Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:02:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Euphoria – 20.07.2013  (Прочетена 23851 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 20, 2013, 21:28:52 »

Честито! Бъдете много щастливи!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #61 -: юли 20, 2013, 22:04:15 »

Имаме си булкаааа  Girl_hide Пожелавам ви един щастлив семеен живот , изпълнен с много любов и усмивки   heart Обичайте се вечно  heart


* jjjjmmm.JPG (18.95 KB, 398x300 - видяно 2418 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 21, 2013, 09:42:49 »

Честито  Сватбаааа weddingday Сватбаааа
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #63 -: юли 21, 2013, 11:53:58 »

ЧЕСТИТО give_rose Много любов и разбирателство  heart
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 21, 2013, 19:51:55 »

Благодаря ви момичета!!! Беше страхотен ден и макар и с някои дребни гафове,всичко беше невероятно danceg сега още не можем да се осъзнаем,изпращаме гости .... Но скоро ще ви разкажа подробно blum
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #65 -: юли 21, 2013, 20:37:27 »

Честито, младо семейство! Дано от този ден нататък да ставате все по-сплотени, по-неразделни и силни!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #66 -: юли 22, 2013, 01:02:26 »

Честито, Еуфория! Дълъг и щастлив семеен живот, изпълнен с много любов, разбирателство и подкрепа!
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #67 -: юли 25, 2013, 10:13:30 »

Честита Сватбаааа! Желая ви да сте много щастливи заедно и любовта никога да не напуска сърцата ви! Чакам с нетърпение да разкажеш за сватбения ден!  smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #68 -: юли 25, 2013, 20:59:06 »

Честито и те чакаме с подробности smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 30, 2013, 11:21:10 »

След дълго отсъствие най-сетне мога да се включа с разказче  smile

Сутринта на 20ти се събудих сама в 7 и нещо, явно напрежението вече ме завладяваше  blush Закусих с нашите, те започнаха да се суетят около собствената си подготовка и накрая майка ми излезе на фризьор, а баща ми ме закара в къщата от която щяха да ме взимат. Когато пристигнахме там нямаше никой и аз останах сама да чакам Слав да дойде да се погрижи за грима и косата Makeup И понеже ми беше странно и скучно реших да отида при лелята на моя господин, която живее в съседната къща, като си мислех,че ще си побърборим и ще стане време за коса и т.н.... Но тя пък милата се беше захванала да прави украса от балони и двачките 1 час сме надували балони biggrin Без въздух бях останала накрая и пред 5 мин си поглеждах часовника не е ли време Слав да идва... Сякаш времето беше спряло, а напрежението витаеше във въздуха.. Моите шаферки решиха,че ще дойдат малко преди да дойдат да ме вземат и съответно техните разкрасителни процедури заеха цялата сутрин.. Да ви призная от една страна се чувствах по-добре да няма суетене около мен, но от друга ми беше странно да няма никой... и даже се поядосах..

Та Слав пристигна и салона отвори врати biggrin Страшно съм му благодарна за всичко, както писах в темата за грима.. Не само за прекрасния краен резултат, но най-вече и цялото спокойствие което ми вдъхна, накара ме да се отпусна и усмихна. В началото даже се стресна колко сериозна съм била и се погрижи накрая да забравя за всичко което ми предстоеше и да се насладя на процеса  Girl_hide
Малко преди да започнем с грима доядоха и майка ми и фотографа - Бони Бонев, с който се бяхме разбрали снимките да започнат именно с това.. От този момент нататък времето просто запрепуска, събитията следваха едно след друго, направо секунди сякаш..
Доведоха и малката ми госпожица, а тя ледаше стреснато мама и непрекъснато ми казваше колко съм била хубава. И днес, когато види единствената извадена снимка, която имаме от деня и казва - мама е булка  heart Не можете да си представите колко мили и специални бяха за мен тези мигове с нея... И как съм пазила роклята да не я нацапа със сандалки, когато я гушках, защото тя не приемаше отклоняване на молбата и за "гуш"..
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 30, 2013, 11:44:00 »

Така... часът стана 12,30, когато приключихме с грима и както се чудех преди това какво ще правя до 14ч., когато щяха да дойдат младоженската рода и кумовете, така и времето неусетно се изниза.. Използвахме го за снимки с нашите, сестра ми и шаферките, които междувременно дойдоха с  и изведнъж се чуха клаксони... Както можете да си представите сърцето ми за миг заби лудо, бързо се качих в спалнята, а моите хора се наредиха пред външната врата, за да охраняват. Това, което аз чувах от втория етаж беше суматоха и кикот, когато извъднъж се отчетвило чух нахлуването на отряда на младоженеца. Те много хитро се бяха сетили за задната врата и докато всички са се скупчили отпред те минали от там  pardon
Последваха снимки, закичвания и малко време за една две подкрепителни хапки, преди тръгването за ритуалната - Красно село. Пристигнахме пред нея на време, спокойно си занесохме всичко необходимо и за 0 време вече бяхме официално г-н и г-жа....
На павираната уличка и една алея пред входа на семинарията направихме чудесна фотосесия с кумовете, докато чакахме да дойде нашето време за влизане. А след церемонията чакахме трамвая на булеварда biggrin за да може да осъществим една от идеите на Бони за снимки.. При което събрахме погледите на всички минувачи, а поредица от коли не спираха да бибиткат и да ни поздравяват  blush
Стана време за ресторанта, Каса Бояна и се отправихме към него..
Тук е момента да благодаря на управителката им Радостина за цялото и седействие в организацията, посрещането беше чудесно smile
Целият ден за нас беше приказен, всичко мина гладко и без никакво напрежение.. Нямаше забравине неща или други драми.. Естествено не мина и без куриози, като например объркване на песента за първи танц... Което честно казано не беше по вина на ДЖ-я, защото се оказа,че има 2 версии на песента и просто не сме се разбрали коя точно искам, макар,че определено не беше бързата  funnytooth Но бързичко оправихме нещата и танците започнаха... Имахме изненади от кумовете - танцов ансамбъл, от моята невероятна леля - летящи фенери с желания....  yahoo
Купона продължи до 1ч. след полунощ, когато вече краката не ни държаха и след изпращането на гостите с кумовете се качихме да си легнем  Wink

Макар да се повтарям - това беше невероятен ден за нас, а съм сигурна,че при всяка една от вас е било така  heart А сега остана трепетното очакването на снимките...

PS: Защото знам с какво нетърпение резглеждах вашите снимки, качих една в галерията, макар и малка..
« Последна редакция: юли 30, 2013, 11:49:58 от Euphoria » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 30, 2013, 11:48:46 »

Колко хубаво - имали сте още по-специален ден, благодарение на малката ви принцеса smile и ние ще се радваме на снимки smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #72 -: юли 30, 2013, 12:17:00 »

Бравооо  Bravo Много се радвам за вас Euphoria, всичко е минало по мед и масло Wink Много сте готини и двамата - а ти си била прекрасна булка  heart Нямам търпение да те видя цялата, и аз се нареждам на опашката за снимкииии  blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #73 -: юли 30, 2013, 12:30:29 »

 Bravo много сте хубави! чакам и аз повече снимки като са готови smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #74 -: юли 30, 2013, 19:54:12 »

Много се радвам за вас и с нетърпение очаквах разказа ти! Била си прекрасна булка, въпреки малката снимка, която си качила! Страхотно е,че не сте имали никакви тревоги в сватбения ден и всичко е минало добре! Желая ви дълъг и щастлив семеен живот и все така да се обичате! heart С нетърпение ще чакам да разгледам още снимки! smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines