Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:01:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на baba_tina- 30 юни 2013г.  (Прочетена 11491 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« -: юли 11, 2013, 15:42:47 »

Скъпа baba_tina,

Нека първо да ти честитя!  Сватбаааа weddingday Сватбаааа Бъдете много щастливи, обичайте се цял живот, споделяйте си всичко, запазете любовта си жива и нека тя да расте между двама ви с всеки изминал ден оттук насетне!
Сега видях, че си останала без темичка, но пък се надявам да няма проблем сега да ни разкажеш за всичките емоции, през които мина, за да станеш вече омъжена жена! smile Ще чакаме и снимки smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 11, 2013, 20:30:59 »

baba_tina  честита тема, макар и със закъснение! Бъдете чного щастливи,желая ви много щастие,слънце и усмивки в семейния ви живот!  smile
С нетърпение чакам подробности от сватбата!!!
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #2 -: юли 11, 2013, 22:19:22 »

Baba_tina, честито и от мен! Как не сме те усетили по-рано smile
Разкажи ни всичко, не се бави!  Bravo
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #3 -: юли 11, 2013, 22:31:27 »

Честито! Бъдете много щастливи give_rose
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #4 -: юли 13, 2013, 09:07:39 »

Ани, скъпа, благодаря ти много за темата smile

Момичета, благодаря ви за хубавите пожелания, да ви се връщат стократно  give_rose

Сватбата мина и всичко беше тооооолкова прекрасно и вълшебно, че още нося това прелестно усещане в сърцето си  heart Това обобщава с едно изречение всичко  Girl_hide

Всичко беше толкова хубаво и толкова надмина очакванията ми, че ако тръгна да разказвам, ще се получи една голяма захаросана боза  funnytooth

Все още не сме си взели професионалните снимки от фотографа, но все пак имаме малко любителски, ей сега ще се заловя да кача някой smile  Girl_hide
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #5 -: юли 13, 2013, 09:10:32 »

Ето това съм аз, гримът и прическата (тя не се вижда много, де, но като пристигнат по-готините снимки пак ще качвам), сътворени от магическите ръце на Анелия Кошарска  heart


* 1004779_10151439611020728_1749287982_n.jpg (53.92 KB, 471x636 - видяно 441 пъти.)
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #6 -: юли 13, 2013, 09:18:38 »

хмм, като се опитвам да кача още снимки, ми дава, че 'папката за файлове е пълна' и не ми разрешава да ги постна  nea някой да знае какво да направя, за да кача още снимчици  pardon
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #7 -: юли 13, 2013, 09:24:28 »

Честито на младото семейство! чакаме те с детайлно расказче как точно е минало всичко! smile

Има темичка  за снимките : http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,51.0.html

 другият вариант е да ги качиш в flickr: http://www.flickr.com/

и да ни пратиш линка, след време можеш да ги изтриеш от flickr ако искаш smile аз така направих biggrin
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 13, 2013, 09:39:47 »

Ах, прекрасна булка си била!!!
Ще чакаме и останалите снимки, както и детайлно разказче, както се изрази Мариола85 Wink blum
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #9 -: юли 13, 2013, 09:54:28 »

Благодаря ви, мили момичета smile

Докато се преборя с драмата със снимките (че и фликър ми е блокиран тук на работа) ще разкажа какво се случи на приказния ден  heart

Дните преди 30ти юни бяха изпълнени със страхотно напрежение и по-скоро неприятни емоции: детенцето ни вдигна температура 2 дни преди сватбата и изпаднах в паника какво ще го правим и кой ще го гледа в деня на сватбата, ако не е добре... Започна се едно търсене на варианти А, Б и В, за да сме спокойни, че няма да се измъчи детето.

Освен това всички прогнози за времето даваха на 30ти юни да вали и да трещи, и аз естествено, като всяка нормална булка, изпаднах в дивия ужас и паника как ще опазим роклята и къде ще се снимаме навън  :girlhide:Сега ми е забавно като се сетя как седях и се тръшках за времето, но тогава бая си поревавах всеки ден пред мисълта, че роклята ще се накаля и ще съм една грозна накаляна булка  pardon

Ноооо, ето, че нещата взеха своя щастлив обрат (или просто аз бях толкова щастлива, че всичко ми се виждаше розово  Girl_hide) и детенцето го оправихме за 2 дни, вече нямаше температура и беше в много добро състояние и пълен с енергия за сватбата.  На 30ти се събуди преди мен и готов за големия ден! Камък ми падна от сърцето тогава smile

От прогнозата за времето знаех, че ще е дъждовно и че има шанс по някое време да пекне слънце. Нищо подобно обаче, още от ранниз ори навън валеше като из ведри и беше 13 градуса  funnytooth

Слава Богу обаче, адреналинът ме държеше да не се вкисна от това и облечена с яки и ботуши се запътих да взема Анелия (стилистката, която ме прави) и да я заведа в майка и татко (които живеят през 2 блока от нас).

Анелия ме чакаше дори по-рано от уговорената ни среща и още щом я видях, започна да ме зарежда със своята положителна, осезаема енергия, присъща на всеки един истински творец, каквато е и тя  heart
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #10 -: юли 13, 2013, 10:01:02 »

Настанихме се удобно и се започна прическата  Makeup а след това и гримът.
Тя работи изключително организирано, стегнато и бяхме готови в предвиденото време. Тя сама пожела да ми помогне да облечем голямата роклА и ме нагласи цялата, за което още веднъж и благодаря мислено в сърцето си  heart Най-накрая изровихме една стара мартеница и ми завърза едно червено конче, както повеляват суеверията, ей така, за всеки случай  Wink Изпратих я, нагласена изцяло от нейните ръце и тя потегли към следващата булка smile

Беше само 11 без нещо и аз си имах към час някъде да си почакам мъжлето и детето и кумувете да дойдат да ме вземат  Girl_hide

Мислех си, че ще се чувствам супер неудобно в грамадната тежка рокля със 7 слоя и 2 обръча, но нищо подобно  danceg Наслаждавах й се, гледах се в огледалото, въртях се в хола и давах разпореждания на майка и на татко, които също се приготвяха smile

В уречения час пристигнаха кумувете, мъжлето и детето, пийнахме по едно в наште, снимахме се, поприказвахме си, порадваха ми се и после всички се разпределихме към колите smile Мен си ме караше моят мъж, защото нямахме специално наета булчинска кола, така се получи още по-непринудено обаче  girl_wink
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #11 -: юли 13, 2013, 10:09:46 »

Пристигнахме в гражданското малко по-рано от необходимото и все още имаше друга булка вътре. Аз не знаех, че не е на хубаво да се засичат и да се виждат 2 булки, затова разтревожени и развълнувани лица налазиха колата да ме спират да излизам, сакън да не се видим с другата младоженка  funnytooth Беше супер смешно smile

Тук голяма организационна роля изигра фотографът ни Симеон Сълов, който освен, че си снимаше през цялото време даваше съвети и напътствия на лутащите се хаотично в дъжда родители и близки, които не знаеха от къде да влязат и какво да правят lol

Някои от по-нахалните близки (по-далечни роднини) идваха и буквално пъхаха глава в колата, за да ме видят дали съм там и дали съм хубава  laugh и след 10тина минутки някъде фотографът ми даде знак, че мога да излизам. Е, хайде да видим как се излиза от обикновена кола с тая ми ти рокля и на тоя мит и дъжд!!! Смях, ви казвам  pardon 4 човека пуфтят с 4 чадъра около вратата, един ме дърпа за ръцете, кумата вдига роклята, така че и гащите да се видят , за да не се окаля, нали... Bravo Айде, излязохме от колата!
Не можах да си огледам гостите, докато влизах в гражданското, защото бях заета да уцелвам по-малките локви и да държа и аз роклята нагоре.

Като влязохме вече вътре си се видяхме с тях, поздравихме се, целунахме се набързо и зазвуча Менделсон ... heart
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 13, 2013, 10:16:10 »

Хихи, колко емоционално е било smile
Подраняването ви във гражданското ми напомня как ние закъсняхме поне с 15 минути и пред нас имаше друга булченска кола и ние решихме, че те са пред нас и ги зачакахме. Тогава някой от моите хора отишъл и ги питал какво става, а те казали, че са подранили с 40 минути  Oh my ... Тогава ние бързо бързо се затичахме към ритуалната зала.. хаха.. И аз като теб не успях да си огледам гостите..
Искаме още разказ.. още ... още!!!  Bravo
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #13 -: юли 13, 2013, 10:19:15 »

Отстрани винаги са ми се стрували много скучновати речите на дамите в гражданското, които водят церемонията, но сега... беше толкова хубаво, лично и трогващо  heart Аз се разревах от вълнение, естествено smile Церемонията беше съкратена, за да не е отегчителна и много приятна. Мина бързо и аз настъпих съпружето, разбира се  tease Той беше толкова притеснен, че докато се усети, получи един голям булчински ток по новите обувки  good

Получихме си поздравленията от гостите както подобава и след това, в един още по-голям дъжд се качихме на колите и се запътихме към ресторанта ни (р-т Акорд).

Тъкмо се натъжих, че няма да имам снимки на открито, когато фотографът ме попита : "Добре де, толкова ли много ти се седи по полянки и градинки с тая рокля  lol И на закрито можем да направим снимките smile

Качихме се в хотелската стая с фотографа, мъжлето и детето и там си спретнахме една супер весела фотосесийка, по-скоро хумористична, но не липсваха и класическите романтични сватбени снимки.

Позабавлявахме се едно хубаво и настъпи моментът да влезем в ресторанта и да започне тържеството  DANCE

Очаровах се като влязохме- беше така хубаво украсен и атмосферата беше страхотна.
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #14 -: юли 13, 2013, 10:31:02 »

Тук вече ще разказвам малко с обобщения защото ми се губи поредността на нещата smile

Мина първият ни танц, милто беше толкова скован горкия, че разбрах, че ще трябва аз да изнеса празника на моите плещи, което само ме радваше разбира се, защото ми беше тоооолкова весело smile

Започнаха се хорцата и установих, че няма да мога да играя с голямата рокля, защото ме настъпваха непрекъснато и заложих на пълна импровизация  tease

Всичко в ресторанта беше отлично - обслужването, храната, самият персонал. Отлични!!!!!! Аз бях много притеснена храната дали ще е ОК и непрекъснато кръжах да питам гостите дали са добре и дали вс е наред- нямаше нито едно оплакване! Всичко добре си похапнаха, чувстваха се удобно и ни се радваха.

А пък за танците, какво да ви кажа, дансингът не остана празен през цялото време! Аз бях на крак буквално през цялото време, толкова много се веселих, че не усетих как минаха толкова много часове в танци:)

ДиДжеят вече го похвалих в другата тема, се справи блестящо, пусна всичко, което му бяхме поръчали и не пусна нищо, от това, което бяхме забранили  good Води много приятно, възпитано и ненатрапчиво и ще сме му благодарни цял живот!

Толкова бях радостна и във вихъра си, че нямам думи да го опиша. Имахме си и рожденнчика на сватбата и я зиненадахме с подарък и с музикален поздрав, което мисля, че я трогна доста, че я направихме център на нашия празник, макар и за малко:)

Детенцето се радва много, но в един момент просто се измори и започна да плаче нон-стоп и това беше моментът, в който татко се прибра с него вкъщи, за да не го мъчим повече да седи кротък и приличен smile

Накрая останахме с най-близките приятели, танцувахме до последно и изпратихме заедно този толкова вълшебен ден  heart
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines