Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 07:38:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обещаващ фотограф търси модели за безплатни фотосесии  (Прочетена 10837 пъти)
 
Lupercola
Гост
« -: юли 09, 2013, 15:11:51 »

Момичета,

Моята дьлгогодишна и ценна приятелка Тони, която се занимава любителски с фотография от дьлги години, е решила да се професионализира в бебешката и детска фотография.

С цел сьздаване на портфолио, предлага безплатни фотосесии и пьлно придружаване на важните сьбития: бременност, новородено, пропьлзяване, прохождане, прощьпулник, 1 рожден ден. С неин оригинален стил, избягващ клишетата на студийната фотография, с вьзможно най-много естествена светлина и с различни аксесоари е готова да запечати големите моменти в живота на детето ви.

Не пропускайте шанса се снимате безплатно при нея, защото когато стане известна (а в това няма сьмнение) тарифите й няма да са по джоба на всеки Wink

Можете да свьржете с нея тук: [email protected]

Побьрзайте докато не е затрупана  blum

Ина
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 09, 2013, 15:28:28 »

Инче за койград става дума
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #2 -: юли 09, 2013, 15:29:42 »

Много добьр вьпрос, сьвсем да забравих да пиша. Тя е в София  good

Благодаря ти, че ме подсети  give_rose Не знам дали може да пьтува, най-добре е да се види с нея.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 09, 2013, 19:16:15 »

Жалко иначе бих се възползвала.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #4 -: юли 09, 2013, 23:10:02 »

Гери, казах й ако има пьт кьм вас да свирка  smile

Ето и нейния канал вьв Фликер, да прецените сами дали ви допада това, което прави:

http://www.flickr.com/photos/34356474@N05/
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #5 -: юли 10, 2013, 08:32:54 »

Ина, жива да си! Ако си ми насреща щях да те разцелувам и настискам от гушки.....
Тъкмо исках да снимам Ема и се чудех как да извъртя нещата пред мъжо, че, видиш ли, детето има нужда от фотосесия  blush
Тия дни ще пиша на мацката. Благодаря ти!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #6 -: юли 10, 2013, 09:13:40 »

Ееееей, супер ще се радвам ако ви снима вас с Ема  heart heart heart Сериозно ли?? Направи й проследяващи сесии - много е яко. Ние правихме така на Марта и е страхотен спомен  good
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #7 -: юли 17, 2013, 12:24:16 »

Инче, ама че хубава новина , сега ще пиша на мацката, за да попитам дали още важи предложението. Съжалявам, че не съм видяла по-рано темата
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 19, 2013, 22:34:18 »

А случайно да има нещо общо, като роднинска връзка с фотографа Борислав Чепишев? Питам, защото той ми беше фотографа на сватбата, също толкова добър, колкото и това момиче... харесаха ми много нейните неща, бих се възползвала, ако идва в Пловдив smile
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 20, 2013, 10:45:26 »

Ако има път към Варна бих искала да снима малката
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 21, 2013, 07:46:17 »

Ина,благодаря ти много за това че сподели Тони с нас. smile Тя е страхотна,лъчезарна ,усмихната и много предразполагаща. Успя да снима нашият първи рожден ден,въпреки всичката лудница която и организирахме.Успя да хване всеки важен момент за нас. БЛАГОДАРЯ ТИ hi hi hi hi В нашата темичка ще кача тези дни снимки,да видите на какво я подложихме  blum
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #11 -: юли 22, 2013, 09:15:16 »

Момичета, ние също се срещнахме с Тони. Тя е изключително мила и внимателна. Нашият бебок още не се е появил и успяхме да направим бременна фотосесия.
Днес вече дори си видяхме и снимките - СТРАХОТНИ СА smilesmilesmile. С  мъжът ми си ги гледаме цяла сутрин.  С две ръце препоръчвам на тези от вас, които не са родили още, да си направят такава сесия - Тони е  много коректна и с много потенциал. Всъщност и на скоро родилите също препоръчвам да потърсят Тони - тя  има желание да снима и бременни, и новородени. Нашето сладурче ще бъде 100% снимано от Тони.
Успешна седмица
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #12 -: юли 22, 2013, 09:36:29 »

Радвам се много, че сте останали доволни  yahoo

Бях абсолютно сигурна  good Може ли да ви помоля да качите по някоя снимка тук, за да видят другите  blush

Сьщевременно мисля, че скоро благодарение на вас, тя ще има портфолиото, което й е необходимо  Bravo
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 22, 2013, 10:20:38 »

Момичета ,ето една от снимките от нашият рожден ден. По-късно ще кача в нашата темичка повече,за да не оспамвам тук.


* 15.jpg (53.15 KB, 382x546 - видяно 503 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #14 -: август 01, 2013, 07:52:08 »

Включвам се със малко снимков материал, за да пораздвижа темичката.

Срещата ми с Тони беше много приятна, няма да сгрешите, ако се обърнете към нея, часовете пред обектива и ще ви заредят, а резултата ще надмине очакванията ви. Благодарности на Ина, че ни срещна!!!

http://www.flickr.com/photos/99682490@N07/sets/72157634885507780/

Повече детайли във фейса smile
« Последна редакция: август 01, 2013, 08:04:32 от Kiwi » Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #15 -: август 03, 2013, 10:41:08 »

И аз да се включа с репортаж по темата smile
След двуседмично отлагане заради неочакван дъжд, вчера успяхме да реализираме фотосесията на Бубу. Тони е изключително слънчева, сърдечна и креативна. Забавлявахме се много и вярвам, че резултата ще е зашеметяващ.
Ина, хиляди благодарности, че сподели за Тони тук.
Когато са готови снимките непременно ще ги покажа, но и преди да сме видели крайния резултат препоръчвам с двете ръце smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #16 -: август 07, 2013, 14:19:52 »

 Ина, важи ли още предложението на Тони? Имам колежка с двегодишна сладурана, която прояви интерес  smile
Активен
mamaKrisi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #17 -: август 07, 2013, 15:51:16 »

Предложението на Тони важи още,освен това е направила страница във FB - https://www.facebook.com/Momenti.ot.Tonita?ref=ts&fref=ts
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #18 -: август 07, 2013, 20:49:26 »

 Благодаря много  give_rose Ще предам. Макар че както виждам първоначалните условия са се променили вече. Но при толкова хубави снимки е нормално. Струва си  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #19 -: август 08, 2013, 10:25:52 »

Аз в момента не мога да следя какво става, но ако вьв Фейсбук са обявени цени, това не значи, че предложението за форумките не е валидно. Най-добре да се свьржете с нея и да поговорите  good
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines