Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:10:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Euphoria – 20.07.2013  (Прочетена 24053 пъти)
 
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 17, 2013, 14:20:21 »

Благодаря ви момичета... Много се надявам да се разберем, поне каквото зависи от мен съм направила. И в името на това даже съм се извинила даже за неща, които сега като се замисля не съм имала никаква вина... Но както каза моят господин- жеска му работа, така, ама на мен ми тежи, защото не се познаваме от вчера и не очаквах. Дойде ми като гръм от ясно небе, при положение, че сме говорили, че такава драма ще се получи....
Вярвате ли ми,че не знам как да я попитам сега последно ще идва или не? Ще го измисля...

Относно питките, приготвили сме 3, като 2 са за ресторанта.. значи сме ок.. Тези дни направо не съм на себе си от задачи, ремонти и емоции, повечето от които неприятни за жалост nea На моменти въздух не ми стига... Сега трябва да мисля и булото как да гладя на деня... Наложи се да го изперем, защото имаше някакъв странен мирис biggrin
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #46 -: юли 17, 2013, 15:45:26 »

ох милата ти, е не мога разбера някои хора стават много егоцентрични когато някой друг има щастливо събитие. аз искам да ти кажа че на нашата сватба присъства братовчедка ми с която сме скарани от години и не си говорим ( даже и на сватбата ми не сме говорили) но дойде и го направи най-вероятно заради добрите стари времена в които сме си мечтали какво ще е на сватбите ни  pardon. аз и пратих смс да я питам дали ще дойде, все пак аз отсъпих може и ти така да направиш  girl_wink

а за питките да 3 са, като тази за разчупването ( кумската) не трябва да е на топки, т.е да не е от отделни питки защото не разчупва рабномерно Wink дано ме разбра какво исках да кажа...
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 18, 2013, 05:47:20 »

еуфория,мила,ти изживя толкова сватби тук,сега се отпусни и изживей своята...да ти кажа струва,всяка нервичка,всяко ядосване,всяко недоразумение,ще си  го помислиш на края на вечерта 100%
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 18, 2013, 19:02:07 »

Еей, току що както си четях във форума и дадоха по ТВ  прогнозата за времето за събота и се сетих за теб!!!  Bravo Перфектно ще е! smilesmilesmile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #49 -: юли 18, 2013, 22:54:31 »

Euphoria !!! Ох, направо ме е срам да пиша чаккк сега  blush Как така те пропуснах не знам  Oh my ... Хайде, за предишните булки имах извинение - сесия, изпити... Но за сега..нямам думи..

Първо - честита темичка , остават броени дни до големия ден  heart Прочетох на един дъх всичко до тук и искам да кажа, че историята ви е страхотно романтична, и предложението - изобщо всичко. Поканите са много оригинални  good Бутониерите, които си показала, са много готини (всичките!)  Girl_hide А що се отнася до шаферката...Пфф...Разбирам те напълно. И при мен се получи нещо подобно - нещо й стана на една от най - добрите ми приятелки, и в момента аз съм пред дилема дали изобщо да я поканя на сватбата ми или не...Но заради милия спомен за нашето приятелство ще я поканя, въпреки ,че вече не я чувствам като никаква. Тя има сватба на 23-ти, а на 17-ти август..вместо да сме по - близки от всякога..ние..Както и да е , взех, че си излях мъката не на място  biggrin

Искам да ти пожелая спокойствие, и то огромно - точно такова, каквото имат твоите хора около теб  girl_wink За твой късмет и времето ще е супер  danceg Шаферката - просто я зарежи  :ost:Подготви се да бъдеш принцесата на твоя принц  twohearts
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #50 -: юли 19, 2013, 00:43:22 »

Много неприятно наистина с тази шаферка...дано нещата се оправят! Стискаме палци и в събота ще мислим за теб и твоята незабравима сватба   smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 20, 2013, 01:30:17 »

 weddingday Сватбаааа Днес е вашият ден! Честито!!!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #52 -: юли 20, 2013, 03:24:36 »

Честито на семейството! Много любов, разбирателство и подкрепа занапред  twohearts
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 20, 2013, 07:23:46 »

Щастлив ден ти желая
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #54 -: юли 20, 2013, 08:49:07 »

Сватбааа Сватбаааа Пожелавам ви прекрасен и изпълнен с много приятни емоции ден give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 20, 2013, 09:20:08 »

 weddingday Сватбаааа CHEERS
Страхотен ден ви пожелавам Sunshine
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 20, 2013, 10:23:13 »

 Сватбаааа weddingday
Честито, бъдете много щастливи и много се забавлявайте
DANCE DANCE DANCE DANCE
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #57 -: юли 20, 2013, 10:57:12 »

Честито на младото семейство, прекрасен ден ви пожелавам!  weddingday Сватбаааа Party time drinks hurrah Dance bouncinggirl bounce
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: юли 20, 2013, 17:21:15 »

Честито! Пожелавам ви красив семеен живот  give_rose
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 20, 2013, 17:39:25 »

Честито! Пожелавам ви много семейно щастие, много разбирателство и нестихваща любов!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines