Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:21:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на baba_tina- 30 юни 2013г.  (Прочетена 11494 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #15 -: юли 13, 2013, 10:38:16 »

супер расказче! като четох за рева ти за дъжда направо си припомних че аз бях същата 3 дни рев за един ми ти дъжд  girl_impossible. ние изкарахме късмет и заваля само за минутка по време на фотосесията но при вас беше по гадничко, аз си спомням на 30ти какъв дъжд валя точно със свекъра си говорехме че ако има сватба днес как ли им е на младоженците, то как им било весело и забавно! за снимките ще чакаме професионалните ти lol) сигурна съм че си била прекрасна на всичките! то и вътре стават много хубави! ако пък решите че искате и на вън вингаги можете да си направите след сватбена фотосесия с булчинската рокля  girl_wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 13, 2013, 12:50:21 »

Ехаааа, много много хубаво!!! Да знаеш, че целият този дъжд означава, че ще ви върви като по вода и няма да имате никакви пречки и спънки от тук нататък blum

А имаше ли подаръчета за гостите? Съжалявам, че питам ,ама най-вероятно съм изпуснала писанията ти в съответната тема smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #17 -: юли 13, 2013, 13:48:35 »

Даа, имахме подаръчета, Ани - не съм писала за тях наистина. Бяха едни малки бели гърненца глинени (май)  вътре с оранжеви цветенца и самото гърненце вързано с оранжева панделка:) ще покажа снимки като измисля как да ги качвам smile като цяло оранжевото си беше нещо като цвят на сватбата, така се получи, въпреки че не го планирахме предварително smile Цветята в букета ми бяха в такъв нюанс, вратовръзката, самият ресторант, балоните от украсата ... добре се съчетаха нещата smile

Трябва да похваля тук булчинската рокля (ще се мушна и в темата за Асеновград също да дам препоръки за 'Соня Стил'). Роклята я пазихме няколко месеца като писано яйце (нали си я купих още април месец) да не се изцапа или скъса.

На сватбата беше настъпена хиляди пъти сигурно, намокри се на дъжда, детето ме заля с водя и изпусна няколко мазни картофа върху нея, ноооо абсолютно нищо й нямаше! Аз я дърпах като невидяла, даже накрая спретнахме едно пого на дансинга, та познайте какво дърпане беше на тази рокля, но не мръдна!!! shok

Направо съм възхитена от изработката и качеството! чела съм, че при такъв тип рокли с обръчи често се чупят обръчите, например или тюлът се накъсва, но при мен нямаше такива неща.

Ето я и самата рокля на мен:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=616039485081253&set=a.151421894876350.29954.100000256210697&type=1&theater
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #18 -: юли 13, 2013, 14:06:40 »

аууу роклята е разкошна! аз съм голям фен на тюла! smile като гледам сме и адашки  girl_wink
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #19 -: юли 13, 2013, 19:33:25 »

Страхотен разказ! Пожелавам ви много незабравими мигове заедно и много много  heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 14, 2013, 13:09:36 »

ее, много красива булка си! Още веднъж, поздравления! Бъдете много, много щастливи!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 14, 2013, 13:25:08 »

"хайде да видим как се излиза от обикновена кола с тая ми ти рокля..."

и моята е обемиста и с много слоеве и няколко обръча и ми е голяма чуденка как се сяда с такова ми ти нещо и как се натъпкваш в автомобил...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 14, 2013, 14:38:18 »

Честито и от мен!

Много си красива и много се радвам, че ни разказа за вашата много весела, макар и дъждовна сватба:)

Пожелавам ви да сте все така щастливи и положително настроени smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 14, 2013, 14:49:31 »

Много си красива! Роклята е страхотна, аз съм фен на този тип  good
Разказа е толкова емоционален, че даже успя да ме върне към моята сватба  cray
Пожелавам само щастие, любов и здраве и да сте все така хубави и усмихнати!
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #24 -: юли 14, 2013, 17:15:56 »

Благодаря ви, мили момичета  give_rose

"хайде да видим как се излиза от обикновена кола с тая ми ти рокля..."

и моята е обемиста и с много слоеве и няколко обръча и ми е голяма чуденка как се сяда с такова ми ти нещо и как се натъпкваш в автомобил...

Изобщо не се тревожи за това  good Без проблем се огъват обръчите и си я натрупваш върху теб и си сядаш smile Не е най-удобното нещо на света, но най-важното е,че няма опасност да се скъса или намачка. Обясняваха ми как обръчите пречели да се танцува и т.н.- ако и на теб ти обясняват такива неща, хич не ги слушай  Wink  Аз ако имаше как да си тръгна и по улиците с роклята като си тръгвахме, щях да го направя, толкова ми беше удобна.  heart чакам професионалните снимки всеки момент и обещавам после да се отчета както си трябва smile Girl_hide
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #25 -: юли 15, 2013, 16:39:24 »

Била си прекрасна булка!  Bravo Останаха ми очите! Прочетох разказа ти с голям интерес! Желая ви все така да се обичате и за напред и да бъдете много щастливи заедно!  give_rose
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #26 -: юли 15, 2013, 16:43:23 »

Оооо, денят ти е бил страхотен въпреки дъжда! Честито. Не знаех, че сме били в съседни дни. Пожелавам ти много, много, много късмет и да ви е по вода smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 15, 2013, 18:27:00 »

....Обясняваха ми как обръчите пречели да се танцува и т.н.- ако и на теб ти обясняват такива неща, хич не ги слушай  Wink  Аз ако имаше как да си тръгна и по улиците с роклята като си тръгвахме, щях да го направя, толкова ми беше удобна.  heart чакам професионалните снимки всеки момент и обещавам после да се отчета както си трябва smile Girl_hide

 goodpost  И аз съм на същото мнение. Аз бях с 5 или 7 обръча.. с най-много обръчи..  tease и ми беше толкова удобно.. Първоначално мислех в ресторанта да свалям обръчите, да свалям воала... всичко си остана на мен докрая и само вилнеех.. yahoo
Чакам и аз снимките с нетърпени!
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines