори, пак е нещо поне докато се намери нормален доставчик

свекърва, надявам се майка ти да се оправи скоро и ти да се поуспокоиш и да си починеш!

Аз днес ходих до КАТ и си взех подновената книжка с новата фамилия и златния талон и съм щастлива, че свърших с почти всички места, където трябваше да обновявам фамилия, остана ми само онлайн банкирането, където разбирате ли трябвало да се иде в клона, в който ми е активирано, иначе ми смениха фамилията в данните ми на сметката, но за банкирането трябвало на място в клона  crazy В последно време имам чувство, че административния държавен сектор запова да функционира по-добре от частния... не вярвах, че можем да достигнем до такова равнище  girl_impossible

И тъй като някои щастливки са вече на почивка или в отпуска ги поздравявам с един разхлаждащ коктейл, разбира се и за тези от нас, които все още са си по работните места или нямат време за почивки:

« Последна редакция: юли 16, 2013, 10:01:21 от scilla » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 16, 2013, 10:00:13 »

Здравейте smile
Успех, ratatui
Щом си стигнала да тук, значи си си свършила работата. Моят съвет е да говориш отчетливо, нито много бързо, нито много бавно. Поне на мен, когато някой говори добре на защитата, винаги ми прави добро впечатление! Аз мисля да ида да защитите в  моята катедра, че да не ме забравят преподавателите smile

Аз днес съм го определила за учебен ден!  Нещо не ми спори работата тоя месец  nea

m0onlight, как така не могат да ви прекарат интернет? Ще се намери начин, предишната къща на шефката ми беше буквално в гората и им прекараха интеренет.

scilla, много се радвам, че си приключила със всичко smile аз все още си чакам свидетелството за брак  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #13 -: юли 16, 2013, 10:27:55 »

Здравейте!
Черпя ви с две снимки на нашия котьо, за да видите как се спи tease http://dox.bg/files/dw?a=6454232d03
Муун, не се притеснявай за банята. Тази даже има стени! Преди 2 години при нас банята беше като дантела надупчена. Имаше момент, в който моят свекър действаше с къртач, мъжът ми с чука, а баща ми режеше старата входна врата на тесни дъски - да влизали в огъня за казана за ракия! crazy Не знам комшиите колко търпение имаха, но никой нищо не ни каза!
ratatui, успех утре! стискаме палци с малкото същество!
scilla, за мен си беше такъв кеф да размахвам новата лична карта със семейната вече фамилия! Това май си беше продължение на сватбените емоции...
Усмихнат ден на всички Love
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 16, 2013, 10:49:33 »

Благодаря ви много момичета!
Действате ми толкова успокояващо. Утре за всеки случай ще си взема валидолче да си имам, на миналия държавен ми помогна, поне на писмения, на устния и 2 не ме успокоиха, ама пак е нещо  smile
Искам само да минава утре и да се приключва. Вече нямам търпение да се върна към сватбената подготовка LOVING
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines