Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:45:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Euphoria – 20.07.2013  (Прочетена 24038 пъти)
 
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 09, 2013, 09:16:15 »

Малко и за предложението да разкажа:
Преди две години бяхме отново на морето, беше решил да ме изненада с романтичен уикенд. Да ви споделя, аз съм доста глезена, често ми прави изненади, жестове, а да не говорим, че вкъщи се включва във всяка дейност, при нас няма мъжка и женска работа. Та отиваме едната сутрин на плажа /моето любимо място/ и той се сеща, че бил забравил нещо в колата и уж да го вземе - изчезва за 10 мин... Аз си седя и се чудя какво става, а той пристига и след известно време изважда кутийка от джоба си и аз  huhhuh.gif а той задава решаващия въпрос  blum Отговора беше ясен на момента  Сватбаааа
Милия специално планирал почивка, за да ми предложи там, където започна връзката ни  Girl_hide
Но после разбрахме за появата на малкия човек и решихме да изчакаме със сватбата докато поотрасне. Та така преди година получих изненадващо второ романтично предложение и подготовката официално започна  danceg

Извинете за дългите постове, но за някои неща е трудно да си кратък  blush
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 09, 2013, 12:24:52 »

Много сладка история  twohearts
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #17 -: юли 09, 2013, 16:41:28 »

Много хубава история си имате! smile Надявам се да имате и една също толкова хубава сватба!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #18 -: юли 09, 2013, 17:36:16 »

Алл, каква романтика  cray
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 09, 2013, 18:56:02 »

Честита темичка!
Много романтична история! Виждам, че си на финала на подготовката и ти пожелавам един незабравим приказен ден, който да е началото на една нова още по-прекрасна глава от вашата приказка!
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 10, 2013, 08:10:24 »

 smile Добро утро!  Отново ви благодаря  give_rose
Да ви се похваля отметнах още 1-2 зазадчки вчера.
Взех кутия за подаръците, на която смятам да вържа една панделка само и да направя отвор за пликовете. Също така поръчахме меденките- подаръчета за гостите /снимки ще кача в галерията/, а днес ще трябва да се реши и въпроса с моя букет и декорацията за колата. Wink
По темата с разпределението на задачите към близки, определено е необходимо. Смятам след като приключа с покупките на останалите неща да се захвана и с това, както и със списъка със задачи на шаферките. Вие какво смятате да им възложите или сте възлагали освен почерпката пред ритуалната, после съдействие с цветята и в ресторанта евентуално помощ при настаняването на гостите? Защото мисля, мисля и сякаш нещо изпускам  crazy
Също така ме мъчат и бутониерите, дали да са естествени или не... Как мислите? И само за родители и кумове + гривни за шаферките достатъччно ли е?
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #21 -: юли 10, 2013, 08:20:28 »

Моите шаферки ще ми помагат и с раздаването на подаръчетата по време на наздравицата ( не знам ти как си го предвидила това); мисля да ги накарам и леко да напомнят на гостите да пишат в книгата за пожелания- това също можеш да го добавиш към задълженията им, ако имате такава.
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 10, 2013, 08:35:20 »

Ами за подаръчетата пак е дилема как да процедираме. От една страна си мисля, че е добре да ги раздаваме също при наздравицата и тук те да се включат. От друга се чудя дали да не са подредени на масите при влизане на гостите.. защото въпроса със съхранението е малко сложен. Фонданът е мек и ако не са подредени специфично декорацията по тях се мачка... Вчера бях взела да покажа на майка ми няколко и по невнимание в чантата ми се бяха смачкали 1-2 рози..
ПП: Качих снимки на подаръчетата в галерията, като ще са опаковани в прозрачни пликчета с панделка  smile
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #23 -: юли 10, 2013, 08:42:18 »

Имаш още малко време да помислиш как точно ще се случат нещата. Гледай и на вас да ви е удобно smile
А иначе сладките са много симпатични и изглеждат вкусни.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #24 -: юли 10, 2013, 08:42:26 »

Честита тема! Бъди щастлива и се наслаждавай на всеки миг!
Сладките са страхотни! Нашите също бях с фондан, но не ми се стори толкова мек, не е нормално... Възможно е топлото време навън да не им влияе добре.  Sunshine Когато пристигнаха опаковани с целофан и панделка ги сложих в голяма кошница. Тъй като не са тежки нямаше никакви произшествия с цветлетата Wink Не ги мисли толкова!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 10, 2013, 09:28:33 »

Привет и от мен smile

Много романтична история  heart

Подаръчетата много ми харсват, миналато година сестра ми беше на сватна и подаръчетата бяха същите формички, но много по скучни. Вашите са много интересни - имат и цвят, и перлички, и релефни цветчета smile

Аз сега  видях и поканите и те също са много романтични.

А каква ще е ролята на малката ви госпожица на сватбата?
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 10, 2013, 09:51:16 »

Josephine® наистина е странна мекотата на фондана, но пък съм приятно изненадана от друга страна, защото очаквах твърдост, понеже съм яла някои доста твърди. Вероятно причината е температурата наистина.

pandapanda роклятите шаферки / моята госпожица и племенницата ми на 1г./ са в унисон с тези на големите - много сходен цвят, само отдолу майка ми направи лека корекция и сега рокличките са тип балон. Това беше първоначалния вид  smile :



* roklq_6aferki_mini.jpg (22.87 KB, 300x400 - видяно 2317 пъти.)
« Последна редакция: юли 10, 2013, 09:56:03 от Euphoria » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #27 -: юли 10, 2013, 10:39:28 »

Също така ме мъчат и бутониерите, дали да са естествени или не... Как мислите? И само за родители и кумове + гривни за шаферките достатъччно ли е?

Първо честита тема, Euphoria! Изглеждаш ми доста организирана, така че предполагам, че напрежението при теб ще бъде сведено до минимум!  girl_wink

Отсносно бутониерите какво направих аз за моята сватба - бяха всичките от свежи цветя, разбира се към края на вечерта някои от тях вече бяха клюмнали, но е неизбежно... от друга страна обаче изглеждат много по-красиво от изкуствените и според мен лично си заслужава. Аз бях поръчала за големите шаферки - предпочетоха такива за в косите, защото пък и букети им бях поръчала и за да не се "блъскат", за кумовете, за родителите, за братя/сестри - за ревера. За китката никой не пожела в крайна сметка. Получиха се прекрасни и според мен бяха напълно достатъчни да отличат най-близките гости. Някои хора предпочитат да раздават бутониери на всичките си гости, аз лично предпочетох само на най-близките smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 10, 2013, 13:33:24 »

Определено ще са само за най-близките. Едно време всички се закичваха помня, но сега съм решила да не е така.   pardon
Ще ви покажа бутониерите между които се колебая като цветовете са корал и зелено. Тази от последната снимка съответно бъде в нужния цвят. Общо взето вариантите са живо цвете, нещо нестандартно или силиконовите рози...  huhhuh.gif


* grooms-boutonniere-th.jpg (16.17 KB, 250x250 - видяно 2300 пъти.)
« Последна редакция: юли 10, 2013, 13:34:58 от Euphoria » Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 10, 2013, 13:35:27 »

Втори вариант, който ми се струва много свеж. Единствено гривните за шаферките ще са малка дилема, за да са в унисон...  Може би цвете и пера..


* il_570xN.302987569.jpg (73.18 KB, 550x500 - видяно 327 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines