Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:26:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pavletutka- 10.08.2013  (Прочетена 30315 пъти)
 
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #75 -: август 14, 2013, 08:02:36 »

pavletutka , Честито! Аз малко съм със забавени реакции, че все не остава време за нищо. Но снощи случайно засякох познато име в един конкурс във фб и разгледах снимките и те познах smile
Страхотни сте! И ти, и трите ти момчета!  heart
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 14, 2013, 08:20:58 »

Момичета сватбата мина като по учебник, няма сериозни гафове. Единственото нещо по-сериозно е че на общата снимка свекито и свекъра ги няма  crazy. помолих фотографа да си сложи с фото шоп. Отишли до колата да оставят чашите и сладките. Попа не отвори нашата бутилка вино и моята красивата си я прибра-да са здрави. Оркестъра беше супер, храната-също, а тортата божествена.
Моят ритуал в съвета беше различен и разревах доста хора. Първо влязоха кумовете с младоженеца, жената която водеше ритуала каза няколко слова.След това влязох аз водена от двете ни момчета, а пред мен имаше шаферка която хвърляше розови листа.  *YAHOO*Беше разкошно.
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 21, 2013, 08:54:17 »

клип
http://vimeo.com/72769213
Сега мога да се отърся, да си подредя мислите и да напиша няколко реда.
Всичко започна от 6,00 сутринта, ставане, кафенце, душ и тръгнах за фризьор. Всичко беше спокойно докато не дойдоха фотографа и оператора, така ми се сви корема, все едно ще се явявам на държавен изпит. Направиха ми грима и прическата, мамчето беше готова и тя и тръгнахме към вкъщи да облека роклята.
след това се започна фото сесията, не стига времето, 11 трябваше да сме в съвета. Ритуала казах че там беше страхотен, но на общата снимка ги няма родителите на милото.  *db*Помолих фотографа да ги сложи с фотошоп, да видим дали ще се получи.
В църквата ме ядоса много отец Стоян, защото не ми отвори моята бутилка вино и нагло си я прибра. много дълъг ритуал, за който не съумя да си смени и думите."дари това семейство с деца" - за бога ние имам две  pardon
От там още снимки от вън, пред църквата.
отидохме в ресторанта -там нямам забележки, хората си изнасяха всичко по реда си
Сяда ме по масите, тя моята сватба беше малка, но насреща ми едната маса семейството сами - лошо ми стана. А вечерта преди сватбата ходих да уточним бройките и кой къде ще сяда. Не мие ще сме платили нещо а никой не го е консумирал, но да бяха ми казали да си подредя масите по друг начин. Както и да е.
Танците бяха на линия, хората също, тортата беше страхотна - изобщо не съжалявам, че се доверих на момичето.
Към 17,30 приключихме в ресторанта, от там в къщи танци, хора до 3 сутринта.
Изобщо не съжаляваме за нищо, направили сме си сватбата както намерихме за добре.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 21, 2013, 09:07:19 »

страхотни сте, жалко за гафовете!Но навсякъде ги има важното е че вече офиациално сте семейство lol)) give_rose
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 21, 2013, 09:15:03 »

В църквата ме ядоса много отец Стоян, защото не ми отвори моята бутилка вино и нагло си я прибра. много дълъг ритуал, за който не съумя да си смени и думите."дари това семейство с деца" - за бога ние имам две  pardon
funnytooth знаеш ли откъде ще изскочи заека  funnytooth Най-важното е, че сте семейство и сватбения ви ден е минал по незабравим за вас начин. Както каза и Яна гафове навсякъде има.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 25, 2013, 10:32:53 »

Сега видях клипчета smile големи сте свежарки и четиримата  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines